Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

vreau sa va explic ca vocabularul meu ,care cuprindea cuvinte precum "sconcs "si alte "adjective",:))facea parte din SCENARIUL pus la cale de noi :))eu si etta.IMPOTANT este ca ..,v-o" pusera" =)))in patru labe,asa cum spunea leutul=)))ca nici una nu ati mirosit-o a fi ea...=))))

Postat pe 3 Iunie 2008 14:50
mai sultane,eu am crezut ca eti tu,nicidecum ette,am puso si eu,dar nu te-am tradat!
mari58
Postat pe 3 Iunie 2008 15:45
e bine ca ai pus-o mari :))si multumesc...:))

Postat pe 3 Iunie 2008 18:24
vezi daca am scapat de virusii!
mari58
Postat pe 4 Iunie 2008 07:59
ce linisteeee...,ca disparu pisoiul KING.!!!patroana draga,sa CANTE MUZICAAAAAA ,scapai de NESUFERUTUL ..,de lion...,bietul de el...!!morcovelul tau ,este ,prezent la datorie...:))

Postat pe 4 Iunie 2008 22:44
vezi ,ma ,ca le e dor la fete de el???....sufera....in tacere....ca nu prea mai e agitatie de cand se duse lionu'!!!....da'las' ca-si revin ele...si pana atunci iti redau functia de bodyguard inapoi,morcovelul meu!!...cu mare placere....da'vezi cum ma aperi de-acu'ncolo....si pregateste-te pentru ore suplimentare de noapte,ca asa eram invatata cu lionu'.....ca sa ma mentin tanara......si linistita...ca daca devin nelinistita,ai vazut ca iese cu razbel si provocari,da???....pup...

Postat pe 5 Iunie 2008 13:31
prea obosite ,CLIENTELE PATROANA.:))Dorm noptile,si-as leagana, necazul..Asa devii falita,draga etta..,si am sa beau ,de unul singur..:))

Postat pe 5 Iunie 2008 23:33
va invit la cafea,aici,ca nu mai gasesc cafeneaua,e calda,buna,haideti.cadinelor,trezirea,sultanul iar a luato in freza,etta ai grija de el,ca eu plec la munca.azi puteti munci cit vreti.cit puteti,nu e sarbatoare,va pup si imi sunteti dragi,sa nu uitati asta!
mari58
Postat pe 6 Iunie 2008 08:09
Etta...angajeaza una mica si zglobie sa faca un dans din buric..sa se adune poporul la club.. :)) Nici sultan nici badyguard nici nimic...Mi-am pregatit singurica un cico ...il treci in contul meu Etta..:)))
mia_mia
Postat pe 6 Iunie 2008 23:24
mai vezi tu morcov??????????nici ..,morcovel ,mia!!!vai de tine ...,halal cadana...,iar biciul tau ,nu are coada...,te scot din HAREMUL MEU...,te trag in teapa,caaaa. si dusmanul meu...:)dracula si vlad ..,printesa mia..

Postat pe 7 Iunie 2008 00:40
:)) si eu un cocktail! va pup dragilor! sper ca azi sinteti mai veseli!

Postat pe 7 Iunie 2008 14:42
onyta,suc,apa,alcool nu beau si nu am,daca vrei ce am te servesc cu tot dragul!si va zic o vorba,ferestema Doamne de Prieteni,ca de dusmani,am eu grija!va pup>
mari58
Postat pe 7 Iunie 2008 15:02
mai ema draga! vad ca nu ai avut somn azi noapte! :))

Postat pe 9 Iunie 2008 09:59
emaaaaaaaaa,eu nu am dormit,am vrut sa-ti tr mesaj azi noapte,dar nu ma lasat,ca e doar pt prieteni,asa ca eu nu sunt bulangiu,na ca sa stii ca eu sunt pasare de noapte.va pup cu drag,am de lucru,vb diseara,pa!
mari58
Postat pe 9 Iunie 2008 10:01
mari draga te adaug in lista me' sa poti sa te bucuri si tu de poznele.....de la snagov si nu numai.un pupoc mare
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iunie 2008 10:45
angajez dansatoare erotica si exotica....din buric...ca sa impresioneze publicul.....cine doresteeeee......sa scoata "lozul".....ca am ramas saraca...dar nu sufleteste.....morcovelule,faci ma tu selectia,ca te pricepi la de-alde d'astea???.....pupici....

Postat pe 9 Iunie 2008 20:54
HAI ROMANIIIIIIIIAAAAAAAAA!!!!!.......ca se termina acceptabil meciu'......si poate ne trimite si pe noi France la urmatoarele meciuri....ca noi estem saraci....dar nu cu duhul....Franceeeeeee,mi-e dor de tineeee!!!!.....

Postat pe 9 Iunie 2008 20:57
stii ceva ,france ca france...,romania ca romania..,dar ,SULTANULUI..., II ESTE TARE DOR DE VOI.....:((Si...,noi plangem..,ca prostii...........:((

Postat pe 9 Iunie 2008 21:29
nu mai plange,morcovelul meu,ca gainusa ta e langa tine!!!.....si te "ciugule" si te mangaie.....pup-o si pe Tantica si pe Albinel dragutul....

Postat pe 9 Iunie 2008 21:48
rtaaaaa plinge sultanul,dar voi ce ati facut acolo mai lati lasat plingind?
mari58
Postat pe 10 Iunie 2008 02:18
:))))) ettaaaaaa!! sa stii ca ma supar pe tine! pai de ce draga angajezi dansatoare din buric??? este nevoie de un dansator din buric!! ca sunt multe femei pe aci care trebuiesc bine dispuse!! :)))

Postat pe 10 Iunie 2008 10:00
gata nasa,ma conformez!!!.....angajez DANSATOR din buric.....si din altceva,daca se poate....auzi ,nasa,da' nu ni-l imprumuti tu mai bine pe nasu'???....:)))...

Postat pe 10 Iunie 2008 10:24
:))) he he he!! nasu e numai pentru mine! e sechestrat la domiciliu! asa ca....

Postat pe 10 Iunie 2008 10:26
mama,ce posesiva esti!!!....baga-l ,mami, la comun oleaca sa-l "educ" o tar'....si-apoi sa vezi ce-mi multumesti....ha ha ha .....

Postat pe 10 Iunie 2008 10:32
no, no, no!! :)) posesivitatea e la cote maxime! ce e al meu e al meu!!

Postat pe 10 Iunie 2008 10:45
vine ea nunta mea, nasa si vezi tu atunci,stii cum e..!!nasul cu fina...,sa vezi nebunia secolului!!:))tu vei asigura asistenta..:)))

Postat pe 10 Iunie 2008 10:57
si io tiu de 6!!!.....

Postat pe 10 Iunie 2008 11:08
he he he!! stef, daca vrei sa se termine nunta ta cu ochi vineti si picioare rupte, n-ai decat! :)))))

Postat pe 10 Iunie 2008 12:12
lasa nasa, ca se sacrifica sultanelu'!!!...ca se regenereaza repede,ca are ochiu'dracului....si picioareleee....nu-i problema daca se rup,ca are morcovu' tare si sanatos si se sprijina in el,pana i se repara!!!....parca-l si vad intr-un "picior"!!!....=)))))))))).....

Postat pe 10 Iunie 2008 14:25
heheeee, am auzit k vine unu d o sa ne incante privirile cu buricutzul si ...funduletzul lui!!!!perversoooo, iara te-ai gandit la prostii????? asa k...am dat buzna si eu in birt!!!!norocul meu k patroana e "profesoara" mea si am pile, k altfel...nush cum intram yo aici, shtitzi cum ii vb:"INTERZIS MINORILOR!" :))

Postat pe 10 Iunie 2008 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA" 699 De la: BlueeyesEtta 22 Mai 2010 11:30
in atentia clubarilor 4 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 00:41
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59