Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

Raspunsul:
Cand ma masturbez ma gandesc numai la scene reale, mai mult, lucruri pe care chiar le-am facut.

Intrebarea ptr.o femeie:
Ai ejaculat vreodata? Sau macar v-ati udat in asa hal incat sa pluteasca totul in lichidul acela limpede?

Postat pe 24 August 2008 17:56
mda...

Postat pe 27 August 2008 00:29
De la: idan, la data 2008-08-24 17:56:30Raspunsul:
Cand ma masturbez ma gandesc numai la scene reale, mai mult, lucruri pe care chiar le-am facut.

Intrebarea ptr.o femeie:
Ai ejaculat vreodata? Sau macar v-ati udat in asa hal incat sa pluteasca totul in lichidul acela limpede?[/quote

ce ar trebui sa pluteasca?????

Postat pe 27 August 2008 00:37
deliadelia23
Postat pe 27 August 2008 00:39
Ati uitat de intrebari!!!!Fetelor!!!!
eclau
Postat pe 28 August 2008 00:05
doamne, doamne! ne-am tulburat mintile cu totul, mai fetelor! dar imi place!
intrebare : ati facut sex/dragoste in dulap? eu da! cam mare inghesuiala, dar la cit eram de aprinsi, nu ne mai trebuia spatiu

Postat pe 28 August 2008 18:31
dar ce cautati fratilor in dulap?eu imi doresc un dulap asa mare..........
intrebare ati gasit vreun barbat caruia sa nu-i placa sa i se faca sex oral?
simonik29
Postat pe 28 August 2008 18:35
Da am intalnit un astfel de tip, mi se parea ciudat, ar fi fost cat de cat ok macar daca ii placea lui sa faca, dar nu a fost asa.Parca partidele cu el nu erau complete, si deveneau din ce in ce mai banale.Nu am rezistat mult si am pus capat relatiei.

Intrebare: Ati facut vreodata dragoste pe masa unde urma sa serviti cina unor musafiri, si sa va bufneasca rasul cand acestia s-au asezat la masa?(Mie da, si faceam semne cu prietenul , si ne venea sa radem, caci unul dintre invitati spunea ca avem o masa solida si spatioasa :))
silvia_teodora
Postat pe 29 August 2008 10:16
Nu, n-am facut asa ceva... Masa e prea tare.

Intrebarea:
Nu va excita (unele din) aceste intrebari si (unele dintre) raspunsuri?!


Postat pe 29 August 2008 22:24
ba da! io-s incins rau cand citesc raspunsurile! ooooh!

Postat pe 29 August 2008 22:39
Ati facut sex intr-o masina, cu geamurile inchise, vara, cam la vreo 34 grade, intr-o parcare langa un parc(adica parcare populata!!!), sa vi se abureasca geamurile si sa va stoarceti hainele de pe voi?
Calinutza
Postat pe 29 August 2008 22:46
populata cu ce!?

Postat pe 29 August 2008 22:47
Cu cerbi !!!
Calinutza
Postat pe 29 August 2008 22:49
Raspuns pentru intrebarea:Nu va excita (unele din) aceste intrebari si (unele dintre) raspunsuri?!
Pe mine una ma excita aproape toate intrebarile si rasp...cateodata am nevoie si de un ajutor suplimentar pentru a-mi reveni

Raspuns la intrebarea:Ati facut sex intr-o masina, cu geamurile inchise, vara, cam la vreo 34 grade, intr-o parcare langa un parc(adica parcare populata!!!), sa vi se abureasca geamurile si sa va stoarceti hainele de pe voi?
nu am facut-o vara....ci iarna....oricum eram fleasca si asa ..iti dai seama ca dupa aia am iesit afara din masina ca sa ma racoresc(pe o zapada)...si nu a fost de ajuns...oricum e super tare in masina...plini de adrenalina(mai ales ca nu s-a tras frana de mana.. ..)
Intrebare:ati facut vreodata sex prin telefon sau pe chat cu iubitul/iubita ...si sa si terminati?(eu am facut ....si mi se pare foarte incitant...)
dyene
Postat pe 30 August 2008 09:23
am incercat si una si alta dar nu am reusit decat sa ma excit...nu am putut merge pana la capat pentru ca ma inhib si se duce dracu tot:-)) va place sa vorbiti murdar in timp ce faceti sex? sau sa vi se vorbeasca?(sper ca nu a mai fost intrebarea)

Postat pe 31 August 2008 20:29
nu-mi plac cuvintele murdare in timp ce fac dragoste!!!
intrebare:
vi s-a intimplat sa fiti "ocupati" in dormitor si cineva sa astepte la usa, avand nevoie urgenta de voi? si tot sa-i spuneti, asteapta un pic!

Postat pe 1 Septembrie 2008 16:48
eu ce sa fac dragelor?ce ma sfatuiti?dupa 14 ani de casatorie nu mai pot sa am orgasm.la ginecolog mie rusine sa marturisesc.
nu prea mai vreau sa fac dragoste pt ca din cauza asta nu-mi mai place.o fac ca trebuie facuta
sotul meu termina mai repede decat mine iar mie mai imi trebuie ceva timp.sa fie de vina absenta sotului meu care a fost plecat cam vreo 2 ani .sau poate ca daca nu am avut alt partener totul a devenit rutina.
mi-am inceput viata sexuala cu el.
imi doresc cei drept pasiune,
bighiu
Postat pe 1 Septembrie 2008 17:40
comunicarea este un lucru important intre parteneri. discuta cu sotul tau, fa-l sa inteleaga ca tu esti importanta si ca vrei sa te simti bine. eventual incercati sa reinviati pasiunea de la inceputul relatiei.

Postat pe 1 Septembrie 2008 19:50
intrebarile? raspunsurile?

Postat pe 1 Septembrie 2008 19:51
iti place sa fii muscata si de unde nu...???
valabila si pentru altele..

Postat pe 2 Septembrie 2008 00:35
sultane, sultane...muscata de funduletz, normal...sau de buze, dar nu prea tare

Postat pe 2 Septembrie 2008 14:33
la cat mai multe si placute muscaturi..
dar ai ramas datoare cu intrebare..

Postat pe 2 Septembrie 2008 14:42
De la: stef80, la data 2008-09-02 14:42:13la cat mai multe si placute muscaturi..
dar ai ramas datoare cu intrebare..

asta se cheama santaj! daca te uiti pe topic un pic mai sus am adresat o intrebare ce a ramas fara raspuns...dar fie, las de la mine...
ati fost vreodata "unse" cu inghetata pe tot corpul si apoi...stiti voi ce...

Postat pe 2 Septembrie 2008 14:47
da ce buna inghetata amstecata cu piele ...........e excitant si superb...........dar cel mai tare e cu miere

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:16
celia, intrebarea?

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:52
Cred ca fetele astea nu stiu ce e ala un joc, ca exista si reguli.Raspund dar nu pun intrebari.Ok o sa adresez eu una:

Care din atingeri va excita mai rapid in preludiu: atingerea clitorisului cu degetul sau cu limba?
silvia_teodora
Postat pe 2 Septembrie 2008 23:32
cu limba.
intrebare: ati face sex cu o persoana de acelasi sex( scuze pt repetitie) din curiozitate, pt a vedea cum este
angy8
Postat pe 8 Septembrie 2008 22:43
Va anunt ca azi se difuzeaza reportajul cu mine la ACASATV,la ora 17.30, in reluare la ora 24
dragalaspui
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:33
da angy8, chiar am facut-o si a fost o experienta placuta... as repeta-o oricand...

Ce "exprimati" (tipete sau expresii) atunci cand aveti orgasm?

Postat pe 10 Septembrie 2008 16:12
Atunci cand am orgasm,cred ca nu prea exprim prea multe....dar sunt totusi tipete...
Intrebare:Ati masurat vreodata lungimea ciucurelului cand era in erectie,si dak da cati centimetri avea??
eclau
Postat pe 10 Septembrie 2008 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hey!!cf? 12 De la: Cassey 15 Mai 2009 14:04
Care este cea mai mare femeie asasin din istorie? 33 De la: julyane19 1 Noiembrie 2008 21:01
satisfactia reprezinta moartea dorintei 111 De la: kudika_23843 8 Februarie 2013 00:35
cetona de zmeura 4 De la: kudika_956391 16 August 2014 22:50
cele mai bune spitale private din bucuresti 13 De la: kudika356404 21 Ianuarie 2011 23:02