Setari Cookie-uri

ce rol am eu??amanta sau a treia roata de la caruta!!???

hai mai lasa-ne!!!Nu esti nimeni alta decat cineva care rspunde de forumul asta si a dorit sa aduca putina culoare si vizitatori!
Or fi femeile proaste cand iubesc,dar nici asa....sa fii a 215a amanta aunuia.
Maricela35
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:04
Fato deschide ochii....isi bate joc de voi toate!!!
a12
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:05
ia fai o surpriza don juanului si vb cu celelalte amante si cu sotia si asteptatil toate acasa la el
sa vedem daca mai e fericit asa....egoistul
iamonica_kissu
Postat pe 28 Decembrie 2008 17:58
Poate va aliniaza si va capseaza pe toate

Postat pe 28 Decembrie 2008 18:00
De la: iamonica_kissu, la data 2008-12-28 17:58:35ia fai o surpriza don juanului si vb cu celelalte amante si cu sotia si asteptatil toate acasa la el
sa vedem daca mai e fericit asa....egoistul
si daca el nu apare ???????si trage clapa la toate ????,,,,sa vedeti voi rasul lumi atunci
sarutama
Postat pe 28 Decembrie 2008 18:46
sa-i dai papucii...cum poti accepta asa cva?...sa fie cu tine si cu ink 2...eu una nu te pot intelege
lookshik
Postat pe 28 Decembrie 2008 19:47
Trist...jalnic pt tine si al naibii de amuzant pt cei care citesc. Cred ca din cauza celor care posteaza asemenea subiecte sunt catalogate femeile proaste...
ysza_00
Postat pe 28 Decembrie 2008 20:13
neah,eu cred ca esti centrul universului lui.
adica vba aia, mai des o face cu nevasta-sa decat cu tine.
oare un menage-en-trois v-ar satisface? ...ai primi tandrete din 2 parti .. :P
morticia_adams
Postat pe 28 Decembrie 2008 23:29
vreu si eu 3 prietene ca tipa asa :)) ...esti tare , imi pare rau pentru bouu ala care sta cu tine... ca si pe mine ma fript fosta exact asa " se mai fu tea cu una .... da acum vorbesc prin prisma unuia care nu are relatie stabila ...
mentosanu
Postat pe 28 Decembrie 2008 23:39
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 12:40
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 12:40
buna..am citit mesajul tau...parerea mea e ca ar trebui sa-l lasi...nimeni nu ar trebui sa accepte sa fie in situatia ta. daca ii mai trebuie pe langa tine si o sotie si o amanta inseamna ca asta e firea lui si daca nu erai tu era sigur alta...sunt sigura k o sa gasesti pana la urma pe cineva care sa merite.bafta!
zenera
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:59
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 20:35:10am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..


Doamne fereste,draga,dar ce ai tu in cap sa crezi ca el tine la tine?pai din martie ati facut sex de 2 ori si asta e iubire?sau asa crezi ca e o amanta?cu amanta te vezi cat mai des posibil si faci sex la fel de mult ,de aia e amanta.fugi ,draga cat poti de tare de tipul asta ca isi bate joc de tine.Tu crezi ca fazele ce i le-ai facut tu il intereseaza pe el?nu te minti singura draguta,e un nenorocit care vrea sa fie tare, ca are sotie si amanta sau amante.pai daca amanta nu mai era cu el,te-a cautat pe tine ca nu poate saracutul fara o amanta,si daca aia l- a luat inapoi,tu nu mai esti nici macar "de umplutura".
Lasa-l si fugi cat poti de tare de el ca ajungi carpa lui,daca nu cumva esti.Imi pare rau pt tine.
Marina_20
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:30
Aladiah
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:35
ei daca e niste porci ,,,ia de aici,,,,,Un barbat pentru o "gaura", ia "plasa" toata viata;
O femeie pentru un "carnat", ia un "porc" pentru toata viata. By sarutama
Esti super tare am ris cu lacrimi.

Ontopic: Donsoaro, iti calci deminitatea in picioare, acceptand asa ceva. Dar oare tu stii ce este DEMNITATEA?
Am trecut si eu prin aceasta postura ,dar nu am rezistat prea mult timp PENTRU CA NU SUPORT SA FIU A NU STIU CATA.
EU i-am spus clar ORI EU ORI NEVASTA SI A ALES NEVASTA SI I-AM ZIS ADIOS.
E O POVESTE TRISTA DESPRE CARE NU IMI PLACE SA VORBESC SI NICI NU IMI ADUC AMINTE.
So, in concluzie, sunt o gramada de barbati liberi.

UN ANOU PLIN CU BUCURII SI MULTE IUBIRE VA DORESC.
LA MULTI ANI!
alexia30
Postat pe 31 Decembrie 2008 14:49
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 20:35:10am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..


am ramas masca.cauta-ti altul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mkdisk
Postat pe 11 Februarie 2009 09:12
Tu nu esti amanta lui,esti una cu ,care isi mai face"mendrele"atata tot si nimic mai mult.
PS:daca prostia ar durea multi ar fi in perfuzii,dar tu ai murii in secunda 2 de durere
o_inima_pustie
Postat pe 11 Februarie 2009 13:14
dragutza, nu esti decat a "N" roata la caruta. adica atat. esti frumoasa, si ii convine. ati iesit vreodata in oras ? te-a sunat cand nu te asteptai sau cand nu era programat sa te sune ? te ia in brate dupa o partida de sex ? raspundeti la intrebarile astea si o sa-ti dai seama ca ai nevoie de un barbat numai al tau, neinsurat.
pupyc !
raluca_tantu
Postat pe 10 Martie 2009 08:41
sincer tu accepti asa ceva? sa fii a doua amanta? dar din atatia barbatii tocmai la el te-ai oprit? crezi ca numai exista altul... sincer iti bati joc de viata ta... mai bine ai cauta si tu un barbat care sa stii ca va fi numai al tau...
_dulcik_
Postat pe 13 Martie 2009 16:30
A DOUA AR FI MERS DUPA PAREREA TA,DAR KIAR E NESIMTIRE A TREIA
lacrasar
Postat pe 13 Martie 2009 16:35
nu sti ce vrei,,,asta nu e iubire,,,trebuie sa'ti propui un scop,,,...gandeste'te putin la tine...esti fericita cu situatia asta?daca nu..pune punct,,,daca te iubeste credema o da te aleaga pe tine,,,,iti spun din experienta,,,..iar daca ai devenit doar o obisnuinta pentru el,..nu o sa renunte la nimik,,,,ceea cei ceri e sa'ti demonstreze dragostea...vorbele nu ar trebui sa fie de ajuns pentru tine,,,,succes si multa ambitie
cris007
Postat pe 13 Martie 2009 18:18




hai sa-ti spun ce cred eu te iubeste enorm si te vrea langa el toata viata
acum du-te si fii multumita ca inca mai e cu tine
honeybrunette
Postat pe 13 Martie 2009 19:46
De la: joana_rise, la data 2008-12-28 23:29:22neah,eu cred ca esti centrul universului lui.
adica vba aia, mai des o face cu nevasta-sa decat cu tine.
oare un menage-en-trois v-ar satisface? ...ai primi tandrete din 2 parti .. :P

Ioana- tu intarati fata!
Vrei sa se gandeasca la o asa varianta?
pai...daca-i place? ( Dar- sa ne punem si in pielea sotiei aceluia! Daca sotia zice: Stiti ce- raman eu cu amanta ( a treia roata) ia du-te tu- barbate la cealalta! :-))
G_I_JOE
Postat pe 13 Martie 2009 20:01
Amanta = roata de rezerva! O stim,ne complacem,dar pana la urma asta este adevarul.
Alexandra09
Postat pe 14 Martie 2009 16:49
Am citit..... am mai frunzarit prin raspunsurile celorlalti...poate aveam eu o problema si vedeam gresit situatia expusa de tine...Dar , nu , vedeam corect ,ca majoritatea celor care au raspuns aici . Nu ai nici o intrebare de pus si nici un raspuns de asteptat....Pur si simplu , UITA , fugi , dar inainte de asta INVATA ceva din ceea ce ai patit...caci esti o...victima ,ai cazut aiurea in "ghiveciul " sexual al magarului ala. Vezi daca mai gasesti un pic de respect de sine fata de propia-ti persoana si vezi -ti de drumul tau. Succes !!!
libra66
Postat pe 15 Martie 2009 13:02
A FI AMANTA E CEL MAI INJOSITOR LUCRU PENTRU O FEMEIE.
VORBESC DIN PROPRIA EXPERIENTA, DIN PACATE
alexia30
Postat pe 15 Martie 2009 18:52
De la: alexia30, la data 2009-03-15 18:52:39A FI AMANTA E CEL MAI INJOSITOR LUCRU PENTRU O FEMEIE.
VORBESC DIN PROPRIA EXPERIENTA, DIN PACATE


si nu vrei sa`ti deschizi un topic cu subiectu` asta??
hai ca doar e la moda...
Diavolyta_
Postat pe 15 Martie 2009 18:58
si eu sunt amanta si cate odata ma simt a 5 roata cate odata nu.dar nu pot sa-l uit nu pot sta fara sa-l vad
dolceK
Postat pe 15 Martie 2009 19:03
De la: dolceK, la data 2009-03-15 19:03:08si eu sunt amanta si cate odata ma simt a 5 roata cate odata nu.dar nu pot sa-l uit nu pot sta fara sa-l vad



te mai si lauzi...
Diavolyta_
Postat pe 15 Martie 2009 19:17
De la: dolceK, la data 2009-03-15 19:03:08si eu sunt amanta si cate odata ma simt a 5 roata cate odata nu.dar nu pot sa-l uit nu pot sta fara sa-l vad



te mai si lauzi...
Diavolyta_
Postat pe 15 Martie 2009 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat:) 2 De la: pickard 16 Iulie 2011 13:41
Ma mintit si nu stiu ce sa fac 15 De la: pope1882 2 Septembrie 2009 09:58
Vreau sa dispar!!! 92 De la: justforfun84 28 Ianuarie 2012 09:38
Buna 7 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:39
este posibila o relatie intre un barbat de 30 si o fata de 19??? 23 De la: kudika1993 16 Iulie 2010 09:08