Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

mai baieti, ce va veni?va rog, fara certuri pe aici, ca e plin forumul de suparati!
aici incercam sa ne binedispunem!!!

Postat pe 30 Mai 2008 09:47
venira unii cu virusul mai onnyta si imprastiara peste tot!

Postat pe 30 Mai 2008 09:55
observ! cred ca e tare greu sa duci asemenea povara!

Postat pe 30 Mai 2008 10:08
buna, fetelor.....e tarziu sa beau si eu o cafea cu voi?

Postat pe 30 Mai 2008 10:20
vaaaaiii,ce mizerie este aici,mai frate!!!....fetelor ia ajutati-ma sa fac putina curatenie,ca vad bine ca azinoapte fu razbel in toata regula....si vad eu ca sultanelul nostru fu cam TOCAT!!!...eeeeh,asta inseamna ca adio ciorba mea de"sub burta", ca disparu morcoveluuuul!!1...ce sa fac eu,ce sa fac azi de mancare???....ma duc sa beau o cafea sa ma gandesc!!!....

Postat pe 30 Mai 2008 11:07
etta draga, sa inteleg ca trebe sa fac io curatenie?(drept pedeapsa ca-m fost absenta)

Postat pe 30 Mai 2008 11:18
nu,iubita,punem mana de la mana si o scoatem noi la capat!!!....stai tu fara grija.....ca dam totul pe brazda,pana la urma!!!...te pup,ca ma duc sa fac MUSACAUA cu ingredientele minune!!!....

Postat pe 30 Mai 2008 11:30
BUNA SEARA!!!CADANELOR...va ASTEPT IN CLUBUL ETTAI.PATROANA EU SUNT DEJA LA USA ..,SA VINA MIELUL EUI IL ASTEPT:)

Postat pe 30 Mai 2008 20:35
si ce sa facem doar noi doi,mai musaca???....eu in seara asta nu mai lupt cu tine pentru turma ,ca am alte locuri pe unde sa ma fac remarcat!!!.....ca ai niste cadane ,sa-ti traiasca!!....de moda veche!!...si mie nu-mi trebuie din astea,ci de-alea mai emancipate, mai "rele de musca"(musca,aia care zboara!!) si mai cu "vino-ncoa"!!!...asa ca ,te salut din mers,ca eu am fugit spre taramuri mai bune de cucerit!!!....dar o sa ma intorc,fii pe pace!!!....nu scapati, fetele si tu, asa de usor de mine!!!....au revoir!!!....france ,ce te iubesc!!!..
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 23:24
i-auzi France,TE IUBESTE ANIMALUL..,mai SCONCSULE.,france e iubita de HAREM!!Nu te HALESTE ..,nu intelegi?????:))

Postat pe 30 Mai 2008 23:35
si de SULTAN..,IN PRIMUL RAND!!:))

Postat pe 30 Mai 2008 23:37
'neataaaa!!!! mai aseara am tras chiulul la club ca imi fu un sooooomn ...dar acu sunt reaza cu ochii beliti numa bine de dansat pana in zori de maine.etta mami clubul e inchis dimineata?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Mai 2008 11:21
suntem doar noi doi ,PRINTESA de BRASOV!!:)))Putem sa bem ,sa ne distram...:))

Postat pe 31 Mai 2008 12:52
SI EU SI EU,POT?
mari58
Postat pe 31 Mai 2008 17:20
CU MARE DRAG,MARI58!!tu stii cat tin la tine...

Postat pe 31 Mai 2008 18:23
meeei sultane hai la dans ..asa din buric sa ne distram ca doar azi e sambata ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Mai 2008 18:54
ema draga ,aici fara gluma se danseaza mereu..acum am musafiri iar,maine vin altii si tot asa:)))sambata si duminica te am pe tine si s-ar putea sa iti ofer o surpriza MARE,DE MARE CALITATE.....!!!

Postat pe 31 Mai 2008 19:23
vreau ceva bun de baut. Ce a mai ramas pe aici? mmmm... prefer totusi o bere rece la ora asta.
amme22
Postat pe 31 Mai 2008 19:51
:)))))))))) ia te uita la pisoiul ala... vrea femei emancipate :))))))))))) pai ce cauti mai pe kudica? aici sunt mai mult femei salbatice. Sper sa iti fi scarmanat blana bine
amme22
Postat pe 31 Mai 2008 19:54
io vreau tarie...un wisky ar pica de minune!!!sa imi faca chef de dat din buric.....cat despre pisoiul asta jigarit care numa' cu numele ii leu nu-ti face griji ca l-am scarmanat bine de tot,crede ca reuseste sa cumpere fetele de harem cu daruri si s-o ales....prafu' de ele daruri ca mai bine desculta decat cu un fustangiu ca asta...mai bine nevasta de harem decat cu coate goale mate fripte care numa' cu performatele lui in mmaterie de sex stie sa se dea mare...eeee commmmedie~!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Mai 2008 20:50
chinezii spuneau ceva de genul: unii stiu si nu arata ca stiu, altii nu stiu insa se prefac ca stiu. Nu imi mai amintesc exact :)
amme22
Postat pe 31 Mai 2008 21:24
EU STIU SI DEMONSTREZ,ca asta-i un PISOI,fara pic de puta ,scz ..,dar incep sa simt cu cine stau de vorba....,IERTARE HAREMULUI...:))AMMEEE 22,te iubesc fataaa...!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 31 Mai 2008 23:48
sultaner,ai spus sa-mi las papucii la usa cortului,ei ce sa vezi,mi-au fost furati,si acum sa vb cu Albu,sa-mi faca altii,ca stii ce picior mic am,nu?34=si numai el face la comanda asa mici,acuma faci ce stii,ca doar nu oi umbla desculta,ce spui?
mari58
Postat pe 1 Iunie 2008 01:05
asta-i problema???????draga mari ??iti imprumuta ema, =))deocamdata..,dar, am sa comand inc-o perecche!!poop.....nb!!!34??????????? =))))

Postat pe 1 Iunie 2008 02:13
sefa,am trecut si pe la dumneavoastra,sa-mi iau "La revedere!" si sa va predau cheile de la club!!...caci eu o sa plec de pe aici....nu ca nu m-am inteles cu dumneavoastra!!!....nuuu!!!....ati fost o patroana minunata si va iubesc si va respact mult!!...daaaar....trebuie sa plec!!....va pup ...siii...adio!!.....VA PUP PE TOATE DRAGELOR,INCA O DATA!!!.....UUUUAAAUUUUU.....na,ca mi-au dat si lacrimile!!....leu natang ce esti!!....si sentimental!!....
lion_king
Postat pe 3 Iunie 2008 09:48
dulce si sentimentala etta!!:))intoarce-te odata fata...:))

Postat pe 3 Iunie 2008 12:31
:)) ettaaaa!!!!! nu vezi ca-ti pleaca leul paraleul??
:)))il lasi sa plece asa?...

Postat pe 3 Iunie 2008 14:09
s-a dus onyta,a plecat definitiv!!!....o sa-mi fie dor de el!!!...dar asta e viata....

Postat pe 3 Iunie 2008 14:13
:)) ha ha ha!! ai fost tare! :)) sa stii ca te tin minte!
kingu vikingu s-a luat de funduletu lu nasa si era cat peaci sa-i trag niste injuraturi! :))))))

Postat pe 3 Iunie 2008 14:26
le primeam cu placere!!!...ca la ce bucata de fundulet gustos muscaseeeemm!!!!.....mmmm...si acum ii mai simt aroma!!!....alint-aroma....Jacobs....

Postat pe 3 Iunie 2008 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde sa imi fac ziua??? 12 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:43
Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot 1 De la: ionica4 15 Martie 2011 00:30
Cluburi de fitze din tara 9 De la: arthur 20 Noiembrie 2009 16:43
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22