Setari Cookie-uri

Sexul anormal si sanatatea

Cand cineva se enerveaza si zice "in p...a mea!" ala tot sex oral se cheama? Ca eu cam am acest obicei si nu vreau sa orbesc sau sa mai patesc oaresce necaz...
Lucia1971
Postat pe 24 Septembrie 2008 20:43
nu draga..asta e un lucru absolut normal...pe cuvantul meu ca nu patesti nimic..

Postat pe 24 Septembrie 2008 20:49
De la: Lucia1971, la data 2008-09-24 20:43:57Cand cineva se enerveaza si zice "in p...a mea!" ala tot sex oral se cheama? Ca eu cam am acest obicei si nu vreau sa orbesc sau sa mai patesc oaresce necaz...


Si daca eu folosesc pana mea mai mult decat este ea de acord inseamna ca voi fi data in judecata pentru abuz de utilizare ?
iris_4_ever
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:46
deci pana la urma nu mai facem nici sex.....hmm
di_cristina
Postat pe 25 Septembrie 2008 04:38
ba se poate face sex ...evident ca se poate face dar numai dupa conceptele acceptate de biserica religie si numai in pozitia misionarului. atat....
capisci ????

altfel adio sanatate... adio viata buna... adio batraneti...


ma intreb atunci liberul arbitru si democratia si alte atatea minuni ale tehnicii moderne de ce s-au mai inventat????
revin cu o chestie super tare....

io votez cu base!!!!!!

asa ca sa puteti rade de dimineata. adica exact la asta m-am gandit cand am citi studiul d-lui cu pricina , la cetateanul turmentat ....numai ca eu stiu cu cine votez......
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 08:57
Faptul ca sexul oral si anal se practica, nu inseamna ca este ceva normal, dupa cum bine se stie acestea nu au fost create cu acest scop. Mai lipsesc vreo doua "gauri" pe care se le folosim pentru sex si atunci putem spune ca am folosit toate "gaurile" posibile pentru a ne satisface placerile sexuale.
delylah
Postat pe 25 Septembrie 2008 10:46
De la: delylah, la data 2008-09-25 10:46:34Faptul ca sexul oral si anal se practica, nu inseamna ca este ceva normal, dupa cum bine se stie acestea nu au fost create cu acest scop. Mai lipsesc vreo doua "gauri" pe care se le folosim pentru sex si atunci putem spune ca am folosit toate "gaurile" posibile pentru a ne satisface placerile sexuale.


vaaai nu pot decat sa fiu de acord cu tine.
dar totusi..... putem trece mai departe?
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 10:49
hai lasama! asta inseamna ca specia umana e pe duca de pe timpul IMPERIULUI ROMAN!

Postat pe 25 Septembrie 2008 10:50
buna nasa.... nu stiu daca ai avut rabdarea necesara sa citesti ceea ce ne recomanda initiatorul topicului

http://www.prodanciu.ro/

dar te rog sa ma crezi ca incepe asa......
cu secrete de familie ...
deci din prima faza m-a pierdut ca mie mi se rupe de secretele altora de familie. in plus nu e un studiu stiintific aprobat din ce mi-am dat eu seama asa ca... mi personal mi se pare cam... tras de par.
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:17
De ce ati sarit asa knd a zis anormal? Poate s-a referit la faptul k exista sex normal, oral si anal si s-a gandit sa le categoriseasca pe ultimele doua la anormal avand in vedere k primul e normal. Nu cred k a zis-o cu rautate /:) Ce scrie dupa nu ma intereseaza...
kris07
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:46
De la: Iris4ever, la data 2008-09-25 01:46:13
De la: Lucia1971, la data 2008-09-24 20:43:57Cand cineva se enerveaza si zice "in p...a mea!" ala tot sex oral se cheama? Ca eu cam am acest obicei si nu vreau sa orbesc sau sa mai patesc oaresce necaz...


Si daca eu folosesc pana mea mai mult decat este ea de acord inseamna ca voi fi data in judecata pentru abuz de utilizare ?


Nu,inseamna ca o sa ajungi o gaina!
lil_devil
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:48
nu m-a referit la sexul anormal ci la documentatia pe care acest binevoitor domn a dat-o ca exemplu.
adica un studiu fara o baza de cercetare temeinica.... aruncat asa de dragul de a-i fii citite polologhiile.

parerea mea e una sincera nu ma priveste ce face altul in patul lui sau pe langa,sincer....dar ma preocupa ideea de a lua drept litera de lege un studiu ... cam pueril.citeste si tu link-ul ala daca ai rabdarea necesara...si o sa vezi ca intelegi singura la ce ma refer.
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:50
hai, mai, ca deja o dati in disertatii si studii stiintifice pe tema asta...
Lucia1971
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:01
evident ....!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:04
In concluzie, satula fiind de studii de cercetare ca am facut destule in ultima vreme, capitulez. Si cand va reveniti la normal, I'll be here...
Lucia1971
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:19
ema draga as citi, numai ca duc lipsa de rabdare!

Postat pe 25 Septembrie 2008 12:19
deh.... io nu deci ma pot exprima... omul nu prea are idee ce inseamna un studiu genetic ....
si am revenit la normal.

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:21
eu cu siguranta am sa iau un caiet si am sa fac un sondaj prin familie ...si am sa am grija ca si viitorii mei copii sa stie ce am facut atat eu cu tatal lor cat si bunicii, unchii ,matusile...
DANIELA_BARBU
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:24
daaaa te rog frumos mai inatai s faci arborele genealogic...
cand termini de sondat care ce cu cien a facut... treci si experienta ta la catastif....

dai mai departe studiul la urmasi ..si peste vreo 3 generatii asa ...putem spune ca avem un studiu documentat ...pe oameni.
daca alegem animalele .... alea au durata de viata mai scurta...
naspa e ca nu fac sex anal si nici oral aaa si nici nu se masturbeaza... eee le invatam noi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:35
Ma scuzati ca ma bag si eu ca musca in lapte fara sa am treaba cum subiectul topicului.. O intrebare:Cum pot sa incarc si eu o poza de-a mea acolo unde e avatar?Ca tot am incercat si imi spune ca exista deja un cont cu helloyoana...ce legatura are? Eu vreau doar sa schimb avatarul,nu contul. Stie cineva ce dracu are?
lil_devil
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:44
stai asa ca iti spun imediat
iti trimit un msg pe privat, oki???
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:54
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-25 12:54:37stai asa ca iti spun imediat
iti trimit un msg pe privat, oki???


ok,astept
lil_devil
Postat pe 25 Septembrie 2008 12:56
gata ....
trimis.sper sa intelegi ...daca nu ...zi ca incerc sa fiu mai explicita
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:00
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-25 13:00:57gata ....
trimis.sper sa intelegi ...daca nu ...zi ca incerc sa fiu mai explicita


Am incercat,dar nu merge...m-am dus in "date cont" si apoi m-am dus la avatar,am apasat +-ul,imi face zoom pe imagine dar nu am optiunea "Browse" si doar "OK"
lil_devil
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:18
no, nu pe imagine mergi in dreapta imaginii unde scrie avatar...lasa imaginea.... nu ai legatura cu aia acum ma refer ca e o casuta care se numeste asa "AVATAR" in dreapta imaginii dupa ce ai apasat pe date cont.... acolo....
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:29
Saracul de tine ce om frustrat esti si tu!!!
Auzi la tine boala si alte cele :) esti in urma cu cercetarile omule, pentru ca s-a demonstrat -stiintific, medical, cum vrei tu- ca existe zone care provoaca placere.
Si in final, daca te bucuri si de sexul "normal" sa citez aberatiile tale si de cel "anormal" care e boala pana la urma? :D:D:D daca e placere in toate ce te mai faci? Eu ma bucur sa sunt atat de bolnava, sincer iti spun.
Macar sa suferim toti de boli de genul asta eheee...de am fi asa norocosi.

Dar cum ramane cu sexul mental? Cand iti provoci orgasm fara sa te atingi? Ia, ce boala mai e si aia? :D
andreea_new
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-25 13:29:06no, nu pe imagine mergi in dreapta imaginii unde scrie avatar...lasa imaginea.... nu ai legatura cu aia acum ma refer ca e o casuta care se numeste asa "AVATAR" in dreapta imaginii dupa ce ai apasat pe date cont.... acolo....



ha,ha...am reusit...chestia era ca in datele personale cand am facut contul am bifat toate casutele de pe-acolo..fara sa stiu ca una dintre ele era tocmai pt avatar.Am debifat casuta respectiva si acum am putut sa incarc imaginea....ACUM MA VADE TOATA LOOOOOOMEAAAA!!! SUNT UN STAR!!!HE,He...merci,dandaneaua mea draga!!!!!
lil_devil
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:52
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-25 11:17:06buna nasa.... nu stiu daca ai avut rabdarea necesara sa citesti ceea ce ne recomanda initiatorul topicului

http://www.prodanciu.ro/

dar te rog sa ma crezi ca incepe asa......
cu secrete de familie ...
deci din prima faza m-a pierdut ca mie mi se rupe de secretele altora de familie. in plus nu e un studiu stiintific aprobat din ce mi-am dat eu seama asa ca... mi personal mi se pare cam... tras de par.


Dandanaua am facut greseala sa deschid site-ul si, lasand la o parte ca e virusat, mare prostie pe oamenii astia.
Cum mai apare cate unul si se da destept vai de capul meu...ce i-as zice vreo 3 in fatza asa, frustratu` naibii!!!
andreea_new
Postat pe 25 Septembrie 2008 13:59
eee daaaa , pt putin ioana.
mi-a facut plcere.
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 14:00
De la: andreea_new, la data 2008-09-25 13:59:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-25 11:17:06buna nasa.... nu stiu daca ai avut rabdarea necesara sa citesti ceea ce ne recomanda initiatorul topicului

http://www.prodanciu.ro/

dar te rog sa ma crezi ca incepe asa......
cu secrete de familie ...
deci din prima faza m-a pierdut ca mie mi se rupe de secretele altora de familie. in plus nu e un studiu stiintific aprobat din ce mi-am dat eu seama asa ca... mi personal mi se pare cam... tras de par.


Dandanaua am facut greseala sa deschid site-ul si, lasand la o parte ca e virusat, mare prostie pe oamenii astia.
Cum mai apare cate unul si se da destept vai de capul meu...ce i-as zice vreo 3 in fatza asa, frustratu` naibii!!!


scuze andreea , eu nu am patit-o ,adica antivirusul meu nu mi-a semnalat nimic. dar am reusit sa citesc cate ceva pe sarite si mi s-a parut o tampenie enorma... am recitit de la capat s ama conving ca am inteles bine si ... de fapt mi-am intarit convingerea ca este o prostie de studiu fara nici o baza stiintifica. cum poti vorbi de gene recesive cand in romania nu se face cercetare genetica aplicata la nivelul descris de omul asta nici in visele celor mai tari cercetatori.
sti ce cred eu???
s-a uitat pe AXN la REGENESIS si de acolo i se trage.

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Septembrie 2008 14:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Perversiune??? 2632 De la: kudika_12958 27 Iulie 2012 10:53
De ce fameile spun ca sunt folosite...dupa o partida de sex?? 69 De la: moon_light_87 20 Octombrie 2010 17:05
Eu sagetatoare , el scorpion... 6 De la: kudika478244 3 August 2012 22:35
sex anal 21 De la: otylya27 17 Noiembrie 2009 11:24
insarcinata si abandonata 21 De la: ilovethisgame 14 Septembrie 2010 17:42