Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

daca ramane la stadiu de fanteziee.....mentala.....cu toti odata !!!!.... .....sa vedem ce iese !!!......pe viu,cred ca mi-ar place,logic ,cu 2 barbati !!!.......desiiiiii.......

intrebare: ati accepta sa fiti doamne sau domni de companie....sexuala ?????.......si cam care ar fi pretul pentru care ati accepta ????.....

Postat pe 15 August 2008 00:45


cum dreaq sa nu..

pretul..

ne pui pe ganduri perverso..

Ramane intrebarea ta si pentru femei..

Postat pe 15 August 2008 01:14
nu cred k m-as simti bn in postura asta..am incercat o data sa fiu cu cineva doar pt sex,fara sa am vreun sentiment pt el dar am renuntat.nu's facuta pt asa ceva ..cred



intrebarea:daca esti singur/a imagineaza-ti ca ai un sef taaarre dragut..de fapt bun rau si cum dorinta te indeamna..ce faci?cazi prada ideii de a fi cu el?cum ar fi sa-ti faci de cap cu el in birou???
jussst_me
Postat pe 15 August 2008 10:18
pai.. daca sunt singura.. si el e betooon.. Atata timp cat nu-i casatorit, de ce nu..?

intrebare.. ati merge la ,,swing,, cu partenerul?

Postat pe 15 August 2008 10:21
De la: oanna81, la data 2008-08-15 10:21:17pai.. daca sunt singura.. si el e betooon.. Atata timp cat nu-i casatorit, de ce nu..?

intrebare.. ati merge la ,,swing,, cu partenerul?

cu cel de acum DA .....
legat de sex.............pozitia in care tu te simnti cel mai bine este....?
mirela_busteni
Postat pe 15 August 2008 11:10
rectific
pozitia in care tu te simti cel mai bine (termini repede)este.....???????
mirela_busteni
Postat pe 15 August 2008 13:33
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-15 13:33:27rectific
pozitia in care tu te simti cel mai bine (termini repede)este.....???????
simonik29
Postat pe 15 August 2008 16:22
daca sunt deasupra,sunt victima sigura.............
as face sex pe bani,daca tipul ar da multi bani si mi-ar place,ar fi f incitant si as avea senzatia ca l-am facut eu pe el..... :sml-tongue0023
ati facut-o (detalii) sau ati face-o pe canapeaua unui club aglomerat,fum,muzica ,evident,la maxim, si semi lumina?
simonik29
Postat pe 15 August 2008 16:26
Am facut-o, si dupa atatia ani si acum iubitul meu isi aminteste de acea nebunie ca fiind cea mai incitanta din viata lui.Si pentru mine idem.Incercati-o,dar aveti grija sa se goleasca clubul, spre dimineata.

Intrebare: Ce faceti daca iubitul dvs. are un servici solicitant, vine acasa mort de oboseala, zile la rand, si voi doriti sa faceti dragoste, dar el cand se pune in pat adoarme instantaneu.Si asta in mod repetat?
silvia_teodora
Postat pe 15 August 2008 19:50
da.........groaznic moment!!!am avut 2 iubiti si am fost indragostita nebuneste de amandoi.una din relatii dureaza de 7 ani iar cealalta de 3.ohooooooo....nu va ganditi ca am iubit si amant .nu reusesc sa am o relatie asa cum imi doresc cu nici unul dintre ei.cand simt ca nu mai pot cu unul ,alerg la celalalt si invers.viata mea personala e un mare haos.nici sentimentele nu se mai sincronizeaza.sufar continuu...e vina mea...cred.nu stiu ce se intampla cu mine.ce imi poate oferi unul nu imi poate oferi celalalt.se completeaza perfect unul pe celalalt.as putea face barbatul ideal pt mine din calitatile si defectele lor.poate ar trebui sa renunt la idea de"barbat perfect" si sa incerc sa fiu fericita.
vava_23
Postat pe 15 August 2008 22:24
lasa-i pe amandoi si cauta un al treilea. sau daca vor si ei incearca un menage a trois..

Postat pe 15 August 2008 22:35
o viata!

Postat pe 17 August 2008 01:33
regula Susurica e: raspunzi da' pui si o intrebare

Postat pe 17 August 2008 01:42
a!scuze!nu sunt frigida dar nu simt niciodata NEVOIA sa fac sex.daca e,bine.daca nu,si mai bine.voi?

Postat pe 17 August 2008 02:03
De la: mafia_nr1, la data 2008-07-07 17:39:53aha..deci asa..va faceti ca ploua si dormiti la intrebarile mele...hm..uite ce fata cuminte sunt eu si nu dorm la intrebarile voastre...


prieten bun..mda...in primul rand as incerca sa vorbesc cu el serios despre aceasta situatie iar daca nu ar intelege incerc sa-l tin la distanta cat de mult as putea..i-as raspunde la telefon ..dar as cauta scuze pentru nu a-i da sansa sa ne putem intalni.... nu l-as rani prin vorbe...


in timpul actului sexual preferi sa ai o muzica lenta..sau fara??...


sper sa nu mai dormiti..railor..

incognita...scuze iubita mea..dar nu pune aceeasi intrebare...te rog..pune o alta intrebare dupa care vei raspunde la a mea..ca am raspuns amandoua in acelasi timp...a crapat un.....
bighiu
Postat pe 17 August 2008 09:55
mai mult de 2 zile nu am rezistat niciodata!!!!oricum ma gandesc in fiecare zi la asta....

Intrebare:Ati facut vre data menage a trois (voi,iubitul si o a treia fata)?daca da,cum a fost ,ce pozitii ati incercat?
dyene
Postat pe 17 August 2008 09:56
raspuns la intrebarea:in timpul actului sexual preferi sa ai o muzica lenta..sau fara??...
depinde de starea de spirit....cateodata prefer muzica lenta(cand vreau sa fie mai romantic) cateodata deloc....dar de cele mai multe ori prefer muzica mai antrenanta (pentru ca sunt prea excitata ca sa fie incet)
dyene
Postat pe 17 August 2008 09:59
se pare ca nu prea s-a trezit lumea de dimineata....insa astept raspunsul mai tarziu....
dyene
Postat pe 17 August 2008 10:01
cica eu tre' sa raspund....nu, nu, nu, nu
intrbaree:ati facut vreodata sex anal?

Postat pe 17 August 2008 20:13
da, dar nu mi-a placut

intrebare: te-ai culcat vreodata cu amantul/sotul celei mai bune prietene? daca da, de ce?
Luan4
Postat pe 17 August 2008 21:33
Eu nu...di nici nu as face asta nici daca el ar fii Ryan Phillipe....Asa ca poate merge intrebarea mai departe.Am si eu una ...mai mult pt barbati.M-a inspirat un topic din seara asta-Care e cel mai ciudat loc in care ati ejaculat ?
sweetpink
Postat pe 17 August 2008 21:40
In timp ce ma catzaram pe un catarg. Si nu o singura data...
O intrebare ptr. femei:
Nu-i asa ca sunteti superioare barbatilor? Din toate punctele de vedere!


Postat pe 18 August 2008 01:50
asta nu e o intrebsre fara perdea....deci raspund la alea de mai inainte....
num-am culcat cu amnatul prietenei mele,nu vad din care motiv ar trebui sa (scuze de expresie)
folosesc material uzat gata cand pot lua unl nou nout(a nu se intelege virginel,cu doar necunoscut)
intrebare...
nr-ul orgasmelor multiple. in cea mai buna seara cu ...el sau cu o ea...???
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 August 2008 02:53
pluralul cuvantului "sex" este "sexe", nu sexuri... mai invata putina gramatica a limbii romane ;)
eliah
Postat pe 18 August 2008 09:32
eu de obicei am mai mult de 3 orgasme pe partida....cred ca cele mai multe au fost 17-18....intr-o ora.....

intrebare:vi s a intamplat sa fiti la o reuniune de familie sau ceva de genu....si sa aveti un chef nebun de sex....ca intre feluri de mancare sa faceti sex nebun undeva in baie sau in camera?(mie mi s-a intamplat...erau vreo 13 rude,parinti ,etc,in apartamentul iubitului meu...de paste...si nu mai puteam...asa incat intre felurile de mancare...ne-am dus in baie si am facut-o...deoarece toate camerele erau ocupate)
dyene
Postat pe 18 August 2008 09:47
pentru eliah.
si pluralu' cuvantului eject care e?

Postat pe 18 August 2008 10:11
As veni si eu cu ceva raspunsuri, dar parca am cam pierdut ordinea si la unele sincer sunt mai pe langa...
Insa am o intrebare: Vi s-a intaplat vreodata sa va doriti intr-un mod cu totul sepcial sa fiti aproape (aproape, aproape!!) de cineva caruia i-ati impartasit sentimentele insa, cand s-a ivit momentul, sa nu se intmpale nimic (sau mai nimic) pt ca niciunul n-a indraznit?
floaredecolt26
Postat pe 18 August 2008 11:33
care parte din titlu' "intrebari si raspunsuri fara perdea" nu intelegi!!?

Postat pe 18 August 2008 11:37
Ba intelg, nicio grija, dar daca-mi place mai ales cu perdea si in semiobscur, e ceva indecent??!!
floaredecolt26
Postat pe 18 August 2008 12:05
nu ma bag in viata ta intima.
da' intrebarile se refera la viata intima , ceea ce-ti place in dormitor sau in alt loc in care te lasi prada sexului.
din aria asta de acoperire ar trebuii sa fie intrebarile , nu din aria plangerilor!

Postat pe 18 August 2008 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOS!!!Salvati-l pe Demzy,bestiutza cu suflet de aur! 1 De la: heaven2007 15 Februarie 2010 11:00
VENITURI SUPLIMENTARE SUBSTANTIALE 1 De la: pushtoay_k 20 Septembrie 2008 23:51
La mijloc intre 2 barbati????? pe care-l aleg???? 15 De la: kudika_6509 8 Mai 2012 11:22
copiii strazii---fenomen? 18 De la: lavidenisa 18 Septembrie 2009 08:26
Credeti in iad sau in karma ? 2 De la: diana1981 2 Septembrie 2009 19:54