Setari Cookie-uri

mesaje fara rost de la asa zisi oameni

inapoi la mesaje

De la: stef80 la 21 Mai 2008, 10:03 Pentru : rebeca_rebela2000
Subiect: eu nu te-am ,,

Mesaj:
jignit !!nu ti-am zis ca ai probleme cu capul,,tu ai facut-o!!dar te-am iertat,sa fii iubita si sanatoasa!!!


raspunde
Raporteaza utilizator care ti-a trimis acest mesaj

Postat pe 21 Mai 2008 17:38
asta-i,, doar cel de azidimineata,stiam de la rora ca iti pare rau!!ma gandeam sa fac eu primul pas,cu toate ca de aici reiese ca tu ai gresit..,sa redevenim prieteni.dar te rog mult fii mai blanda razboinico,,ca voi posta altele care o sa te reprezinte..si nu vreau!!

Postat pe 21 Mai 2008 17:46
personal consider ca cele doua R SI F,au o problema minora,nu cred ca avem dreptul de a ne face tabere.le cunosc pe amandoua,mai mult pe F.amandoua sunteti de MARE calitate,cel putin pt mine.si, va rog pt azi sa incetam,sau sa schimbam putin tonul.vali,este un tip bataios si destept,dar cred ca e tare patimas.iti dau dreptate ,doar in cazul rebelei..,in rest,mai deloc!!barbatia nu se demonstreaza asa.vezi rebela!!iar daca scriu numai cu litere mici,aici unde se discuta gramatica si mai fac si greseli,imi cer iertare,desi cred ca si tu gresesti..,sonia spunea parca si onnyta,-esenta conteaza LA MULTI ANI TUTUROR!!,SA FIM MAI BUNI!!azi e si ziua iubitei mele...si ea face greseli multe si eu tot O IUBESC..,SA FITI IUBITI!!imi cer scz.am rapit cam mult spatiu:))

Postat pe 21 Mai 2008 18:31
wooooow..! S-a lungit topicul asta, nu gluma.. In asa scurt timp. Numai cand e vorba de rautate si jigniri ia asemenea amploare un subiect.. ca la ,,bune,, nu se inghesuie nimeni.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 18:46
si ca sa vedeti ce am retinut eu din toata invalmaseala asta :)) .. Ramy, ai dreptate.. se spune ,,serviciu,, .Practic, cuvantul ,,servici,, nici nu exista in limba romana
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 18:49
oana chiar daca nu sint mereu de acord cu tine acum esti chiar simpatica.

Postat pe 21 Mai 2008 18:54
heii,eu credeam ca s-a inteles ceva:))nu suntem cu nimic mai presus decat Ramy si nici Ramy decat noi!!!CRED CA AR TREBUI SA NE CERTAM MAI MULT PE CAZUL -IUSSY-si nu pt o litera in plus sau minus..,cineva moare..,un tanar mai mult decat frumos si bun.Veniti cu totii acolo,SALVATII VIATA.

Postat pe 21 Mai 2008 19:04
france.. esti f simpatica si imi place felul tau de afi, pe bune.. esti prietenoasa.. dar chiar tu imi spuneai acum vreo 2 saptamani cand eram intr-o ,,pasa proasta,, pe un topic diferit, sa ma relaxez.. ca lumea nu imi vrea raul.. si sa fiu vesela ca altfel imbatranesc repede..tii minte? :)) Asta te sfatuiesc si eu acum. Stiu ca de multe ori nu te poti stapani, mi s-a intamplat si mie, tot pe acest site..dar deja am mai mult de 9 luni ,,vechime,, si m-am obisnuit cu reactiile unora. Am dedus ca ma simt mult mai bine daca nu le raspund urat celorlati utilizatori, chiar daca ei m-au jignit uneori. E bine sa incerci sa ii lamuresti intai si, daca nu se poate atunci sa-ti impui punctul de vedere, dar in mod civilizat si cu bun simt. Altfel.. cum s-a intamplat si aici.. atragi multe pareri contrarii.. Dar.. m-am gasit eu sa dau sfaturi unui psiholog..
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 19:08
Oana, pana la urma cum ramane cu France, e simpatica sau lipsita de profesionalism cum spuneai in partea cealalta?

Postat pe 21 Mai 2008 19:32
se numeste sofrolog profesia in cauza si este tot o forma de psihologie.

Postat pe 21 Mai 2008 19:35
Si ce presupune, sa jignesti lumea sa vezi cat rezista? Sa aplici tratament gen "andrei gheorghe"?

Postat pe 21 Mai 2008 19:37
BEY.........DRAGA STEF80......MI-E UNA MI-I SE RUPE RAU DE TINE.......FA CE VREA BIBILICA TA........SI MAI SCUTESTE-MA.......CA PROBLEME CU CAPU''AI SUTA LA SUTA.CINE ESTI TU SA MA IERTI? CU CE NAIBII AM GRESIT EU SA MA IERTI TU PE MINE?..........DU-TE BA DE UNDE AI VENIT.........SI SCUTESTE-MA............CE TE TOT IEI ATAT DE MINE?.......SI DE BOX-UL MEU? SI CUM CA SA PUN MANA PE CARTE? DU-TE MA SI FA-TI GRIJI DE VIATA TA.......DE SOTIA SI COPILUL TAU.LASA-MA IN PACE...........CA EU UNA INCEP SA CRED CA ITI PLACE DE MINE.TI-AM MAI ZIS SI REPET.MI-I SE RUPE DE TINE.CINE ESTI TU SA MA IERTI? ESTI CAM STRESANT LA FEL CA YUBITA .LASA-MA IN PACE.DINTR-UN CAT IL FACI BALEGAR.TI-AM ZIS ATUNCI CA AI PROBLEME CU CAPUL SI ATAT.CE TE TOT DAI ATAT IMPORTANT? CA SINCER......NU ESTI CHIAR DELOC IMPORTANT.AM INTELES CA NU MA SUPORTI SI GATA.O TII LANGA ASA.LASA-MA IN PACE SI TE LAS IN PACE.PAREREA MEA.CE MA TOT JUDECI CA AM 20 ANI....SI VEZI DOAMNE SA TAC CA SUNT PROASTA..CA EU ASTA INTELEG.LASA-MA IN PACE SI TE LAS IN PACE.LA MULTI ANI SOTIEI TALE.

Postat pe 21 Mai 2008 19:43
hmm.. din umilele mele cunostinte sofrologia nu are multe de a face cu psihologia.. rezultatul urmarit e relativ acelasi, dar procedeul nu.. ariell.. o persoana poate fi sociabila indiferent de cat randament da la locul de munca.. nu are absolut nimic de-a face una cu alta. Am afirmat 2 lucruri total diferite, pe care le sustin in continuare.. Daca esti prietenos asta nu te face un bun medic( sau orice altceva) ..nici viceversa.. Iar ceea ce am afirmat eu cred ca e adevarat.. prin comportamentul ei de pe acest topic france nu mi s-a parut ca ar fi un bun psiholog.. deloc.. acum am aflat ca nici nu e.. probabil de aia.. Insa in alte discutii ea e f simpatica si de treaba.. Probabil secretul e sa nu o ataci.. ;)
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 19:46
De ce nu raspunzi, France? Ti-a pierit curajul cand ai aflat ca mai sunt si alti oameni cu bani pe site?

Postat pe 21 Mai 2008 19:46
S-a atacat singura. Un om educat invata din critici, nu riposteaza ca la mahala.

Postat pe 21 Mai 2008 19:48
CE SA ZIC...........ACUM SUNT SI NEEDUCATA..........? ARIELL?

Postat pe 21 Mai 2008 19:54
Nu vorbeam de tine 2000. offf

Postat pe 21 Mai 2008 19:56
Esti mult mai mult,,decat inteligenta si o dulceata de fetita:))mesajul asta al tau, spune tot,pacat de mama ta ,,sunt convins ca a vrut altceva..Pt DUMNEZEU,cand tu te nasteai,eu aveam copii la gradinita..IARTA-MA te rog Rebela...POATE AI DREPTATE..sufar cu capul..,dar incerc sa ma tratez.

Postat pe 21 Mai 2008 19:56
SCUZE ARIELL.........................TI-AM ZIS CA ESTI IPOCRIT STEF80.....

Postat pe 21 Mai 2008 20:01
Inca n-ati terminat disputa?Mai bine uitati si fiti din nou prieteni.
sonia111222
Postat pe 21 Mai 2008 20:02
Poate noi am accepta, dar nu se pune problema sa fie ea prietena cu........relivele........

Postat pe 21 Mai 2008 20:06
NORMAL.....ASA AR TREBUI.DAR SE PARE CA,KUDIKA E SA-TI FACI DUSMANI.NU MAI E SA-TI FACI PRIETENI.

Postat pe 21 Mai 2008 20:07
relicvele

Postat pe 21 Mai 2008 20:07
ehe dragilor stau si ma intreb singura cum o analfabeta ca mine discuta cu niste capacitati ca voi.bogatia omului este cea sufleteasca si spirituala.materialul este doar necesar.acum ce sa fac sa incui casa si sa dorm in cort ca sa fie unii fericiti????????afla oana ca definitia sofrologiei o gasesti pe net si informatia ta in acest domeniu este minima deoarece in ROMANIA nu exista.si afla ca in incompetenta mea fac psihologie cu strainii ce vin aici care nu se pot integra si sint in pragul sinuciderii.si asta benevol draga mea.........deci cu lipsa mea de stofa am facut oameni fericiti si aici pe forum si nu cred ca vreodata am dat un sfat prost cuiva.

Postat pe 21 Mai 2008 20:08
Tot secretul e sa lasati de la voi,exact ca intr-o casnicie:))incercati,veti vedea ca merge:)
sonia111222
Postat pe 21 Mai 2008 20:09
AM VRUT SA ITI TRIMET MESJUL DAR DIN GRESEALA TI L-AM TRIMIS........PE ACELA SA FIM PRIETENI............IMI CER SCUZE.SE ACCEPTA?

Postat pe 21 Mai 2008 20:09
cand am pomenit de incopetenta in mesajul meu, nu faceam referire la tine.. absolut.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:10
France, tot respectul ca incerci, desi nu-ti iese. Conteaza si intentia, totusi. De ce o dai la intors? Pana acum, ziceai sa mergem sa muncim sa avem si noi bani ca tine. Acum, ca s-au gasit si altii cu putere financiare, vezi Doamne, nu mai conteaza materialul..Decide-te, cum e pana la urma? Si cu invidia care ne roade cum ramane?

Postat pe 21 Mai 2008 20:12
Dar la cine te refereai, Oana? Aici vad ca se discuta cazuri concrete, nu lucruri abstracte

Postat pe 21 Mai 2008 20:14
ariell.. cauti cearta si asta nu e bine..dadeam un exemplu, iubitul meu.. exemplele nu sunt intotdeauna concrete. Si nici nu tin minte sa fi folosit termenul de ,,incompetent,,
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vindecare din interior 6 De la: tuca_lila 7 Septembrie 2012 20:24
Reclama L'oreal 6 De la: Kathara 11 Martie 2009 15:49
Buna fetelor! stiti vreun program care.. 27 De la: dariukascumpuka 28 Martie 2011 17:55
parere 25 De la: kudika_975252 23 Octombrie 2014 21:32
Ce spune Presa despre Electro Star 7 De la: onnyta 23 Septembrie 2008 14:17