Setari Cookie-uri

ce rol am eu??amanta sau a treia roata de la caruta!!???

mamaaaa! ca lumea telenovela... da' o nelamurire am si eu... nevasta ce zice?!

Postat pe 19 August 2008 22:55
eiii... nevasta zice ca mascul cuminte ca al ei nu are nimeni.
ups... e ora 11 seara... si eu care m-am gandit sa dorm de la 8 azi... Numai din cauza voastra cu topicul vostru am pierdut eu ora de somn
Noapte buna! Sa visati frumos! Fiti atenti sa nu strangeti toti in brate amantul fetei asteia ca il sufocati si va fi o mare pierdere pentru omenire asa harmasar nemaivazut
amme22
Postat pe 19 August 2008 22:56
hmmmm, amme.............io prefer perna sa o strang in brate, decat pe ala care la pranz o strange pe una, la noua vine la mine si la 1 pleaca la nevasta..........deci din partea mea nici o grija.....ca nu il sufoc.........dar in schimb l-as
dienuta_nou
Postat pe 19 August 2008 22:59
noapte buna Emma... vise frumoase..

Postat pe 19 August 2008 23:00
De la: inocica, la data 2008-08-19 22:55:12mamaaaa! ca lumea telenovela... da' o nelamurire am si eu... nevasta ce zice?!


nevasta lu' amantu ei, cred ca stie de amandoua si se bucura. o mai scapa si pe ea de corvada sexului. pai un barbat cu trei femei , are apetit domne, nu gluma!!!

Postat pe 19 August 2008 23:03
hai ca va pup inca o data. Sunteti nostimi
O noapte magica!
amme22
Postat pe 19 August 2008 23:04
[quote name='rasfatatasorina' date='2008-08-19 22:30:23'
NU SUNT CASATORITA..AM O RELATIE DE 4 ANI!!!SI CHESTIA ASTA NU MAI GASESC EU LA RELATIE PE CARE O AM EU DE 4 ANI..TANDRETEA!![/quote]

Deci ca sa intelegem bine, ca ne e greu, nah, pe tine te deranjeaza de fapt un singur lucru, si anume ca maretul antrenor nu o da dreaq pe amanta numero 2 si nu isi pastreaza tandretzurile doar pentru tine, cam asta e esenta???
googoodoll
Postat pe 19 August 2008 23:06
somnic pufos si cu ingerasi
dienuta_nou
Postat pe 19 August 2008 23:07
ai inteles gresit, nu cu antrenoru' si-o trage ,ci cu prietenu' antrenorului. si vasile care era din capu' satului avea o lotca. da' nu putea sa-i dea lotca lu' gheorghe, frati-su, ca gheorhge o oibea pa despina. si vasile era catranit rau pe seama asta. in final vasile i-a dat lotca lu' haralambie , care era lotcar sef si tinea cu dinti de casnicia lui cu marioara, fata ce vindea castraveti la borcan la aprozaru' satului. offff!

Postat pe 19 August 2008 23:11
Noapte buna Emma
Si nevasta nu cred ca mai zice nik ..poate se duce si pe la shopping q amantele ..compara gusturile..mai stau la o cafea,o maslina,o atentie..dezvaluie secrete,dau sfaturi..stiti voi,ca intre prietene

Postat pe 19 August 2008 23:13
si k sa fie totul perfect...datorita discutiilor f aprinse pe care le am citit in aceasta seara aku 2 min am pus mana pe tel..si i am zis pa si pusy "armasarului"!!am uitat sa va zic sunt dintr o bucata!!!am mai facut chestia asta o data dar l am reprimit inapoi..aku il voi mai primi doar dak renunta la cealalta!!sper sa fie bine in schimb...si la urma urmei..sper sa credeti k asa am facut!!!

Postat pe 19 August 2008 23:14
Geo, nu mai dorm de raul tau..sau daca dorm sigur rad in hohote si prin somn...

Postat pe 19 August 2008 23:15
De la: googoodoll, la data 2008-08-19 23:06:35[quote name='rasfatatasorina' date='2008-08-19 22:30:23'
NU SUNT CASATORITA..AM O RELATIE DE 4 ANI!!!SI CHESTIA ASTA NU MAI GASESC EU LA RELATIE PE CARE O AM EU DE 4 ANI..TANDRETEA!!


Deci ca sa intelegem bine, ca ne e greu, nah, pe tine te deranjeaza de fapt un singur lucru, si anume ca maretul antrenor nu o da dreaq pe amanta numero 2 si nu isi pastreaza tandretzurile doar pentru tine, cam asta e esenta???[/quote]
da cam asta e esenta..ai inteles bine..doar k nu i vorba de antrenor,ii vorba de un tip s!!

Postat pe 19 August 2008 23:16
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 23:14:36si k sa fie totul perfect...datorita discutiilor f aprinse pe care le am citit in aceasta seara aku 2 min am pus mana pe tel..si i am zis pa si pusy "armasarului"!!am uitat sa va zic sunt dintr o bucata!!!am mai facut chestia asta o data dar l am reprimit inapoi..aku il voi mai primi doar dak renunta la cealalta!!sper sa fie bine in schimb...si la urma urmei..sper sa credeti k asa am facut!!! a?!

sa inteleg ca nevasta e benigna?!

Postat pe 19 August 2008 23:17
uffff, bine ca m-ai lamurit, acum e clara treaba, ca lumina zilei pe inserat, cand treci codri de arama :D
da' castravetii era de acord?
googoodoll
Postat pe 19 August 2008 23:17
Eu-s curioasa daca iubitul tau este la curent cu treaba asta ...daca tot nu esti multumita de relatia pe care o ai de ce nu incerci sa o indrepti sau sa renunti la ea ?

Nu asa este corect ?

Daca tie nu-ti convine sa stii ca amantul mai are o amanta pe langa tine crezi ca lui ii convine sa stie ca te imparte cu altul ?
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 23:21
iris ai dreptate...dak ii pasa mai mult de mine renunta la aia..amanta 2 problema este k tipu ii destept si vede k ii merge cu 3 asa k de c n ar continua!!iar aia nu stie de mine..dak ar fi stiut probabil am fi iesit si la un citro ceva hai k glumeam la faza cu citro..si de azi..sunt free adik no stress..no amant!!

Postat pe 19 August 2008 23:26
De la: amme22, la data 2008-08-19 22:56:10eiii... nevasta zice ca mascul cuminte ca al ei nu are nimeni.
ups... e ora 11 seara... si eu care m-am gandit sa dorm de la 8 azi... Numai din cauza voastra cu topicul vostru am pierdut eu ora de somn
Noapte buna! Sa visati frumos! Fiti atenti sa nu strangeti toti in brate amantul fetei asteia ca il sufocati si va fi o mare pierdere pentru omenire asa harmasar nemaivazut

chiar asa nevasta il crede un sfant...ii mai lipsesc ingerasii de deasupra capului!! offf...grea ii viata cu barbatii astia!!am pikat in plasa dar mi am revenit!

Postat pe 19 August 2008 23:31
Hai sa fim seriosi sorina , daca ii pasa de tine renunta si la amanta si la sotie dar astea-s doar iluzii ale celor care accepta sa iasa cu tipi insurati .....

iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 23:32
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-19 23:21:53Eu-s curioasa daca iubitul tau este la curent cu treaba asta ...daca tot nu esti multumita de relatia pe care o ai de ce nu incerci sa o indrepti sau sa renunti la ea ?

Nu asa este corect ?

Daca tie nu-ti convine sa stii ca amantul mai are o amanta pe langa tine crezi ca lui ii convine sa stie ca te imparte cu altul ?

(1)am incercat sa o indrept dar fara nici un rezultat!!iar de renuntat nu vreau sa renunt..motivul:stiu k il gasesc intotdeauna akasa(cel putin asa zic si cred eu)si treb sa recunosc k nu mi totuna 4 ani,iar inca un motiv ar fi k mai am sentimente pt el..doar k, dak s ar stradui mai mult ar fi la fel k la inceput..(2)dupa ce k eu il impart pe amant cu sotia normal k nu mi convine sa mai aibe inca una pe langa mine!!iar in leg cu iubitul meu ..cred k m ar omora dak ar afla!!

Postat pe 19 August 2008 23:39
dar acuma sa fim seriosi..............voi credeti ca ala e prost sa isi lase nevasta si cealalta gaurica pentru o femeie care nu are greturi sa se intalneasca cu el desi are o rlatie de 4 ani.........da ce, e tampit?



si mai ales ca pe ea nu o deranjeaza de loc ca nu o sa-l aiba niciodata pentru ea, ci doar a 2-a amanta (sau aia o fi prima, depinde din ce unghi privesti).




sultanule.......tu nu vezi despre ce barbat vorbim noi aici?.........sultane........ala vrea sa-si ia atatea amante cate cadane ai tu in harem
dienuta_nou
Postat pe 19 August 2008 23:40
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-19 23:32:50Hai sa fim seriosi sorina , daca ii pasa de tine renunta si la amanta si la sotie dar astea-s doar iluzii ale celor care accepta sa iasa cu tipi insurati .....

Postat pe 19 August 2008 23:48
Am o singura parere legata de tot subiectul acesta-trist,trist,foarte trist!
sweetpink
Postat pe 20 August 2008 03:24
Aleys
Postat pe 20 August 2008 04:39
mai... eu sunt destul de subiectiva in ceea ce priveste topicul asta, adica si cazul meu e putin asemanator...
am zis "asemanator", nu identic, ok??
nu pot sa zic mai mult inca doar daca.... stie cineva cum imi pot schimba nick-ul? am incercat dar nu reusesc (ma refer sa nu mai scrie leonascripcariu ci... altceva...
stiu ca e o intrebare infantila dar...help!!
Anissia27
Postat pe 20 August 2008 11:07
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 23:31:50
De la: amme22, la data 2008-08-19 22:56:10eiii... nevasta zice ca mascul cuminte ca al ei nu are nimeni.
ups... e ora 11 seara... si eu care m-am gandit sa dorm de la 8 azi... Numai din cauza voastra cu topicul vostru am pierdut eu ora de somn
Noapte buna! Sa visati frumos! Fiti atenti sa nu strangeti toti in brate amantul fetei asteia ca il sufocati si va fi o mare pierdere pentru omenire asa harmasar nemaivazut

chiar asa nevasta il crede un sfant...ii mai lipsesc ingerasii de deasupra capului!! offf...



grea ii viata cu barbatii astia!!am pikat in plasa dar mi am revenit!


Ai picat in plasa ?
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 11:20
bine.... n-am rezolvat nimic cu asta... in fine...
ce voiam sa zic?.. da, si eu am , daca ma gandesc bine, acelasi "minunat" statut... doar ca mie asta nu-mi surmeneaza viata, ptr ca am si alte lucruri mult mai importante la care sa ma gandesc.
am divortat de curand, am un bebe de 3 ani,un job destul de solicitant, deci, chiar am o viata plina si ma preocupa multe lucruri cu adevarat interesante.
practic, viata mea e relativ plina, astfel incat chiar nu am nici timp si nici dispozitia necesara ptr o relatie "ca la carte", mai ales ca asta implica si obligatii, nu?
asa ca, da, sunt amanta unui om insurat, si asta nu-mi da catusi de putin batai de cap, dimpotriva, ne vedem atunci cand chiar simtim nevoia sa fim impreuna, simt ca exista ceva implicatii sentimentale de ambele parti insa nici eu si nici el nu lasam asta sa ne afecteze viata... stiu ca sunt singura lui amanta ( nu ca asta ar fi o consolare ptr mine), si nici pe mine nu ma intereseaza altcineva...
e greu de inteles, probabil, dar ptr mine e ok, stiu ca avem nevoie unul de altul asa cum suntem, fara promisiuni gratuite, fara dramatisme, lacrimi sau sms-uri noaptea...
suntem ...noi, cu tot ce implica asta, avand vieti pur individuale..
hm... ce mai ziceti?
Anissia27
Postat pe 20 August 2008 11:27
De la: Anissia27, la data 2008-08-20 11:27:46bine.... n-am rezolvat nimic cu asta... in fine...
ce voiam sa zic?.. da, si eu am , daca ma gandesc bine, acelasi "minunat" statut... doar ca mie asta nu-mi surmeneaza viata, ptr ca am si alte lucruri mult mai importante la care sa ma gandesc.
am divortat de curand, am un bebe de 3 ani,un job destul de solicitant, deci, chiar am o viata plina si ma preocupa multe lucruri cu adevarat interesante.
practic, viata mea e relativ plina, astfel incat chiar nu am nici timp si nici dispozitia necesara ptr o relatie "ca la carte", mai ales ca asta implica si obligatii, nu?
asa ca, da, sunt amanta unui om insurat, si asta nu-mi da catusi de putin batai de cap, dimpotriva, ne vedem atunci cand chiar simtim nevoia sa fim impreuna, simt ca exista ceva implicatii sentimentale de ambele parti insa nici eu si nici el nu lasam asta sa ne afecteze viata... stiu ca sunt singura lui amanta ( nu ca asta ar fi o consolare ptr mine), si nici pe mine nu ma intereseaza altcineva...
e greu de inteles, probabil, dar ptr mine e ok, stiu ca avem nevoie unul de altul asa cum suntem, fara promisiuni gratuite, fara dramatisme, lacrimi sau sms-uri noaptea...
suntem ...noi, cu tot ce implica asta, avand vieti pur individuale..
hm... ce mai ziceti?



Pai ce sa mai zicem ?
toata stima si respectul pentru tine daca asta este ceea ce vrei tu , daca nu ai ,,picat in plasa'' si daca te multumeste relatia respectiva.

Nu are rost sa mai zic nimic de sotia amantului ca oricum nu te intereseaza si nici eu nu-s usa de biserica sa incep sa dau cu pietre .

Nu intelege gresit ...nu-s amanta nimanui dar daca vreau ceva ...imi iau .....

Oricum , cred ca ar trebui sa te gandesti si la viitor ..o sa vina vremea in care vei avea nevoie sa ai un barbat doar al tau fara sa-l imparti cu cineva , un tata pentru copilas ....
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 13:12
desigur ca sunt constienta ca acea vreme va veni... si atunci cand voi vrea o relatie mai aprofundata, ma voi reorienta spre altcineva, capabil sa imi ofere ceea ce voi dori eu la momentul acela... pana atunci asta este ceea ce vreau... si asta am
cat despre sotia lui.... nu pot sa fiu atat de ipocrita incat sa zic ca-mi pare rau de ea...
nu stiu nimic despre ea si nici nu vreau sa stiu... nu e corect cum procedez, intr-adevar, si imi asum raspunderea... dar asta sunt... un OM, nu?:P
Anissia27
Postat pe 20 August 2008 13:48
Cum spuneam ...atata timp cat nu te dai lovita ...restul nu mai conteaza ...
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 16:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac? 14 De la: denis_roxana 18 Februarie 2011 20:02
Nu stiu ce sa fac 7 De la: Barbie30_ 16 Octombrie 2011 08:55
Ce isi face omul cu mana lui......e bun facut! 56 De la: angelo_micnegrusiurat 11 Decembrie 2009 17:52
Ati flirtat vreodata si apoi ati ramas cu ochii-n soare umiliti 69 De la: scorpio67 10 Iulie 2009 11:22
Ce doare mai tare: minciuna sau infidelitatea ??? 63 De la: kudika_20431 8 Noiembrie 2012 13:11