Setari Cookie-uri

Sexul anormal si sanatatea

eh, si-a facut putina publicitate bietul de el...
numaistiu
Postat pe 30 Septembrie 2008 15:47
Pana la urma omu\\\' vroia sa intre cineva si pe sit-ul lui procreativ...a gasit musterii aici, si cine stie pe unde a mai postat bazaconii. Dar el tot ramane
Eu studiez de 20 de ani efectele sexului oral...inca nu observ nicio schimbare; cand incepe sa-mi cada parul (sau sotiei mele) va anunt, ok?
Alfaomega
Postat pe 30 Septembrie 2008 16:12
te rog frumos sa faci studii si retroactiv prin sondaj printre rude sa vedem ce gene sunt recesive si al a cata generatie se manifesta....
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 16:14
Ce dracu vrea sa zica nebunu asta? Adica daca e s-o luam cu gena ereditara inseamna ca si bunicii mei au practicat "sex anormal" (cum ai spui tu) si sunt bine mersi.... bunicu 83 iar bunica 76.... care-i faza nene? Defapt cred ca anormal esti tu si chestiile pe care le debitezi. Toata stima si respectul pt stramosii nostri care au inventat sexul oral ca tare bine ne pica
zuzulica35
Postat pe 30 Septembrie 2008 16:30
In conlcuzie: suntem cu totii bolnavi si anormali! He he he!
darksukkubus69
Postat pe 30 Septembrie 2008 16:53
ma gandesc serios sa raportez ca domnu maida abuzeaza de limbaj...
numaistiu
Postat pe 30 Septembrie 2008 16:56
In primul rand mi se par mai anormali cei care fac sex cu animale (cum spunea shi cineva mai sus), shi era intradevar relevant ca subiect de dezbatut.Cine face lucrurile acestea este o persoana cu ceva dereglari psihice.
In al doilea rand nu mi se pare un argument plauzibil acela k se pot face anumite boli, deoarece shi practicand sexul "normal" poti lua boli. Iar unele afectiuni (de ex hemoroizii cum spunea cineva) pot fi determinate shi de alti factori.
In al treilea rand nu cred k poti clasifica actele sexuale k normale shi anormale.Cred k nu sunt anormala dak imi face placere sa fac shi altfel de sex decat cel vaginal.Parerile implicit clasificarile de genul acesta sunt subiective.In general dak mie imi place sexul oral il voi cataloga k normal, dak nu imi place il pot cataloga k anormal sau dak sunt putin mai realista spun k nu este anormal doar pt k nu imi place mie.Orice voi crede eu mi se va parea k este adevarat.
Un ultim lucru,oricine are dreptu sa propuna ce subiect vrea dak ne intereseaza ne dam cu parerea dak nu trecem mai departe.
Parerea mea asta este in mare.
only_crissss
Postat pe 30 Septembrie 2008 19:02
pt dancer: citeste mai atent am zis "poate s-a referit" deci ma gandeam din perspectiva lui, nu din a mea si in plus ma gandesc k studiul era despre oameni nu animale
kris07
Postat pe 30 Septembrie 2008 23:31
Cand ajungi la varsta a treia si nu mai ai parte de niciun fel de sex, normal ca spui ca e anormal!!! Deh cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca-s acrii...sau care era proverbul?
allexxe
Postat pe 10 Octombrie 2008 08:34
De la: allexxe, la data 2008-10-10 08:34:03Cand ajungi la varsta a treia si nu mai ai parte de niciun fel de sex, normal ca spui ca e anormal!!! Deh cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca-s acrii...sau care era proverbul?


subscriu,
cred ca domnul cu pricina a uitat ce-i aia o partida de sex de and cu cercetarea asta si acu..o da cotita. asa ca...


dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2008 16:35
De la: darksukkubus69, la data 2008-09-28 20:42:26Spun lucrurilor pe nume! Le spun exact asa cum le fac: cu pofta! Nu vad nimic rau in asta!

VEZI SA NU O inghiti de prea multa pofta draga....sa nu iti ramana in gat ...si cu limbaju...no comment esti taaaareeee coaeeee ce sa iti zic ...tot asa....
BERBEACA
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:29
mmmdap e virusat...da faza e ca am auzit de asta si la televizor odata si prin ziare am vazut.......oricum eu auzisem doar ca te ajuta sa alegi sexul copilului...da asta probabil dupa ce te verifica in spate sa vada daca nu sunt damage-uri ca daca n-aai fost cuminteee....nu te mai ajuta si iti da si papara...la fuund???
BERBEACA
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:34
Uneori inghit, este bine pt stomac! Alteori scuip si o folosesc drept masca de fata! Deci, nu imi ramane in gat, dupa cum vezi... Cat despre limbajul meu... stii, nu suport ipocrizia unor femei (adica a multora).
darksukkubus69
Postat pe 21 Octombrie 2008 19:46
o doamna, ce pixu tau!
lauuua
Postat pe 21 Octombrie 2008 20:14
tocmai mi-am adus aminte de mister maida pt ca al meu romeo spunea vineri seara in timp ce beneficia de anumite servicii cum ca eu l-am invatat la prostii ....
asta in ce categorie de mcercetare se situeaza.... ma intreb nu de lata dar inca n-am reusit sa imi termin nici arborele genealogic dar sa ma mai apuc de studiat efectul sexului oral ....ale dreacu' multe rubedenii....

dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Octombrie 2008 22:52
Io nu fac sex anal si tot am hemoroizi Sa fie oare de la sexu' oral?
koph
Postat pe 24 Octombrie 2008 12:10
darksukkubus69
Postat pe 24 Octombrie 2008 21:49
De la: darksukkubus69, la data 2008-10-21 19:46:55Uneori inghit, este bine pt stomac! Alteori scuip si o folosesc drept masca de fata! Deci, nu imi ramane in gat, dupa cum vezi... Cat despre limbajul meu... stii, nu suport ipocrizia unor femei (adica a multora).

Ma refeream la organ draga...da daca tu ai fost atat de binevoitoare sa impartasesti practicile tale...oook..
Si daca tot o folosesti pe post de crema de fata de ce sa o mai scuipi,,,io zic sa pui un borcanel la sursa direct si sa strangi pentru mai mult timp, asa cate putin odata...nu merita si in cazu in care nu ai parte de o finalizare sa ai rezerve...ca na dupa munca si rasplata...doar nu o sa lucrezi degeaba, macar de tenul tau sa ai grija...ca deh de la mult suctie faci riduri...
BERBEACA
Postat pe 25 Octombrie 2008 22:24
Tocmai, ca de asta nu fac riduri! He he!
darksukkubus69
Postat pe 26 Octombrie 2008 19:02
De la: koph, la data 2008-10-24 12:10:36Io nu fac sex anal si tot am hemoroizi Sa fie oare de la sexu' oral?


mai sti???
ma faci sa ma comport ca danutza vestita pt ca face sau nu sex oral unui imaginar iubit.....

oricum tare replica.

dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Octombrie 2008 19:06
Ar fi timpul sa mai punem punct la acest subiect.Domnul v-a atras atentia sa va mai informati si voi in aspectul sanatatii,daca cel putin va intereseaza asta.Daca ati fii niste persoane mai civilizate,n-ati lua in batjocora ceea ce v-a scris.Ati inceput pe aici cu cite un limbaj destul de urit.Fiecare face ce vrea,e adevarat.Dar nu trebuie sa huiduiti si sa faceti o persoana in toate formele doar pt ca el si-a expus parerea.Cine vrea sa ia in considerare ceea ce a spus foarte bine,cine nu...sa faca tot ce vrea.Trebuie sa ne respectam unii pe altii,nu sa facem tot felul de afirmatii banale..El nu v-a injosit cu nimic,voi de ce va apucati sa-l judecati sau sa aruncati cu pietre.Cine sunteti voi sa aveti dreptul de a face asta?El v-a vb de sanatate ,nu de dogmele religiei.Dar fiecare cu afirmatiile urite pe care le face pe aici...dau dovada de nivelul de cultura si de educatie.

Postat pe 1 Noiembrie 2008 13:49
aaaaaaaaaaa, ok!
acu' ce facem?

Postat pe 1 Noiembrie 2008 13:53
De la: dragon, la data 2008-11-01 13:49:35Ar fi timpul sa mai punem punct la acest subiect.Domnul v-a atras atentia sa va mai informati si voi in aspectul sanatatii,daca cel putin va intereseaza asta.Daca ati fii niste persoane mai civilizate,n-ati lua in batjocora ceea ce v-a scris.Ati inceput pe aici cu cite un limbaj destul de urit.Fiecare face ce vrea,e adevarat.Dar nu trebuie sa huiduiti si sa faceti o persoana in toate formele doar pt ca el si-a expus parerea.Cine vrea sa ia in considerare ceea ce a spus foarte bine,cine nu...sa faca tot ce vrea.Trebuie sa ne respectam unii pe altii,nu sa facem tot felul de afirmatii banale..El nu v-a injosit cu nimic,voi de ce va apucati sa-l judecati sau sa aruncati cu pietre.Cine sunteti voi sa aveti dreptul de a face asta?El v-a vb de sanatate ,nu de dogmele religiei.Dar fiecare cu afirmatiile urite pe care le face pe aici...dau dovada de nivelul de cultura si de educatie.


deci noi suntem niste persoane foarte civilizate.
dupa cate inteleg, tu te-ai informat in aspectul sanatatii, fii draguta si da-ne si noua niste idei principale, un thread ceva, ca suntem receptivi la nou si inedit. zau !
googoodoll
Postat pe 1 Noiembrie 2008 13:58
STUDIO de videochat central, condiþii de lux, salarizare atractivã, carte de muncã, transport asigurat, program liber ales, angajeazã fete min 18 ani, indiferent de aspectul fizic. tel 0731837811 sau www.adultwork.be
adultworkpunctbe
Postat pe 5 Noiembrie 2008 07:08
:sml-happy000
9:
SEX ANORMAL??????CE E ASTA SA IIMI EXPLICE SI MIE CINEVA CUM ADICA?
amatiesei_gina
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:40
De la: amatiesei_gina, la data 2008-11-08 12:40:45 :sml-happy000
9:
SEX ANORMAL??????CE E ASTA SA IIMI EXPLICE SI MIE CINEVA CUM ADICA?


adica a in fata de normal :p

adica oral, anal, ca ala normal este cel vaginal

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:33
Domnul acela este chiar amuzant!
Zic si eu ca voi , " am trait sa mai aud una"=))=))=))

Eu cred mai bine ca dumnealui este un om strans legat de Bisercia , si cum Bisercia spune ca acestea sunt pacate ( " sexul " anormal") , vrea sa faca lumea sa nu mai practice asa ceva....Dar statisticile nu cred ca sunt imbucuratoare pentru el.



Alinusha1
Postat pe 14 Noiembrie 2008 07:31
Chiar crezi ceea ce scrii?
alefbeit
Postat pe 22 Noiembrie 2008 01:29
Mie-mi plac acriturile...
alefbeit
Postat pe 22 Noiembrie 2008 01:31
De la: Lucia1971, la data 2008-09-24 20:43:57Cand cineva se enerveaza si zice "in p...a mea!" ala tot sex oral se cheama? Ca eu cam am acest obicei si nu vreau sa orbesc sau sa mai patesc oaresce necaz...


Lucia, asta ne asteapta? Orbirea? Tz-tz-tz!
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 22 De la: cristiana_cris 15 Octombrie 2009 09:50
nepotrivire in pat 42 De la: danuntu_06 30 Martie 2009 11:14
am nevoie de un sfat urgent 8 De la: chryss_tyna 11 Februarie 2009 21:11
sexul, afectiunea, intr-o relatie de lunga durata! 17 De la: karaelena 1 Octombrie 2009 20:20
RASA FEMININA 45 De la: blacka 16 Mai 2009 16:27