Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

lasa geo32 ca-i rasp eu lui elle26,nu mi s-a intamplat sa fac asta,pt k de multe ori actionez dupa ceea ce simt,mai ales atunci cand sunt sg cu cel pt care am anumite sentimente de fapt ni s-a intamplat sa indraznim prea mult



intrebare:ati avut vreodata vreo fantezie cu vreun barbat mai in varsta dar totusi fff apetisant???(pt barbati viceversa)care este aceeea????si...ati pune-o in aplicare????
jussst_me
Postat pe 18 August 2008 13:37
M-am gandit uneori s-o fac cu o femeie mai in varsta, apetisanta, care chiar m-a tachinat in acest sens... Dar nu, nu mi s-a partu incitant.

Ati avut vreodata orgasm masturbandu-va la servici?

Postat pe 18 August 2008 14:18
nu...prefer sa imi chem iubitul la ... birou cand se poate sau sa merg eu la el la birou.
intrebare
v-a prins seful cu"secretarea" sau cu "secretaru'" la o joaca in 2????
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 August 2008 14:50
nu cu "secretaru" ci chiar cu sefu ca sa va lamuresc m bn suntem impreuna si a fost suuuper excitant in tot biroul singuri,afara plouand cu galeata..


intrebarea:ce va place mai mult sa faceti sau sa vi se faca sex oral???
jussst_me
Postat pe 18 August 2008 15:52
Mie una imi plac ambele in mod egal, sa fac si sa primesc.Dar daca fac, nu astept neaparat ceva in schimb, deci o fac din placere.Si am avut norocul , ca , cu toti tipii cu care am fost , sa-mi administreze o partida de sex oral, chiar daca nu ma culcam cu ei.:))

Intrebare: Ce parere aveti despre o partida de sex murdar pe masa din bucatarie plina de faina, sau fructe zdrobite?Eu una am incercat , e teribil de excitant.Cum vi se pare?
silvia_teodora
Postat pe 18 August 2008 16:35
si eu am incercat pe masa de bucatarie....si e super!!!!

intrebare:ati incercat sa faceti sex in balcon la mare in miezul zilei...chiar daca la hotelul din fata era lume?(eu am incercat...si e super tare)
dyene
Postat pe 18 August 2008 16:44
nimeni nu vrea sa mi raspunda la intrebari...nici la prima intrebare de pe pagina asta nici la ultima mea intrebare....
cica forumul asta se numeste:"Intrebari si raspunsuri fara perdea"
dyene
Postat pe 18 August 2008 17:17
De la: idan, la data 2008-08-18 01:50:56In timp ce ma catzaram pe
O intrebare ptr. femei:
Nu-i asa ca sunteti superioare barbatilor? Din toate punctele de vedere!



desi probabil s-a raspuns la intrebare, nu ma pot abtine :

nu, la badaranii si marlanii nu va intrece nimeni

de exemplu fostul meu mi-a subtilizat o pereche de cercei de argint ca sa-i ofere amantei lui din perioada aia. alta data am fost in Franta si mi-a spus sa cumpar un parfum scump pt. fiica lui, si de fapt era tot pt. amanta lui de atunci, ca le schimba cam la fiecare 3 luni....

mi-e greu sa cred ca o femeie ia aparatul de ras la de prieten ca sa-l dea cadou amantului, asta in cazul ca are si amant...

Luan4
Postat pe 18 August 2008 19:04
De la: dyene, la data 2008-08-18 16:44:36si eu am incercat pe masa de bucatarie....si e super!!!!

intrebare:ati incercat sa faceti sex in balcon la mare in miezul zilei...chiar daca la hotelul din fata era lume?(eu am incercat...si e super tare)

hai va raspund eu..............am facut noaptea in balcon,cu camioane trecand pe strad,a fost suuuuuuuuper,si promit ca la anu incerc si in timpul zilei la mare,daca tu spui ca e super............
intrebare:ati facut sex in conditii sarace,adica fara apa ,fara sa stii care e prima locatie unde te poti igieniza..........?
simonik29
Postat pe 18 August 2008 23:06
da....daca ai dupa aia tot ce-ti trebuie...(spre ex servetele intime si sapun antibacterian)


intrebare:va place sa va priviti in oglinda in timp ce faceti sex?va place privelistea?
dyene
Postat pe 18 August 2008 23:46
oooo da!!ador sa il vad in oglinda in toata splendoarea lui..totul devine mult mai incitant,iar eu cum sunt putin cam narcisista va dati seama k ador oglinzile all around me:)))


intrebarea:la a cata partida de sex ati avut prima data orgasm???
jussst_me
Postat pe 19 August 2008 10:23
la a doua, ca la prima eram virgin si pana m-am dumirit ce se face cu gaura aia, terminasem.


va place sa simtiti penisul intre sani?

Postat pe 19 August 2008 10:37
Da mie una imi place atingerea penisului pe tot corpul meu, nu numai pe sani.E misto caci am senzatia ca face parte din mine.Imi apartine, si mai e si teribil de excitant.

Intrebare: Se spune ca "fetele rele scuipa si fetele bune inghit".Din ce categorie faceti parte?
silvia_teodora
Postat pe 19 August 2008 12:28
sincer...din prima varianta!! fata rea...poate k gresesc dar nu mi place sa fac asa ceva..am incercat o data si era sa ma innec..mi a ajuns nu mai vreau
aku intrebarea mea:a ti fi de acord sa umblati cu un barbat insurat si el la randul lui sa mai aibe inca una pe langa voi??(adik in total ar fi 2 amante)

Postat pe 19 August 2008 20:05

in primul rand nu as accepta sa am o relatie cu un barbat insurat,dar dak printr-o exceptie as avea nu as fi de acord cu asta.
ce va place mai mult:sa dominati partenerul sau sa va domine?

Postat pe 19 August 2008 23:01
facem cu randul in zilele cu sot el in rest eu
aveti inclinatii sado- maso?

Postat pe 19 August 2008 23:08
depinde de situatie...cred ca ambele variante imi convin....sa fiu si dominata sa si domin...

intrebare:ati facut vreodata sex in mare in miezul zilei...inconjurati de oameni?
dyene
Postat pe 19 August 2008 23:09
Nu am facut sex in mare niciodata,dar este una din dorintele mele.....
intrebare:Exista barbati care sa nu isi doreasca sa faca dragoste,sau sex?????
eclau
Postat pe 20 August 2008 01:24
categoric nu cred asa ceva , nu cred ca exista barbat sau femeie care sa nu doreasaca sa faca sex sau dragoste,este placere,relaxare,necesitate fiziologica
intrebarea mea:ai face sex cu mai multe pers in camera?(nu te vad dar te aud si stiu ca esti acolo,stiu exact ce faci)te inhiba acest lucru?
andreea1004
Postat pe 20 August 2008 08:56
da,defapt am si facut-o.
eram la tara cu iubitul meu,fretele lui si prietena acestuia si din lipsa spatiului a trebuit sa dormim in acelasi pat.cand iubitul meu a crezut ca fratele lui doarme ne-am pus pe treaba,dar el s-a trezit si ne-a lasat sa continuam ceea ce incepusem.dupa ce ne-am linistit noi, a inceput fratele lui sa faca sex cu prietean sa,crezand ca noi dormim bustean.
va dati seama cum ne priveam a doua zi...
daca iubitul/a v-ar cere,ati face sex in grup?

Postat pe 20 August 2008 13:54
Eheee, mi propus fostul meu prieten, facea parte din fanteziile lui, insa i le-am spulberat repede spunandu-i ca as face asta doar daca grupul ar fi format din noi doi si inca un barbat.

Intrebare: Cum i-ati spune unui prieten ca aveti fantezii cu el insa nu vreti altceva decat sex de la el?
luly
Postat pe 20 August 2008 16:19
nu am fost in aceasta situatie,dar daca ar fi cred ca as spune cat se poate de direct ca am putea fi o data prieteni cu beneficii :)
sincer nu cred ca un barbat ar refuza o noapte fara prea multe implicatii
bine ce ar putea urma a doua zi....ramane de vazut

cum reactionezi cand se intampla momente penibile in timpul actului sexual?
(eu am cazut din pat intr-o incercare de a schimba pozitia,si in aceeasi seara cand... i-a iesit prezervativul si a ramas in mine,el fiind cel care a scormonit dupa el,am inlemnit de rusine dar suntm f intimi si am luat situatia ca atare si am inceput sa rad de comicul situatiei)
andreea1004
Postat pe 20 August 2008 17:27
De la: luly, la data 2008-08-20 16:19:50Eheee, mi propus fostul meu prieten, facea parte din fanteziile lui, insa i le-am spulberat repede spunandu-i ca as face asta doar daca grupul ar fi format din noi doi si inca un barbat.

Intrebare: Cum i-ati spune unui prieten ca aveti fantezii cu el insa nu vreti altceva decat sex de la el?

i-am spus ca vreau sa discutam fara cuvinte,si de atunci asa il chemam:in seara asta ne vedem sa stam de vorba fara cuvinte
peste momentele penibile trebuie sa treci cu eleganta ca sa nu fie penibile,in mom actului sexual nu mai gandesti suficient,aa ca totul e permis.............
simonik29
Postat pe 20 August 2008 18:59
pt. rasfatatasorina:intrebarea unde e?
dyene
Postat pe 20 August 2008 23:31
ma scuzati pentru simonik29:unde este intrebarea?
dyene
Postat pe 21 August 2008 00:17
vad ca v-ati cam pierdut in intrebari si raspunsuri.
hai sa va pun eu o intrebare:ati incercat senzatii tari pe autostrada???
jussst_me
Postat pe 21 August 2008 14:23
Pe autostrada sincer nu am incercat, dar pe un DN da.In timpul mersului am inceput sa ma "joc" cu iubitul meu...si el accelera din cauza placerii, si cand s-a uitat la bord, ceasul ii indica 220 km/h.Super tare senzatia, dar si periculos.

Intrebare: Vi se pare excitant sa ejaculeze pe voi, la sfarsitul partidei,va place sau displace?Daca va place, de ce?
silvia_teodora
Postat pe 21 August 2008 14:53
depinde de situatie ci cat de "aprinsa" a fost partida respectiva,dar in principiu nu mi-ar place sa ejaculeze pe mine.ce jucarii sexuale folositi mai mult(daca le folositi)?

Postat pe 21 August 2008 21:54
Super tare jocul, ma bag si eu!... raspund pt ultimele doua intrebari: iubitul meu tot incearca sa ma convinga sa ejaculeze pe fata mea(cica face bine la ten) ma gandesc sa-i satisfac aceasta fantezie shiiiiii... vibratorul face minuni si la barbati, alaturi de stimularea orala SUPER STRONG, vorba ceea AI CU CE!
Si acum intrebarea mea pt fete: vi s-a intamplat vreodata sa vi se umfle...pisilica... ca o gogoasa dupa cateva partide de amor consecutive? Mie DA, am rezistat 7 partide,apoi i-am zis ca o saptamana nu mai facem nimic. A doua zi insa eram din nou in actiune!
ama21_1968
Postat pe 23 August 2008 11:07
nu am reusit sa citesc chiar tot ce s-a scris de la inceputul jocului pana acum dar din ce am citit mi se pare f interesant! o sa raspund la ultima intrebare adresata:da, mi s-a intamplat. atunci cand partida se prelungea prea mult. intrebarea mea: in timp ce va masturbati va ganditi la tot felul de lucruri perverse pe care in realitate nu puteti sa le puneti in practica? eu da

Postat pe 23 August 2008 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 sufletele 1 De la: diana1981 22 Ianuarie 2009 19:32
Help! 8 De la: me_and_point 11 August 2012 00:23
desene animate 72 De la: yumy 17 Iulie 2010 08:08
Gradinita Puiutul Pufos din sectorul 3 11 De la: RalucaRalu 18 August 2016 18:08
Ce stiti despre masterul la distanta? 3 De la: kudika_979116 10 Ianuarie 2015 11:19