Setari Cookie-uri

Chiloti - tanga, boxeri, dantela, budigai , etc.

De la: cleopatra86, la data 2008-09-09 21:26:02moda??? ...foarte vulgar si lipsit de bun gust...da ce ma enerveaza pe mine la maxim,cand de sub pantalonii unei domnisoare se ivesc niste chiloti care in loc de culoarea alba initiala,sunt surii,galbui,vechi,ciuciuliti si zdrenturosi.....culmea dezgustului....

...sau cu bulinute, animalute sau pur si simplu "pana la gat"....cand se aseaza ii ies chilotii de-o schioapa si "ea" e mandra ca are pantaloni cu talie joasa....am mai vazut pustani cu chilotii pe afara dar erau ok (adica curati, de fapt cred ca noi) numai betelia si de obicei se vedea bine cate un "Armani" sau chestii de genul...unii fac orice, sa iasa in evidenta....dar nu despre astia era vorba...ca macar astia isi poarta chilotii ca pe un accesoriu trendy....
ocs
Postat pe 26 Februarie 2009 11:44
eu zic ca o fata draguta cu niste picioare superbe si cu o fustita scurta ear sta superb fara ca atunci cind un barbat opsearva cum sub fustita draguta si arenjata se zareste 2 buzisoare lai dat gata si imediat te avanseaza in grad care nu e nimica rau in asta
nicolae_ghiorghiu
Postat pe 30 Martie 2009 10:05
nu e mai bine fara ? ...vine vara acum ....why bother ..
___LL___
Postat pe 11 Aprilie 2009 04:01
avand in vedere ca o persoana care poarta desuuri cu danteluta si matase nu poate fi decat romantica, si una care poarta bustiera si boxeri se poate spune ca e mai "sport", se poate zice ca personalitatea fiecarei femei/fete determina tipul de lenjerie pe care il poarta.
cata_mica
Postat pe 22 Aprilie 2009 22:46
1 la mana fusta scurta cere o pereche de boxeri material livra nuanta pielii sau negri simpli fara cusaturi fara scrisuri.
2 pantalonii stamti cer material licra tanga...
Cat despre subiectul in dezbatere...Nush ar putea fi vulgaritatea o moda!?
Inyo
Postat pe 27 Aprilie 2009 20:37
De la: c_littleone_m, la data 2009-04-22 22:46:03avand in vedere ca o persoana care poarta desuuri cu danteluta si matase nu poate fi decat romantica, si una care poarta bustiera si boxeri se poate spune ca e mai "sport", se poate zice ca personalitatea fiecarei femei/fete determina tipul de lenjerie pe care il poarta.

nu cred. depinde si de ocazie.nu o sa port dantelute cand ma duc la fitness, de exemplu.
mkdisk
Postat pe 4 Mai 2009 14:48
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 12 Mai 2009 10:35
sal nu vreau sa te disamagesc dar ai o impresie proasta despre baieti eu nu as vre sa te supar dar nu toti baeti sunt la fel eu nu cred ca un baeat care este romantic poate sa spuna ceva rau ca tea vazut chilotei si nu a apreciat cit de sexi sunt numai un cioban poate sa spuna ceva rau cu respect pentru tine ca esti o dulce si nu fi asa critica cu baeti eu te pup nicu
nicolae_ghiorghiu
Postat pe 23 Mai 2009 08:57
De la: ___LL___, la data 2009-04-11 04:01:52nu e mai bine fara ? ...vine vara acum ....why bother ..

nu ca la mare intra nisip
yumy
Postat pe 23 Mai 2009 11:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help me!:(( 7 De la: Luciana_Mihaela 29 Iulie 2009 12:15
Probleme sexuale in cuplu.. 26 De la: Lucia38 9 Noiembrie 2009 10:53
Ce parere aveti despre femeile la volan?? 17 De la: Calandrinon 14 Decembrie 2009 14:30
Tocurile sunt accesorii..grele :)) ??? 8 De la: iszutza 2 Mai 2009 12:00
compatibilitate 5 De la: mayta 6 Februarie 2009 19:04