Setari Cookie-uri

Laura Stoica

De la: danutza_new, la data 2009-05-26 23:25:15doamne cat dispret fata de oameni macat taci si pastreaza un moment de reculegere ptr ea ....dar daca ar fi sotul tau ......sst ptr katara ,,


Nu e vorba fata de dispret fata de cei morti, e vorba despre dispret fata de ipocriti. Chiar acum copiii mor de foame in Africa, pe ei de ce nu-i plange nimeni?
Kathara
Postat pe 2 Septembrie 2009 18:18
De la: Kathara, la data 2009-09-02 18:18:16
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 23:25:15doamne cat dispret fata de oameni macat taci si pastreaza un moment de reculegere ptr ea ....dar daca ar fi sotul tau ......sst ptr katara ,,


Nu e vorba fata de dispret fata de cei morti, e vorba despre dispret fata de ipocriti. Chiar acum copiii mor de foame in Africa, pe ei de ce nu-i plange nimeni?


Pt ca pt unii este mai interesant sa dezbata subiecte gen senzational la dan diaconescu in direct...
Summer_
Postat pe 2 Septembrie 2009 18:23
De la: Kathara, la data 2009-09-02 18:17:21
De la: ramon_cita2005, la data 2009-05-26 22:55:47
De la: Kathara, la data 2008-11-27 18:13:41Nu ma intereseaza, parca ea ar fi suferit prea mult daca as fi muit eu.


Mai bine taceai!!!! dk nu te intereseaza dc ai mai scris??doar ca sa te bagi in seama???
foarte bine zis ella_688_2008


Tu ce miez ai in discutia asta?

Draga mea....iti face bine sa fii astringenta???/ este un mod de viata??? daca te simti bine asa ..fa-o ....Sunteti prea multi care ganditi superficial...fara pic de profunzime....de aceea viata din zilele noastre este superficiala.....la ce se rezuma : mancare, nani, sex si daca putem mai si muncim....Nu ma deranjeaza atata timp cat nici pentru cei carenu mai sunt nu avem decanta de a tacea...daca mai mult nu vrem! Te-a deranjat Laura Stoica ??? ai cunoscut-o???,,atunci de ce sa-i condamnam pe cei care au ascultat muzica ei??? ...poate unii nu agreaza ce asculti tu.....cum vom putea sa traim pe pamantul asta daca nu vrem decat razboi! Exprimarea este un drept......dar atitudinea exprimarii este o responsabilitate..cu simpatie , Cristina
pacifista
Postat pe 3 Septembrie 2009 16:26
De la: kira_kiralina, la data 2008-05-03 00:38:42Colindand pe Youtube, am revazut inmormantarea si am plans mult.Parca nu-mi vine nici acum sa cred ca nu mai e.E foarte tris. Mie mi-a lasat un gust amar si m-a coplesit.Imi dau seama cum trec anii si cum nimic nu tine vesnic, cum mor artistii, cum viata spune adio atunci cand mai putin te astepti.


Nu stim niciodata cand ni se poate sfarsi viata, de aceea va sfatuiesc sa va bucurati de fiecare clipa a ei.
franziska_eu
Postat pe 3 Septembrie 2009 16:31
De la: Summer_, la data 2009-09-02 18:23:26
De la: Kathara, la data 2009-09-02 18:18:16
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 23:25:15doamne cat dispret fata de oameni macat taci si pastreaza un moment de reculegere ptr ea ....dar daca ar fi sotul tau ......sst ptr katara ,,


Nu e vorba fata de dispret fata de cei morti, e vorba despre dispret fata de ipocriti. Chiar acum copiii mor de foame in Africa, pe ei de ce nu-i plange nimeni?


Pt ca pt unii este mai interesant sa dezbata subiecte gen senzational la dan diaconescu in direct...


Ai pus punctul pe I.
Kathara
Postat pe 3 Septembrie 2009 20:12
De la: pacifista, la data 2009-09-03 16:26:53
De la: Kathara, la data 2009-09-02 18:17:21
De la: ramon_cita2005, la data 2009-05-26 22:55:47
De la: Kathara, la data 2008-11-27 18:13:41Nu ma intereseaza, parca ea ar fi suferit prea mult daca as fi muit eu.


Mai bine taceai!!!! dk nu te intereseaza dc ai mai scris??doar ca sa te bagi in seama???
foarte bine zis ella_688_2008


Tu ce miez ai in discutia asta?

Draga mea....iti face bine sa fii astringenta???/ este un mod de viata??? daca te simti bine asa ..fa-o ....Sunteti prea multi care ganditi superficial...fara pic de profunzime....de aceea viata din zilele noastre este superficiala.....la ce se rezuma : mancare, nani, sex si daca putem mai si muncim....Nu ma deranjeaza atata timp cat nici pentru cei carenu mai sunt nu avem decanta de a tacea...daca mai mult nu vrem! Te-a deranjat Laura Stoica ??? ai cunoscut-o???,,atunci de ce sa-i condamnam pe cei care au ascultat muzica ei??? ...poate unii nu agreaza ce asculti tu.....cum vom putea sa traim pe pamantul asta daca nu vrem decat razboi! Exprimarea este un drept......dar atitudinea exprimarii este o responsabilitate..cu simpatie , Cristina


N-ai inteles nimic. Nu-i condamn pe cei care asculta muzica LS, ii condamn pe cei care "plang" atunci cand ii vad clipurile desi, daca ar fi fost in viata nu s-arn fi dus la concertele ei.

Nu-mi vorbi mie de superficialitate si, mai ales, nu te plasa in tabara profunzilor. Simplul act in sine da dovada de o viziune simplista si deci superficiala asupra lumii.
Kathara
Postat pe 3 Septembrie 2009 20:15
De la: Kathara, la data 2009-09-03 20:15:28
De la: pacifista, la data 2009-09-03 16:26:53
De la: Kathara, la data 2009-09-02 18:17:21
De la: ramon_cita2005, la data 2009-05-26 22:55:47
De la: Kathara, la data 2008-11-27 18:13:41Nu ma intereseaza, parca ea ar fi suferit prea mult daca as fi muit eu.


Mai bine taceai!!!! dk nu te intereseaza dc ai mai scris??doar ca sa te bagi in seama???
foarte bine zis ella_688_2008


Tu ce miez ai in discutia asta?

Draga mea....iti face bine sa fii astringenta???/ este un mod de viata??? daca te simti bine asa ..fa-o ....Sunteti prea multi care ganditi superficial...fara pic de profunzime....de aceea viata din zilele noastre este superficiala.....la ce se rezuma : mancare, nani, sex si daca putem mai si muncim....Nu ma deranjeaza atata timp cat nici pentru cei carenu mai sunt nu avem decanta de a tacea...daca mai mult nu vrem! Te-a deranjat Laura Stoica ??? ai cunoscut-o???,,atunci de ce sa-i condamnam pe cei care au ascultat muzica ei??? ...poate unii nu agreaza ce asculti tu.....cum vom putea sa traim pe pamantul asta daca nu vrem decat razboi! Exprimarea este un drept......dar atitudinea exprimarii este o responsabilitate..cu simpatie , Cristina


N-ai inteles nimic. Nu-i condamn pe cei care asculta muzica LS, ii condamn pe cei care "plang" atunci cand ii vad clipurile desi, daca ar fi fost in viata nu s-arn fi dus la concertele ei.

Nu-mi vorbi mie de superficialitate si, mai ales, nu te plasa in tabara profunzilor. Simplul act in sine da dovada de o viziune simplista si deci superficiala asupra lumii.

cand vei avea disponibilitea unui dialog fara taisuri..cu mare drag....ai dreptate din unele puncte de vedere dar asta nu inseamna sa-i pui la zid chiar si pe ipocriti...poate au constientizat mai tarziu...poate sfarsitul este cel care-i ingrozeste....nu putem schimba lumea dupa dorintele noastre personale....dar cand nu cunosti o pers decat din cateva randuri pe forumuri aprecierea ta este disutabila...cu aceisi simpatie pentru revolta necunosterii
pacifista
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Muzica evenimentului tau-cea mai buna!! 1 De la: roxanaolsanschi 21 Septembrie 2011 22:14
Laura Stoica 157 De la: pacifista 4 Septembrie 2009 17:34
Versuri ale melodiilor 12 De la: ghicicine 10 Mai 2014 20:29
Madonna 25 De la: yumalai 29 August 2009 08:22
Adio Madalina Manole 15 De la: yumy 19 Iulie 2010 16:57