Setari Cookie-uri

mesaje fara rost de la asa zisi oameni

rebeca draga,nu am citit decat cateva posturi,sincer.lasa morala sa o faca altii!!!!stii bine ca am fost prieteni si acum nu mai suntem ..de ce oare????,te-am scos din lista mea????????nu vreau sa stie si altii.imi permit sa-ti dau un sfat,acelas si de pe privat..,rozboinica fizic,dar imatura psihic...NU MAI JIGNI,fara a cunoaste oamenii...

Postat pe 21 Mai 2008 13:18
Nu am vazut nicaieri pe forum sa jigneasca R,unde anume,zi sa ma iau de ea.Ce a zis exact?Rebela,esti agasanta,pe bune.Mie mi-ar fi rusine sa ma bag in seama cu trei vorbe,trei prostii.Tu cred ca scrii doar ca sa iti vezi numele pe site:)))))Nu s-a luat nimeni de F ca traieste in Franta,eu nu am vazut.Sunt multi bogati si cu cariera si in Romania.F,revarsa-ti intelepciunea si asupra francezilor.Au ramas destui romani de calitate aici,nu te mai sacrifica tu.

Postat pe 21 Mai 2008 13:25
SI VORBA LUI SONIA111222 CHIAR NU E LOGICA CEARTA ASTA FIECARE SCRIE CUM STIE...........MAESTRULE......TE-AM LASAT CA PLEC LA ANTRENAMENT.O ZI PLACUTA.

Postat pe 21 Mai 2008 13:27
AUZI DRAGA STEF 80 EU NU AM JIGNIT PE NIMENI........VALLY M-A JIGNIT.....EU AM ITELES CA NU MA SUPORTI DE LA INCEPUT.......DE CE ?NU MA INTERESEAZA SI NU MA AFECTEAZA.POTI VEDEA CU OCHII LIBERI CA EU NU AM JIGNIT...............SI SA STII CA NU MA AFECTEAZA CU ABSOLUT NIMIC CA M-AI STERS DIN LISTA DE PRIETENI....................NU MA CUNOSTI SI NU TE CUNOSC.SI NICI MACAR NU MI-AS DORI SA TE CUNOSC.........SI DRAGA VALLY NU AM NEVOIE DE PUBLICITATE.......DE UNDE IDEEA ASTA DE................NICI NU STIU CUM SA ITI ZIC......BAFTA.......SI CONTINUAM DUPA CE MA INTORC.SUNTETI DE RAS...............

Postat pe 21 Mai 2008 13:34
doamne dumnezeule,ce ati patit oameni buni,chiar nu va mai puteti intelege?de unde sa pleaca si unde se ajunge...cred ca daca ati fi fata in fata...v-ati scoate ochii...sincer, lasand la o parte chestia cu gramatica,nu inteleg ce aveti cu france...noi suntem de ceva timp aici dar,niciodata nu am avut probleme de genul asta...si spune-mi rebeca..de ce ai abordat chestia cu pozele(am citit mai sus)...mai fratilor cui nu-i place sa plece nene...ca nu ii tine nimeni legati..dar sa ajungeti sa va jigniti...mahala in toata regula...stefule,ce zici de asta?
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 13:39
VAI VALLY NORMAL CA NU AI VAZUT NICAIERI SA JIGNESC.PT.CA NU JIGNESC FARA MOTIV..............NUMAI CU MOTIV............STEF 80 SE SIMTE JIGNIT CA I-AM ZIS CA ARE PROBLEME CU CAPUL DIN CAUZA FAPTULUI CA NU AM GASIT PE FORUM PROBLEMA DOMNULUI IUSSY............VROIAM SA O GASESC........IAR EL A INCERCAT SA MA AJUTE........SI NU AM REUSIT SA DAU DE EA.........AM DAT DE EA CU AJUTORUL RORII DIMINETII . SI EL A CREZUT CA IL I-AU LA MISTO......SAU ...NAIBII STIE CE A CREZUT.......DAR CU LUCRURI DE GENUL ASTA NU SUNT DE GLUMIT......CA MA BATE DUMNEZEU......SI EL MI-A ZIS CA SUNT NESIMTITA.IAR EU I-AM ZIS CA ARE PROBLEME CU CAPUL.........CA NU E ADEVARAT.IATI-O PE JIGNIRE SI JUDECA-MA MAESTRULE CA NU AM GASIT CE CAUTAM.SI M-A STERS DIN LISTA DE PRIETENI.CE SA ZIC?........HAI LUATI-VA DE MINE CA SUNT CURIOASA.......SI VA RASPUND CAND MA INTORC,

Postat pe 21 Mai 2008 13:42
Nu are nimeni nimic cu F,suferiti de mania persecutiei?Doar ca daca te expui,iti asumi riscul de a primi si tu comentarii.Nu trebuie sa plece nimeni ca e loc pt. toti.Vorba Oanei81,oamenii de bun simt rezolva totul IN PARTICULAR.Va rog,cititi mesajele ei,aveti ce invata.

Postat pe 21 Mai 2008 13:43
uaaaaaaauuuuuuuuuuuu!!! asa, asa, continuati!
de ce nu ati comentat la alte subiecte mult mai importante decat gramatica lu peste?
si de ce nu vam vazut pana acum pe forum?
vai, iar am facut greseli! ei si? :))))

Postat pe 21 Mai 2008 13:47
vai,eu te-am facut nesimtita????esti un copil fara minte si MARE MINCINOS!!!CREDE-MA CA NU VREAU ,,DAR AM SA POSTEZ AICI toate mesajele trimise de mine,si trimise de tine,,desi nu ar fi frumos.vroiam sa te adaug din nou,te-ai plans rorei ca iti pare rau ,,si acum uite ce spui...vai de tine,,copila..

Postat pe 21 Mai 2008 13:53
Parca ti-am mai explicat.Modestia si timpul:)Aici nu m-a intrigat gramatica.Nu eu am inceput.M-a ingrozit meschinaria.R nu trebuia sa se bage in seama ca nu scrie F corect,da' ea ,F, a fost prea de tot.A aplicat principiul 'ca la usa cortului'.Un psiholog sa inceapa cu ratata,relicva,frustrata.Sa ma fereasca Dumnezeu de asa specimene.

Postat pe 21 Mai 2008 13:56
onnyta...cand ai spus ca unele persoane au aparut acum pe forum...ai avut dreptate.printre persoanele alea sunt si eu...dar vreau sa stii ca am mai avut odata, de mult un cont, care s-a sters.in tot timpul asta am urmarit discutiile de pe forum, dar nu mi-am facut alt cont deoarece m-am simtit fff prost referitor la stergerea contului trecut.personal nu ma intereseaza concursul ala pentru ca ,,am aparut cam tarziu" pt el.nu m-am simtit atacata...am vrut sa-mi explic ,,aparitia".

Postat pe 21 Mai 2008 14:01
Mai valica..:))) (stai calm ...e diminutiv doar)... F de ce e prea de tot?? Cultura asta bat-o vina ...Pai un pshiholog din micile mele cunostinte ...nu trebuie sa se abtina de la "jigniri"..ca sa zic asha ..ca nu-i nici unu mai breaz ca altu pe acilea...Psihologu nu te invata..te ajuta ..sa treci peste anumite "crize"...Probabil ca asta e felul ei de a o ajuta pe R...poate de asta are nevoie... Zic si eu ..parerea mea, a uneia ....
Eu nu o cunosc pe F ..dar din posturile ei ...concurs..ne-concurs...va bate pe multe la "capacitati"...(nu-ti iau apararea F ..le mai bag mintile-n cap unora ..cum mi-au fost bagate si mie) ..mie nu toate...mai am ..dar cine stie...?!?!? :)))
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 14:12
a si te-ai gasit tu,vezi doamne....Vally,de ce am eu impresia ca tu ai ceva cu france?...prietenii pe site ti-i faci..si trebuie sa-l iei pe fiecare asa cum este el...dar voi nu,i-ati pus eticheta fetei si cu asta basta...o faceti cum va vine la gura...si daca a gresit,care este problema?...suntem vreunul fara de pacat?...sau fara de greseli?sunteti rai din cale afara...eu iti spun un singur lucru..si e parerea mea...daca ajungi sa o cunosti(atat cat ne putem cunoaste aici)france e o fata de nota 10...dar de multe ori vally...vulpea cand nu ajunge la struguri,zice ca sunt acrii...
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 14:33
:)) interesanta chestia cu vulpea! oare asa sa fie?
mai valy da tu ce esti? bunul samaritean??
si am o intrebare pt. tine. daca rebeca sa simtit jignita de france de ce nu a deschis ea acest subiect?
toata faza asta miroase urat, ca sa nu ma exprim altfel.
la naiba, iar am greseli! :))))))

Postat pe 21 Mai 2008 14:37
Nu am nimic cu nimeni,nici cu puerila de R,nici cu rautacioasa de F.O fi de nota 10,nu zic ba.Da' sa jignesti in halul asta?Da-o incolo de treaba.Toti avem dreptul la pareri,deci si R,desi nu vad rostul a ceea ce a facut ea.Si eu gresesc de multe ori cand scriu,da' nu ma supar cand mi se spune.Zic mersi ca ma ajuta.

Postat pe 21 Mai 2008 14:39
O,citeste ce a scris Oana,e mai de bun simt sa clarifici in particular.Vorba lui R,daca ii spunea pe site,era nesimtita,tot se gasea ceva de reprosat.

Postat pe 21 Mai 2008 14:43
Bai va fac io nebuni pe toti ..in frunte cu mine acum ...!!:)) Valica...puiule...pai pe cate dintre noi nu ne-a facut vreun macho curve pe acilea...Unu ne-a facut sclave..s.a.m.d. Fiecare sare...si eu una la fel ca multi altii ...Si de cand ii trebuie unuia sau uneia portavoce pe forum?? Ca tu asha imi pari ...o portavoce...Cred ca daca avea nevoie de Avocatul Poporului ...il cearea ea nu crezi?!?!?
Prieteni??? Ma faceti sa rad..sunt cativa care tin legatura..sunt cativa care se si intalnesc, ajuta, sau mai stiu eu ce...dar notiunea de "prieten" cred ca nu e cunscuta in totalitate aici ..
Cat despre gramatica...ce treaba are coada vacii stampila primarie??? Fi tu sanatos ca facusi carte..in timpul facultatii ..
Ai zis ca nu-ti plac nedreptatile? Sa indreptatesti oare pe cineva aici?? Nu faci oare o nedreptate fata de altcineva??? Filizofam pana maine daca vrei ..nu-i bai...dar da-o doamne iarta-ma de scriere...ca n-are a face cu gramatica..Sincer cred ca ..graba e de vina..gandim prea repede (bine ...rau) ..si e greu sa scriem la fel de repede...Si bineinteles...Pupici ..:))
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 14:45
Ei si corecteaza-ma tu acum ..:)))
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 14:48
Daca eu sunt 'potavoce',voi ce sunteti?Cei care sariti pt. F?Si eu am primit mesaje dubioase,da' nu am mai postat pe forum.Aoleoooo,eu nici nu aveam voie ca e site ul lui F:))))))

Postat pe 21 Mai 2008 14:49
:)) mai baiatule da tu esti indragostit pana peste cap de fetele astea! iar oanei vad ca nu poti sa-i rezisti! :)))

Postat pe 21 Mai 2008 14:49
Fetelor,daca voi nu va respectati,ce pretentii mai aveti de la noi?Nu sunt indragostit de nimeni de pe site.Pe Oana o respect..atat.Nici nu i-am cerut prietenia,nici o voi face pt. ca nu e cazul.Nu mai pot sa zic o vorba de bine ca,gata,sunt lesinat dupa ea?Doamna,Iisuse!

Postat pe 21 Mai 2008 14:52
E o sarbatoare foarte mare,de ce sunteti asa agitati?Nu merita sa va spuneti vorbe pe care maine le veti regreta,mai bine impacati-va,uitati cearta.
sonia111222
Postat pe 21 Mai 2008 14:54
Corect.La Multi Ani tuturor ce se serbeaza azi!Si eu cred ca e timpul sa incheiem.

Postat pe 21 Mai 2008 14:56
Si sa inteleg ca preferi sa jignesti in privat??? :)) nu am inteles-o pe asta...greu greu .. Vezi ca o facusi pe mandra puerila...Sa o fi jignit oare??? ehehehe mai vali ..eu nu sunt portavoce...ca vb in numele meu ...nu in numele altuia...mi-am dat o parere despre ce s-a postat..nu despre oameni ..ca nu-i cunosc... Aollleeeeuuu...fugi cat te tin picioare atunci ..ca s-ar putea sa te prinda F ..si cine stie... da tu esti baiat valabil ..si intelegator..si cu carte pe deasupra...nu te sperie pe tine F....sau alta ...
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 15:02
Inchei si eu acum atunci ..scrisei dupa impacare... :)))
Chiar... La multi ani!!!
mia_mia
Postat pe 21 Mai 2008 15:05
Nu,nu prefer sa jignesc in privat.Prefer sa nu jignim...deloc!!Poti atrage atentia in privat?Vezi o diferenta intre a spune a parere,a atrage atentia si a jigni?Nu mi-e frica de nimeni,decat de Dumnezeu.Ce o sa-mi faca F sau altcineva?Nu vorbesc urat ca me respect pe mine in primu' rand,nu de frica.Nu suntem animale sa stim de frica.Si intervin ca am dreptul,ca oricare.Nu sunt disperat dupa nicio fata pt. care am intervenit,vedeti vreuna la prietenii mei?

Postat pe 21 Mai 2008 15:11
multumesc pentru parei pro si contra si stati linistiti ca daca tot am pus monopol pe forum nu dispar din peisaj chiar daca unii si altii activeaza abuz de limbaj pe contul meu .

Postat pe 21 Mai 2008 16:14
:)) he he, asa te vreau france!vorba lu LAPUSNEANU ''DACA VOI NU MA VRETI EU VA VREU!"

Postat pe 21 Mai 2008 16:17
HAI CA ACUM VAD CAT DE IPOCRITI SUNT UNII..............CUM ADICA STEF 80? I-AM SPUS ROREI CA IMI PARE RAU CA TE-AM STRESAT AJUTANDU-MA SA GASESC CEEA CE CAUTAM.........NICIDECUM CE SPUI TU.......ACOLO.....CA TE ENERVASEI CA NU GASEAM......SI CU ASTA AM INCHIS...........IMI TOT SPUNEAI CA NU STIU CINE ESTI TU..............NICI NU MA INTERESEAZA CINE ESTI TU.........SI DIN CLIPA ASTA NU MAI AVEM CE DISCUTA....NOI.BAFTA..........SI CU ASTA AM INCHIS TOTUL AICI.

Postat pe 21 Mai 2008 16:53
rebeloooo!!!!daca cei de aici, vor vrea mesajele,PROMIT, CA LE POSTEZ!!dar pana atunci ii rog pe toti,sa-ti citesca cele cateva posturi ale tale si sa vada de cate ori ai jignit...,nu numai pe mine.te las sa cugeti..,poate vei gandi sa nu mai dai replici!!spre binele tau:))eu,sunt un om tare simplu ,de la tara..,foarte multi de aici imi cunosc chiar si familia..,sa fii sanatoasa,sa ai succes in sport,in dragoste si pune manuta si pe carte,obligatoriu iti trebuie..,fara gluma!

Postat pe 21 Mai 2008 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
8 MARTIE 10 De la: danut_dom 24 Martie 2008 19:54
http://www.gandul.info/magazin/mai-ai-curaj-sa-bei-bere-dupa-ce-citesti-asta-ingredientul-care-nu-apare-pe-eticheta-9459670 7 De la: Broscaru 4 Aprilie 2012 00:18
Stim sa iubim? 288 De la: Muse__ 6 Mai 2014 11:44
Fazan in franceza 234 De la: yumy 15 Iunie 2011 14:04
Bani imprumutati 7 De la: kudika_34456 13 Mai 2013 13:29