Setari Cookie-uri

barbatul ideal..oare exista???

Barbatul ideal este sotul meu pentru ca este al meu si el m-a gasit pentru ca sunt femeia ideala pentru el.

PS: cineva a spus ca barbatii ideali sunt plecati la Hollywood. Ce va sa insemne asta? Ca o cloaca mai ordinara ca Hollywood-ul nu cred sa existe, dar ma rog, fiecare cu punctul lui de vedere
micabis
Postat pe 9 Octombrie 2008 04:59
De la: mamaia22, la data 2008-08-31 21:49:58drgele mele pt voi cum trebuie sa fie barbatul ideal??la-ti intalnit?? daca da,cum este??

In concluzie pentru tine enumera ce trbuie sa aiba si ce nu barbatul ideal?si daca ,da?
numai
Postat pe 9 Octombrie 2008 11:17
DA. AL MEU
mmodellino
Postat pe 9 Octombrie 2008 11:18
De la: micabis, la data 2008-10-09 04:59:01Barbatul ideal este sotul meu pentru ca este al meu si el m-a gasit pentru ca sunt femeia ideala pentru el.

PS: cineva a spus ca barbatii ideali sunt plecati la Hollywood. Ce va sa insemne asta? Ca o cloaca mai ordinara ca Hollywood-ul nu cred sa existe, dar ma rog, fiecare cu punctul lui de vedere

am aceeasi parere despre Hollywood.
Pinna
Postat pe 9 Octombrie 2008 16:40
Barbatul ideal?Pai cine stabileste criteriile conform carora pote fi declarat ideal?Noi,femeile...dar noi,suntem ideale,de avem asemenea pretentii?Sigur ,nu!Atunci,eu cred ca barbatul ideal,este cel care ma completeaza pe mine,ca femeie...cel care ma face sa ma simt implinita,fericita,admirata,dorita,respectata,cel care poate fi cu demnitate tatal potentialilior mei copii,cel care ma face sa ma simt ocrotita mereu,atit in intimitate cit si in societate...si,eu cred ca l-a gasit...a durat mult,si m-a costat enorm,din punct de vedere sufletesc,aceasta cautare...si,l-am gasit cind ma asteptam mai putin,cind,de fapt,nici nu mai credeam ca mai exista...cred ca pot spune,fara a exagera vreun pic,ca mi-am gasit acel suflet pereche,la care toate visam din copilarie...si,l-am gasit pe net...in 3 saptamini,relatia a devenit din virtuala,reala,si merge perfect...deja ne facem planuri de casatorie,desi ne-am cunoscut virtual pe 20 august 2008...suntem fericiti,si va doresc sa aveti parte de mult noroc si fericire,alaturi de barbatul vostru,mai mult sau mai putin ideal...
giani1972
Postat pe 9 Octombrie 2008 18:27
Pai unde ati vazut voi IDEAL sa fie real?
Insasi denumirea include " spre care se tinde" o perfectiune...
Dar daca ar fi sa fie eu zic ca aratab cam astfel:
*MUNCESTE DE DIMINEATA PANA SEARA, si de se poate nu are niciodata timp liber ca sa stea pe capul femeii si sa o cicaleasca, sau sa bage de seama ca a stat la cumparaturi prea mult sau sa ii reproseze ca ar trebui sa si faca viza de flotant la coafor ca asa de mult a stat;
*in timpul cat nu munceste SE OCUPA DE CRESTEREA SI EDUCAREA COPIILOR,ca pentru spalat s a inventat masini, pentru servit masa te poti duce la restaurant, dar cu copiii ce poti sa faci?
*produce si ARE BANI cu gramada, si bineinteles ii daruieste spre cheltuire minunatei sale partenere, FEMEIA;
*Nu ridica tonul, nu vrea nimic niciodata, zambeste intotdeauna, se sacrifica pentru familie, surprinde cu cadouri sotia, planifica concedii de vis, nu iese cu prietenii la o bere, nu fumeaza, nu bea, nu se infurie, nu critica, nu intarzie, nu lipseste de acasa, ... si bineinteles ARATA CA un FAT- FRUMOS!
Dar cum de asta nu exista, o femeie desteapta incearca o negociere de genul" OK!! te duci cu baietii tai la bere dupa ce faci piata, speli vasele, verifici copiii la teme, speli pe jos, bati covoarele, aspiri draperiile .....sau CAT STAI TU LA BERE, TRAG O FUGA LA COAFOR, si mai da mi niste bani ca doar nu o sa spun stilistului sa ma tunda de 3 lei ca atati bani am!!
SA FITI IUBITE!!!
valibilic
Postat pe 31 Octombrie 2008 23:47
Eu exist asa ca e clar ca exista si barbatul ideal :)) Nu mai cautati raspunsuri , credeti-ma pe cuvant...

Postat pe 1 Noiembrie 2008 02:03
De la: Un_Domn, la data 2008-11-01 02:03:29Eu exist asa ca e clar ca exista si barbatul ideal :)) Nu mai cautati raspunsuri , credeti-ma pe cuvant...

CHIAR??????????????????????????????
Si executi toate sarcinile din FISA POSTULUI de mai sus?
Pai de i asa lasa un nr de telefon sau vreo adresa ca vin fuga in tara si las si cariera si tot, si " te caut eu"
valibilic
Postat pe 1 Noiembrie 2008 08:54
Giani, sincer ma bucur mult pentru tine. Redai speranta. Desi 2 luni,hmm...sunt cam putine...deh eu sunt mai cinica, dar uneori se mai intampla si minuni, de fapt cred ca astea (minunile) ne dau forta sa mergem mai departe.
Barbatul ideal...se pot rosti multe cuvinte, dar de fapt e foarte simplu:langa care nu ti-e frica sa fii tu insati si te mai si iubeste pentru asta.Care e pentru femeie ce e mana dreapta pentru mana stanga.Care iti vede sufletul si ti-l face sa nu se simta singur indiferent ca e sau nu langa tine fizic.De ce credeti ca se vorbeste atat de des de "singuratate in doi"?
P.S.Bine v-am gasit. Sunt noua, dupa cum sigur v-ati dat seama deja...
tally_weijl
Postat pe 1 Noiembrie 2008 22:33
mai fetelor eu ma chinui de cateva luni sa ii gasesc un defect la iubi meu...dar nu reusesc....deci e perfect, chiar daca asta cateodata ma scoate din sarite, pt ca as mai vrea sa ii gasesc cate un defect sa avem si noi un motiv de cearta..dar totul e in zadar...deci iubi meu e perfect:De barbatul pe care lam visat toata viata, e foarte atent totdeauna cu mine, mai ales acum ca sunt insarcinata si o sa avem un bebe peste ceva luni (scuzati greselile romana mea e cam aiurea dat fiind faptul ca nu am mai vb romaneste de o gramada de timp)
iubitiva mult
yohana_maria
Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:32
nu exista barbat ideal, dupa cum nu exista femeie ideala...cine iubeste nu mai vede defectele partenerului, sau le transforma in calitati... e ca in povestea aia cu frumoasa si bestia....
mkdisk
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:04
mkdisk Data: 2008-11-13 09:04:32
nu exista barbat ideal, dupa cum nu exista femeie ideala...cine iubeste nu mai vede defectele partenerului, sau le transforma in calitati... e ca in povestea aia cu frumoasa si bestia....

RIGHT ANSWER
otylya27
Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:08
De la: googoodoll, la data 2008-10-07 23:06:51ar mai fi o lista de personaje din astea si pe la noi, si nu sunt de film :D
dar acum subconstientul meu s-a blocat pe gerard butler mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

-------------------------------------------------------------------
si mama-i topita dupa el dupa ce a vazut Atila ( asa se scrie ? parca are ceva dublu ,ori t ori l )
m-am distrat copios cand il ridica in slavi, iar tata care arata la corp cam ca el, facea spume si se invartea gol pana la brau prin casa ce a urmat dupa pot banui, mai ales ca din cand in cand mama mai aminteste de el
MARTHE
Postat pe 13 Noiembrie 2008 10:41
Da, exista si m am maritat cu el. Am exact ce mi am dorit, de la el ca barbat.

Postat pe 3 Decembrie 2008 03:58
TOti sunt ideali si toti apartin unei femei
laura_mihai
Postat pe 3 Decembrie 2008 04:01
Barbatul ,,ideal,, trebuie sa fie urat, prost si sarac ca altfel isi baga coada in relatie vreo disperata

Postat pe 11 Decembrie 2008 23:55
De la: Violeta0, la data 2008-12-11 23:55:53Barbatul ,,ideal,, trebuie sa fie urat, prost si sarac ca altfel isi baga coada in relatie vreo disperata
daca teai uita asa putin la avataru meu nu ai mai spune asta nu??????????ok bere pentru tine fata
sarutama
Postat pe 11 Decembrie 2008 23:58
De la: mkdisk, la data 2008-11-13 09:04:32nu exista barbat ideal, dupa cum nu exista femeie ideala...cine iubeste nu mai vede defectele partenerului, sau le transforma in calitati... e ca in povestea aia cu frumoasa si bestia....
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 00:00
Va spun si voua ceea ce-i spuneam unei fete venite de la tara si avea o relatie cu un barbat caruia nu-i spusese inca, ca ea lucreaza pe un CHAT noaptea, si-i este frica sa-i spuna. (M-am exprimat astfel deoarece toti forumistii o incurajau, spunindu-i ca e viata ei si ca daca barbat-su se supara sa-si caute altul)PE FATA SE ASCUNDE SUB NUMELE DE PISICUTA) In ultima mea interventie i-am spus si va spun si voua, fetelor! Nu e bine! Ulciorul se sparge si n-o sa mai ai cu ce cara apa! Si, pentru ca, viata a trecut si pe langa mine, si sa stiti ca nu de geaba, i-am dat un ultim sfat, astfel:

Pisicuto, acum ca ai acordul comunitatii, da-i-nainte fara frica, ca ceea ce faci tu, nu-l doare pe barbat-tu si, de-i vrea sa te-ntorci la tara, coa-ti vrabiuta, sa redevii fecioara di-nainte. Dar, umblind din chat in chat, nu-s de-i mai gasi barbat, facandu-l de ras in sat.
Acu-n prag de sarbatoare, masa lui vr-u fata mare, nu galeata-ntre picioare.
Voi ce tot a-ti turuit, indemnand-o la ,,mierlit" nu mai dati din Clanta asa, ca si cum a-ti rumega. Fata-i fata, cit e fata, da-i mai rau nemaritata. El, barbatu-su saracu, poate s-o trimita dracu, cand o sti de chat-omacu.
Ori-cum, bine-i cat e bine, dar fii sincera si-i spune, nu i-o zi pe ocolite, c-o sa-ti faca zile fripte.
Eu n-am zis sa fii cuminte, ci fii fata din-ainte. ce-a venit de pe ogor, nu ca bun al tuturor.
LA ANUL SI LA MULTI ANI - SI SUCCES.

IancuJianul
Postat pe 12 Decembrie 2008 00:11
De la: mamaia22, la data 2008-08-31 21:49:58drgele mele pt voi cum trebuie sa fie barbatul ideal??la-ti intalnit?? daca da,cum este??

E un orasel in Italia, ii zice Florenta. Acolo poti intreba de unu' Michelangelo...apoi poti intani barbati ideali.

Bafta!

Postat pe 12 Decembrie 2008 00:24
nu exista perfectiune...prin urmare nici barbatul ideal!
angel_in_disguise
Postat pe 12 Decembrie 2008 02:36
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 14:53
nu este. nu exista!!!!!!!
Sweet_Rodica
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:47
da, exista barbatul ideal.sotul meu este omul perfect...........tocmai d-aia il si iubesc enorm
ankaaaaaaaaaaaaaaa
Postat pe 1 Ianuarie 2009 05:58
poate ca nu exista barbatu ideal,dar jumatatea ta e undeva pe-aproape,si daca nu o gasesti prima oara,poate o gasesti a doua oara.Sunt multi baieti de treaba si fetele normal ca-i iau pe cei mai infipti care o sa le insele(unele categorii),si baietii mai timiz si de treaba vor fi singuri
gabrybox88
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:31
Dar femeia ideala?

Postat pe 1 Ianuarie 2009 15:57
De la: a_ale, la data 2009-01-01 15:57:19Dar femeia ideala?



nu una ci foarte multe. si le vad de fiecare data cand intru pe kudika!

Postat pe 1 Ianuarie 2009 16:13
De la: geo_tz, la data 2009-01-01 16:13:36
De la: a_ale, la data 2009-01-01 15:57:19Dar femeia ideala?



nu una ci foarte multe. si le vad de fiecare data cand intru pe kudika!


in lumea virtuala toti sunt perfecti!
angel_in_disguise
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:32
De la: ankaaaaaaaaaaaaaaa, la data 2009-01-01 05:58:19da, exista barbatul ideal.sotul meu este omul perfect...........tocmai d-aia il si iubesc enorm

S-a descoperit barbatul ideal! la Calarasi.
Doamnelor,
Pe el!

Postat pe 4 Ianuarie 2009 11:27
Nimeni nu e perfect pana ce nu te indragostesti de el. sau altfel spus, ajungem sa vedem perfect omul pe care il iubim, pentru ca ii iubim si defectele.
DeeaCatalina
Postat pe 4 Ianuarie 2009 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un bou... 34 De la: dulcyka 21 August 2009 17:02
Baiat gemeni Fata balanta ? 16 De la: Broscaru 13 Ianuarie 2012 18:30
ce credeti? 28 De la: kudika029282 2 Octombrie 2010 12:56
de ce inseala barbatii? 180 De la: matic888 12 Iulie 2014 18:06
barbatii disponibili?? 245 De la: snowflake_ 2 Ianuarie 2012 17:36