Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

DE ACORD CU TINE! Si intrebarea ta este?
mahy33
Postat pe 9 August 2008 13:02
da' o intrebare nu aveti!!!? ca ma mananca limba....sa raspund!

Postat pe 9 August 2008 13:02
se pare ca a-ti cam iesit din joc...hmmmm..geo pe mine ma mananca altceva...degetelele sa scriu....


poti sa faci dragoste si fara sa iubesti?




Postat pe 9 August 2008 13:07
pt. geo!ca sa nu te mai plangi.....
ti-ai intrebat iubita,in legatura cu nr. de parteneri sexuali?
alone
Postat pe 9 August 2008 13:08
Nu, trebuie sa simt ceva pt. el, poate nu chiar iubire dar nici sa fie doar o atractie fizica fata de un necunoscut.
Cat ati rezistat cel mai mult fara sa faceti dragoste (saptamani, luni)?
mahy33
Postat pe 9 August 2008 13:18
pentru mary mary mary:
diferentiind dragostea de sex prin sentimentele care te cuprind, as spune ca mi-e imposibil sa fac dragoste acolo unde lipseste pasiune!
in schimb , sex fara iubire, la greu
pentru ancutza:
da. stii bancu' ala cu peujot 307!!?
ceea ce conteaza insa este ca sunt ultimu' . intodeauna!!



pentru miha:
8 luni ,trei saptamani si patru zile. si sapte ore!


intrun clasament al pozitilor sexuale , unde pozitia misionarului ar fi pe ultimul loc , care este locul pozitiei popular numite " pe la spate"?

Postat pe 9 August 2008 13:20
Locul I.
Folositi jucarii sexuale? Daca da, ce anume?
mahy33
Postat pe 9 August 2008 13:34
intrebari interesante...
mafia... nu nu sunt in stare sa fac dragoste fara sa simt ceva pt respectivul...sex poate,mai rar mi s-a intamplat dar se poate...
ancuta....nu nu l-am intrebat tocmai pt ca nu imi place sa mi se puna aceeasi intrebare...
mahy33... un ani si 2 luni...si da la naiba imi ieseau hormonii prin par deja....:P
geo...daca o pui asa...intrebarea.... locul 2 avident...altfel....pe primul loc in topul preferintelor personale...
mahy...nu nu folosesc desi amenint de ceva vreme ca o sa imi iau un vibrator ca sunt mai mult singura decat cuplata....
intrebare...

pe o scara de 1 la 10 cat de exibitionisti sunteti????(inclusiv a face dragoste in public,a va saruta in vazul tuturor...etc etc etc)????
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 13:44
sunt de acord cu mahy33 locul 1
jucarii sexuale..... nyu inca dar ar fi o idee....
intrebare:cata incredere creteti k este bine sa acordati partenerului la inceput de relatie?
myha_km5
Postat pe 9 August 2008 13:50
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-09 13:44:57intrebari interesante...
mafia... nu nu sunt in stare sa fac dragoste fara sa simt ceva pt respectivul...sex poate,mai rar mi s-a intamplat dar se poate...
ancuta....nu nu l-am intrebat tocmai pt ca nu imi place sa mi se puna aceeasi intrebare...
mahy33... un ani si 2 luni...si da la naiba imi ieseau hormonii prin par deja....:P
geo...daca o pui asa...intrebarea.... locul 2 avident...altfel....pe primul loc in topul preferintelor personale...
mahy...nu nu folosesc desi amenint de ceva vreme ca o sa imi iau un vibrator ca sunt mai mult singura decat cuplata....
intrebare...

pe o scara de 1 la 10 cat de exibitionisti sunteti????(inclusiv a face dragoste in public,a va saruta in vazul tuturor...etc etc etc)????


a face dragoste in public 0 0 0 0 0 0
a ma saruta in public 20

faceti sex oral de la prima partida de sex?
_fantoma_
Postat pe 9 August 2008 14:03
io si cu mine:
daca e sa pune in aceiasi oala sexu-n public si sarutarile tandre cu limba-n gat si maini in tzatze, cam 9!
si acu' imi place sa-mi sarut soata cu pasiune in statia de autobuz, oripiland tineretu' activ sexual si sexagenarii care tremura de emotie la vederea unor picioare dezgolite mai sus de genunchi.
myha din km 4-5, intrebarile se refera la avtivitatea sexuala iar ceea ce intrebi tu se incadreaza lejer la categoria " sunt patit da' ma tratez!"


iti place sarutul frantzuzesc? acela in care limbile se intersecteaza intrun mod placut , unindu-si corpurile intrun feeric dans in doi. de pilda, tango!

Postat pe 9 August 2008 14:04
vasy .....nu...din principiu nu de obicei....
geo...da si asi putea spune ca se aseamana mai mult cu o rumba sau o salsa....
miha km5... zip zero nada nulla... increderea vine in timp (la mine personal)
intrebare:
cat de mult va "monteaza" o pereche de amorezi care se saruta cu foc...in public ..oriunde????ca mie imi ies hormonii prin par....
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 14:10
Pt. vas25: nu
PT. geo32: da, mi se pare f. excitant.
Folositi porecle pt. organele sexuale?
mahy33
Postat pe 9 August 2008 14:10
io si cu mine:
trebuie mai mult decat un sarut public sa-mi descongestioneze stramtoarea din pantaloni!
mahy 33 si 1/3 :
da. vrei sa le auzi sau sa le citesti?



care este cea mai lunga partida de sex la care ai participat!? in ore si minute!

Postat pe 9 August 2008 14:21


pt mine : si inca cum; daca il mai vad si pe el cu mana sub fusta sau pe san deja imi ploua in gura

ptr 33 ; cateodata, nu tot timpul


ptr 32 : hmmm...nu-mi mai aduc aminte exact nu am stat cu ochii pe ceas, dar cred ca pe acolo pe undeva 2 1/2

va place sex-ul sub dus?
_fantoma_
Postat pe 9 August 2008 14:33
de placut imi plashii da' din pacate mi-am reconfigurat baia si dusu' e mobil , asa ca ar mai trebuii o persoana sa tina dusu' si noi sa ne hatanam!!



ai facut vreodata sex in apa!? in apa marii, depilda!

Postat pe 9 August 2008 15:19
vasy...da...ador sa simt apa pe spate...tot ce tine de apa si a face dragoste sau sex e 100% compatibil pt mine....
geo....daaaa...in apa mari la strand la piscina,in cada....sub dus...in ploaie ....

intrebare..
ati facut-o intr-un camping ..la cort cu vecinii de langa facandu-se ca nu aud ce se petrece????
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 19:46
nu ,dar am facut-o pe balcon pe la vreo 12 noaptea,bausem ceva si eram foarte excitati si aveam si bloc in fta noastra,iar pe strada treceau camioane,doamne ajuta cine o fi vazut,biroul meu este langa blocul lui...........asa ca nu sunt chiar necunoscuta in cartier.si o data prietenul meu a deschis usa de la intrare sa iesim pe scara,dar am refuzat,asa ca am facut-o langa usa...........
doamnelorsi domnisoarelor va place sa vi se faca sex oral?
simonik29
Postat pe 9 August 2008 21:43
sunt momente si momente....uneori da alteori nu....depinde de el foarte mult...daca "le are" cu cea mai mare placere...altfel...e mai bine sa nu....a nu se intelege ca nu imi place sexul oral....cu "el" e o placere dew fiecare data....sarea si piperul unei nopti de amor mai desantat...
intrebare:
referitor tot la sexul oral... vi s-a baut vreodata sampanie din "piscotica"???? (pt ei ..ati baut vreodata sampanie ....din "piscotica"?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 22:27
eeee...uite ca pe-asta n-am incercat-o!!!....rusine sa-mi fie!!!.....halal profesoara ce sunt !!!!.......da ' de lins oleaca de pe pil'sica,o fost !!!....si o fost asa aaa dee mumooooosss!!!.....

intrebare ; dar fanteziile cu frisca va plac ????

Postat pe 9 August 2008 22:47
da,a fost cu sampanie prima data,el a vrut sa fie ceva special..............dupa ce m-am rugat doua ore de el pt ca nu vroia sa o facem inca,a venit cu o samapnie si a baut-o de pe tot corpul meu.. a fost super.si de cand zice de frica si nu am ajuns sa o facem..............cineva sa ma ajute sa vina repede cu un tub de frisca,ca incepe distractiaaaaaaaaaaaaa.................
simonik29
Postat pe 9 August 2008 23:09
De la: etta70, la data 2008-08-09 22:47:31 eeee...uite ca pe-asta n-am incercat-o!!!....rusine sa-mi fie!!!.....halal profesoara ce sunt !!!!.......da ' de lins oleaca de pe pil'sica,o fost !!!....si o fost asa aaa dee mumooooosss!!!.....

intrebare ; dar fanteziile cu frisca va plac ????

Da-sunt super misto :).Am facut odata un dans tot asa cu frisca si a iesit ...bine zic eu ,dar eu nu mai mananc frisca .

Intrebare:E pt femei mai mult ca barbatii stim cu totii ca rasp afirmativ la intrebare.Va masturbati?Si daca da,cum?
sweetpink
Postat pe 10 August 2008 04:00
Intrebarea asta a mai fost, dar nu e o problema.Eu una eventual in fata partenerului,ma excita si pe mine si pe el.In rest nu.Dar e ceva normal.

Intrebare: In afara de pat, care e cel mai misto loc unde ati mai facut nebunii, si sa simtiti actul intens, intens, intens ?
silvia_teodora
Postat pe 11 August 2008 13:48


pai ce , patul este cel mai misto loc?

in cabina de proba din mall, am mai spus

ati facuto vreodata pe sifonier?
_fantoma_
Postat pe 11 August 2008 17:56
pai cce m-am ticnit???vrei sa se srticebunatate de mobila???daca vreau inaltimi..urc pe piatra mare si imi iau zanu (cand aveam asa ceva) dupa mine si sus pe stanca dupa canionul 7 scari stiu io o prapastie de iti da emotii mai ceva decat saritul cu parasuta....deeeeci daca la asta te refereai...sex la inaltime...da...daca nu.....eeee si tu inauntru in sifonier da ...pe ...in nici un caz.
intrebare :
intr-o relatie stabila.... va place sa o faceti atunci and aveti nervii intinsi la maxim??/din cauza sefului a problemelor...etc...ideea e daca va place sau nu sa o faceti cand sunteti nervoasa(nervos) la maxim....
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 August 2008 18:09

sunt prea nervoasa sa-i acord atentia necesara ,iar cand sunt nervoasa tuna si fulgera in jurul meu.
ati facut sex vreodata in cort atunci cand ati fost plecati la mare sau la munte?

Postat pe 13 August 2008 12:27
suuuper topicul!!!si eu care credeam k sunt sg care se gandeste la sex atat de mult:))))
dragu_adriana:eu nu prea am fost cu cortul..k altfel s-ar fi intamplat.



intrebare:ce zone ati descoperit k il infierbanta cel mai mult pe partenerul vostru??
jussst_me
Postat pe 14 August 2008 11:42
pai,fiind leu,il excitez mangaindu-l pe spate si pe piept !!!!.....bineinteles in combinatie cu o biliboaca manuala !!!

intrebare : ati experimentat vreodata nr. de tf. 8989....: aloooo,sunt fierbinte ????......si nu ma intereseaza cat ati platit factura !!!.....

Postat pe 14 August 2008 12:50
mai etta70 uite k nu am experimentat asta ink:((insa sunt curioasa u ai incercat???cum a fost?



si apropo de intrebarea de rigoare:cat timp ati rezistat sa faceti dragoste si ma refer:o ora,doua,noua,o noapte???
jussst_me
Postat pe 14 August 2008 14:29
cred k cel mult o ora jumate.dak dureaza mai mult ori ma plictisesc ori nu mai sunt in stare de nimic.
intrebarea?...sa vedem...ce fantezie ati vrea sa va indepliniti:cu doua(sau mai multe)femei,sau cu doi(sau mai multi)barbati?

Postat pe 14 August 2008 20:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadouri de Craciun 2 De la: Full_Metal_Jacket 23 Decembrie 2009 12:20
Conspiratie 46 De la: supermiki 4 Octombrie 2010 11:07
fara subiect 28 De la: kudika_972478 21 August 2014 13:27
CONCURSUL PT MARIREA SANILOR 252 De la: allyflex 21 Februarie 2009 11:12
Franta si minciunile Islamiste 28 De la: kudika_991915 29 Noiembrie 2015 22:13