Setari Cookie-uri

mesaje fara rost de la asa zisi oameni

PROMIT CA NU O SA TE MAI JIGNESC SAU SA TE FAC NESIMTIT.

Postat pe 21 Mai 2008 21:28
SI IMI CER SCUZE CA TI-AM ZIS CA AI PROBLEME CU CAPUL..........DAR M-AI ENERVAT RAU.......ORICUM....PACE.

Postat pe 21 Mai 2008 21:29
arhitectura si design de interior,mia.. si cu ce as putea sa ma ocup in asemenea domeniu, daca spuneam ca tine de arta? :) inginer nu.. arhitect si designer de interioare..si exterioare(peisagistica, ca bonus ;))..dar incerc sa ma ocup strict de amenajari. Conduc un departament de estetica, in cadrul firmei . si in trecut am facut coregrafie..dar asta e veche povestea. Deci.. tu?
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 21:30
te poopik,chiar sunt in dilema???????si tot eu raspund!!!acum dau click.Esti prietena mea,iar eu voi fi acelas..OM,,,FARA TENTA..,SI CU MULT BUN SIMT!!!PROMIT AICI!!ai putea sa-mi fii nora,,ai un iubit si iti mai repet inca o data,, iubeste-l ca merita!!tu ai raspuns unei intrebari ale mele...,,ca el TE IUBESTE.Iar eu ti-am spus ,sa il iubesti!!Eu am sa va respect!!si sa va dojenesc in continuare:)))SPER SA FIM MANDRI DE VOI!!Toti de aici!!poopici ,,de la mine multi,pt amandoi!!!!sincer.

Postat pe 21 Mai 2008 21:42
multumim frumos...........

Postat pe 21 Mai 2008 21:46
hopaaaa!!.....cam lunga pauza....cred ca nu place fripturica de pisicuta!!!....cred ca o sa trimit cate o portie si la celelalte subiecte aprinse de pe aici...si daca sunteti cumintei,o sa o schimb cu o ceafa de porcusor la gratar....daaa???....va pup....si vedeti ca a inceput meciul in finala champions league(cred ca am scris corect,nuu??).....

Postat pe 21 Mai 2008 21:49
mai rebela2000..chiar ca ai nevoie de ceva carte,ca era ,,pumnilor,,a trecut,iar dupa cum te exprimi..nu prea ai dat pe la scoala.tot sustii pe profilul tau ca baiatul ala e viitorul tau sot..:))))))) imi dai voie sa rad?nu-mi spune ca te ia ala de nevasta dupa 7-8 luni de relatie????Pe cine vrei sa prostesti? Pe tine??

Postat pe 21 Mai 2008 21:56
DA.......E VIITORUL MEU SOT....CARE E PROBLEMA TA? SI TIE ITI PLACE DE EL? SI TU IL VREI? CUM SA FAC? CA IL VREA SI YUBITA.NU IMI PLACE SA IMPART.CE NE FACEM? VORBESTI ENGLEZA? VREI SA IL INTREBI TU? CA LA FELUL IN CARE VORBESTI......EU ASTA INTELEG.INVIDIOAS-O.

Postat pe 21 Mai 2008 22:01
etta70..,,fataaa..,:))regret ca nu te cunosc mai de mult timp,din suflet!!!ai dat o lectie mare,,psihologilor certareti,promit ca am sa ma ocup putin mai mult de barbatii astia..,care-s tare viteji..,cand e vb de tastat si stat de vb cu gagicile astea...mutumesc acestei fete,SONIA,pt putinele posturi, dar care au acoperit toata aceasta discutie.,rusinoasa a prietenelor noastre si a mea cu rebela.eu si rebela ne cerem scz tuturor!!

Postat pe 21 Mai 2008 22:05
SI SA INTELEG CA ESTI INVIDIOASA CA STIU SA DAU SI CU PUMNUL?..........OOFFFFF INTOTDEAUNA SE GASESTE CATE UNA D''ASTA CA TINE........................SINCER SUNT SATULA DE D''ASTEA CA TINE...............TE POOP SI ITI DORESC SI TIE CA MINE.....STII VORBA AIA:AI PARTE DE CE MERITI.CU MAI MULT NU TE POT AJUTA.

Postat pe 21 Mai 2008 22:07
:)))) ma faci sa rad din nou,mai las-o balta..chiar nu imi place de el,nu e genul meu.Batausii astia ma lasa rece.Atunci te casatoresti tu cu el cand o sa divortez eu! Adica nicodata :)))) Dar daca asa te simti tu mai bine,mintind,treaca-mearga

Postat pe 21 Mai 2008 22:07
DA.NE CEREM SCUZE TUTUROR.

Postat pe 21 Mai 2008 22:09
PAI SI ATUNCI.......DACA NU ITI PLACE DE EL.......LASA-MA DRAGA CA NU AM EU NEVOIE SA MA CREZI TU PE MINE........VEZI-TI DE VIATA TA.........SI GATA.....RAZI IN CONTINUARE DACA ,CHIAR TE FAC SA RAZI.AMUZA-TE SINGURA..........ACOLO.

Postat pe 21 Mai 2008 22:12
nici mia nici france nu-mi raspund.. hmm.. interesant.. chiar asa greu e sa explici cu ce te ocupi? :) daca te ocupi.. in fine.. ceva ma retine in a da crezare
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 22:13
cred ka nu o sa inteleg niciodata....ura asta intre fete....cel putin la unele dintre noi...........de ce trebuie sa va jigniti,amenintati etc................??kred k numai oameni frustrati procedeaza asa
pinky19
Postat pe 21 Mai 2008 22:17
ORICUM NICI NU O SA INTELEGEM...........................

Postat pe 21 Mai 2008 22:32
mamaaa... incredibil cat s-a scris!!!! nu am mai intrat de cateva ore si cate s-au spus!!! hmmm mai bine imi pap pizza linistita, aici e prea agitatie pt mine:)) oana, peste ceva timp trebuie sa imi amenajez gradina... apropo, iti cer un sfat daca se poate... ce imi recomanzi? gazon din ala de se pune seminte si creste iarba dupa... sau covoras? noi am auzit ceva de un covoras cu niste furtunele sa se irige cat mai simplu... noi nu avem timp si suntem si cam comozi:)))
rrammy81
Postat pe 21 Mai 2008 22:33
mai oana in piramida lui maslow una din nevoile primordiale este foamea si familia mea este mai importanta decit alte lucruri.in general sofrologia este o forma de hipnoza psihanalitica draga mea care se ocupa sa plimbe cu covorasul s-au cu barcuta persoane cu depresii care nu mai au incredere in ei etc.este o terapie a mintii in general bazata pe nevoile primordiale .

Postat pe 21 Mai 2008 22:48
Gazonul da un aspect ingrijit gradinii voastre. Iar dupa ce se planteaza, intretinerea lui este foarte usoara. In cazul ideal, pregatirea pamantului pentru plantarea gazonului se face toamna. Daca suprafata pe care doriti sa plantati gazonul este prea batatorita, va trebui sa-l sapati. Astfel, pamantul va "respira" in voie, iar zapada care va cadea pe el il va face numai bun pentru plantarea gazonului. Daca suprafata este pietruita, cel mai bine ar fi sa imprastiati un strat de 10 cm. de pamant. Pamantul puteti sa-l amestecati si cu nisip, deoarece gazonul iubeste pamantul nisipos. Alegerea se face in functie de clima in primul rand. Alegeti soiuri cat mai putin pretentioase, intrucat clima din tara noastra devine din ce in ce mai secetoasa. Puteti alege gazon rustic, gazon clasic, gazon japonez (cu multe flori colorate), etc... Ganditi-va la un plan pentru gradina voastra si in functie de el alegeti si gazonul. Locurile insorite cer plante mai rezistente, si implicit si gazonul trebuie ales in asa fel incat sa reziste cat mai mult la expunerea soarelui. Plantarea gazonului se face primavara devreme. Daca pamantul a fost sapat toamna si e destul de aerisit trebuie doar sa imprastiati bine samanta peste sol. Apoi udati abundent. Pentru a fi siguri ca va prinde radacina usor, peste gazonul proaspat semanat aruncati un strat subtire de nisip. Gazonul va incolti dupa 10 zile. Copiii sau animalele de casa ar trebui sa nu se joace pe iarba proaspat semanata pentru a nu o distruge. Este foarte important sa aveti grija ca gazonul sa fie umed tot timpul pana ce semintele germineaza, ceea ce in unele cazuri poate dura pana la 3 saptamani. De asemenea, sa nu tundeti iarba pana ce aceasta nu atinge aproximativ o inaltime de 7 cm. Iar dupa ce ati facut asta este important sa o curatati si sa o pregatiti pentru sezonul de vara. Daca observati goluri in suprafata plantata, puteti sa mai semanati gazon. De asemenea, si pentru uniformizarea gazonului puteti planta suplimentar gazon. Este mai bine sa-l udati foarte bine o data pe saptamana decat sa-l udati de 3-4 ori pe saptamana. Mai bine o data si bine. Cel mai bine este sa-l udati dimineata devreme, apa ajungand sa atinga 2 cm peste gazon. Asa il veti pastra umed toata saptamana. Cel mai bun sezon pentru fertilizare(cu ingrasamant) este toamna. Puneti ingrasamant doar de doua ori atunci.
Nu va ingrijorati gandindu-va ca pamantul vostru nu este hranit suficient. De fiecare data cand tundeti iarba, ii dati de fapt pamantului nitrogen, care este cel mai organic ingrasamant pe care il puteti da.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 22:50
ocupatiile mele sint complexe:deschid un restaurant,fac imobiliare,ma ocup de etranjeri cu problemele lor,fac voluntariat pentru handicapati si plimb pe unii cu ,covorasul.la virsta mea e suficient.

Postat pe 21 Mai 2008 22:51
sper ca te-am lamurit rrammy.. :) iar daca nu ai timp la dispozitie, foloseste gazonul in rulouri. Este mult mai rapid si se pune dupa ce pamantul a fost pregatit si tratat in prealabil. Intretinerea e aceeasi ca la gazonul din seminte
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 22:54
france.. chiar nu mi se pare normal si frumos ca un om care se ocupa de problemele psihice ale altora, sa ii numeasca nebuni si sa afirme ca ii plimba cu covorasul.. sincer mi se pare de f prost gust.. ca sa vezi in mainile cui ne lasam.. intuitia mea ma face sa cred ca nu ai habar despre sofrologie.. daca nu exista in romania, atunci nu stiu unde ai studiat tu asa ceva.... dar tu stii mai bine.. si eu ma ocup de multe.. printre altele am infiintat un proiect umanitar, pt copii din centrele de plasament.. dar eu nu rad de ei sau sa-i fac in toate felurile. Handicapat e un cuvant urat si jignitor.. se numesc persoane cu deficiente fizice sau/si psihice grave
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 23:01
pai da, noi la ala in rulouri ne gandeam... stiu ca se intretine usor, are vecinul nostru si il ingrijeste mai mult decat are grija de nevasta-sa:))) multumesc pt informatii, oricum, sunt convinsa ca o sa chemam pe cineva sa se ocupe... suntem antitalent si ducem si lipsa de timp... tu stii mai bine ca atunci cand e o firma care stie exact cum sa faca, e mai bine, o sa cerem rulouri, oricum, am mai auzit persoane care ziceau ca sunt ok...
rrammy81
Postat pe 21 Mai 2008 23:03
o sa scanez cartea de lucru dar nu este nevoie sa-mi dea crezare nimeni si nici nu ti-am cerut tie sa-mi dai de mincare.am promis fiului meu ca incetez cu rahatul asta si chiar pentru el trebuie sa o fac.oricum mai ai de invatat destule in viata si nu ma pun la mintea unui copil .deci puteti sa mincati orice rahatel ca eu nu mai raspund deoarece nu am nevoie de pantofi moca si altele.va las pe voi

Postat pe 21 Mai 2008 23:07
o persoana care deschide restaurant , face imobiliare si trateaza lume 'dusa cu covorasul' ( chiar ca urata expresie pt cineva in domeniu) cred ca ar fi mult prea ocupata si obosita de atata activitate pentru a se certa si a posta incontinuu pe un site...sper sa se incheie intr`un viitor cat am apropiat cu balciul!!!!
Kittynelle
Postat pe 21 Mai 2008 23:21
RUSINICA fetelor..!!!,prima lectie.., v-a dat-o aceasta pustoaica rebela..,fara scoala voasta,fara ani de viata..,ea a stiut sa cedeze,etta70 v-a transmis ceva:)),sonia ,sa ma scz daca nu-i scriu numele corect,ne-a dat o lectie tuturor!!!pacat de studii,psihologia teoretica ce ati invatat-o la scolile voastre,e departe de realitatea asta.Stiam o vb .,cine-i mai destept cedeaza..,ce dreptate avea etta70...:))imi cer scz la voi,, dar va consider prietene pe toate si mi-am permis..

Postat pe 21 Mai 2008 23:25
stef acu vin scumpete la matrimoniale sa te stresez pe acolo
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Mai 2008 23:34
mda.. nu te pui la mintea unui copil.. am 27 de ani.. deci.. da, ai dreptate, mai am multe invatat (slava domnului) dar nu stiu daca de la persoane ca tine.. sa nu consideri ca te atac.. nu e intentia mea.. imi spun doar parerea.. daca mancam rahatel devenim mai norocosi..:)) cat despre scanarea cartii de lucru.. eu vroiam sa-mi spui TU ce stii despre munca ta.. ca sa copiezi dintr-un manual e usor.. sunt absolut sigura ca nu muncesti ca psiholog( asta spunei mai demult) si cu atat mai putin ca sofrolog.. felul tau de a fi si de a exprima afirma asta. Hai ca am terminat si eu cu acest topic. Va pup.
oana81
Postat pe 21 Mai 2008 23:37
FRATE...........ATI LUAT-O RAZNA.......RAU.AM OBSERVAT CA VA PLACE SA VA CERTATI......DABEA ASTEPTATI CINEVA SA RASPUNDA UNUI MESA IRONIC.SI INCEPETI VOI BLA BLA BLA.........O TINETI LANGA ASA..........VOI CHIAR NU VRETI SA TERMINATI? CE TE TOT IEI DE MINE OANA? ASTA CREZI TU DESPRE MINE CA SUNT PROASTA? OK..........SUNT EU AIA MICA SI PROASTA.AM INTELES.NU MA SUPAR.CA SI ASTIA MARI MAI AU DE INVATAT.SI DACA AI 27 ANI SI CE? MULTI INAINTE.....SI SA FII FERICITA.DAR PARCA O TII LANGA ASA....NU TE MAI SATURI.ACUM MA IEI SI PE MINE LA GURA.GATA.POTOLITI-VA.

Postat pe 22 Mai 2008 10:23
rebeca.. m-am luat eu de tine???? ti-am adresat eu macar UN cuvant?? doamne fereste.. cred ca ai o problema
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 13:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog din suflet, dati un click pe link , pentru un vot! 1 De la: gabrielaradu 9 Mai 2008 15:11
Ce stiti despre masterul la distanta? 3 De la: kudika_979116 10 Ianuarie 2015 11:19
Need some help here :D 10 De la: Oanuka 13 Februarie 2010 11:48
bilet de avion 26 De la: kudika_pudika 18 Iunie 2011 18:35
Cine e Kudika? 26 De la: anka77 22 Februarie 2009 23:57