Setari Cookie-uri

barbatii sunt porci

barbatii sunt buni numai pt un lucru NU E ASA

Postat pe 21 Iulie 2008 15:36
IMI PARE RAU PT TINE

Postat pe 21 Iulie 2008 15:38
Prezervativ??? anticonceptionale???? nimik???

Postat pe 21 Iulie 2008 21:52
S-ar putea sa fie si un avantaj al faptului "ca sunt porci" , si cred ca mai conteaza cat de mult ridici tu coada...nu cat de mult insista ei (consider ca nu ar trebui generalizat acest subiect...pt ca si de femei se spune ca toate sunt curve, lumea e toata perversa...si tot asa pana ce nu mai iesim din casa si fugim de tot ce-i "rau")
cori12
Postat pe 21 Iulie 2008 22:04
hmmm invata draga invata ca pt un carnat nu trebuie sa iei tot porcul

Postat pe 22 Iulie 2008 13:59
groh groh!
ete , in drumu' mieu spre mocirla , trecui sa vad ce mai scriu doamnele. si ce-mi vazura farurileeeee!!!?
deci atat valoreaza un barbat, doar un carnat!?

Postat pe 22 Iulie 2008 14:18
De la: geo32, la data 2008-07-22 14:18:10groh groh!
ete , in drumu' mieu spre mocirla , trecui sa vad ce mai scriu doamnele. si ce-mi vazura farurileeeee!!!?
deci atat valoreaza un barbat, doar un carnat!?


tu draga te-ai conformat...de asta te-au taiat fumeile dupe lista...
si cum nu am generalizat unii nu valoreaza nici cat matul de la carnat..

Postat pe 22 Iulie 2008 14:24
De la: luciana_pycea, la data 2008-07-15 00:28:17sunteti niste prefacuti si aveti in cap doar sex!

aha! si noi, femeile nu avem in cap sex?
stii exista 2 categorii de oameni 1) cei care recunosc..
2) prefacutii..

Postat pe 22 Iulie 2008 14:56
Barbatii sunt niste porci ...corect ,insa si noi ...ne folosim de ei .Putem lasa impresia unui tip ca ne-a aburit si ca ne-a bagat in patul lui de exemplu, desi de fapt si noi poate am vrut la fel ca si el doar o partida de sex, cel folosit este el dar in idiotenia lui nu realizeaza , bineinteles acesta este sarm personal in dezavantajul taurului idiot, apoi daca ne tzine putem povesti prietenelor cum l-am aburit pe porc si i-am lasat impresia ca el ne-a tras-o si apoi a plecat ...iar in cazul in care porcul/boul sau cum vreti voi are tupeu sa fie si needucat si sa se laude cum v-a tras`o puteti sa aduceti prietenele sa ii pvesteasca ce deplorabil este el la sex ...orice fata are dreptul odata in viata la o aventura de o noapte
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 15:08
ai dreptate,seyra!
alone
Postat pe 22 Iulie 2008 17:51
salutare
or fi ei barbatii niste porci,dar nu sunt ei singurii vinovati, daca afla de la purcici "pinul de la card"
nicoturea
Postat pe 22 Iulie 2008 19:40
pinul de la cardul gol
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 19:44
nu judecati,pt ca nu e bine ati fost vreodata obsesia unui barbat?ati fost violate vreodata,si,sa spuneti nuuuu te rog,nuuuuuuuuu
mari58
Postat pe 22 Iulie 2008 21:42
ceea ce demonstreaza caaa... barbatii... E PORCI ups, am jignit porcii
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 21:52
cer scuze celor 0.01% care nu se incadreaza in tipar
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 21:53
saracutzii de ei ... de porci ...nu barbatii
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 22:07
dap. Postarea lui mari mi-a adus aminte de copiii violati de niste dobitoci. Si mi-a revenit in minte un caz in care un ticalos batran spunea ca vinovat e copilul pt ca l-a ispitit. Deja incep sa ma enervez. Pe jigodiile alea le-as jumuli de piele pe viu.
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 22:12
eu as arunca o bomba intre toti psihopatii si perversii k sa scap lumea de o grija.....mai ales cand imi aduc aminte de un caz in care niste jegosi au furat o fetitza de 11-12 ani dintr-un sat si au legat-o de o masa si au pus un magar sa o rupa in doua cu ditamai......si in acest timp jegosii filmau pentru toti pervesii si bolnavii care au platit sa vada asta live pe internet.....fetitza a murit......asa merita sa moara si ei scarbosii!!!! sper ca Dumnezeu nu doarme, ca asa se zice!


si cei care fac asta sunt numai barbati!!!
micky_ai
Postat pe 22 Iulie 2008 22:26
hahahahahahah cand eu am zis sa`i mai dam dracu pe barbati ..toata lumea a sarit in capul meu
Cat despre amanta_03 care a deschis topicul ...o trimit la celalalt topic in care se plange ca a facut un copil cu un barbat insurat ca sa il lege de ea si a luat tzeapa ... porcul a pus familia pe primul loc si pitzipoanca a trimis-o la plimbare...asa ca amanto ... da-i cu praf de mers ca pierzi telenovela in care tu ramai cu amantul
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 22:33
Mari are dreptate; exista obsedati de care abia reusesti sa scapi.
Si eu am dreptate cand spun ca multi sunt lasi fugind de greu si mincinosi.
Am vazut ca multi judeca amantele insa nimeni nu s-a intrebat ce minciuni spune masculul ala cand agata o femeie. Si eu am considerat multa vreme ca femeile sunt vinovate, pana cand am discutat cu amantele tatalui meu. Si povestile erau aproape asemanatoare, cu mici diferente: ba ca era divortat, fara copii; sau divortat cu un copil (de fapt eram 3); ba neinteles de nevasta (pai da, ca il tinea curat si satul si-i facea toate mofturile; uite de aia nu fac eu nici o lingura de mancare pt ca nu foloseste la nimic); ori mai spunea ca, vezi Doamne i-a murit sotia iar el e tare amarat si neconsolat pe veci. M-a socat intotdeauna ca aiuritele alea credeau pe termen lung orice, atunci cand aflau adevarul era de obicei mult prea tarziu pt ca erau deja implicate cu tot sufletul. Greseala lor ca, in loc sa-l paraseasca ca pe un rahatel au ales sa traiasca alaturi de el, inlocuindu-se in timp una pe alta, suferind pe rand pt ca o alta amanta lua locul celei dinainte si asemeni ei, ca o oaie bleaga. Las' ca acum mosneagul si-a gasit nasul in una mai tanara ca el cu vreo 20 de ani Traiasca viata!!! Fiecare are ce merita
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 22:39
eu am simtit pe pielea mea nesimtirea barbatilor...nesimtire e putin spus.dupa 1 an juma de relatie careia m-am hotarat eu sa-i pun punct deoarece simteam ca nu mai are timp pt mn iubitul meu,ca ma cam plictiseam in acesta relatie,desi il iubeam enorm,eram confuza. m-am intors la un fost prieten.aceasta relatie a durat vreo 3 luni pana i-am gasit un telefon de la firma pe care eu nu puneam niciodata mana.300 de numere ale unor femei.mi-a fost de ajuns sa dau 1 bip si am fost ingrozita de ce am auzit.ne-amdespartit,desi ma iubea...nu putea sa nu ma insele,zilnic...nu neaparat ca se culca cu cineva,dar isi facea diverse prietene pt zile negre.apoi am inceput o rel cu un fost coleg de liceu care a incercat sa ma duca acasa la el de la a2a intalnire,purtandu-se k un badaran.dupa numeroase esecuri ale mele si al iubitului meu de care ma desp dupa 1 an juma, intal la o petrecere a unui prieten comun,am hotarat sa reluam relatia de unde ramasese.ne merge super dupa 1 an de la impacare si sper sa fie asa toata viata.sunt sigura k nu vreau sa mai renunt la el!dk nu treceam prin asta poate nu-mi dadeam seama ce inseamna fericirea si dragostea adevarata.asa k sunt buni si porcii uneori!imi cer scuze ca v-am plictisit cu istorioara mea.va pup si sper sa aveti parte de barbati adev si nu de obsedati...porci intr-un cuvant
mirag3
Postat pe 22 Iulie 2008 23:38
amme,ce am scris,am trait,si numai eu stiu cit de greu mia fost,dar v-am avut pe voi,am avut umarul vostru sa pling,si mai am vinatai,dar la cap nu am nimic,de ce va sunt draga oare
mari58
Postat pe 23 Iulie 2008 02:15
mari,ranile exterioare,se vindeca,dar cele din suflet raman....stiu...si eu....ce insemna ca cineva sa iti fure ceea ce ai mai de pret,sufletul.....
alone
Postat pe 23 Iulie 2008 10:51
topicu' asta s-a transformat undeva in " ce-am patit de la porcii de barbati!!".
nimeni nu neaga existenta unor specimene care nu fac cinste regnului barbatesc , da' sa-i bagi pe toti in aceiasi oala mi se pare exagerare.
aceiasi barbati pe care-i huliti, va aduc cele mai fericite momente din viata.

Postat pe 23 Iulie 2008 13:23
De la: geo32, la data 2008-07-23 13:23:59topicu' asta s-a transformat undeva in " ce-am patit de la porcii de barbati!!".
nimeni nu neaga existenta unor specimene care nu fac cinste regnului barbatesc , da' sa-i bagi pe toti in aceiasi oala mi se pare exagerare.
aceiasi barbati pe care-i huliti, va aduc cele mai fericite momente din viata.


upssss..s-a trezit domnul avocat.. ..
plecaciuni marite avocat...suntem vinovate...promitem ca nu o sa mai facem nicio acuza regnului barbatesc..ca nu de alta dar or sa ne taie de la portia de fericire

si nu i-am bagat pe toti in aceeasi oala doar pe 99,99%...deci...nu-s toti

Postat pe 23 Iulie 2008 13:30
fetelor da,aveti dreptate,geooooooo,5 min sa simti ce am simtit eu,ai vrea oo daca as putea sa am o arma,uite geo,asta as face
mari58
Postat pe 23 Iulie 2008 13:49
sa-ti imprumut o mitraliera?

Postat pe 23 Iulie 2008 14:27
mmm.credeam ca eu nu o sa ajung sa vad cat de porci sunt unii barbati..dar s-a intamplat...dupa 2 ani de zile m-a inselat am aflat abia dupa doua luni ,si scuza lui a fost ca nu stia cum sa se desparta de mine, sa ma uite si ca singura cale la care s-a gandit, a fost sa se combine cu alta... numai ca a uitat sa imi spuna asta si sa o termine cu mine...si am aflat eu din arhiva lui de mess...timp in care el imi jura iubire si ca sunt singura pe care a tinut-o in brate si a pupat-o in ultimii doi ani...acum incearca sa ne impacam sa ne mutam inpreuna sa o luam de la capat...ne iubim dar mi-e frica sa nu ma insele iar....
dracik
Postat pe 23 Iulie 2008 18:50
oau,geo,ai,imprumutamio draga,vr ca ma invat eu sing sa trag cu ea
mari58
Postat pe 23 Iulie 2008 20:25
geo,raspunde la intrebarea mea,plss,ai vrea 5 min sa simti ce am simtit eu
mari58
Postat pe 23 Iulie 2008 20:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenie sau ura dupa un divort 181 De la: kudika029282 17 Martie 2010 18:45
caut iubit virgin 970 De la: SCufita_rosie_rosie 14 Ianuarie 2021 13:12
Ce pareri aveti? 29 De la: miss_darine 7 Iulie 2011 21:47
PLICTISEALA 9 De la: iacinta 28 Ianuarie 2010 17:41
Cum sa ma imprietenescu cu prietenii lui? 16 De la: oana84onutza 29 Ianuarie 2010 20:12