Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

la naiba daaaaaa!!!! mai ales daca.... mmmm mai vasy la ce ma faci tu sa ma gandesc io acuma.... la rafaello...rusinica sa iti fie ca ma faci sa imi fie dor de ...ex....
intrebare....
ati facu tsex in toaleta vreunui restaurant sau bar ???? cu prietenii asteptandu-va la masa???
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 19:46


ooofffff...pasta n-am incercat-o dar promit sa o incerc cat de curand

si nu mai zice asa ca-mi faci o poftaaaaaaaaaa

care a fost locul cel mai excitant in care ati facut-o?
_fantoma_
Postat pe 7 August 2008 20:23
pai sa raspund si eu....in caditele vestite cu apa calda de la Herculane...

claudia_s
Postat pe 7 August 2008 20:36
clar in 2 cluburi, intr-unul pe canapea(separeu) si in toaleta unui club la barbati(asta a fost cea mai tare), cand am intrat eram numai noi 2 ,cand am iesit era plin de barbati. .Misto senzatie, as mai repeta-o.


Intrebare: Va place sa vb vulgar cu partenerul, sa folositi si violenta(suportabila bineinteles) in timpul actului sexual?Daca da ce senzatie va ofera?
silvia_teodora
Postat pe 8 August 2008 09:48
De la: silvia_teodora, la data 2008-08-08 09:48:09clar in 2 cluburi, intr-unul pe canapea(separeu) si in toaleta unui club la barbati(asta a fost cea mai tare), cand am intrat eram numai noi 2 ,cand am iesit era plin de barbati. .Misto senzatie, as mai repeta-o.


Intrebare: Va place sa vb vulgar cu partenerul, sa folositi si violenta(suportabila bineinteles) in timpul actului sexual?Daca da ce senzatie va ofera?



da, vorbim vulgar, dar nu intotdeauna (doar atunci cand vrem ceva mai "salbatic"). adevarul e, ca pentru mine, e oarecum mai excitant, nu ca lui nu i-ar face placere . in ceea ce priveste violenta... nu mai mult de o palma la poponet ...

care sunt zonele in care nu v-ati dori sa ejaculeze partenerul?

Postat pe 8 August 2008 10:55
e super jocul!
care sunt zonele....pai sa vad...cred ca pe fata nu mi-ar place.
si acum intrebarea...va masturbati dupa o partida se sex nesatisfacatoare?

Postat pe 8 August 2008 12:50
Sincer daca mai sunt in stare, si am chef sa termin si eu intr-un fel sau altul, mai incerc, dar asta cred ca de 2 ori pe an.Sunt de acord cu masturbarea, e ceva normal biologic, dar nu sunt adepta ei.Nu ma pot satisface singura decat in prezenta lui.

Intrebare: Imaginati-va ca plecati intr-o vacanta numai fete.Si va simtiti bine, iesiti intr-o discoteca, restaurant, savurati o bautura alcoolica delicioasa, vi se urca putinel sangele la cap.Langa masa voastra, se afla un grupi de tipi.Din gluma in gluma stati impreuna.Unul dintre ei iti face capul mare.Si tu te simti atrasa de el.Te conduce la camera ta.Tipul demential de dragut si atent.Te saruta, tu ii raspunzi...ce faci , ai merge mai departe sub asternuturi cu el?Daca da , de ce?Atentie nu am intrebat daca nu, de ce?
silvia_teodora
Postat pe 8 August 2008 15:07
hmmm....daca tipul ar arata demential si m-as simti atrasa de el ca un magnet,atunci da ,as merge mai departe sub asternuturi.de ce?pentru ca asa as simti in momentul ala si cateodata parca e bine sa-ti mai urmezi si instinctele.
scenariu:dintr-un motiv sau altul ajungeti in biroul unui comandant-sexy,tanar,"delicios",apetisant,etc...la un momentdat se ridica dupa scaunul sau,va saruta,va mangaie,va excita si...incepeti sa faceti sex pe birou dar uitati sa incuiati usa si cand va e lumea mai draga intra peste voi un subaltern al lui,sau oricine altcineva.vei simti nevoia sa dai explicatii?daca da..de ce?in fond nu te cunoaste persoana care v-a surprins.

Postat pe 8 August 2008 17:07
nu simt nevoia sa dau explicatii absolut deloc ...nici daca ar fii intrat un sef nu asi fii dat explicatii..ma rag e biroul meu si fac ce vreau cu el....daca nu ar fii batut la usa inainte ghinionul lui.
intrebare:
la iarba verde??? prin padure dupa lemne ca scufita rosie????sau acasa in intimiatea cearsafurilor...???
e vb evident de o partida...de....amor
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 August 2008 17:20
ohohoooooo.....e fumata de mult cu culesul de lemne !!!!!......si ce emotii aveam ca vine ursu' si ma musca de fundulet !!!!.....da' cand dorinta e mai mareee.....uiti de tot si de toate !!!!......

intrebare: cu lumina aprinsa sau cu ea stinsa ????....

Postat pe 8 August 2008 23:47
lumanare ca e mai romantic, etta..
oricum.. daca nu e lumanare.. mai bine aprinsa decat stinsa, zic eu..
va place sa mearga muzica in timp ce faceti dragoste?

Postat pe 9 August 2008 01:01
cu lumina stinsa .e mai romantic si sa fiu sincera .nasterea mi-a lasat citeva urme cu care nu ma mindresc si nu as vrea sa se vada chiar de fiecare data ,...............chiar daca la stie nu?intrebarea mea este ;Va deranjeaza daca intr-o partida de amor unul din voi nu are orgasm si incepeti sa ii faceti celuilalt reprosuri?
ramona_balanescu
Postat pe 9 August 2008 01:04
ei.. eu nu am orgasm la absolut fiecare partida.. nu ma deranjeaza deloc si nu i-am facut niciodata reprosuri!
sunteti mai.. perverse.. mai indraznete, atunci cand beti putintel alcool?

Postat pe 9 August 2008 01:08
by the way.. nici nu cred ca toate femeile au orgasm la absolut fiecare partida.. se mai intampla sa fie si ,,fara,, si atata timp cat nu este o regula ci o exceptie.. mie mi se pare normal

Postat pe 9 August 2008 01:26
cand beau alcool ma cam dezlantui... nu stiu daca si el e la fel sub influenta, caci ma stradui de 3 ani si jumate sa-l ametesc macar!eu in schimb devin salbatica, musc (din placere, evident) sau il zgariii...
intrebare:
ati facut dragoste in bucatarie printre vase si alte oale?

Postat pe 9 August 2008 11:24
da....sunt mai "perversa" atunci cand am ceva la bord inainte.....e de ajuns numai putin,altfel,se duce naibii tot pt ca ma bag la somn instantaneu si nici cu ola lu tya nu ma mai trezeste....

intrebare:
in aceeasi masura pt femei si pt barbati...preferati partenerii mai solizi sau mai supli????
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 11:27
cred ca si alti barbati, prefera femeile mai suple (bune) ,cum se spune in lumea noastra.. dar voi,femeile..??

Postat pe 9 August 2008 11:38
bine-acuma.. ce inseamna suplu si solid? slabanog si mai grasut..? sau slabut si mai.. lucrat la sala? Sau lucrat la sala oricum dar mai suplu si mai solid..?

Postat pe 9 August 2008 12:00
anyway.. mie imi plac aia mai ,,facuti,, putin (a nu se intelege grasi)
asa.. cu brandu' mai maricel.. nu din categoria musca
ca nici eu nu mi-s tzantzarel

eeee... intrebareaa..va place saxul mai agresiv sau mai..romantic?
doamne, nici mie nu-mi vine sa cred ce subiect de discutie am.. la cat sunt eu de timida..

Postat pe 9 August 2008 12:04
Imi plac barbatii solizi si mai inalti ca mine, pentru ca imi place sa ma "pierd " in bratele lui.
Ati accepta ca el/ea sa urineze pe voi in timpul actului sexual?
mahy33
Postat pe 9 August 2008 12:10
Daca e ceva spontan, imi place sa fie salbatic.
mahy33
Postat pe 9 August 2008 12:11
De la: mahy33, la data 2008-08-09 12:10:58Imi plac barbatii solizi si mai inalti ca mine, pentru ca imi place sa ma "pierd " in bratele lui.
Ati accepta ca el/ea sa urineze pe voi in timpul actului sexual?





Postat pe 9 August 2008 12:18
care e intrebarea?
mahy33
Postat pe 9 August 2008 12:32
sa urineze?blehhhh......
alone
Postat pe 9 August 2008 12:43
a scuze.. eram prea inversunata sa raspund la a ta..
pai intrebarea.. tu ai accepta ceea ce tocmai ai intrebat mai sus?

Postat pe 9 August 2008 12:43
mahy!tu vrei sa imi tai pofta de sex......????
da-o naibii de treaba....sa urineze....mai putin si ne-o tragem cu magarii....
alone
Postat pe 9 August 2008 12:48
ohoo, sa fi tu sanatoasa. magarii sunt de domeniu' trecutului!
deci o intrebare astept si io, ca m-am plictisit.

Postat pe 9 August 2008 12:54
Nu vreau sa tai pofta nimanui! Am cunoscut un tip care ma ruga insistent sa accept (bine, nu mi-a zis din prima)si pentru ca nu am vrut mi-a spus ca am "ochelari de cal". Eram curioasa ce zic altii/altele, pentru ca sunt unele fantezii pe care eu nu le-as indeplini pt. nimic in lume, si asta e una dintre ele!
mahy33
Postat pe 9 August 2008 12:56
eu prin fantezii,inteleg total altceva!asa imi miroase...a...... PERVERSIUNE!!!TATA ZIUA!
alone
Postat pe 9 August 2008 12:58
alone
Postat pe 9 August 2008 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce credeti despre calugari? 52 De la: kudika384511 16 Aprilie 2011 20:00
Femeia asasin 34 De la: dandanaua_reloaded 2 Iulie 2009 14:45
O fi o solutie ? 22 De la: aprov 3 Iunie 2009 17:14
PRO sau CONTRA 27 De la: OCTAIA 19 Martie 2008 22:29
cum se scrie corect? 15 De la: daiana_m8 2 Decembrie 2013 18:15