Setari Cookie-uri

Regenon

Decat sa stai sa iei pastile gen Regenon, mai bine baga sala si mananca sanatos , am foarte multi prieteni si priete , asta daca-mi mai sunt , care consuma in loc de extasi regenoz , nu incerca sa devi o dependenta de droguri .
Sala si mese regulate !
george_dumy
Postat pe 19 Ianuarie 2012 12:59
Buna !
Eu am reusit sa slabesc cu ceaiul Canadian Tea 8kg intr-o luna jumatate.Nu am tinut dieta ,doar am renuntat la paine si dulciuri.Am eliminat toate toxinele din organism cu acest ceai si am slabit 8kg,mi-a fost foarte usor sa beau ceaiul zilnic pentru ca are un gust foarte bun si nici nu ma mai simteam balonata .
floricika25
Postat pe 24 Ianuarie 2012 19:23
MAMA EI DE GRAMATICA!
kudika442194
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:26
Asa ma gandeam si eu cand citeam posturile user-ului kudika470267...femeia n-a citit in viata ei macar un ziar,e semianalfabeta dupa halul in care scrie. Macar nu mai posta aiurea pe forumuri ca te faci naibii de rusine cu gramatica aia a ta.
Lore_healthy
Postat pe 31 Ianuarie 2012 14:38
buna asi dori sa stiu daca pe forum sunt si utilizatori din suceava pt ca m-ar interesa si pe mine 2 cutii de regenon ca tre sa dau cateva kg bune inainte de nunta. si daca ma poate ajuta cineva sa gasesc de unde sa le procur asi fi foarte recunoscatoaremultumesc(20 kg ar trebui sa dau jos)
kudika_1176
Postat pe 5 Februarie 2012 21:59
ma intereseaza foarte mult sa cumpar 2 cutii de regenon daca vinde cineva sau stie un loc de unde pot lua din suceava asi dori sa ma anunte prin email pe adresa vero_iulian_22@yahoo.it va multumesc anticipat
kudika_1176
Postat pe 6 Februarie 2012 09:01
hey ,buna tuturor in primul rand.ma bukur enorm k am intrat p acest forum si k din fericire existe persoane competente kare sa ne sfatuiaska(corespunzator) kare este cel mai bun mod d a skapa de kg in plus.povestea mea este kam urmatoarea:am 2 kopilashi mici kare imi manank fikatzeii :)):)) deci.....nu am timp sa fac sport:(:(si ma gandeam sa fac si eu i dieta ku pilule si ku ceaiuri si etc ...dar...arunkand o privire p forumuri mi-am dat seama k ash putea ku putzin efort sa fac totusi ceva pt mine.dupa nashtere mikutzei am luat destule kg ,mai exact am 1,65m si kantaream 89kg :(:(trist si f deprimant,autorespektul,iubirea d sine si bineintzeles probleme in viatza d kuplu shi-au fakut aparitzia:(.problema grava este faptul k nu ma pot abtzine d la dulciuri si ku 2 kopii in kasa si un sotz kare si in sukul d portokale ishi adauga 5-6 linguri ku varf d zahar tentaziile.....ishi spun kuv:(.Asta pana intr-o zi kand am auzit din parte unui prieten d fam.o remarka dureroasa tare,am kazut intr-o depresie oribila ,apoi si ku ajutorul altor persoane kare ishi scriu pov p aici am kashtigat inkredere in mine,am vazut k nu sunt singura intr-o astfel d situatzie dar k singura ma pot skoate din aceatsa situatzie .Shi am inceput sa beau ceai verde,cel putzin 3 kani p zi max 6,si kum am 2 kopilashi kand ei fac sieste d dupa-amiaza imi ashez aparatul d fitness in fatza tv ce aparat?--STEPPER-- este Sfant ,nu okupa spatziu,nu face zgomot si are kadranul elektronic kare pe mine personal ma stimuleaza sa ma autodepashesc in fiekare zi.am inceput prin a exersa 20 d minute p zi ajungand si la kate 65 minute p zi respektiv peste 600 d kalorii pierdute,dieta....sincer nu am gasit ink o modalitate d a face dieta avand in vedere k trebuie sa pregatesc 3 feluri d manakre p zi deci sa mai prepar si pt mn pff nici gand,dar ma lupt din rasputeri sa nu mai ma indop ku dulciuri,evit mankarurile grase,d ex in loc sa adaug mrgarina normala in piure adaug margarina din floare d koltza,seara incerc sa manak leger,am diminuat portziile,iar kand nu mai pot d pofta d ceva dulce ma alin cu o portzie d cereale cu lapte fitness doame sunt delicioase,d asemenea la farmacie am gasit produsele K.O sun biskuitzi ku bukatzele d ciokolata,ciokolata,paste o gama variata d produse speciale pt pers kare au probldeme cu mankatul intre mese.DECI imi inceèpusem drumul la 1.65m si 89 kg iar astazi dupa 4 luni in kare am mai avut si mici kaderi d kate un Mc .Chicken (dar FFFF rar) urkandu-ma p kantar am vazut k am ajuns la 76 kg.astazi imi pare tare rau k nu am fost mai ambitzioasa dar in acelashi timp sunt mandra d mine,nu sunt ink in forma avand in vedre inaltzimea mea o greutate d 65 kg ar fii adecvata dar ma simt bine in pielea mea,ma uit in oglinda si mie draga persoana p kae o vad,merg la kumparaturi si imi gasesc haine,ma ibrak si nu mai am acea burta groaznik d flaska kare atarna peste pantaloni,korupl meu a inceput sa aibe forme ata d frumoadse datorita exercitziilor muschii incep sa se kontureze si asta ma ambitzioneaza sa merg mai departe,deci fetelor fara infometare,fara pastile si alte lukruri pe kare le auzitzi nush p unde SPORTUL este Sfant,betzi 2 litri d apa p zi,betzi ceai verde este f bun(ceretzi sfatul unui farmacist totusi asupra dozajului)reducetzi portzile d mankare,nu renuntzatzi total la dulciuri(asta iar nui bun pt organism,lipssa d zahar)dar totushi fixatzi o zi p saptamana special pt un ekler cu cikoloata k shi RASPLATA dak rstul zilelor nu atzi kazut prada tentaziilor.Va salut si va pup,va urez tot binele din lume si va multzumesc pt k suntezi p aici.:*:*:*
raposo
Postat pe 16 Februarie 2012 23:02
salut imi poti spune si mie de unde lai cumparat si cit a costat?te rog frumos multumesc
kudika512729
Postat pe 1 Martie 2012 19:49
De la: raposo, la data 2012-02-16 23:02:56hey ,buna tuturor in primul rand.ma bukur enorm k am intrat p acest forum si k din fericire existe persoane competente kare sa ne sfatuiaska(corespunzator) kare este cel mai bun mod d a skapa de kg in plus.povestea mea este kam urmatoarea:am 2 kopilashi mici kare imi manank fikatzeii :)):)) deci.....nu am timp sa fac sport:(:(si ma gandeam sa fac si eu i dieta ku pilule si ku ceaiuri si etc ...dar...arunkand o privire p forumuri mi-am dat seama k ash putea ku putzin efort sa fac totusi ceva pt mine.dupa nashtere mikutzei am luat destule kg ,mai exact am 1,65m si kantaream 89kg :(:(trist si f deprimant,autorespektul,iubirea d sine si bineintzeles probleme in viatza d kuplu shi-au fakut aparitzia:(.problema grava este faptul k nu ma pot abtzine d la dulciuri si ku 2 kopii in kasa si un sotz kare si in sukul d portokale ishi adauga 5-6 linguri ku varf d zahar tentaziile.....ishi spun kuv:(.Asta pana intr-o zi kand am auzit din parte unui prieten d fam.o remarka dureroasa tare,am kazut intr-o depresie oribila ,apoi si ku ajutorul altor persoane kare ishi scriu pov p aici am kashtigat inkredere in mine,am vazut k nu sunt singura intr-o astfel d situatzie dar k singura ma pot skoate din aceatsa situatzie .Shi am inceput sa beau ceai verde,cel putzin 3 kani p zi max 6,si kum am 2 kopilashi kand ei fac sieste d dupa-amiaza imi ashez aparatul d fitness in fatza tv ce aparat?--STEPPER-- este Sfant ,nu okupa spatziu,nu face zgomot si are kadranul elektronic kare pe mine personal ma stimuleaza sa ma autodepashesc in fiekare zi.am inceput prin a exersa 20 d minute p zi ajungand si la kate 65 minute p zi respektiv peste 600 d kalorii pierdute,dieta....sincer nu am gasit ink o modalitate d a face dieta avand in vedere k trebuie sa pregatesc 3 feluri d manakre p zi deci sa mai prepar si pt mn pff nici gand,dar ma lupt din rasputeri sa nu mai ma indop ku dulciuri,evit mankarurile grase,d ex in loc sa adaug mrgarina normala in piure adaug margarina din floare d koltza,seara incerc sa manak leger,am diminuat portziile,iar kand nu mai pot d pofta d ceva dulce ma alin cu o portzie d cereale cu lapte fitness doame sunt delicioase,d asemenea la farmacie am gasit produsele K.O sun biskuitzi ku bukatzele d ciokolata,ciokolata,paste o gama variata d produse speciale pt pers kare au probldeme cu mankatul intre mese.DECI imi inceèpusem drumul la 1.65m si 89 kg iar astazi dupa 4 luni in kare am mai avut si mici kaderi d kate un Mc .Chicken (dar FFFF rar) urkandu-ma p kantar am vazut k am ajuns la 76 kg.astazi imi pare tare rau k nu am fost mai ambitzioasa dar in acelashi timp sunt mandra d mine,nu sunt ink in forma avand in vedre inaltzimea mea o greutate d 65 kg ar fii adecvata dar ma simt bine in pielea mea,ma uit in oglinda si mie draga persoana p kae o vad,merg la kumparaturi si imi gasesc haine,ma ibrak si nu mai am acea burta groaznik d flaska kare atarna peste pantaloni,korupl meu a inceput sa aibe forme ata d frumoadse datorita exercitziilor muschii incep sa se kontureze si asta ma ambitzioneaza sa merg mai departe,deci fetelor fara infometare,fara pastile si alte lukruri pe kare le auzitzi nush p unde SPORTUL este Sfant,betzi 2 litri d apa p zi,betzi ceai verde este f bun(ceretzi sfatul unui farmacist totusi asupra dozajului)reducetzi portzile d mankare,nu renuntzatzi total la dulciuri(asta iar nui bun pt organism,lipssa d zahar)dar totushi fixatzi o zi p saptamana special pt un ekler cu cikoloata k shi RASPLATA dak rstul zilelor nu atzi kazut prada tentaziilor.Va salut si va pup,va urez tot binele din lume si va multzumesc pt k suntezi p aici.:*:*:*


kk...are o valoare nutritiva...foarte skzuta...manank des, vei vedea dak am dreptate.
kudika512723
Postat pe 1 Martie 2012 19:57
Hello,
In legatura cu regenon pot sa va zic ca nu trebuie luat de capul vostru.
Eu sper exemplu am fost in februarie la doctorul endocrinolog si mi-a dat regenon impreuna cu aspacardin, sedatif pc, ceaiuri si cu o dieta potrivita,dar eu m-am ingrasat 30 de kg in 4 luni de zile pe baza de sistem nervos(tatal meu a murit la mine in brate si am facut un soc) si pot sa spun ca nu mancam nimic si ma tot ingrasam plus ca am tinut diete peste diete pana sa ajung la doctor si n-aveau niciun efect.

Parerea mea este ca daca puteti slabi prin diete nu e bine DELOC sa recurgeti la pastile.Regenon-ul se ia numai in cazuri in care pers respectiva nu poate slabi prin diete sau sport si numai la recomandarea medicului.

Sfatul meu este fetelor sa incercati diete disociate in care sa beti 2 litri de apa pe zi si daca nu va place sportul macar atunci cand plecati de acasa sa incercati o statie 2 de masina/tramvai sa mergeti pe jos sau 2-3 ture de parc mers un pic fortat sau pllimbari prin magazine si atunci nu aveti cum sa nu slabiti. Va spun pt. ca inainte sa ma imbolnavesc eu asa slabeam rapid si nici nu cadeam pe strada.
ClaudelleCST
Postat pe 3 Martie 2012 16:06
Buna ziua! A gasit cineva o farmacie in Iasi de unde se poate cumpara regenon fara reteta? Sau are cineva si doreste sa vanda? 2-3 cutii de 0.25mg m-ar interesa! Multumesc si spor la slabit!
ilincaaa
Postat pe 6 Aprilie 2012 10:33
Care e interesat de regenon sa-si scrie adresa de e-mail ca il contactez eu.
kudika_5953
Postat pe 25 Aprilie 2012 19:50
Vand regenon ,contactati-ma pe e-mailul:iasminasanela@yahoo.com
kudika_5953
Postat pe 19 Mai 2012 11:31
De la: kudika_5953, la data 2012-04-25 19:50:26Care e interesat de regenon sa-si scrie adresa de e-mail ca il contactez eu.


Dar de ce nu ti-o scrii tu?Te temi ca te descopoera?
kudika226898
Postat pe 19 Mai 2012 22:23
si eu vreau REGENON !!Unde gasesc?
Fincu_Anisoara_1
Postat pe 13 August 2012 01:32
De la: Fincu_Anisoara_1, la data 2012-08-13 01:32:18si eu vreau REGENON !!Unde gasesc?

la farmacie!
kudika_12652
Postat pe 13 August 2012 04:06
Eu ma chinui de ceva timp sa scap de 7kg si caut de mult ceva natural care sa ma ajute sa slabesc si acum m-am hotarat asupra unor pastile din plante cu care Doinita Oancea a slabit rapid.Se numesc Interactiv slim.Astazi o sa-mi fac comanda de ele.
kudika_14584
Postat pe 21 August 2012 11:50
De la: kudika_14584, la data 2012-08-21 11:50:59Eu ma chinui de ceva timp sa scap de 7kg si caut de mult ceva natural care sa ma ajute sa slabesc si acum m-am hotarat asupra unor pastile din plante cu care Doinita Oancea a slabit rapid.Se numesc Interactiv slim.Astazi o sa-mi fac comanda de ele.




Vrajeala....
kudika226898
Postat pe 21 August 2012 20:45
am luat de vineri de la 4, pana azi dim 70 de pastile de regenol. have fun . ma pun sa dorm putin
Bode_Bogdan_1
Postat pe 2 Septembrie 2012 11:40
anonimul2010@yahoo.com
Bode_Bogdan_1
Postat pe 2 Septembrie 2012 12:10
De la: Bode_Bogdan_1, la data 2012-09-02 12:10:55anonimul2010@yahoo.com



Cucu-bauuuu...
kudika226898
Postat pe 3 Septembrie 2012 08:48
buna . poti sa imi spui te rog ce regim alimentar ai de ai dat jos 1 kg in 3 zile ? multumesc
kudika_16398
Postat pe 16 Septembrie 2012 15:32
De la: kudika_16398, la data 2012-09-16 15:32:58buna . poti sa imi spui te rog ce regim alimentar ai de ai dat jos 1 kg in 3 zile ? multumesc



Cu regimul minciunica...
kudika226898
Postat pe 17 Septembrie 2012 22:42
buna,mai este farmacia aceea care elibereaza si fara reteta aceste pastile?

George_Durea_1
Postat pe 21 Septembrie 2012 16:03
Buna!
Pentru cine doreste medicamentele de slabire, eu le aduc din afara tarii (si am mai multe feluri, toate nu se mai gasesc la noi cu exceptia Regenon, dar numai cu reteta). Pot aduce orice, cu termen de garantie, sunt super ok toate. Contactati-ma pe e-mail svet.tam70@yahoo.com
Eu as prefera sa fiti din Iasi, mi-e cam greu sa trimit colete in tara; asa ne intalnim in Iasi, numai sa stiu din timp. Sunt testate toate tipurile, va garantez ca multe avertismente sunt strategii de marketing pt. a le scoate de pe piata; dar pt. cine vrea sa slabeasca fac minuni. Si nu e adevarat, nu dau dependenta. Poti face o cura si renunta fara probleme, iar cand vrei sa mai scapi de 2-3 kg, cateva zile sunt de ajuns. Eu le-am testat pe toate, efectele secundare sunt mai mult povesti.
kudika482254
Postat pe 8 Octombrie 2012 14:00
vand regenon informatii pe scumpete_mik2003...va astept am folosit si eu si mi.a schimbat viata!!
kudika_17911
Postat pe 9 Octombrie 2012 13:30
Foarte tare raspunsul tau! nota 10! nu exista alta sansa pentru a slabi sanatos si a te mentine apoi decat un stil de viata sanatos si sport.
kudika145444
Postat pe 29 Noiembrie 2012 15:56
De la: kudika_6313, la data 2013-08-31 13:38:39. Am 29 de ani 1,68 si 49 de kg... Si ma mentin , mananc moderat.


daca ajungi la 50 de kile, esti scoasa la pensie.
paradoxion-secund
Postat pe 31 August 2013 13:40
Haideti, graselor naive, dati navala...tzeparii sunt la colt....
kudika226898
Postat pe 11 Septembrie 2013 16:41
Buna draga mea.Si eu sunt foarte grasa,trebuie sa slabesc intre 50-60 kg.Am inceput o dieta disociata si am inceput sa slabesc foarte bine.Regenonul trebuie sa te duci la un endocrinolog sa ti-l prescrie.Dieta este una de 90 de zile dar va trebuie sa te tii de ea.Eu dupa prima saptamana am slabit 5 kg, nu mai fumez,nu mai beau cafea,nu mai beau alcool dar zilnic fac mult sport.Ma duc in fiecare zii in parcul Tineretului si fac la aparatele de acolo .Trebuie o dieta mai lunga ca sa-si faca efectul,pentru organismul are o memoriei interna si daca ai un regim pe o perioada scurta o saptamana,2 sau 3 nu isi va face efectul si incearca sa iei fructe godji.sunt aniimbatranire,anticeluilita,infertilitate,etc.Deci mancarea si unele restrictii dar fara sport nu rezolvi.Te pup si multa bafata.Iti dau si nr. meu de tel 0726208989 Gabriela.Multa bafta.
kudika329185
Postat pe 15 Ianuarie 2014 12:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aparat portabil pentru masaj cu vacuum CELLULESS 31 De la: alexia3 24 Aprilie 2016 02:19
pastile de slabit chinezesti 14 De la: andraandragirl 13 Noiembrie 2014 11:22
Buna ! 1 De la: gugu712 19 Aprilie 2010 12:42
De medicamentele de slabit Caralluma a auzit careva? 1 De la: LunaPlina 19 Iunie 2012 11:41
Ceaiul verde? 16 De la: gabriela_sandu 27 Ianuarie 2010 18:28