MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent MATRIMONIALE 2-CONTINUARE: (3.7 din 3 voturi)

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
mia_mia Avatarul lui mia_mia

460 mesaje

Ete na ..mana??? Pai ma pui pe mine la greu ?? :)) Ma pricep eu ..nu zic nu ..:)) dar ma gandesc ca mai trebuie sa faci fata si la celelalte... asha ca ...gaseste-mi si mie un locsor . nu de alta... :))) ...Dar mare grija...te lasi pe mana mea??? :))
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

nasa ne ia dracu!!!!!! crescu haremu.........fericiti cei saraci.......ca a lor va fi imparatia

460 mesaje

:))))))))))))))))))

1 mesaj

mia pe tine nu sint geloasa .........bine ai venit in harem....

1 mesaj

da'pa cine esti zeloasa...pardon, geloasa,....fratulici,pe mine??...ca mie mi-a dat si morcovu'!!!....bine ai revenit,chiar daca noi nu ne prea vorbiram....

1 mesaj

POI ATAT TI-AR TREBUI FRANCE,SA TE SUPERI PE FATA MEA,CA MUTAM LYONUL LA ROMANICA=)))si, de ce sa fii geloasa ,acum cand ma linistii si eu??:)))

1 mesaj

pardon,vrusei sa zic Frantulici!!...si vezi daca lipsesti atata???...barbatii,tot barbati...se dau la altele...

1 mesaj

etta draga,nu te speria,eu nu te parasesc pe tine pt toata Franta,cu socrela cu tot=)))))

1 mesaj

vai ,ce flotanta ma simt!!....pardon flatata...ca nu am viza de flotant in Franta...

1 mesaj

etta draga mea e fara viza treaba .........ca a venit uniunea......stef firar pielea ta pai o vrei s-au nu ca e forumul plin de doritori..............si acolo intre maslini pot ingropa si ei ce ingroapa mita........ca sint culta acum ......te rog frumos

1 mesaj

mai hitmane,mi-eeee dor de tineee ,mai draga!!...unde-mi esti??...ma lasi stefuletule??...

1 mesaj

:))) doamneee!! mare tie gradinaaa!!
ce de nebuni!!!! :)))
si eu printre ei! :))

1 mesaj

unde umbli ca te dau afara!!!!sti ca am cumparat forumul pe care esti obligata sa freci menta ca altii freaca altceva..............plec un pic

1 mesaj

ma scuzi maria ta da mai trebuie sa mai fac si altele! :)).... ma intelegi tu....

1 mesaj

adevaru-i,ca-o cam freci=)))))))))))nasa...

1 mesaj

poftim??? vai!! sint oripilata! cum iti permiti draga!
cata nerusinare!!! vai! stati putin sa-mi iau bata sa-l bat pe finu!

1 mesaj

las-o mai stefule,co frecat-o la munca,cu colegii...acu' are treaba...tot cu colegii...de la Matrimoniale...ba,da' asta cu frecatu' e mai elocventa la subectu' cu sexu'...asa ca, mutati scaunu' la mas-ailalta!!...

1 mesaj

POI,NU ASA ZISESI TU????:))freca-i menta toata ziulica?:)))nasaaaaaaaaa,unde ti-e capul=))))))))))

1 mesaj

eheee!!! la o partida cu nasu! :))) ups! creca trebuie sa ma mut la ala cu tacsu ca aci nu-mi permit sa vorbesc prostii! :)))
ma scuzati! ma duc sa delirez un pic la sex! :))))

1 mesaj

e si ce daca freca??????????bine ca are ce freca ca altele duc lipsa si devin isterice.le facui forum si nu vor sa se marite........stai ma ca uitai :nu le ia nimeni......pai ce dracu sa faca cu ele sa manince rabdari prajite???????,ups zice copilul needucatul lui mama ca exista o mincare qui se cheama asa.se vede ca sint inculta..........;

1 mesaj

cine stie stie! cine nu SA INVETE!
mai fetelor da unde sint pretendentii??? nu am nimic de intepat in seara asta? LA NAIBA!

1 mesaj

astia fugira /se facura toti o apa si-un pamint/cred ca i-i spala asta cu arielul lui peste .........bine ca exista nasu.

1 mesaj

la ora de lucru manual.=))))))))))))
Fosta membra Kudika.ro
aaaaa daste-mi sunteti hai???? cum am treaba cum imi sterpeliti pretendentu'.hitman,mami nu te speria pui micut ca te alina ema.... da mami un semn ca acu intrai si io pe acilea nu mai esti singurel...stef draguta sa nu care cumva sa imi faci cu ou si cu otet pretendentul ca te ciufulesc....pe asta nu-l mai scap numa mie nu mi-a raspuns....sa fie un semn???(valeu incepe tembelovela!!!)
you can kiss my kitty ass

1 mesaj

:))) ase spala cu ariel la funduletz??? :))) pai nu-i ustura?
iti dai seama ca dupa trebuie sa-si dea cu pudra de talc??? sfatul meu! ca de nu va opariti dragilor! :))

1 mesaj

va poup dragilor! ca-mi venira musafiri! va pup! maine...
:))))))

1 mesaj

onnyta pe vremuri era la moda ulei fiert si racit..........poate i_i ajuta si altfellllll..........ce ziceti frumosilor........

460 mesaje

Mai fetelor ..ati speriat toata rasa masculina...mai putin sefu de stefu cu haremul lui ...:))) Vally ...nici urma ..credeam ca poate poate...dar nu si nu ...:)) Stef...sa cer voie la cadane ...sau tu decizi ??? :))) Nu de alta..dar mi-e ca o sa ai caerta in harem ...si nu vreau ..vreau si eu ..ce vrea tota lumea ...pace pe pamant :)))

1 mesaj

noi impartim tot deci si pe stefu.asa ca nu fugii.nu stii treaba cu grupul?????????ptiu limba romana.......ce dracu am vrut sa zic????????

1 mesaj

a cam obosit lumea,ca azi fuse agitatie mare....ba matrimoniale,altii mersera sa-si ia papucei ,ca fu superoferta...si cand gasira si de seeeex....cum sa nu obosesti.....si inca CEVA TARE BUN....daca ne mai relaxaram oleaca,mai crescura si cuvintele de duh pentru Iussy....un rezultat pozitiv....cel mai bun lucru ce a iesit din toataaaa...papucareala asta....
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina: