Setari Cookie-uri

Ce zodie sunteti?

eu sunt berbec si cu atsa cred k am spus totul .... glumeam e sooper sa fii berbeaca cel putzin mie imi place ... dar am un sfat pt toate femile care sunt in zodia berbec: sa incerce sa fie mai putzin impulsive k e mai bine
MaryJean
Postat pe 10 Septembrie 2008 20:31
Si pentru gemenii sa incerce sa numai fie cateodata egoisti!!

Postat pe 11 Septembrie 2008 17:17
Asa e. Am simtit pe propria mea piele.

Postat pe 27 Septembrie 2008 10:06
balanta!si dupa cum spune dydy....12 motive pentru care te aflii in zodia BALANTA
1. Vrei ca toata lumea sa fie fericita.
2. Motto-ul tau: Am gust in toate.
3. Nu ai idei sau prejudecati preconcepute.
4. Oh, atat de iubitor.
5. Iti place sa fii drept.
6. Super sensibil.
7. O furtuna a mintii, dar de lux.
8. Urasti sa iei o decizie.
9. In continuu iti redecorezi casa.
10. Mare amator de senzational.
11. Iti cunosti bine limitele.
12. Open mind: Toti muncim pentru Dumnezeu. Este un patron dur si salariul nu-i intotdeauna grozav, dar exista destule rasplati.
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 27 Septembrie 2008 19:01
De la: Ralukiss, la data 2008-08-05 14:32:54
De la: Amaruie, la data 2008-08-05 13:53:12Fecioara- incapatanta pana la extrem, fire versatila.trec usor de la o extrema la alta. pasionala dar sensibila daca stii sa pui degetul pe rana.defecte:sunt geloasa in exces uneori.ma mai roade si pe mine invidia nitel ca`s om:D m`as caracteriza o persoana duala.ma fac frate si cu dusmanul ca sa trec puntea:D dupa aia zât!:> nu sunt ordonata sunt exact opusul..dezordine totala..atat in gospadarie cat si in viata de zi cu zi.viata mea e un zig zag continuu.niciodata nu ma mentin pe linia de plutire de fiecare data cand aleg un drum..las loc de multe ramificatii pe care le vizitez pe rand:> nu`i adevarat ca nu ma intereseaza sexul cum se spune despre zodia mea!din contra! daca sexul nu e de calitate sau e absent deja n`ai ce cauta langa mine.momentan cam atat..am sa ma mai analizez si am sa vin cu completari:)


si eu tot fecioara numa ca, din ce ai spus tu, faza cu dezordinea, sunt, uneori ffffffff dezordonata, dar si cand ma "loveste"..e grav :)) devin maniaca uneori. Si "zig zag-ul" tau, se potriveste cu "nehotararea" mea ;)
aaa...si vorbim destul de mult uneori, si un defect f mare uneori, imediat observam defectele unui om, inaintea calitatilor sale, uneori :D


si eu sunt tot o fecioara si mi se pare super zodia.mi se si potriveste ce-i drept.am ascendent gemeni si nu stiu prea multe despre ascendentul asta care am auzit ca ar influenta o persoana intr-o masura relativ mare...prietenul meu e fecioara cu ascendent rac.astept detalii de la barbati fecioara...poate cu ascendent rac:)
icegirl04
Postat pe 27 Septembrie 2008 19:12
Eu sint din zodia Gemeni.

Din pacate ce se spune despre gemeni, barbati, e taaaare adevarat.

Asta nu inseamna ca nu merita sa fie iubiti
brad71
Postat pe 11 Octombrie 2008 13:50
eu sunt zodia varsator,cea mai adevarata zodie

Postat pe 11 Octombrie 2008 14:17
eu sunt fecioara si sa zicem din zodiac mi se potriveste decat un sfert. Ca se zice ca fecioarele sunt timide eu sunt contrariul imi place sa ies mereu in evidenta si sa fiu mereu sef faza cu simtul critic se cam adevereste cateodata. Faza e ca fiecare persona e ce vrea sa fie daca urmezi un tipar scris de cineva atunci esti un nimeni. Si inca ceva eu ma bazez pe principiile eu sunt eu si asta ma face special si pe pt a reusi in viata trb sa fi propriul tau model de succes
besliu_mihai
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:04
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-27 19:01:25 balanta!si dupa cum spune dydy....12 motive pentru care te aflii in zodia BALANTA
1. Vrei ca toata lumea sa fie fericita.
2. Motto-ul tau: Am gust in toate.
3. Nu ai idei sau prejudecati preconcepute.
4. Oh, atat de iubitor.
5. Iti place sa fii drept.
6. Super sensibil.
7. O furtuna a mintii, dar de lux.
8. Urasti sa iei o decizie.
9. In continuu iti redecorezi casa.
10. Mare amator de senzational.
11. Iti cunosti bine limitele.
12. Open mind: Toti muncim pentru Dumnezeu. Este un patron dur si salariul nu-i intotdeauna grozav, dar exista destule rasplati.


sweetpink
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:09




DESPRE SCORPIONI NU VORBESTE NIMENI?


EI CUM SUNT?

Postat pe 21 Octombrie 2008 15:09
De la: besliu_mihai, la data 2008-10-20 15:04:25eu sunt fecioara si sa zicem din zodiac mi se potriveste decat un sfert. Ca se zice ca fecioarele sunt timide eu sunt contrariul imi place sa ies mereu in evidenta si sa fiu mereu sef faza cu simtul critic se cam adevereste cateodata. Faza e ca fiecare persona e ce vrea sa fie daca urmezi un tipar scris de cineva atunci esti un nimeni. Si inca ceva eu ma bazez pe principiile eu sunt eu si asta ma face special si pe pt a reusi in viata trb sa fi propriul tau model de succes


mai zii-mi despre barbatul fecioara si cum se comporta in relatii...ma intereseaza:)
icegirl04
Postat pe 21 Octombrie 2008 23:36


ce va mai laudati zodile

PESTI !! Nu stiu daca e de bine sau de rau. Eu ma stiu pe mine nu zodia mea.
fluturas_
Postat pe 21 Octombrie 2008 23:45
bravo mirela...si eu la fel am intalnit...nu stiu...ce conjunctura nefavorabila...dar sunt satula de gemenii astia aerieni...si sa te frereacsa cel de sus de un geaman mai involuat mental...social...ei nu au habar de respect,onoare ,gratitudine....sinceritate...poate cei mai evoluati spiritual...sunt mai umani...ca ce am intalnit eu...numai jigodii
"pardon de limbaj...nu o r fi toti asa dar...
kasumi
Postat pe 22 Octombrie 2008 13:21
Taur cu ascendent in leu, si sunt cam fixista si incapatanata asa cum spune zodiacul, dar si devotata si de incredere ...
my_melody
Postat pe 26 Octombrie 2008 20:47
De la: besliu_mihai, la data 2008-10-20 15:04:25eu sunt fecioara si sa zicem din zodiac mi se potriveste decat un sfert. Ca se zice ca fecioarele sunt timide eu sunt contrariul imi place sa ies mereu in evidenta si sa fiu mereu sef faza cu simtul critic se cam adevereste cateodata. Faza e ca fiecare persona e ce vrea sa fie daca urmezi un tipar scris de cineva atunci esti un nimeni. Si inca ceva eu ma bazez pe principiile eu sunt eu si asta ma face special si pe pt a reusi in viata trb sa fi propriul tau model de succes

nu cunosc persoane ,din zodia ta ,care sa fie timide!din contra
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 26 Octombrie 2008 22:23
eu sunt berbec cu ascendent in gemenii,cam afurisita combinatie,uneori imi da si mie dureri de cap dar in principiu sunt fericita cu ceea ce sunt!
lostangel86
Postat pe 27 Octombrie 2008 14:57
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-10-26 22:23:40
De la: besliu_mihai, la data 2008-10-20 15:04:25eu sunt fecioara si sa zicem din zodiac mi se potriveste decat un sfert. Ca se zice ca fecioarele sunt timide eu sunt contrariul imi place sa ies mereu in evidenta si sa fiu mereu sef faza cu simtul critic se cam adevereste cateodata. Faza e ca fiecare persona e ce vrea sa fie daca urmezi un tipar scris de cineva atunci esti un nimeni. Si inca ceva eu ma bazez pe principiile eu sunt eu si asta ma face special si pe pt a reusi in viata trb sa fi propriul tau model de succes

nu cunosc persoane ,din zodia ta ,care sa fie timide!din contra


fecioara timida ? ..

eu cunosc 3 fecioare si nicuna nu-i timida. din contra..
fluturas_
Postat pe 27 Octombrie 2008 15:02



CE PARERE AVETI DESPRE ZODIA SCORPION?

SUNT PERSOANE TIMIDE?

DAR FEMEIA DIN ZODIA SCORPION CUM ESTE,NU VA ASCUND FAPTUL CA SI EU FAC PARTE DIN ACEASTA ZODIE?


Postat pe 27 Octombrie 2008 17:28
pt violeta:SCORPIONII-sunt cei mai adevarati nativi ai zodiacului...ma rog ce tipurile pozitive ca sunt si negative...sunt inteligenti,ambitiosi...inteapa doar cand sunt raniti,calcati pe codita(codita aia a lor care inteapa rau)sunt senzuali,pasionali,,altruisti...si nu mint in general...ma rog depinde de multe...dar sa fii mandra daca esti in aceasta zodie...are si parti mai putin placute ca si celelalte zodii...dar spre deosebire de altii nu prea fac compromisuri nu suporta ideea de a depinde de cineva...sunt independenti..dar sunt f evoluati...mental...ma rog cei care au si o educatie...cultura,etc...sunt f buni prieteni...indiferent de sex...si nu se razbuna fara motiv....cam gelosi dar si atunci cand le trezesti suspiciuni...cai au si un fin simt al observatiei...in fine cam atat despre scorpioni...mai vb..pooop all
kasumi
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:09
Nu prea am vazut p aici scorpioni ...eu sunt scorpion :-s ....se spune k pers din aceasta zodie sunt rele .... nu e adev ...eu sunt ffff buna si am un suflet fff mare....asta pona ma calci p bataturi k schimbam foaia .... nu iert si nici nu uit ....sunt foarte orgoliori si fff razbunatori scorpioni ....in adancul sufletului nostru suntem fiinte bune dc ne respecti ,stii sa vb frumos cu noi si nu ne lucrezi p la spate .... nu suportam tradarea ....
iancu
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:13
ai dreptate kasumi nu mintim si intr-o relatie de orice fel apreciem fff mult sinceritatea.... eu una cel putin nu suport pers care umbla cu "cioara vopsita " si incerc sa evit cat pot de mult aceste pers in cercul meu de prieteni ...
iancu
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:20
despre capricorn spune`ti si voi mai multe
Christine21
Postat pe 28 Octombrie 2008 13:22
pt amelia05 si nu numai...daca vreti astrograma intrati pe google si scrieti cuv " astrograma " iar apoi introduceti data nasterii. este important sa stiti cu aprox si ora cand v-ati nascut.
cryss_tina83
Postat pe 28 Octombrie 2008 13:32
ce pot sa iti zic de exemplu eu nu prea ii spun prietenei mele despre problemele mele si imi place sa ma implic in problemele ei o ajut sa le rezolve cate o data sunt prea critic adica daca nu ii sta bine cu ceva ii spun si imi place sa imi rasfat prietena cu orice ocazie
besliu_mihai
Postat pe 28 Octombrie 2008 18:33
De la: anamaria2in1, la data 2008-08-17 10:38:03 oare conteaza ce zodie suntem? dar oameni nu ar conta mai mult sa fim?

..................................................................
un om mare... un si mai mare animal... deci, SAGETATOR!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 28 Octombrie 2008 22:19
De la: besliu_mihai, la data 2008-10-28 18:33:23ce pot sa iti zic de exemplu eu nu prea ii spun prietenei mele despre problemele mele si imi place sa ma implic in problemele ei o ajut sa le rezolve cate o data sunt prea critic adica daca nu ii sta bine cu ceva ii spun si imi place sa imi rasfat prietena cu orice ocazie

..................................................................
P.S.: e sarcasm...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 28 Octombrie 2008 22:44
De la: besliu_mihai, la data 2008-10-28 18:33:23ce pot sa iti zic de exemplu eu nu prea ii spun prietenei mele despre problemele mele si imi place sa ma implic in problemele ei o ajut sa le rezolve cate o data sunt prea critic adica daca nu ii sta bine cu ceva ii spun si imi place sa imi rasfat prietena cu orice ocazie

Asa face si pr meu ...da sa stii k nu e bn asa ..... cele mai multe certuri ale noastre din cauza asta pleaca ..... k el nu spune niciodata nik ....nici problema are nici ce planuri are ... si dintr-o data ma pomenesc cu el k stii nu mai pot veni la u k tre sa ma duk sa rezolv nuj ce problema ....si cand ii zik de ce nu mi-ai zis si mie mai din timp sa stiu s nu imi fac planuri ...el : sry am uitat ..deci nu bun asa ...revizuieste-ti comportamentul fata de ea dc nu vrei sa va despartiti
iancu
Postat pe 29 Octombrie 2008 16:19
eu sunt femeia peste:::::::::::::::::senzuala , sensibila, materialista, iubitoare, altruista si ma adaptez oricarei situatie .M-i se potriveste zodia si pot spune ca am intalnit persoane care-mi seamana si le pot identifica datorita gesturilor lor si comportamentului.Este o zodie foarte senzitiva, avem al 6-lea simt , partea negativa este ca suntem usor influentabili si ca suntem visatori...........
PANTERRY
Postat pe 30 Octombrie 2008 09:51
De la: Dellys21, la data 2008-08-13 16:12:32FIECARE ZODIE ARE FRUMUSETZEA SI FARMECUL EI, NU? ASA CA.. TRAIASCA TOATE ZODIILE!!


asa e .... si eu tot rac sunt
juwairiyah
Postat pe 1 Noiembrie 2008 02:51
sagetator...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia taur-barbatul fecioara 1 De la: kudika043273 23 Iunie 2009 23:29
Urari de bine la botez!!! 9 De la: greierash_is_back 19 Octombrie 2009 16:48
Balanta-fecioara 2 De la: laura10203 9 Aprilie 2010 16:24
eu rac si el geaman... 32 De la: Giulia84 10 Decembrie 2009 12:02
Eu berbec,el peste.......? 3 De la: Mimi_loves_Roby 28 Iulie 2010 20:03