Setari Cookie-uri

''Scrisoare pentru fostul sot''

De la: kudika176293, la data 2010-05-01 19:53:18 :sfml-happy0065: frumoasa scrisoare dar dureroasa......pe mine ma parasit sotia si spun cu durere in suflet ca si eu sint in aceiasi situatie neplacuta .....daca aveam norocul sa am o sotie iubitoare ca tine si calitatile tale eram cel mai fericit barbat....si acum am lacrimi in ochi...fii tare in continuare si nu renunta .IUBIREA NU SE UITA NICIODATA SI COPII..


ma rog, mie scrisoarea mi se pare o adunatura de cuvinte, puse frumos in ordine, dar de fapt e o milogeala,
Shhh
Postat pe 1 Mai 2010 21:09
De la: Shhh, la data 2010-05-01 21:09:13[
ma rog, mie scrisoarea mi se pare o adunatura de cuvinte, puse frumos in ordine, dar de fapt e o milogeala,

mey, stii ceva? sunt de acord. Si cred ca femeia ii transmite mesajul "m-ai ranit cumplit, dar mai poti sterge cu mine pe jos inca putin" prin ultima fraza (inainte de PS).
eu ma intreb, oare un barbat care nu da doi bani pe nevasta lui, sta sa citeasca ditamai scrisoarea?
kitty_krieger
Postat pe 1 Mai 2010 21:48
De la: Shhh, la data 2010-05-01 21:09:13
De la: kudika176293, la data 2010-05-01 19:53:18 :sfml-happy0065: frumoasa scrisoare dar dureroasa......pe mine ma parasit sotia si spun cu durere in suflet ca si eu sint in aceiasi situatie neplacuta .....daca aveam norocul sa am o sotie iubitoare ca tine si calitatile tale eram cel mai fericit barbat....si acum am lacrimi in ochi...fii tare in continuare si nu renunta .IUBIREA NU SE UITA NICIODATA SI COPII..


ma rog, mie scrisoarea mi se pare o adunatura de cuvinte, puse frumos in ordine, dar de fapt e o milogeala,




Asta vroiam sa zic si eu...ma consider sensibila,dar scrisoarea asta nu m-a impresionat de nici un fel.Daca e caz real,la un astfel de comportament din partea lui nici nu mai e loc de "smiocaieli",una e ca a inselat-o pe ea si alta sa-si dea deoparte si copiii.Indiferent daca parintiii sunt impreuna sau nu,ambii trebuie sa-si creasca odraslele...si repet in caz ca o fi adevarata povestea,nu stiu daca suferinta ei e asa mare,ori mai mult orgoliul ranit ca a fost lasata pt o alta femeie...nu pot sa cred,sa mai iubesti un asa barbat
estetique88
Postat pe 31 Mai 2010 02:06

frumos , sincer mai lasat fara cuvinte , daca lucrurile sunt 100 % reale , iar nu ai o parte din vina ce pot spune e dureros si se vede sacrificiul pana unde poate merge un om ptr sufletul lui pereche , ptr . familie , inchizand ochii , suferind , impedicandu-te de compromisuri la tot pasul , umilinta , lacrimi , durere nemarginita , sacrificiu .Stiu ca-i greu , dar d-zeu nu uita si nu lasa lucrurile asa , dar cateodata e prea tarziu ptr. el , ptr voi...Bravo ptr. scrisoarea ta , te felicit , e o lectie pe care ne-o dai la multi de pe forumul asta , poate toti ar trebuii sa ne reevaluam vietile , relatiile si sa ne gandim daca suntem in stare sa facem atatea iar cand facem ceva , oare nu cotcodacim cam mult ptr. margica pe care am facut-o ?
Un mare bravo inca o data si d-zeu sa aibe grija de tine si fetitele tale dragi , d-zeu nu te lasa ai sa vezi.
banalulanonim
Postat pe 3 Iunie 2010 21:56
am ramas fara cuvinte......impresionant ......cata dragoste poti sa.i porti unui astfel de om...
rubya_healthy
Postat pe 18 August 2011 07:54
e o poveste din fapte reale.e impresionanta povestea.nu pot intelege de ce trebuie sa ramana impreuna pt a creste copii.oare crezi k ar fi mai fericiti daca isi vad parintii certandu-se ?nu cred.nu pot intelege femeile care cersesc dragostea.cum pot iubi un barbat care le raneste sufletul si stie k nu mai sunt iubite ci doar dispretuite.a zis bn cine a postat;vrea doar sa mai stearga putin cu ea pe jos'
krizantema
Postat pe 13 August 2012 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ma marit cu cine vor parintii? 18 De la: kudika195501 30 Decembrie 2010 00:16
aranjamente cu flori 12 De la: roz5bule6lila7 27 August 2009 16:31
Cand sotul refuza sa mearga in vacanta 7 zile doar cu sotia,pe motiv ca se plictiseste 66 De la: kudika_9592 4 August 2012 15:43
dupa doi ani jumate de intilnire mia propus sa locuim impreuna, ce parere aveti? 58 De la: franziska_eu 23 Decembrie 2011 19:37
sunt departe de casa si singur 27 De la: kudika_29209 13 Mai 2013 11:31