Setari Cookie-uri

virgine sau versate?

De la: helloyoana10, la data 2008-09-04 09:52:19Prietenul meu are 28 de ani,si pana la varsta asta a avut o gramada de femei inaintea mea.Unele chiar si acum il mai cauta,(care n-au pic de orgoliu).El le ignora,Acum vrea sa fie cu mine,ba uneori face aluzii la casatorie...Intreband-ul de experientele lui anterioare mi-a spus ca n-a mai cunoscut o virgina inca din perioada liceului,si ca la cat de cocos se dadea el printre femei,a fost un pic panicat cand a facut-o cu mine... Pt ca nu stia cum sa procedeze cu o virgina...In fine...

Pe cine prefera baietii cu adevarat?Prietenul meu la inceput spunea ca nu-l intereseaza aspectul acesta,ca fiecare fata are un trecut...iar acum,imi spune ca ma iubeste din ce in ce mai mult,si ca faptul ca am fost virgina la el,a contat ,si ca il face sa ma pretuiasca si mai mult.

Sau zice si el asa, pt ca are 28 de ani si e momentul de insuratoare...Eu am 21,nu vreau sa ma marit chiar acum..


draga mea totul cred ca se reduce la o mare roata a norocului in viata.


depinde fiecare ce doreste la momentul respectiv,daca stie ce vrea,daca
are chef de cea ce i se ofera sssmd.
o virgina poate dori un barbat experimentat pentru a avea un gram de siguranta alaturi de el,pentru a invata,pentru a nu ajunge in situatii penibile. un tip azi poate vrea o femeie experimentata cu care sa se simta bine ,iar maine,de teama sa nu ajunga la masa cu vreun fost al sotiei ,poate vrea virgina si o va aprecia.poate unu vrea o virgina doar sa aibe asemenea experienta trecuta in lista.poate unu vrea sa se simta protectiv cu o tipa,sa simta ca e mai apreciat,si tipa fuge initiata cu altu din curiozitate....pot fi mii de combinatii..
deja ma ia durerea de cap

viata este o mare roata a norocului,la care jucam toti crezand ca stim ce vrem si ajungand la urma facand tot felul de compromisuri, sau alegeri dictate de suflet si mii de alti factori.

sincer nu se poate generaliza, personal acum vreau sa ma simt bine,as putea sa ajung o data sa ma casatoresc,poate cu o virgina ,poate cu o experimentata. nu stiu inca ce as aprecia mai mult. cred oricum ca dupa tot ce am trait pana acum as prefera pe cineva cu care sa pot avea un gram de liniste.

cu o virginica ,as avea mereu impresia ca o roade curiozitatea,suntem facuti curiosi,de acea descoperim zilnic lucruri noi,asa am progresat pe pamant.

cu o tipa care as simti ca ma apreciaza ca om ,care a apucat sa treaca prin bune si rele si ar considera ca sunt cea ce a cautat mereu,as trai mai linistit.

SA NU UITAM CA IN VIATA UNEI FEMEI ULTIMUL ESTE MEREU CEL MAI BUN.

CATE DIN VOI AU SPUS ACTUALULUI CA EL ESTE CEL MAI BUN,CAT ADEVAR A FOST ACOLO? IN ACELE VBE....


ASTA NE DUCE IAR LA INAPOI LA MAREA ROATA CICA A NOROCULUI

Postat pe 18 Septembrie 2008 17:00
ai dreptate sa zic 60% draga "mic negru si urat"pentru ca daca tipul stie cum sa o ia pe virgina sa se simta bine nu cred ca ea vrea sa incerce si la alt barbat ca na doar ce o sa-i faca ala si nu i-a facut actualul??? si in plus cum ai zis si tu roata norocului ,daca o fata se simte bine in combania actualului si o face sa aibe orgasme multiple nu cred ca ar vrea si la altul ca ar risca prea mult ,una la mana sa zicem ca o face din curiozitate si nu ii place si vrea sa ramana cu actualul dar el afla sii ii da papuci ,INSEAMNA CA A PIERDUT LA ROATA NOROCULUI IN DRAGOSTE....Am sau nu dreptate???
simona_marinela1987
Postat pe 18 Septembrie 2008 17:08
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-18 12:46:38pai si daca femeia e virgina o trimiti pe centura ?:))



nu i-o trag din prima seara si da o intreb.
anderson
Postat pe 18 Septembrie 2008 17:13
De la: simona_marinela1987, la data 2008-09-18 17:08:53ai dreptate sa zic 60% draga "mic negru si urat"pentru ca daca tipul stie cum sa o ia pe virgina sa se simta bine nu cred ca ea vrea sa incerce si la alt barbat ca na doar ce o sa-i faca ala si nu i-a facut actualul??? si in plus cum ai zis si tu roata norocului ,daca o fata se simte bine in combania actualului si o face sa aibe orgasme multiple nu cred ca ar vrea si la altul ca ar risca prea mult ,una la mana sa zicem ca o face din curiozitate si nu ii place si vrea sa ramana cu actualul dar el afla sii ii da papuci ,INSEAMNA CA A PIERDUT LA ROATA NOROCULUI IN DRAGOSTE....Am sau nu dreptate???


ai si tu dreptate .....

nu cred ca realizezi totusi cat de mare este prostia omeneasca care, combinata cu lipsa de experienta si curiozitatea de care dau dovada multe virgine(care sunt foarte tinere de obicei fiind inca vircine ) duce la cele mai idioate intamplari.

plus sa nu uitam acea mentalitate cretina de care multi barbati dau dovada atunci cand nu se poarta cu virginica cea luata de buna, cum se poarta cu o femeie versata .

multi nu inteleg ca si virginele sunt oameni,au pofte si curiozitati. de acea ajunge virginica sa fuga cu cate un golan care are ea inpresia ca o face sa se simta mai femeie.


VIATA ESTE NEDREAPTA OAMENI BUNI.....totul este o loterie nu numai dragostea..

Postat pe 18 Septembrie 2008 17:30
De la: anderson, la data 2008-09-18 17:13:45
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-18 12:46:38pai si daca femeia e virgina o trimiti pe centura ?:))



nu i-o trag din prima seara si da o intreb.



Si daca ar fi toti ca tine cine le`ar f**e pe saracele femei ?:)
Sabrina_Nede
Postat pe 18 Septembrie 2008 17:38
De la: anderson, la data 2008-09-18 17:13:45
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-18 12:46:38pai si daca femeia e virgina o trimiti pe centura ?:))



nu i-o trag din prima seara si da o intreb.


io nu intreb nimic.

se vede clar daca este cazul sa incerc sau nu ,daca e virgina sau nu,daca sa mai risipesc energie sau nu

Postat pe 18 Septembrie 2008 17:44
mai andrerson l kt esti d nashpa ma intreb dk nu cumva esti virgin
si kre e probl ta draga dk e fata virgina ptr aia trb refuzata d parc ar fi bolnava
cred k u ai cva l kp
si in primul rand toate fetele au fost virgine si dk o sa mai apara si alte specimene ignorante k tne asa o sa si moara

Postat pe 18 Septembrie 2008 23:13
ma' sony..a, da' tu te-ai trezit asaa.. azi dimineata si te-ai gandit ca azi e o zi buna sa ma iau de cineva? sau ti-ai programato de cateva zile?

Postat pe 18 Septembrie 2008 23:30
Faza legata de curiozitatea (cum e cu al 2lea) nu sta in picioare pt. ca acea curiozitate poate aparea in orice moment daca respectivul/respectiva intalneste una/unul mai ok. Asa ca...argumentul cade. Anderson stai linistit ca nici nu cred sa ai ocazia sa te roage vreuna vreodata. Not in this life time

Postat pe 19 Septembrie 2008 13:26
Concluzii ceva ?

ce au fetele astea cu tine anderson ? si-a facut cineva cont special pentru tine sau mi se pare mie ? ...hhhmmmm, incepi sa ai sustinatori pe aici
iris_4_ever
Postat pe 19 Septembrie 2008 13:29
Sonya cred ca ai problema la "mansarda" si cred ca ti-ar trebui putin socializare nu mai sta toata ziua in fatza calculatorului si nu mai trai din basme. Iesi si tu un pic in lume si vezi cum e realitatea.Eu ti-am zis parerea unor amici de-ai mei legate de virgine, multi nu-si bat capul cu ele si cei care vor sa-si bata capul cu ele, pana cedeaza tipa ei mai au ceva actiune pe langa.

Gabi nu ma cunosti asa ca nu ma judeca. N-ai de unde sa stiu ce fac eu in viata privata asa ca nu-ti mai da cu parerea aiurea ca s-ar putea sa te inseli rau de tot.

Pt virginele care nu vor sa accepte realitatea ca multi barbati prefera tipe cu ceva experienta....asta e SUCKS TO BE YOU.
anderson
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:26
Gaby cred ca la mine te-ai referit ,sa stii ca pe langa sex intr-o relatie este si iubirea fata de partener si intelegere eu zic ca sexul are importanta foarte mare dar vine in completarea celorlalte aspecte ale relatiei ,asa ca daca te satisface partenerul si tu ca fata il iubesti eu zic ca nu se gandeste la altul ,ptr ca nu risca atata(daca citesti mai sus o sa vezi ce nu risca) asa ca nu iti dau dreptate ,cel putin din punctul meu de vedere.
Iar partea ca vede unul mai frumos si se duce cu ala,sau sa zic mai atractiv decat actualul ,si vrei sa vezi cum este si cu el(te roade curiozitatea)inseamna ca nu iti iubesti partenerul si ca a devenit o obisnuinta si vrei sa incerci ceva nou.....
Asa ca o fa face fara sa se gandeasca ca pierde ceva doar incearca daca ii merge ,nu o prinde ,bine,daca nu merge pe principiul ca intr-o zitot nu o sa mai fie cu actualul ei ca NU IL IUBESTE.
simona_marinela1987
Postat pe 19 Septembrie 2008 16:14
andreson inseamna k nu sti sa te exprimi ptr k u ai zs k e parerea ta in nici un kz k alea ar fi parerile unor amici d ai tai
si geo nu mam trezit cu chef d cearta:))
doar k tampitu asta chiar ma enervat
stilu lui d a vb de despre virgine e chiar enervant ai putea spune k sunt bolnave sau parca ar fi un pacat sa fi virgina:)) vad k ptr el da
nush kre e proasta kre sta d vb cu un asemenea incult..ptr k din mom c te duci l fata respectiva si o intrebi dk mai e sau nu virgina....esti penibil

Postat pe 19 Septembrie 2008 22:44
sony nu te supi da faci romana cu claudelul??

Scrie si tu cum se aude macar
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 22:48
app andreson uita-te kte msj am lasat eu p forum si uite kte ai lasat u deci cine crezi u asa dupa tne k sta mai mult in fatza calculatorului a?:))

Postat pe 19 Septembrie 2008 22:48
te referi k le prescurtez sau?
dk am scris gresit imi cer scz draga dk nu iti convine nu citi k nu te oblig

Postat pe 19 Septembrie 2008 22:51
nu stiu daca e gresit sau corect
trebuie mai intai sa descifrez ca sa stiu cum e !
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 22:52
nu intelegi?inseamna k esti proasta sau sa inteleg k u mereu ai tmp d scris p forum si at poti sa scri fara nici o prescurtare?bv tie
si ti-am explikt k nu e nev sa citesti u ptr k acolo nu am zs nimik d tne

Postat pe 19 Septembrie 2008 22:58
Pai..incearca si tu macar cand ma faci proasta sa scrii romaneste :)))
Dar daca nu ai timp, nu te deranja !!
Ai da` gramatica noastra !:))
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 23:14
sabrinuta mama iar te certi?

Postat pe 19 Septembrie 2008 23:18
Eu nu ma cert
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 23:34
Deci...cel mai sincer raspuns suna cam asa-depinde depinde depinde...
sweetpink
Postat pe 19 Septembrie 2008 23:43

da,e cel mai bun raspuns

Postat pe 19 Septembrie 2008 23:46
De la: sonya17, la data 2008-09-19 22:44:19andreson inseamna k nu sti sa te exprimi ptr k u ai zs k e parerea ta in nici un kz k alea ar fi parerile unor amici d ai tai
si geo nu mam trezit cu chef d cearta:))
doar k tampitu asta chiar ma enervat
stilu lui d a vb de despre virgine e chiar enervant ai putea spune k sunt bolnave sau parca ar fi un pacat sa fi virgina:)) vad k ptr el da
nush kre e proasta kre sta d vb cu un asemenea incult..ptr k din mom c te duci l fata respectiva si o intrebi dk mai e sau nu virgina....esti penibil


fetita mica si tampita citeste cu atentie.

1.N-am zis ca virginele sunt bolnave sau ceva de genul asta dar pur si simplu este alegerea mea daca vreau sa fiu cu o tipa virgina sau nu si am ales sa nu.
2.Parerea este a mea si a prietenilor mei (o parte din ei nu chiar toti)
3. Nu ma duc din prima la o tipa si o intreb daca e virgina, sincer prefer sa nu a de-a face cu pustoaice si de obicei vorbesc cu tipele care au trecut de pubertate.

4. si cel mai important astept. INVATA IN PANA MEA SA SCRII, ma faci pe mine incult cand tu nu stii sa legi 2 cuvinte cum trebuie si ti-e lene sa tastezi
anderson
Postat pe 19 Septembrie 2008 23:59

ei dracie! dar ce e cu vocabularul asta pe aici????

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:21
pai dk e proasta si nu stie sa citeasca :))
in primu rand nu m-am lgeat d ea dar dk e proasta si se baga..

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:25
indiferent ce parere ai despre ea,nu poti injura de mama o persoana pe care nu o cunosti!

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:26
at sa invete si ea sa vb
si sa nu ma faca inculta si k nush sa scriu doar ptr faptu k am prescurtat cuvintele k nu e in masura,domnisoara sabrina pinochio sa isi vada d trb ei k p mn nu ma interesat c a scris ea

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:28
probabil se referea la faptul ca scrii cu ''k'' unele cuvinte nu ca esti inculta....acum sicera sa fiu nici eu nu suport scrisul asta cu K si mai stiu eu ce!prescurtari foloseste toata lumea dar nu de genul acesta...

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:32
e un forum si cred k fiecare e liber sa scrie cum vrea nu?
p mn nu ma interesat dak ea a scris sau nu gresit sau daca ea a comentat d nush cine

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marire penis 17 De la: Indiana_Jones 5 Noiembrie 2011 13:54
knd e bn ptr a incepe vitza sexuala 22 De la: ralukutzza 13 Noiembrie 2009 12:45
...dar ce parere aveti despre "barbatii" care apeleaza la serviciile prostituatelor? 42 De la: TIGRA 19 Octombrie 2010 12:36
sexul, afectiunea, intr-o relatie de lunga durata! 17 De la: karaelena 1 Octombrie 2009 20:20
ajutorrrrr 35 De la: scorpyoW 3 Iunie 2009 21:26