Setari Cookie-uri

Sexul anormal si sanatatea

De la: alefbeit, la data 2008-11-22 01:31:28Mie-mi plac acriturile...

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu eu sunt cea mai mare acritura ma placi si pe mine?
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:06
Ba baiete!
A'ica nenea a ajuns la 'jda ani si nu i-a supt-o niminea pana acu'? Ca era el had ca Uciga-l toaca sau pen'ca i-ar fi zis el interesatei "Piei Satana?"
Pai sa mor, ca e de cainat, tataie! Ai trait degeaba. Si de... procreat, cat ai procreat, a?

Cat despre sexul asta anormal... Nu'sh cine e ala de ne da el link-ul, am citit ce-a zis Dandanaua si-mi e de ajuns, dar va pot spune ca la descoperirea imperiul incas s-au gasit si statuete extrem de detaliate, adevarate opere de arta, aratand - ce credeti? - pozitii sexuale. Anormale! A'ica p'an toate gaurile.
Si in lumina celor spuse de eruditul sexagenar, tragem noi acum concluzia: Frate, aia era bolnavi cu totii si nu aveau nici macar un Maida (asa-l cheama pe tataie, ca nu-mi mai amintesc bine?).
La fel ca si romanii, grecii, fenicienii, persii... Uite, chiar! Japonezii! Stie cineva daca japonezii faceau sex oral? De la Shogun citire stim ca nu aveau ni'ica impotriva pidosnicilor (nu atac pe nimeni, mi se pare amuzant cuvantul doar )
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:25
Nu cred ca este corecta o clasificare a sexului ca normal sau anormal. Sexul este de multe ori o simpla descarcare energetica si hormonala, alteori as spune ca este chiar rezultatul prezentei persoanei dorite sau al trairilor intense generate de apropierea de persoana dorita. Daca este ceva patologic in practicarea sexului imi este foarte foarte greu sa ma pronunt pentru ca nu sunt medic. Insa din ceea ce am citit in carti de metafizica ezoterica, parapsihologie, yoga si altele, am observat ca se subliniaza ca sexul practicat excesiv face persoana care il practica idioata si incapabila sa gandeasca rational, lucid si coerent.

Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:40
De la: rfbercaru, la data 2008-11-23 14:40:52Nu cred ca este corecta o clasificare a sexului ca normal sau anormal. Sexul este de multe ori o simpla descarcare energetica si hormonala, alteori as spune ca este chiar rezultatul prezentei persoanei dorite sau al trairilor intense generate de apropierea de persoana dorita. Daca este ceva patologic in practicarea sexului imi este foarte foarte greu sa ma pronunt pentru ca nu sunt medic. Insa din ceea ce am citit in carti de metafizica ezoterica, parapsihologie, yoga si altele, am observat ca se subliniaza ca sexul practicat excesiv face persoana care il practica idioata si incapabila sa gandeasca rational, lucid si coerent.

CONCLUZIE: Sexul in exces dauneaza grav la cerebel
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:49
Sper ca flacaii mei sa nu ajunga sa scrie asemenea prostii.Adica cine practica sex oral si anal este bolnav ?! ... si boala merge mai departe?! ..... si o sa ajunga Terra noastra draga plina de oameni bolnavi?!....si ne vor salva extraterestrii?!.... uf!!!

Postat pe 23 Noiembrie 2008 15:00
De la: feelsexynow, la data 2008-11-23 15:00:59Sper ca flacaii mei sa nu ajunga sa scrie asemenea prostii.Adica cine practica sex oral si anal este bolnav ?! ... si boala merge mai departe?! ..... si o sa ajunga Terra noastra draga plina de oameni bolnavi?!....si ne vor salva extraterestrii?!.... uf!!!

Si or sa vina extraterestri pe cai albi sa ne salveze
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 15:06
De la: feelsexynow, la data 2008-11-23 15:00:59Sper ca flacaii mei sa nu ajunga sa scrie asemenea prostii.Adica cine practica sex oral si anal este bolnav ?! ... si boala merge mai departe?! ..... si o sa ajunga Terra noastra draga plina de oameni bolnavi?!....si ne vor salva extraterestrii?!.... uf!!!


Feelsexy, da' faza cu metafizica care cica zice ca te tampeste sexul in exces ai vazut-o?
Acu' metafizicili si yogili au uitatara sa precizeze ce inseamna in exces? O data pe zi? O data pe ora? O data pe an?
Draga mea, cea cu metafizica. Cultura se face in timpul vietii, da.
Destept te nasti.
Si asta nu se schimba cu una-cu doua.
(extraordinar ce haios e, am ras de m-am indoit )
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 18:02
De la: Dor_a, la data 2008-11-23 18:02:02
De la: feelsexynow, la data 2008-11-23 15:00:59Sper ca flacaii mei sa nu ajunga sa scrie asemenea prostii.Adica cine practica sex oral si anal este bolnav ?! ... si boala merge mai departe?! ..... si o sa ajunga Terra noastra draga plina de oameni bolnavi?!....si ne vor salva extraterestrii?!.... uf!!!


Feelsexy, da' faza cu metafizica care cica zice ca te tampeste sexul in exces ai vazut-o?
Acu' metafizicili si yogili au uitatara sa precizeze ce inseamna in exces? O data pe zi? O data pe ora? O data pe an?
Draga mea, cea cu metafizica. Cultura se face in timpul vietii, da.
Destept te nasti.
Si asta nu se schimba cu una-cu doua.
(extraordinar ce haios e, am ras de m-am indoit )

yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 19:26
Rosemary,
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 19:37
De la: Dor_a, la data 2008-11-23 19:37:57Rosemary,
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 19:43
De la: Lucia1971, la data 2008-08-21 15:14:34
De la: Maida, la data 2008-08-13 20:26:00Putini oameni stiu ca sexul anormal,oral si anal,tradeaza grave probleme de sanatate ale celor ce practica acest gen de sex.In fapt,este vorba de o boala autosomal-recesiva,provocata de lipsa,din organism, a factorului ereditar (gena), responsabil cu asigurarea senzatiei de placere in cazul sexului normal,prin care se asigura si perpetuarea speciei umane.Din pacate, aceasta boala este ereditara,adica se transmite si la urmasi,chiar daca numai unul dintre parteneri este bolnav,iar celalalt sanatos,dar vulnerabil in fata provocarilor.Cautand prin Google "Solutia problemelor prodanciu" se pot afla amanunte in aceasta privinta.

Stau si ma intreb cum de am reusit sa traiesc si sa fiu si sanatoasa in ultimii 14 ani?


lucia oare n`ai iesit de la ginecolog cu o reteta in mana pt nici o problema in ultimii 14 ani ? hm ...toate sunteti sanatoase facand sex de toate felurile nu aveti nici o problema sau nu ati avut niciodata dar totusi cabinetele si clinicile medicale nu mai fac fatza sunt cozi kilometrice in permanenta..

Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:35
mai vise in direct, unde scrie ca vreuna din noi practicam si ce practicam?
aici se dezbatea subiectul sex, si daca acela e sau nu patologic :D
cozile alea sunt de multe ori datorita lipsei de igiena si educatie, si nu in ultimul rand, incompetentei medicilor ginecologi!
asta-i!
googoodoll
Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:45
De la: googoodoll, la data 2008-11-29 18:45:49mai vise in direct, unde scrie ca vreuna din noi practicam si ce practicam?
aici se dezbatea subiectul sex, si daca acela e sau nu patologic :D
cozile alea sunt de multe ori datorita lipsei de igiena si educatie, si nu in ultimul rand, incompetentei medicilor ginecologi!
asta-i!






si nici macar cozile alea nu sunt ! multe femei nu se intereseaza de sanatatea lor, unele merg la gineco numai cand sunt insarcinate, pt controalele de rigoare. Stiu asta de la colegele mele de camera ce au avut stagiu la ginecologie si este jale. Nu vin multe persoane, in schimb cele care vin, au probleme legate de igiena...:D

Postat pe 29 Noiembrie 2008 19:03
si eu sunt de aceeasi parere cu cel care a initiat subiectul pe forum sexul oral si cel anal intra in categoria sexului anormal chiar daca la unii nu le convine asta e adevarul spus de cineva competent nu de orice prost

Postat pe 13 Decembrie 2008 22:41
De la: dana_3, la data 2008-12-13 22:41:52si eu sunt de aceeasi parere cu cel care a initiat subiectul pe forum sexul oral si cel anal intra in categoria sexului anormal chiar daca la unii nu le convine asta e adevarul spus de cineva competent nu de orice prost
mai fata unde e sex hop si tu ca tatele la poarta sa mai discute si ele pe una pe alta,,,eu ii zic radio sant ,,,ce drac mai fata nu teai plictisit de atita ura ce o ai in tine??????
sarutama
Postat pe 13 Decembrie 2008 22:46
Ati vazut "PLANETA MAIMUTELOR"?Va recomand voua celor care va pretindeti femei si care n-ati auzit de sex anormal.

Postat pe 25 Decembrie 2008 12:16
Vorba lui Pitis, toti suntem putin luati

Dar vorba ardeleanului, bine-i ca-i ase!!!!

Auzi tu, anormali!!!! Mor de ras

Postat pe 25 Decembrie 2008 12:21
De la: Arsena, la data 2008-08-18 21:11:36De ce sa fie sexul oral anaormal ???


chiar asa ....ce drecu are sexul oral cu genetica si cu sanatatea?
poate este sanatos si face mai usoara imprastierea de material genetic dar care este sexul normal??????????????cum se face?ca la mine la tara numai anormal se face

Postat pe 25 Decembrie 2008 22:10
In caz ca va intereseaza...
Cassey_Tarot
Postat pe 3 Ianuarie 2009 22:16
De la: Maida, la data 2008-08-13 20:26:00Putini oameni stiu ca sexul anormal,oral si anal,tradeaza grave probleme de sanatate ale celor ce practica acest gen de sex.In fapt,este vorba de o boala autosomal-recesiva,provocata de lipsa,din organism, a factorului ereditar (gena), responsabil cu asigurarea senzatiei de placere in cazul sexului normal,prin care se asigura si perpetuarea speciei umane.Din pacate, aceasta boala este ereditara,adica se transmite si la urmasi,chiar daca numai unul dintre parteneri este bolnav,iar celalalt sanatos,dar vulnerabil in fata provocarilor.Cautand prin Google "Solutia problemelor prodanciu" se pot afla amanunte in aceasta privinta.

cred k am sa fac un top al celor mai crunte aberatii spuse pe acest forum....asta sigur o sa ocupe unul din locurile fruntase....doamne cat am mai ras auzi sex anormal...intrebare dak sexu oral este anormal cum e cel normal?? misionaru??...oare statu "capra" la care se clasifik normal sau anormal???
bruneagra25
Postat pe 20 Februarie 2009 08:26
Sincera sa fiu nimic nu mai mi se pare anormal in lumea asta...atata timp cat intr-un cuplu cei doi se simt bine cred ca nimic din ce fac nu este anormal...
Daca e sa ne gandim ca sexul anal sau oral se incadreaza in categoria anormal atunci putem sa zicem ca suntem un neam de ticniti si "bolnavi".....sa fim seriosi...
ralucami
Postat pe 20 Februarie 2009 08:48
Sexul oral practicat femei este sanatos pentru ca ea asa se excita si se umezeste foarte tare......
in schimb sexul anal nu este bun pentru ca este o sursa de infectie si de propagare a bolilor....
de obicei cei care practica sexul anal fac si sex oral dupa aceea si aici apare problema...
Baiat_Rezervat
Postat pe 20 Februarie 2009 09:11
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-02-20 09:11:41Sexul oral practicat femei este sanatos pentru ca ea asa se excita si se umezeste foarte tare......
in schimb sexul anal nu este bun pentru ca este o sursa de infectie si de propagare a bolilor....
de obicei cei care practica sexul anal fac si sex oral dupa aceea si aici apare problema...



Care crezi ca e prostu' ala care sa faca oral dupa anal ?

Postat pe 20 Februarie 2009 10:00
Bai fratilor sa va spun si eu ceva:-domnu Maida ia-i pe aia de i-ai convins tu ca ai dreptate in gandirea comunista ca un anumit tip de sex(in afara de cel cu copii sau animale) e anormal si mergeti in Himalaya si va rog sa ramaneti acolo.
Cei care considera ca sexul anal e sanatos va contrazic-celulele din zona anala sunt predispuse cancerului daca sunt prea mult frecate la bibilica(care nu v-ati convins va rog mancati mere beti apa lapte si bere si o sa vedeti la ce foloseste gaura respectiva).Pe de alta parte provoaca placere dar tre sa fii sigur cat de multe risti pentru ea.
Sexul oral mai si asta e al naibii de periculos pentru ca GURA are mii de microbi si bacterii si o rana intr-o zona sensibila poate sa lase urme.
Sexul normal-culmea si asta e periculos dar dak esti atent te poti apara.
Masturbarea-apropo mai stiti treaba aia cum ca ar afecta vederea....
Deci fratilor vedeti-va de treaba si mai iesiti in orash mai socializati nu cititi tot ce scriu strabunicii care se plictisesc acasa si se uita cu ciuda la gagici pe geam.Pe bune....
ShadeShadow
Postat pe 20 Februarie 2009 19:58
Buna!
Esti interesat/a sa ai un venit in plus?
Daca esti interesata te invit in lumea Avon. Ai parte de multe beneficii, cadouri si procent de 15% pana la 30%. Poti avansa foarte repede in afacerea ta AVON. Astept un mesaj la id-ul crystal_girl5008. Multumesc!
arynaaa
Postat pe 20 Februarie 2009 20:45
ce legatura exista intre Avon si sexul anormal?
Lucia1971
Postat pe 20 Februarie 2009 22:30
nene maida trebuie sa recunosc ca esti o raritate ..sper sa fi pe cale de diparitie si-mi pare rau ca nu ti-ai pus si foto ca sa fi un pic evitat asa nu-si mai bat femeile capul cu genii din astea ca tine .cum poti afirma asa ceva?.sau pardon esti hidos si dupa ce scrii matale aici masturbarea e super necesara in cazul tau ca dupa cum gandesti nu prea cred ca ai vreo femeie langa tine care sa ti-o suga bine ca pe o lamaie si sa te urce pe lustra de placere ..mi-e mila de tine sincer.atatia ani sexul a fost un tabu din diverse motive religiase..societatea si acum ne chinuim sa scapam de pititcii implementati de mai toti in trecut si tu vi si zici aberatii din astea acuma cand lucrurile s-au schimbat atat de mult ..se vb deschis despre sex si wow se mai si practica cu toata libertatea posibila .....sper sa nu mai scrii nik pe aici ...sincer..prezinta-ti gandurile astea la psiholog desi cred ca nu exista vreu tratament ptr retardati ca tine.....si apropo sa sti ca sexul oral e bestial..desi ma indoiesc ca l-ai simtit vreodata..ramai sanatos macar tu ..eu una prefer sa fiu super bolnava ,fericita si super libera in ce priveste sexul
elissabeth
Postat pe 20 Februarie 2009 23:30
Lexy87
Postat pe 13 Martie 2009 23:55
intre sexul anormal si avon exista o legatura... nu stii ca daca e faci reprezentant la avon castigi gratuit o partida de sex anormal, oral si anal.... of doamne
_dulcik_
Postat pe 14 Martie 2009 11:22
De la: , la data 2008-08-13 20:26:00Putini oameni stiu ca sexul anormal,oral si anal,tradeaza grave probleme de sanatate ale celor ce practica acest gen de sex.In fapt,este vorba de o boala autosomal-recesiva,provocata de lipsa,din organism, a factorului ereditar (gena), responsabil cu asigurarea senzatiei de placere in cazul sexului normal,prin care se asigura si perpetuarea speciei umane.Din pacate, aceasta boala este ereditara,adica se transmite si la urmasi,chiar daca numai unul dintre parteneri este bolnav,iar celalalt sanatos,dar vulnerabil in fata provocarilor.Cautand prin Google "Solutia problemelor prodanciu" se pot afla amanunte in aceasta privinta.


Nu am reusit sa citesc tot dar....cred ca cei carora le place sexul "anormal" nu sunt incapabilli sa simta placere in cazul practicarii sexului "normal". Tu vorbesti aici de o boala ereditara de care sufera poate foarte putini din cei care fac sex anal ori oral. Repet, doar pt ca e placut sa faci sex anal oro oral nu inseamna ca esti incapabil sa simti placere facand-o "normal".

Iar despre ce e normal si anormal am putea discuta pana la adanci batraneti si nu am ajunge la nici o concluzie...Pt mine normal e ce imi place..
Oceansoul
Postat pe 14 Martie 2009 11:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul in 3 - fantezie sau curiozitate? 26 De la: mitica_mitaru 28 Februarie 2009 17:36
melleva 35? 1 De la: miss_cryss 6 Iulie 2010 19:27
cat de mult va place sa faceti sex??? 233 De la: geo_x 9 Iunie 2009 11:45
Cealalta femeie - mama lui 17 De la: wildstyle 15 Februarie 2010 22:35
am o problema! va rog sa ma ajutati! 82 De la: aranaus 13 Februarie 2011 05:26