Setari Cookie-uri

ce rol am eu??amanta sau a treia roata de la caruta!!???

De la: dolceK, la data 2009-03-15 19:03:08si eu sunt amanta si cate odata ma simt a 5 roata cate odata nu.dar nu pot sa-l uit nu pot sta fara sa-l vad


sincer cum poti accepta asa ceva... s-au terminat barbatii?... mai sunt multii sa stii...cum poti accepta sa fii amanta
_dulcik_
Postat pe 15 Martie 2009 20:00
Esti jalnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hajas
Postat pe 15 Martie 2009 20:30
Lucrul asta nu l-as accepta niciodata chit ca as iubi acel barbat si el ar mai fi cu cineva eu tot nu as accepta sa fiu amanta
_dulcik_
Postat pe 16 Martie 2009 21:58
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 20:35:10am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..




NU COMENTEZ!!!!PROASTE MULTE MAI EXISTA DOAMNE PE LUMEA ASTA!!!!BINE MACAR CA SI-A STERS CONTUL CA SA N-O MAI STIE TOATA LUMEA!!!!!
camelusha83
Postat pe 17 Martie 2009 16:14

Fetelor! GATA!
Azi s-au terminat barbatii!
Incercati saptamana viitoare ( poate pe criza asta "baga la reducere" unii mai buni! :-))
G_I_JOE
Postat pe 23 Martie 2009 14:30
faptul ca esti amanta lui te face deja a zecea roata la carutza,asta dupa familia lui:nevasta ,copii,parintzi,caine si pisica.....ce sa faci,impaca-te cu soarta pt ca asa patzesc cu rvele.
asta e.
matracucu
Postat pe 23 Martie 2009 14:37
Ouch, ultimul sfat primit a fost cam drastic
cckitty
Postat pe 23 Martie 2009 15:44
De la: ccKitty, la data 2009-03-23 15:44:22Ouch, ultimul sfat primit a fost cam drastic


ah,trebuia si sfat? ca uitai sa i-l dau !!!
du-te fah si spanzura-te,inainte sa te bata d-zeu ca te-ai bagat in familia omului.
hai fugutza,pana nu te ajunge pedeapsa divina
matracucu
Postat pe 23 Martie 2009 16:02
Common, de ce esti asa de patimasa, eu am vazut ca lumea s-a distrat pe baza topicului pe care l-a deschis fata
Acuma serios, eu incerc sa imi imaginez ce fel de om poate fi "nenea antrenorul" ala despre care e vorba in poveste, ce macho o fi cu atitea femei pe cap?
cckitty
Postat pe 23 Martie 2009 16:17
De la: flemishgirl, la data 2009-03-23 16:02:31
De la: ccKitty, la data 2009-03-23 15:44:22Ouch, ultimul sfat primit a fost cam drastic


ah,trebuia si sfat? ca uitai sa i-l dau !!!
du-te fah si spanzura-te,inainte sa te bata d-zeu ca te-ai bagat in familia omului.
hai fugutza,pana nu te ajunge pedeapsa divina
ce pedeapsa divina ? ca pe ea o ajunse..................crezi ca se poate mai rau de atita? doamne feri!
FRANNNCE
Postat pe 23 Martie 2009 16:22
Si se mai plang femeile ca unii barbati sunt porci.
Pai daca dau si peste fumei de genul dragei de sorina. O rasfatata a vietii!!!
Bravo iubita...keep it real.
Daca nu te spanzuri ...mai posteaza cate ceva.
Esti de un umor iesit din comun...nu mai vb de principii. Cu alea dai gata pe multi.
Unii chiar s-au distrat cand au citit povestioara ta. Nu mai vb de vehementa cu care ii tii apararea lu' don juan.
Cat despre sotia individului...sau e proasta , sau e o frustrata...sau e prea DOAMNA ca sa te ia pe tine si pe vita aialalta de par.

Hai ca ne-am distrat. Te rog mai da replici...sunt de-a dreptul hilare :))

A.
angelofsorrow
Postat pe 24 Martie 2009 09:38
deci cate o data chiar nu mai inteleg femeile... dc va umiliti atata in fata unui barbat... sunt atati barbati liberi dc sa distrugi o familie..poae intradevar in aceea relatie nu merge ceva dar asta nu inseamna ca gata acel barbat e liber .. ei se pot impaca oricand... cu tine doar se distreaza te amageste si dupa se intoarce la nevasta si tie iti zice adio ... stii ai fost un joc pt mine.. dc sa preferati asta
_dulcik_
Postat pe 24 Martie 2009 21:09
:)e cam greu sa iti dau un raspuns concret.din punctul meu de vedere draga mea ar trebui sa iti ei inima in dintii,sa iti vezi de viata ta ,sa iti cauti un partener singur si in concluzie sa fii indiferenta fata de acest barbat.Familia nu o lasa ,pe cealalta persoana nu si nici pe tine......e confuz acest barbat.
Din punctul meu de vedere fati viata frumoasa,toate cele bune.
lore_cio
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:58

:) draga mea ,vati viata frumoasa si pe acest individ scoatel din viata ta.
sterge cu buretele aceasta relatie care de fapt nu e relatie.din punctul meu de vedere esti singura.toate cele bune.te pup lore
lore_cio
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:08
De la: Anissia27, la data 2008-08-20 13:48:30desigur ca sunt constienta ca acea vreme va veni... si atunci cand voi vrea o relatie mai aprofundata, ma voi reorienta spre altcineva, capabil sa imi ofere ceea ce voi dori eu la momentul acela... pana atunci asta este ceea ce vreau... si asta am
cat despre sotia lui.... nu pot sa fiu atat de ipocrita incat sa zic ca-mi pare rau de ea...
nu stiu nimic despre ea si nici nu vreau sa stiu... nu e corect cum procedez, intr-adevar, si imi asum raspunderea... dar asta sunt... un OM, nu?:P
bine spus , inainte de toate .... suntem oameni !!!!!!!
CCorlna
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:47
viata de amanta nu e usoara, asta este clar . eu insa ,iarta-mi ignoranta , nu-ti inteleg dilema ... nici macar nu intelg de ce , pacatele mele , te simti nedreptatita...
Eli_30
Postat pe 6 Aprilie 2009 20:45
sincer
bucur22_cristina
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:54
de tinut , nu tine la tine...asta sigur...deci termin-o cu el..e cel mai bun sfat...esti de fapt a treia roat de la caruta...e un nimic omul ala ....mai ales ca isi insala sotia.....si in plus nu cu una, ci cu 2, sau poate 3? ei...ce zici?

Postat pe 27 Aprilie 2009 17:16
pai daca inseala cu o amanta dupa o are pe a doua si tot asa... nu se mai satura de atatatea femei... pana la urma sunt fraiere amantele ca accepta sa umble cu barbatul altei femei... pana la urma si amanta e inselata
_dulcik_
Postat pe 28 Aprilie 2009 23:18
Unde l-ai gasit pe " antrenor" bun la casa omului si potent dupa cum spui( 2 amante si nevasta) Te-ai intrebat daca nu cumva va inseala pe toate 3? Fugi de asa " poteni" gasete altul mai breaz.....
domdom
Postat pe 30 Aprilie 2009 12:18
Eu ma intreb: care familie??????/// ca tipu are deja 2 amante. cum naiba o avea asta timp de 2 amante si-o nevasta , e mare enigma pt mine ... domne ce 'talentati" sant unii!
Eli_30
Postat pe 30 Aprilie 2009 16:39
De la: Eli_30, la data 2009-04-30 16:39:36Eu ma intreb: care familie??????/// ca tipu are deja 2 amante. cum naiba o avea asta timp de 2 amante si-o nevasta , e mare enigma pt mine ... domne ce 'talentati" sant unii!


pai le are cu vrajeala ce sa ii faci... prosteste femei... ai naibi barbatii ce talent au
_dulcik_
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:08
EU STAU SI MA GANDESC CU O FI SA ACCEPTI SA FI AMANTA NR 2 SI APOI SA-TI PUI INTREBARI EXISTENTIALE .... UITE UN SFAT : FUGI LA PSIHIATRU!
Eli_30
Postat pe 1 Mai 2009 18:17
De la: just_laura, la data 2009-03-23 16:02:31
De la: ccKitty, la data 2009-03-23 15:44:22Ouch, ultimul sfat primit a fost cam drastic


ah,trebuia si sfat? ca uitai sa i-l dau !!!
du-te fah si spanzura-te,inainte sa te bata d-zeu ca te-ai bagat in familia omului.
hai fugutza,pana nu te ajunge pedeapsa divina

mai bine i;si leaga un bolovan de gat si se arunca in dunare,ca de acolo sigur nu mai pate strica familia omului,
scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau si eu ajutorul vostru... 6 De la: RAINBOWLADY 15 Ianuarie 2012 19:19
Aveti o intamplare ce v-a marcat pe viata? 48 De la: y89 6 Ianuarie 2012 18:41
M-a inselat cu fosta lui! 34 De la: rashela 14 Iulie 2011 16:34
Cine ma ajuta sa descopar cum este un barbat din zodia pesti?! 4 De la: AdrianaR 29 Septembrie 2010 02:15
de ce nu ma iubit... 16 De la: Micael 4 Decembrie 2010 18:50