Setari Cookie-uri

barbatii sunt porci

De la: stef80, la data 2008-07-28 00:13:31nebuneeeeeeeee...,de s-ar lipi ceva de ele,din lectiile oferite gratis de tine,nu am mai avea loc pe pamant de femei ideale..!!!faceam referire doar la procentul mic,ce stie sa jigneasca barbatul in genere..scz celorlalte !! si flori

Postat pe 28 Iulie 2008 00:28
daca o sa afli ca partenerul te inseala si vrei sa te arunci de la balcon,aduti aminte vaco ca ai coarne nu aripi
scorpyoW
Postat pe 28 Iulie 2008 00:33
mos craciun ca a dus tanpenia mai departe,
ia uzi lume suntem porci,pey ce la craciun nu mancati si voi coada la porci??
scorpyoW
Postat pe 28 Iulie 2008 00:41
rog: cine-i fara de pacat... sa arunce primul piatra.
Crin_Alb
Postat pe 28 Iulie 2008 09:17
si sa sparg monitoru'!!? sunt porc, nu prost!

Postat pe 28 Iulie 2008 09:28
M-am amuzat teribil cat timp am citit tot ce s-a scris. S-a plecat de o biata amanta, care a facut un copil si e acum abandonata...saraca...chiar daca ramasese gravida cu nea porcu, putea sa faca o intrerupere de sarcina.....dar a facut copilul si acum isi plange de mila.... Sincera sa fiu, eu am fugit de barbatii insurati ca dracu de tamaie , poate nu aflam imediat ca e insurat si incepeam o relatie, dar hai sa fim seriosi, iti dai seama ca un barbat e insurat, are prea multe secrete, se ascunde prea mult, nu se poate intalni cu tine cand vrei tu, gaseste tot felul de scuze, nu-si petrece weekendul cu tine...etc...Iar revenind la tot ce s-a discutat , ca barbatii sunt porci, unii sunt, unii nu sunt,nu e corect sa-i bagam pe toti in aceeasi oala. Cate femei nu inseala, injosesc, isi bat joc de barbatii? Ele ce sunt? Scroafe?..

Postat pe 28 Iulie 2008 11:00
Dragul meu Vas25, borcanul meu cu miere s-a terminat acum cateva saptamani bune, dar asta nu ma va face sa zic ca nu mai vreau barbati in viata mea sau sa nu recunosc ca avem nev de barbati. Sunt niste scumpi si o sa apara si Fat-Frumosu' meu pe un cap alb si imaculat... Sau poate sa fie si un porc pe care sa-l sarut si sa se transforme in un barbat asa cum trebuie.
sheeva
Postat pe 28 Iulie 2008 11:11
Povestea spune cã trebuie sã sãruþi o broscã (broscoi), nu un porc, pentru a exista ºanse sã se transforme într-un prinþ. În povestea cu porcul trebuia sã-i pui pielea de porc pe foc dar consecinþa a fost cã prinþul a pãrãsit-o ºi tot ea a trebuit sã-l caute mult ºi bine pânã sã-l regãseascã. Nu se spune clar în poveste dacã între timp el nu-ºi fãcuse rost de altã piele de porc.
adicon
Postat pe 28 Iulie 2008 12:34
Aseara am avut ocazia sa urmaresc discutia telefonica dintre un taximetrist si 4 iubite ale lui.

Un tip .....care nu iesea in evidenta prin nimic,poate doar prin culoarea pielii care in mod sigur nu se tragea de la soare,in rest avea o fatza destul de draguta dar atat .
Vocabularul lui lasa foarte mult de dorit.

Cu toate astea,il aud cum o suna pe o fata si ii spune sa-l sune ea pentru ca el a ramas fara minute.
La scurt timp ii suna telefonul si surpriza,o intreaba ce mai face, ii mai spune odata ca a ramas fara minute dupa care vine intrebarea : ,,ai facut rost de bani'' ?
Din discutie am inteles ca fata avea un tip in strainatate care ii trimitea bani ,ca defapt nu mai vrea sa mai vorbeasca cu tipul respectiv si ca vrea sa-l vada pe nenea taximetristul.

AM ramas blocata cand l-am auzit pe asta spunandu-i ca atunci cand face rost de bani sa-l sune sa mearga impreuna la cumparaturi,sa nu cumva sa se certe cu ,,sponsorul'' si ca el o iubeste dar nu are cum sa se vada acum pt ca e foarte ocupat .

Tipa din calarasi iar el taximetrist in Bucuresti , odata la o luna cand face fata rost de bani se vad ca sa mearga la cumparaturi si sa ....se iubeasca in liniste !

La scurt timp o suna pe alta cu aceasi cerinta de a fi sunat pentru ca el nu are minute !

Conversatia a fost cam la fel cu deosebirea ca fata munceste si are un salariul destul de subtantial , urmeaza ca saptamana viitoare dupa ce face rezervarile la hotel sa mearga impreuna la mare pe banii ei pentru ca el a trebuit sa-si bage banutii in reparatia masinii.

A treia fata trebuia sa-i cumpere un nou cd player la masina iar a patra sa-l ajute cu un credit pe care urma sa-l faca ea si el ii va plati in rate atunci cand isi va permite !

Ce m-a frapat a fost modul in care vorbea cu ele , pur si simplu le ,,ordona'' ce dorea iar daca una dintre fete vroia sa-l vada ( toate au dorit sa-l vada ) ii spunea ca e ocupat,obosit,are masina stricata .....

Frumos nu este , vocabularul lui lasa foarte mult de dorit ,de ,,ametit'' fetele cu ,cuvinte frumoase nici atat ......ma uitam la el si nu-mi venea sa cred.

Dupa a patra convorbire nu am mai rezistat si l-am intrebat daca fetele cu care a vb la tel sunt toate proaste .
Raspunul lui a venit rapid : DA !

In aceste conditii cine este vinovat ? el ca profita de ele sau ele ca accepta asta ?

Ar putea intra in categoria barbatii sunt porci sau nu ?

Eu una nu l-as incadra in categoria asta pentru ca nici macar nu s-a stresat sa vorbeasca frumos cu ele,am ramas cu un gust amar,genul asta de femeie face de ras celelalte femei.

E casatorit, are un copil de 4 ani iar atunci cand pleaca cu vreo fata ii spune sotiei ca a prins o cursa lunga si aia crede.

Asa ca revin la ce spuneam mai devreme : barbatii nu sunt porci !

Eu una il consider destept pe tipul asta
iris_4_ever
Postat pe 28 Iulie 2008 13:38
io cred ca aveo o jucarie poleita cu aur, de-l cautau fetele sa i-o lustruiasca!!

Postat pe 28 Iulie 2008 13:43
De la: geo32, la data 2008-07-28 13:43:38io cred ca aveo o jucarie poleita cu aur, de-l cautau fetele sa i-o lustruiasca!!


Si este singura jucarie la care au acces ? toate jucariile sunt bune daca stii ce sa faci cu ele asa ca nu cred asta nici sa ma bati !
iris_4_ever
Postat pe 28 Iulie 2008 13:45
presupun ca ai auzit de terente si monstruozitatea lui de 22 de cm in stare fleostita!!?

Postat pe 28 Iulie 2008 13:48
De la: scorpyow10, la data 2008-07-28 00:33:31daca o sa afli ca partenerul te inseala si vrei sa te arunci de la balcon,aduti aminte vaco ca ai coarne nu aripi


pai daca aflu asta ..o i-au si pe doamna parasuta ... nu de alta da nu pot zbura daca nu am aripi dar macar am parasuta lu' barbatu cu mine

Postat pe 28 Iulie 2008 14:16
De la: iris_4_ever, la data 2008-07-28 13:38:13Aseara am avut ocazia sa urmaresc discutia telefonica dintre un taximetrist si 4 iubite ale lui.

Un tip .....care nu iesea in evidenta prin nimic,poate doar prin culoarea pielii care in mod sigur nu se tragea de la soare,in rest avea o fatza destul de draguta dar atat .
Vocabularul lui lasa foarte mult de dorit.

Cu toate astea,il aud cum o suna pe o fata si ii spune sa-l sune ea pentru ca el a ramas fara minute.
La scurt timp ii suna telefonul si surpriza,o intreaba ce mai face, ii mai spune odata ca a ramas fara minute dupa care vine intrebarea : ,,ai facut rost de bani'' ?
Din discutie am inteles ca fata avea un tip in strainatate care ii trimitea bani ,ca defapt nu mai vrea sa mai vorbeasca cu tipul respectiv si ca vrea sa-l vada pe nenea taximetristul.

AM ramas blocata cand l-am auzit pe asta spunandu-i ca atunci cand face rost de bani sa-l sune sa mearga impreuna la cumparaturi,sa nu cumva sa se certe cu ,,sponsorul'' si ca el o iubeste dar nu are cum sa se vada acum pt ca e foarte ocupat .

Tipa din calarasi iar el taximetrist in Bucuresti , odata la o luna cand face fata rost de bani se vad ca sa mearga la cumparaturi si sa ....se iubeasca in liniste !

La scurt timp o suna pe alta cu aceasi cerinta de a fi sunat pentru ca el nu are minute !

Conversatia a fost cam la fel cu deosebirea ca fata munceste si are un salariul destul de subtantial , urmeaza ca saptamana viitoare dupa ce face rezervarile la hotel sa mearga impreuna la mare pe banii ei pentru ca el a trebuit sa-si bage banutii in reparatia masinii.

A treia fata trebuia sa-i cumpere un nou cd player la masina iar a patra sa-l ajute cu un credit pe care urma sa-l faca ea si el ii va plati in rate atunci cand isi va permite !

Ce m-a frapat a fost modul in care vorbea cu ele , pur si simplu le ,,ordona'' ce dorea iar daca una dintre fete vroia sa-l vada ( toate au dorit sa-l vada ) ii spunea ca e ocupat,obosit,are masina stricata .....

Frumos nu este , vocabularul lui lasa foarte mult de dorit ,de ,,ametit'' fetele cu ,cuvinte frumoase nici atat ......ma uitam la el si nu-mi venea sa cred.

Dupa a patra convorbire nu am mai rezistat si l-am intrebat daca fetele cu care a vb la tel sunt toate proaste .
Raspunul lui a venit rapid : DA !

In aceste conditii cine este vinovat ? el ca profita de ele sau ele ca accepta asta ?

Ar putea intra in categoria barbatii sunt porci sau nu ?

Eu una nu l-as incadra in categoria asta pentru ca nici macar nu s-a stresat sa vorbeasca frumos cu ele,am ramas cu un gust amar,genul asta de femeie face de ras celelalte femei.

E casatorit, are un copil de 4 ani iar atunci cand pleaca cu vreo fata ii spune sotiei ca a prins o cursa lunga si aia crede.

Asa ca revin la ce spuneam mai devreme : barbatii nu sunt porci !

Eu una il consider destept pe tipul asta




din categoria proasta sa fii noroc ca esti..nu?!

Postat pe 28 Iulie 2008 14:23
De la: geo32, la data 2008-07-28 13:43:38io cred ca aveo o jucarie poleita cu aur, de-l cautau fetele sa i-o lustruiasca!!


tu draga eu cred ca are atasat din loc in loc cate un diamant Swarovski .. si ete sunt toate curioase de cum arata diamantul:P


Postat pe 28 Iulie 2008 14:26
aaa si vreau mai multe detalii despre nea taximetristul...sa fiu si yo cea cu nr 5...da la mare se duce..imprumut ii face aia..la cumparaturi cu cealalta...tre sa ma gandesc la ceva mai atragator

Postat pe 28 Iulie 2008 14:31
De la: geo32, la data 2008-07-28 13:48:05presupun ca ai auzit de terente si monstruozitatea lui de 22 de cm in stare fleostita!!?


Daca gasesti o femeie care sa spuna ca-si doreste o asemenea monstruozitate in ea iti dau un premiu .

iris_4_ever
Postat pe 28 Iulie 2008 14:40
si uite cum ajungem la o intrebare ce ne staruie pe buze, conteaza marimea jucariei?

iris, te asigur ca exista femei pentru care marimea conteaza.nu chiar asa de lunga precum a lu' terente, da' macar la fel de lata!




Postat pe 28 Iulie 2008 16:14
SE SPUNE CAM ASA BARBATI PTR NOI FEMEILE SUNT CA NISTE COPII MICI TREBUIE SA STI CUM SA II EDUCI SI VOR FI MIELUSEII DAR SI EDUCATIA LOR ESTE O ARTA DRAGA MEA ATUNCI CAND GRESESC- IARTAI ATUNCI CAND IUBESC- IUBESTEI CAND SUNT VESELI FI SI TU LA FEL DE VESELA EI SE PLICTISESC REPEDE NU FI CICALITOARE OFERALE SURPRIZA PTR ZIUA DE MAINE SI ATUNCI SIGUR II VEI AVEA LANGA TINE PTR CA VOR STI CA IN FIECARE ZI ARE LANGA EL FEMEIA PLINA DE SURPRIZE PE TOATE PLANURILE SI ASTA LE VA MENTINE INTERESUL PTR TINE E UN SFAT DE LA UN OM MULT MAI TRECUT PRIN VIATA DRAGA MEA
BAFTA DRAGA MEA ALEX
alex_sh07
Postat pe 28 Iulie 2008 18:19
De la: sheeva, la data 2008-07-28 11:11:58Dragul meu Vas25, borcanul meu cu miere s-a terminat acum cateva saptamani bune, dar asta nu ma va face sa zic ca nu mai vreau barbati in viata mea sau sa nu recunosc ca avem nev de barbati. Sunt niste scumpi si o sa apara si Fat-Frumosu' meu pe un cap alb si imaculat... Sau poate sa fie si un porc pe care sa-l sarut si sa se transforme in un barbat asa cum trebuie.


Bravos, asa te vreau, stiam eu de ce te aprob
_fantoma_
Postat pe 28 Iulie 2008 18:25
De la: geo32, la data 2008-07-28 16:14:56si uite cum ajungem la o intrebare ce ne staruie pe buze, conteaza marimea jucariei?

iris, te asigur ca exista femei pentru care marimea conteaza.nu chiar asa de lunga precum a lu' terente, da' macar la fel de lata!





Iar eu te asigur ca marimea nu conteaza ,conteaza in primul rand daca exista sau nu sentimente , daca exista sentimente si vointa poate fi si de 10 cm si este cea mai buna.
Conteaza cum se misca partenerul , conteaza cat de mult iti place sa o faci si cum tu ca femeie,stii sa-ti iei ceea ce ai nevoie.

Cred ca sunt offtopic asa ca .....ma opresc aici !
iris_4_ever
Postat pe 28 Iulie 2008 22:38
da.....da......nu ....nu ....nu te oprii iris. continuua!!mmmm!

Postat pe 28 Iulie 2008 22:51
De la: geo32, la data 2008-07-28 22:51:31da.....da......nu ....nu ....nu te oprii iris. continuua!!mmmm!


iris_4_ever
Postat pe 28 Iulie 2008 23:28
asa e....legea te poate ajuta...el trebuie sa iti plateasca pentru copil...sunt in aceeasi situatie...ma lasat gravida..dar a fost invers..eu lam parasit..deoarece am aflat ca ma insela, copilul meu are acum un an si tatal lui la vazut de 3 ori...dar zice ca e un bun tata si ca isi iubeste copilul..dar ce iubire e daca iti vizitezi copilul de 3 ori intrún an...numai el stie:) dar viata merge mai departe...si acum suntem fericiti si eu si bebicu meu..si nu trebuie sa iti pierzi increderea..nu toti barbatii sunt la fel
yohana_maria
Postat pe 29 Iulie 2008 11:17
OK . dupa atatea comentarii scri se pe aici, la ce concluzie ati ajuns doamnelor : suntem sau nu porci, ca sa stim cum ne manifestam in continuare?
_fantoma_
Postat pe 29 Iulie 2008 20:50
LA NAIBA!!BARBATII NU SUNT PORCI!!!Daca unii dintre ei au altfel d caractere,sunt mai reci si nepasatori nu inseamna k sunt porci!Pur si simplu inseamna k nu va potriviti,aveti alt tip d personalitate!
deeaLOVEcata
Postat pe 30 Iulie 2008 17:17
De la: deeaLOVEcata, la data 2008-07-30 17:17:07LA NAIBA!!BARBATII NU SUNT PORCI!!!Daca unii dintre ei au altfel d caractere,sunt mai reci si nepasatori nu inseamna k sunt porci!Pur si simplu inseamna k nu va potriviti,aveti alt tip d personalitate!






_fantoma_
Postat pe 30 Iulie 2008 23:33
De la: amanta_03, la data 2008-06-24 15:44:11pe mine m-a lasat gravida si m-a parasit....
acum sunt mama singura si nu am posibilitatea sa ma intretin decent

CUM AI PUTUT SA RAMAI GRAVIDA ATAT TIMP CAT NU AVEAI NICI ACTE CU EL?DE CE VA LASATI GRAVIDE CREDFE-TI CA VA VA LUA ?
NUUUUUUUUUUUUUUUUUU
GANDITI-VA MAI BINE PANA A CONSTRANGE UN OM
iulicaciucar
Postat pe 5 August 2008 20:32
eeee, si tu acu'!!
a ramas gravida doar noua luni. da' stii cum a ramas? s-a-mpiedicat ala si cazut cu dansu' in dansa!
de ce-i mai rascolesti si tu cutitu in rana? laso ca s-asa a sangerat destul!

Postat pe 5 August 2008 20:47
eu cred k dak barbatii is porci atrunci femeile sunt scroafe asa K MAI BN AI REFORMULA ACEASTA EXPRESIE.K doar noi singure ne combinam cu niste porciii!
albynutza
Postat pe 6 August 2008 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ne putem indragostii de mai multe ori? 17 De la: DeeaCatalina 25 August 2009 05:47
Sotul are fantezii ciudate 20 De la: 26 Mai 2014 07:27
Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari? 23 De la: ionia 20 Mai 2009 20:46
Un barbat la sala de sport 25 De la: just_maria 13 Martie 2009 12:31
Va rog sa o ajutati pe sora mea sa castige!! 1 De la: MillaXo 5 Septembrie 2010 15:40