Setari Cookie-uri

ce rol am eu??amanta sau a treia roata de la caruta!!???

De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 16:15:43Cum spuneam ...atata timp cat nu te dai lovita ...restul nu mai conteaza ...


stiu,,,
Anissia27
Postat pe 20 August 2008 17:25
sorino, aproape ca mi-e rusine ca impartim acelasi prenume. dupa mintea mea esti cam paralela cu realitatea. cum poti sa zici ca si dupa ce i-ai facut niste faze nasoale el nu te-a lasat? doar tu nu crezi ca ce aveti voi e relatie? daca am inteles bine nu ati facut sex decat de 2 ori si pe langa tine are o nevasta si o amanta. dar pt tine asta inseamna ca aveti ceva impreuna sau ce?
baga-ti mintile in cap si nu mai face femeile de rusine

Postat pe 20 August 2008 18:09
De la: rallys, la data 2008-08-20 18:09:41sorino, aproape ca mi-e rusine ca impartim acelasi prenume. dupa mintea mea esti cam paralela cu realitatea. cum poti sa zici ca si dupa ce i-ai facut niste faze nasoale el nu te-a lasat? doar tu nu crezi ca ce aveti voi e relatie? daca am inteles bine nu ati facut sex decat de 2 ori si pe langa tine are o nevasta si o amanta. dar pt tine asta inseamna ca aveti ceva impreuna sau ce?
baga-ti mintile in cap si nu mai face femeile de rusine


Nu fii asa de critica!Toti facem greseli...poate dupa discutia de pe forum va vedea lucrurile altfel..
sweetpink
Postat pe 20 August 2008 18:23
De la: sweetpink, la data 2008-08-20 18:23:37
De la: rallys, la data 2008-08-20 18:09:41sorino, aproape ca mi-e rusine ca impartim acelasi prenume. dupa mintea mea esti cam paralela cu realitatea. cum poti sa zici ca si dupa ce i-ai facut niste faze nasoale el nu te-a lasat? doar tu nu crezi ca ce aveti voi e relatie? daca am inteles bine nu ati facut sex decat de 2 ori si pe langa tine are o nevasta si o amanta. dar pt tine asta inseamna ca aveti ceva impreuna sau ce?
baga-ti mintile in cap si nu mai face femeile de rusine


Nu fii asa de critica!Toti facem greseli...poate dupa discutia de pe forum va vedea lucrurile altfel..


Putin probabil dar ...speranta moare ultima
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 18:51
Ar fii trist daca nu s-ar invata nimic din discutiile de pe forum.Paa la urma de-asta se cer pareri si sfaturi...de-asta exista.Si eu asa am invatat ca daca doi oameni iti spun ca esti beat...te duci si te culci!
sweetpink
Postat pe 20 August 2008 19:00

Sa revenim la chestii un picutz mai serioase...in pprimul rand caruta are 4 roti(nu 2!)iar plusul e 5 nu 3! In al doilea rand...mai fata,tu ai baut gaz?!?Pai cum poti sta cu el???E insurat,are si amanta...da eu am o intrebare totusi:tu esti amanta cu care o inseala pe sotie sau pe cealalta amanta?!? Nu vreau sa fiu rea dar:
blindgirl
Postat pe 20 August 2008 19:06
[quote name='blindgirl' date='2008-08-20 19:06:11
Sa revenim la chestii un picutz mai serioase...in pprimul rand caruta are 4 roti(nu 2!)iar plusul e 5 nu 3!
[/quote]

Dupã cum pare el "bãrbat fatal", nu-i mare lucru sã aibã fata dreptate ºi sã aparã ºi celelalte douã "roþi"...
adicon
Postat pe 21 August 2008 09:46
mandra mea, daca tot faci sex cu el si el mai face cu inca doua iar tu cu inca unu...barim va protejati? ca nu stii doamne feri cum te loveste vreo dracovenie de-aia (a se citi boala cu transmitere sexuala) si nu o sa fie placut pt nimeni...de fapt stau si ma gandesc la toata incarligatura asta: tu cu el, el cu tine si cu inca doua...poi frate, la situatia asta ar fi mai convenabil un sex in grup revenind la intrebarea ta...pai tu ce crezi mama ca esti? printesa visurilor lui? eu zic ca mai bine ii lasi pe amandoi si iti cauti unu si bun...ce atatea invarteli? dar poate ca de fapt tu nu prea stii ce si de la cine vrei...

Postat pe 21 August 2008 13:01
tareeee...
si eu am intrat aici, ca primisem o notificare in legatura cu pantofii sezonului..nu de alta, da noi astea muritoarele de rand, ne mai facem probleme ca vine acusa toamna si parca mi-ar trebui o pereche noua de pantofi de birou..si cand colo Domle'...ce de probleme pe capul fetitei asteia...
papusica..eu zic ca te iubeste!! dar nu asa normal, ci cu disperare, cred ca nu poate dormi noaptea de grija si dorul tau!

Multa bafta si multa minte iti doresc..ca desi nu cred ca o sa-ti vina vreodata..sunt totusi optimista, mai ales poate te "destepti" si asculti sfatul unor fete care chiar au stat si si-au "batut capul cu tine".

Ah..stai ca uitasem sa raspund la intrebarea topicului: cred ca esti amanta la amanta la amanta, totul la puterea infinit..nu am gasit blestematul ala de semn de "infinit"...mey stateam si ma gandeam , domle' , ca uite din depravarea zilnica care se adanceste mereu, descoperim termeni noi, precum "amanta la amanta".
Nasol de tine papusa, dupa cum ti-am mai spus, dar nu cred ca ai nici macar statul asta oribil..cred ca de fapt tu esti...hmmmmm.....NIMIC!!( pentru el bineinteles)
floricica82
Postat pe 24 August 2008 15:06
am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..





DOAMNE!!!! am trait sa citesc si asta,tare faza. mai femeie tu depasesti limitele prostiei. scusa-ma ca-ti zic dar chiar nu ma pot abtine. sa fiu eu a dracu daca imi pot reveni sau pot intelege asa ceva.....eu cred ca lumea degeaba isi pierdea vremea sa-si dea cu parerea pt ca este peste nivelul tau de a intelege....acum ptobabil te gandesti ca esti o nefericita ,saracuta de tine pt ca sotia si amanta nu iti lasa barbatul in pace...problema pe care o vad eu in tot ce ai scris tu aici este urmatoarea: unde v-a gasit omul ala??? aveti un club special???? dar cred ca solutia ar fi urmatoarea la problema ta: casatoreste-te si mai baga si 2 amanti.... in fine eu tot nu mi-am revenit....
di_cristina
Postat pe 27 Septembrie 2008 04:34
mai ,'iubita "mea ,ti-sa spus pe toate tonurile si in toate modurile posibile ,"pasarica" ,tu esti distractia,atat!si ma apuca draci cand ma gandesc ce e in capul prelungiri de penis ,pe care tu il crezi barabat!sta el si se priveste in oglinda si-si zice :i-a uite domne ,ce scula grozava am eu! ma o sotie (pe care eu o compatimesc ),am si-o amanta (saraca .....ce i-o mai duce aia doru ,cand el face pe barbatul fatal ,cu tine ...) si ..mai gasesc si o rezerava pt situatii de urgenta (adica tu...).tu iti dai seama ce parere buna are asta despre el ?!
Eli_30
Postat pe 28 Septembrie 2008 18:31
daca vrei sa vezi daca te iubeste.....nu-l mai cauta...daca te iubeste le va parasi pe toate pt tine
babylutza
Postat pe 28 Septembrie 2008 23:16
draga mea daca nu l-ai lasat inca.......lasa-l dracului odata ca e un porc, nu te-ai prins???

Postat pe 26 Octombrie 2008 18:46
E GRESIT CEEA CE FACI! POTI AVEA VIATA TA,NU ESTE NECESAR SA FII A 3A!AR TREBUI SA TE GANDESTY K OROCE SE VA INTAMPLA TOT LA SOTIA LUI SE INTOARCE,NIMIK NU SE VA SCHIMBA NICIODATA.RENUNTA LA RELETIA ASTA S INCERK SATI GASESTY P CINEVA C CARE SA FII FERICITA!SUCCES
iazmina20
Postat pe 2 Noiembrie 2008 18:23
eu nu inteleg unde e cel de 4 ani,care e cu tine,in povestea asta...daca sfidezi viata s-ar putea sa ramai singura si nu cred ca e o sulutie asta.in viata toate se platesc...si mi-e groaza sa ma gandesc cate ai tu de platit...gandeste-te cand vei fi la casa ta,indragostita de barbatul tau,pe care il iubesti la nebunie iar el sa te imparta cu una,cu 2 si sa se si bata amantele pe el...
iti mai spun o data...in viata toate se platesc...din nefericire sau din fericire...
diana_md
Postat pe 9 Noiembrie 2008 22:46
MARE DREPTATE AI
MONICH_78
Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:04
''si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!''


si probabil tot de 2 ori v-ati vazut.
ce iti este greu sa intelegi,esti roata de rezerva.a reusit sa-ti faca capul mare si crezi va primezi in fata celorlalte.sau pleaca una,ramai tu,dar vine alta si tot asa.
are vana baiatul!
si ce va mai place!
Alexandra09
Postat pe 13 Noiembrie 2008 21:01
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 20:35:10am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..


:)):))....mortala treaba... de fapt sa inteleg k tie-ti lipseste sexul...in acest caz FATA DRAGA oricate amante ar avea nu refuza nimeni una mica dk i se ofera...asa k suna-l de cat eori iti arde...dk vrei mai mult...NU CAUTI UNDE TREBE....si asta stiai de la inceput nu?...dar de fapt tu cred k vrei sa fii singura amanta...in acest caz...PERFECTINEAZA-TI pozitiile si tehniciile...

Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:14
cum il poti numi amant..nici relatii sexuale....nu cred ca ai nevoie de sfat...stii ce tre sa faci...daca tie iti place asa sa fi calcata in picioare..nu ai de cat
AdrIanalove22
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:55
tu auzi ce spui. daaaaaaaaaaaaaaaaaaa
m3lysa
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:57
De la: rasfatatasorina, la data 2008-08-19 20:35:10am o relatie de 4 ani!!!pot spune despre ea doar atata..a intervenit obisnuinta si k ceea ce ne mai tine pe noi impreuna (cel putin asa cred eu din punctul meu de vedere)este relatia noastra sexuala care este exraordinar de buna!!in fine..in martie mai exact in 27martie 2008 am fost cu un posibil partener(antrenorul meu de la sala care ma placea si care ar fi vrut sa avem ceva impreuna)la un f bun prieten de a lui akasa(era ziua lui)!!toate bune si frumoase..am ajuns akolo am mancat,am vb..nimik suspect!!prietenul antrenorului sa i spunem S nu a vb cu mine decat strictul necesar iar sotia lui era f amabila si draguta cu noi,era tot timpul atenta sa nu cumva sa ne lipseasca ceva.Veni vremea sa plecam..ne am luat ramas bun frumos si am plecat!!dupa aproximativ 0 sapt si ceva primesc un tel cu nr anonim..rasp frumos crezand k era vb de alta persoana care treb sa ma sune..sa nu mai lungesc vb..pana la urma mia spus cine ii iar eu f mirata..l am intrebat cum de ma suna si de c cu nr ascuns??el raspunzandu mi k deocamdata asa ma va suna pt k el ii casatorit(fapt pe care il stiam)si nu vrea sa aibe probleme..am tinuto asa adik numa vb la tel timp de 2 sapt dupa care ne am intalnit si de at am devenit amanta lui..problema este k eu nu vroiam sa ma culc cu el iar el intr o seara knd ne programasem noi k sa se intample asta l am refuzat si el sa reimpacat cu ex lui amanta!!in seara aceea am facuto cu el in masina...iar de at el a ramas cu aia si eu pe langa ea..adik tipu aku are 2 amante si o sotie..partea proasta in care as vrea eu sa ma ajutati cu un sfat ar fi urmatoarea ..eu stiu de ea,ea nu stie de mine!!ce credeti tine la mine..?si pot spune k din martie de cand suntem impreuna n am facuto decat de 2 ori!!ar fi multe faze din partea mea urate pe care i le am facut..si el tot na renuntat la mine..iar eu at knd ii zic sa renunte la aia imi spune k nu poate sa fie nesimtit k el a fost cu ea 3 ani si k nu poate sa i dea aku papucii cu una cu doua!!si k din vina mea sa reimpacat cu aia..eu l am trim in bratele ei!!nu inteleg de c o mai vrea pe aia?nu i ajung eu??tin la el..dar sincer nu stiu dak mai pot continua asa..nu mi convine sa fiu a treia pe lista!!ce sa fac..chiar nu stiu ..
draga mea prima de toate nu uita ca femeile sunt speci nu asa carnivore ca barbati,prima de toate referitor la ceea ce descri m-ai sus ai calcat pe propia personalitate cand te-a sunat si ai acceptat sa intri in joc ,nu merita ,nu marita sa suferi era de stiut asa cum si-a inselat nevasta te va insela si pe tine, nu merita sa pui suflet in astlfel de relati ,fal sa se simta si el....doar amant si atat,nu nu merita sacrificiul,asa e rasa masculina, dar sunt sigura ca dupa ceva timp vei intelege ,daca acum nu intelegi......in primul si pana la ultimul rand nu uita ca ai si tu o valoare ,meriti pe cineva ,o relatie normala nu merita sa te umilesti ascunzandute pe ici pe colo.ridica ochisori uitete in oglinda si vezi ca am dreptate in rest ce sa iti m-ai spun esti mare intelegi tu mai bine ....pupici si un an nou plin de bucuriii;)
xandra79
Postat pe 23 Decembrie 2008 19:54
mai oameni buni.am citit si eu tampenia asta care mi s a parut super amuzanta.in afara catorva pareri mi se pare ca restul bateti campii.voi chiar credeti ca asta va aculta sfaturile voastre?sincer acum....
subiectul asta trebuia sa primeasca numai comentarii super funny pentru ca singurul lucru pe care l am facut a fost sa rad si sa ma....minunez.deci unde i geo?nu de alta dar sa i multumesc si eu ca si altii ca exista si scrie niste posturi tare smechere:).
elisa_me
Postat pe 28 Decembrie 2008 03:34
Daca prostia ar durea..... .ce e mai grav e ca mai sunt si altele care se "regasesc" in problema rasfatzatei Sorina... ...draga Sorinica..tu nu ai servici, copii, probleme cu care sa iti umpli vidul dintre cele doua urechiushe?
Aladiah
Postat pe 28 Decembrie 2008 03:55
De la: amme22, la data 2008-08-19 22:43:48
De la: geo32, la data 2008-08-19 22:39:39
vorbesti cu nonsalanta despre inselat ca si cum ai povesti ce-ai mancat la micul dejun.
ce-avem in meniu azi!!:
-oaua rascoapte cu checiup picant
-servici bubuitor cu remuneratie majora
-sex cu amantu
-intalnnire cu prietenul de 4 ani pentru shoping
-cadere in gol
-ora de fiteness cu antrenoru' topit in limba
-cazuta in dizgratie
-plans usor
-parasire colectiva
-singuratate amara
-bagat picioru' in barbati

ceea ce nu intelegi tu ca esti deja pe panta. in jos!

de unde rezulta ca barbatii e porci. Eh... ai vazut acum cum devine treaba?
ei daca e niste porci ,,,ia de aici,,,,,Un barbat pentru o "gaura", ia "plasa" toata viata;
O femeie pentru un "carnat", ia un "porc" pentru toata viata.
sarutama
Postat pe 28 Decembrie 2008 04:24
ori nu gandesti ... ori esti prea indragostita ... nu vezi ca te minte in fata .. prin cuvintele kre le.ai zis u ... k nu vrea sa se desparta de ea ca a stat 3 ani ... ufff ... chiar oi fi prea urata, stramba,schioapa si toate defectele din lume de nu ai un iubit al tau??? doar al tau??
poate nu ar trebui sa iti dau un sfat ca sunt mai mica decat tine cu multi ani dar gandeste-te si la tine .. fi un pic mai egoista si sa vezi ce bine o sa iti mearga... u fa-l sa vina dupa tine nu te duce tu dupa el ... parerea mea ... si + de asta sunt atatia barbati care sa te faca sa te simti femeie ...
juwairiyah
Postat pe 28 Decembrie 2008 05:32
M-am amuzat copios!
Chiar!
Ca sa contrabalansez un pic situatia ( adica- fata de alte forumuri- se pare ca aici toata lumea e de acord)- uite eu imi musc buzele ( pana la sange) si-i tin ison ul fetei!

Ce aveti voi cu fata- daca asa se simte bine? Daca-i place ei sa se simta "a treia roata la caruta" ( de fapt- la bicicleta...dar...ma rog...)
Pai- sa definim rolul ( ca parca asta o interesa):
1. Rol: un fel de amanta ( asta ca sa nu-i ranim sentimentele): adica: "atunci cand stau singur in masina- pentru ca am ajuns mai devreme la o intalnire...ce-ar fi sa-mi sun "amanta" sa-i rezolv un pic lipsa- sa sa-mi intaresc si eu un pic "argumentul" :-)) "
2. Sfat: Cred ca - dupa cata judecata ai- ar trebui s-o cauti de urgenta pe Alina Plugaru- sa-ti ofere un rol ( macar ar fi pe bani) la una din coproductiile romano-italo- romanes pe care le turneaza zilele astea ( si celelalte) in studiourile "Dormitoru` 14" din imprejurimile Bucurestiului;
apropos- cred ca ai putea sa vinzi scenariul acelorasi studiouri- ca mai grav ( citeste "[prost") nu am intalnit! Deci- veezi- poti face bani si poti fi iubita ( si amanta oricui de pe "platou"- deci chiar si a 53-a roata la caruta )
Multumita?
Si..oameni buni: Daca unii simt placere cand se taie cu lama...care-i problema voastra?
G_I_JOE
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:07
Im confused.... Sorry ca rad...Doar ca , ori eu nu inteleg, ori tu ai o mare problema..Nu vreau sa te jignesc, nu am nici un drept, doar ca...poate cel mai bine ar fi sa-ti vezi de viata ta, iar daca in relatia ta de 4 ani, nu mai esti fericita, separa-te si gata. Nu iti faci doar tie un bine, ci si lui..si asa, poate vei gasi o persoana care sa te faca fericita din toate punctele de vedere.. Succes!!! Sper spre binele tau, sa deschizi ochii, si sa iti revizuiesti atitudinea, fata de tine si de viata ta.
Elena30
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:22
fetiat ai dat peste un nemernic.....fugi cat mai poti ca nu ai facut nimic rau cred sa suporti asa ceva...nu te intelege decat cineva care a trecut pri asa ceva..lui ii convine dar tu .Ce ai de gand sa faci cu viata ta..crezi ca merita sa traiesti asa?
omonimus
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:39

Postat pe 28 Decembrie 2008 13:58
Draga Sorina !
Am citit si eu cometariile pe care le-ai primit si am ramas surpinsa ..............asa este tu ai cerut un sftat pt ca nu te poti ajuta singura, adica esti constienta ca esti intr-o relatie imposibila, dar nu poti iesi din ea.............de ce?
asta tu trebuie sa sti si iti spun iesi cat mai repede din gunoiul in care te-ai bagat , iesi de acolo daca te respecti ca femeie si daca vrei mnai multe de la tine.....te-ai gandit vreodata cum e sa fi iubita cu adevarat si sa fi femeia unui singur barbat? Ai mentionat ca ai o relatie de 4 ani...nu mai merge .............de ce nu renunti usor si de ce nu esti sincera cu voi doi ? iti spun tot eu pt ca iubitul tau e prea tolerant si accepta multe iar tie ti-e frica ca nu mai gasesti altul ca el si uite asa se duce naibii viata ta si ainca catorva pt ca nu ai tu curaj sa iei viaa de la capat si sa ti-o faci fericita. Bafta multa !

Deschide-ti bine mintea!
loredna22_80
Postat pe 28 Decembrie 2008 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ma fac? vreau si eu un sfat! 101 De la: stefancelmic 12 August 2008 12:04
mai exista dragoste? 154 De la: Flowers 1 Mai 2011 20:17
Ce sa inteleg din asta??.. 25 De la: miss_darine 24 Noiembrie 2009 21:46
help!!!! 11 De la: lloremmy 14 Februarie 2011 00:51
ajutati-ma 4 De la: Barbie30_ 21 Martie 2011 14:28