Setari Cookie-uri

mesaje fara rost de la asa zisi oameni

prietene intrebarile tale sint fara rost dar vad ca te simti cu musca pe caciula..........chiar esti invidios?????????????? scuza-ma ca te intreb abia acum.

Postat pe 21 Mai 2008 20:19
In nici un caz pe tine, scumpa.

Postat pe 21 Mai 2008 20:20
:)),DACA IMI DA VOIE REBELA..!!din confuzie in confuzie..,eu te inteleg..,ti se trage oare de la luptele in ring.??da-mi voie sa nu te atac!!si sincer cer aici in fata tuturor sa redevenim OAMENI SI PRIETENI!!SERIOS TE VREAU IN LISTA MEA..,DAR SA NE RESPECTAM,SA NU MA CERTI ATUNCI CAND ITI MAI DAU UN SFAT.,E SPRE BINELE TAU!!!

Postat pe 21 Mai 2008 20:21
Mama mama....bey ..aici "desteapta lumii" ...catre voi ...muritorii de rand..:))) Am inteles ca F este psiholog...cati ati fost la ea sa va "tratati" de cine stie ce "boala", fobie sau alte alea sa stiti cat de buna e in meseria ei? Ea aici pe forum cred ca e o persoana ca fiecare alta...nu e fata in fata cu pacientu...si nu trebuie sa-i menajeze pe unii ...sa nu cumva sa nu-i supere... Cand a zis ca are de-a face cu nebunii ..s-o fi referit fata la pacienti...care e fiecare cu pasarica lui ...nu mai luati totul ad literam ca interpretam pana maine...
Toate suntem dragute..si simpatice...io mai sunt si dragalasa pe deasupra...:))) la unii ...muschii mei minte nu are...la altii ...citesc, invat, citesc, invat,..si de aia vorbesc numai de carti si din carti ..
Sa va dau motiv sa sariti pe mine mai oameni buni ....:)) (vedeti voi care cum ,ce fel) ...Modestia e pentru oameni complexati ...asha ca.. io-s desteapta (cat imi trebuie) ...is frumoasa (ca-n reklame)...cu.minte...(pe cat posibil) ...si cu clontu de olteanca (din mosi stramosi - e gena la mijoc) ... pai cica mie imi lipsea bunu simt pana nu demult...ei dragi mei ... eu am bun simt de pot sa va dau si voua ..dragutilor... Hai va pup ..si sa sarbatoriti frumos...
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 20:23
france.. :) faptul ca un lucru ,,nu se gaseste,, in romania nu inseamna ca nu putem avea habar despre el.. george bush nu ,, se gaseste,, in romania, dar toti stim de el :)))) a fost un exemplu mai ironic..dar totusi, citesc f mult si uite ca am cunostinte si despre sofrologie..si stiu ca se refera la hipnoza.. sa inteleg ca asta faci tu?
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:26
nu ai cu ce sa ma intelegi......si in primul rand eu nu ma bat pe ring.......nu m-am batut niciodata pe ring.......judeci aiurea.ti-am mai zis ca te iei aiurea de box-ul meu........eu sunt om.......ca,nu suntem prieteni asta-i altceva.....si cu sfaturile...vedem noi.

Postat pe 21 Mai 2008 20:29
vai............si-a dat arama pe fata france......:)ingamfata,mandra si foarteeeeeeee artagoasa....hei,hei daca fiecare dintre noi care are nemultumiri v-a deschide astfel de subiecte cum ai facut tu france...cred ca tot tu ai fi in centrul discutiei,din cauza modului in care te comporti,cum tii o conversatie,cum jignesti,cum esti ironica,cum te supraestimezi........imi permiti sa am mari dubii in privinta "profesionalismului" tau in domeniul psihologiei(ca parca asa zice-ai ca esti psiholog)...un psiholog stie tactici de abordare a fiecarui om....dar avand in vadere cati oameni ai jignit fara motiv aici pe forum...trag concluzie....ca nici idee nu ai cum sa te porti cu oamenii,cum sa accepti o parere fara ca sa jignesti..................

Postat pe 21 Mai 2008 20:30
Ei Oana ..te prisei iara...:))) Cunstinte vagi avem toti ..ca doar de aia suntem romani ...Si ironia cu bush (asha si asha)...eu as fi gasit una mai buna :)) Apropo..asha de curiozitate..meseria ta este???? Doar asha ca sa ne cunoastem mai bine...:))
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 20:31
Cleopatra..imi cer scuze public ca ti-am luat apararea...intr-un post...:)) Mare greseala!!! France...cat ma costa o consultatie on line..??? Ca ar trebui sa-i taxexi pe oamenii astia ...ei cred ca tu vrei sa-i tratezi de vreo ceva ...:))) offf off si iara offf..
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 20:35
IN fine.noi vorbim aici despre altceva........si ceilalti despre altceva.

Postat pe 21 Mai 2008 20:35
Da, chiar, supertare faza. Ca in "Enigma Otiliei" cand il vegheau pe tipul ala batran si bolnav. Fiecare vb despre altceva...

Postat pe 21 Mai 2008 20:43
E ,,PRIMUL SEMN DE INTELEPCIUNE,rebela..ITI MULTUMESC.

Postat pe 21 Mai 2008 20:44
tu nu ai nevoie mia si aici e gratis.cleopatro tu nu ai voie conform religiei sa vorbesti pe forum cu barbati.fugi pina nu te vede cineva.pacat de tine cleo mama ca nu faci cinste religiei pe care ai ales-o dar aberaza si pe aici ca poate i-ti prinde bine un pic de terapie.

Postat pe 21 Mai 2008 20:46
salut mia.. ! :) Mi se facuse dor de tine..pe bune! profesia mea? Din fericire nu tine de psihic, asa ca nu prea are lumea cum sa ma atace pe seama ei.. tine de talent. Amenajari de interioare si exterioare mia.. asa ca, la prima renovare sau constructie, astept sa ma contactezi! Dar trebuie sa recunosc ca tot ceea ce tine de UMAN ma pasioneaza..initial oscilam intre Litere si Psihologie.. dar iubesc arta.. asa ca m-am lasat condusa de pasiune :). Tu?
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:47
France, cine nu e cu tine e impotriva ta sau care e faza? Acum te iei si de Cleopatra?

Postat pe 21 Mai 2008 20:49
france.. chiar astept un raspuns de la tine in legatura cu meseria ta.. la ce se refera mai exact?
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:51
Imi permit sa raspund eu: habar nu are:))))) Cum e, France, sa se ia lumea de tine? Si eu inca nu am folosit cuvintele tale elevate

Postat pe 21 Mai 2008 20:53
dupa ce pun masa i-ti raspund oana.bai baiete este unica mea prietena de pe forum dar acum mai am doi............ha ha ha.se vede ca esti nou pe aici ca nu stii care e treaba.

Postat pe 21 Mai 2008 20:53
Fugi la dictionar, France, ca esti ignoranta in domeniu, pe pariu??

Postat pe 21 Mai 2008 20:55
cu placere STEF80.........................

Postat pe 21 Mai 2008 21:00
luuuung subiectul si se pare interminabil...
nu facui io bine ca va zisai sa va dati in stamba pe forum in loc s-o faceti pe "privat"????iete ce iesi ditamai "subectu' " de discutat. asta era esenta a ceea ce am explicat de aseara,ceea ce se scrie pe privat esteluat personal ceea ce se scrie pe forum este PUBLIC si merita pareri pro si contra .asa mai merge....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 21:03
BBBBBAAAAAAAIIIIIIII!!!!!.....voua nu vi s-a tocit tastatura????....nu v-au obosit degetelele?????......stef80 a propus ceva bun,lucru pe care voiam sa vi-l propun si eu cand am intrat acum aici(nu e prima data, "va citesc" de azi dimineata)......HAIDETI SA-I SPUNEM VORBE FUMOASE SI DE AJUTOR LUI IUSSY(la MODA,subiectul acela cu titlu lung,pus de Rora-te pup,iubita- ceva cu SA ARATAM CA SUNTEM OAMENI)....OMUL ASTA POATE MURI,ARE NEVOIE DE NOI...FIE CU VORBE,FIE MATERIAL...FIECARE CU CE ARE...LASATI CEARTA SI MAI BINE FACETI CEVA CONSTRUCTIV!!....OBOSITI-VA MANUTELE SI PIERDETI-VA TIMPUL PENTRU O CAUZA MAI NOBILA!!...oameni buni,sunt probleme mult mai importante pe lume de care ar trebui sa ne facem probleme:subtierea stratului de ozon,poluarea aerului,disparitia romantismului,diminuarea nr.de partide de sex,destramarea familiei,etc...etc...etc....nu va mai pierdeti atata timp si energie pentru gramatica...ca va cam disparea si asta,la cat citesc in ziua de azi copiii si tinerii....dovada si vocabularul slab pe care il au.....si in fond,ori ca scrii"ti-o trag",ori ca scrii"tio trag",intelege gagica ,nu???....

Postat pe 21 Mai 2008 21:03
:))))) f tare etta
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 21:06
daca prima data,tu ai fost cea care a vrut sa fim prieteni..,,iar eu am acceptat ,asa cum stii destul de greu,,,acum ,,astept ok-ul tau,dar vreau sa imi promiti ca nu mai jignesti si nu mai spui niciodata ca eu am facut pe cineva NESIMTIT..,pe acest site....,sau am jignit pe cineva...multumesc!!REBELA,mica razboinica...,noua mea prietena..

Postat pe 21 Mai 2008 21:12
Buna Oana ...cu siguranta ca ma voi descurca singura..la amenajari ..insa daca o sa fiu in impas..te solicit.. :)) Tot nu mi-ai raspuns ...am intrebat care e meseria ta...nu in ce domeniu lucrezi...ce facultate ai terminat??? Si dupa..daca ai chef sa-mi raspunzi ..si functia pe care o ocupi ...ca sa stiu daca te iau de ajutor la casa...:))) Sper ca nu o luam de la capat...:)))
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 21:12
Hai, France, nu ai mai gasit raspunsurile ca ne-am plictisit!

Postat pe 21 Mai 2008 21:15
o pisica moarta / la popa la poarta/ cin' s-o mai certa/ s-o manance coapta/ cu marar cu patrunjel/ cu untura de catel.....

Postat pe 21 Mai 2008 21:15
etta,,esti criminala!!!:))e primul post al tau,care-l citesc!!!m-ai impresionat profund!!!vreau sa te cunosc mai bine..,CINSTE ,tie FEMEIE!!!Te vreau in lista,,DAR,,nu stiu daca te merit,sincer..

Postat pe 21 Mai 2008 21:19
stef,pe tine te iert,nu o sa manaci pisica...ca eu stiu ce fel de om esti....cat priveste,daca ma meriti....nu ma dau asa usor,daaar si cand ma dauuu....asa e si cu comentariile....tac...da' si cand le bag...

Postat pe 21 Mai 2008 21:23
aaa stef te revad in putere....,etta, multumesc pt lacrimile de ras ... ariel, chiar nu te saturi mai baiatule???lumea "o da la pace " si tu te bagi ca " strampu'" las-o moarta-n "papusoi" ca parca e mai bine.
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor! Mi s-a rupt proteza, nu mai pot sa merg! 50 De la: dragalaspui 6 Septembrie 2008 01:10
iubirea si culorile ei 101 De la: bleyd_nyght 21 Februarie 2014 10:05
termenii si conditiile de utilizare a site-ului Kudika 18 De la: maria_palaria 16 Iulie 2011 11:28
calvitia-remedii 33 De la: kudika_nikole 7 Ianuarie 2012 01:27
Lady Gaga 5 De la: razz 2 Mai 2010 01:21