Setari Cookie-uri

virgine sau versate?

da TU :))
da o sa te dau si p tne k sa fi fericita:))

Postat pe 21 Septembrie 2008 19:25
Sonya , ce e cu acest comportament pe tine ? pana la urma tu de ce ti-ai facut cont aici ,ca sa ai pe cine da dracu sau sa comunici cu lumea ?

Daca cineva nu e de acord cu tine il dai dracu si gata ?

iris_4_ever
Postat pe 21 Septembrie 2008 20:19
De la: addictive, la data 2008-09-21 17:06:29e cineva pe care nu l-ai dat dracu?
ar trebui sa facem un topic special pentru cei care vor sa se certe, sa se injure - aveti ceva cu vreun utilizator intrati acolo si va spuneti off-ul.


pe mine m-a ratat..

Postat pe 21 Septembrie 2008 20:22
ai putina rabdare ca-ti vine si tie randul.


deci concluzia noastra pana acum este ca aceasta fata sonya ori are probleme serioase la cap ori e claudiu sub acoperire ceea ce rezulta ca, claudiu are probleme serioase la cap
anderson
Postat pe 21 Septembrie 2008 21:49
nici pe mine nu m-a trimis!! oaaaaaaa!!
sony....aaaa!

Postat pe 21 Septembrie 2008 21:53
baaaaa :))


Eu cu andreson vorbeam ironic ( sper ca s-a prins)
Iar donshoara` ia luat pe toti in p**ä !
OMFG
Sabrina_Nede
Postat pe 21 Septembrie 2008 23:03
[quote name=\'sonya17\' date=\'2008-09-20 16:36:51\']daca u ma crezi proasta doar ptr k am obiceiu sa prescurtez inseamna k esti u vaca
invata si u sa scri dk tot comentezi d mn[/quote]



u ft - t crsc ma-ta l\' cr vc, lng ccn d scrf?
Nu scot altii din cr ct scoti u dn gr...

te sculs bre cu cr sus? si mai lasa-l pe draq in liniste, sa se odihneasca in sf. z d dmnica.



Full_Metal_Jacket
Postat pe 21 Septembrie 2008 23:06

sa cad de pe scaun de ras nu alta... bestdevilinside
fluffy
Postat pe 21 Septembrie 2008 23:23
De la: fluffy, la data 2008-09-21 23:23:09
sa cad de pe scaun de ras nu alta... bestdevilinside

Bodproste de avusi un scaun tare, ca alfel te aveam pe constiinta si nu puteam dormi dar acum
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Septembrie 2008 01:28
eu nu cred ca virginitatea este doar o pielita, este si o chestie psihologica...parerea mea..daca s-ar fi rupt din intamplare din cauza unor exercitii la ora de sport, eu tot virgina ma consideram...nu puteam sa-i spun prietenului ca nu mai sunt, sau ca nu mai sunt, dar nici nu am facut-o vreodata !!!??? sau cum???
si cel mai bun raspuns : depinde !

Postat pe 22 Septembrie 2008 08:35
ce zici tu october? acum, depinde de ce exercitii faci... sincer nu am auzit pana acum de dezvirginarea din cauza unor exercitii la ora de sport...

Postat pe 22 Septembrie 2008 08:40
daca nu ai auzit, nu inseamna ca nu exita, cauta pe google despre himen, cauta in cartea de anatomie
oricum, vroiam sa spun ca virginitatea nu inseamna doar o pielita...repet, parerea mea !

Postat pe 22 Septembrie 2008 09:05
Referitor la ce spunea Anderson,cum ca el evita virginele pt ca nu au experienta in pat, de altfel nu este singurul care sunstine acelasi lucru.....
DE ce baieti?ce mare scofala sa inveti sa faci sex?Adica mie mi se pare ca se invata foarte usor,pt ca e vorba de un instinct,nu trebuie neaparat sa faci facultate sau sa treci din barbat in barbat ca sa sti sa faci sex..
Sexul este o chestie ce tine de instinct..se invata repede...
lil_devil
Postat pe 22 Septembrie 2008 09:42
De la: bestdevilinside, la data 2008-09-21 23:06:20[quote name=\'sonya17\' date=\'2008-09-20 16:36:51\']daca u ma crezi proasta doar ptr k am obiceiu sa prescurtez inseamna k esti u vaca
invata si u sa scri dk tot comentezi d mn




u ft - t crsc ma-ta l\' cr vc, lng ccn d scrf?
Nu scot altii din cr ct scoti u dn gr...

te sculs bre cu cr sus? si mai lasa-l pe draq in liniste, sa se odihneasca in sf. z d dmnica.



[/quote]




Sabrina_Nede
Postat pe 22 Septembrie 2008 12:47
mda draga m-ai facut fericita iti multumesc din suflet dar acum ar fi cazul sa te cam cari de pe forumul asta daca nu ai nimic intersant de spus, sau macar mai schimba placa sau numai cuvantul "dracu" il ai in vocabular?
atat am avut de spus daca mai ai ceva sa imi zici, desi ma indoiesc, trim pe privat daca nu,ia hai mars de aici ca ai inceput sa ne plictisesti, cel putin pe mine.


on topic- virgine sau versate ? depinde de fiecare , sa fie pregatit sa faca pasul asta si pentru baieti si ptr fete-- iar unele chiar daca nu erau pregatite sa o faca se simteau mai mature, mai femei , mai versate dupa-asta e autoamagire.parerea mea umila.:)

ptr anderson: am o intrebare :ce te faci daca te indragostesti nebuneste de o fata si dupa aia afli ca e virgina? o lasi?

kiss u all
c_r_i
Postat pe 22 Septembrie 2008 22:18
De la: onnyta, la data 2008-09-22 08:40:38 ce zici tu october? acum, depinde de ce exercitii faci... sincer nu am auzit pana acum de dezvirginarea din cauza unor exercitii la ora de sport...

1. depinde de exercitiu
2. depinde de prof

orcum exista si fara himen ;-) sau poate fi "cusut"...
http://www.healthystrokes.com/hymengallery.html

La întrebare
1. Daca el este din LIGA "True Love Waits" prefera virginitatea ambilor pina la casatorie
2. Altii se dau peste toate care nu au sarit pina numera el la trei (o f*, nu o f*, o f*) in copac...
3. Iar la restul depinde de religie, societate, educatia, cultura, principiile etc. al fiecarui barbat in parte...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:37
eu am 19 ani si sunt virgina.Ink nu m-am simtit pregatita s fac pasul asta kre pt mne este ffff important.Este asta o problema???
anabahebak
Postat pe 23 Septembrie 2008 01:22
De la: anabahebak, la data 2008-09-23 01:22:55eu am 19 ani si sunt virgina.Ink nu m-am simtit pregatita s fac pasul asta kre pt mne este ffff important.Este asta o problema???


Oare de ce pui problema asa?De ce ar fii o problema o decizie pe care o iei singura pt tine? Daca o vezi ca o problema,inseamna ca te indoiesti de decizia ta-corecteaza-ma daca gresesc!
sweetpink
Postat pe 23 Septembrie 2008 01:27
De la: sweetpink, la data 2008-09-23 01:27:23
De la: anabahebak, la data 2008-09-23 01:22:55eu am 19 ani si sunt virgina.Ink nu m-am simtit pregatita s fac pasul asta kre pt mne este ffff important.Este asta o problema???


Oare de ce pui problema asa?De ce ar fii o problema o decizie pe care o iei singura pt tine? Daca o vezi ca o problema,inseamna ca te indoiesti de decizia ta-corecteaza-ma daca gresesc!


u ma indoiesc de decizia pe kre am luat-o.Dar, sunt pers. kre glumesc pe seama mea k am aproape 20 d ani si sunt virgina...dc?nush nici eu...dar asa e lumea
anabahebak
Postat pe 23 Septembrie 2008 01:31
NU* am vrut sa scriu
anabahebak
Postat pe 23 Septembrie 2008 01:32
ntz..ntz..ntz....la ce te referi cand zici virgina? ...exista o multime de "forme" de asa zise virgine..sunt alea reale de care nu s-a atins nimeni, sunt alea inchipuite care au avut parte de degetele:P si alte..obiecte prin anumite locuri..., sunt virginele fara himen sau cele cu unul prea elastic..exista o gramada de variante..chiar citisem un articol despre asta...chiar pe acest site..cred. oricum..dupa ce s-au plictisit de acelea experimentate ( primele femei din viata majoritatii barbatilor), revin la acelea mai putin..pentru ca simt ca au acumulat destula experienta si vor o relatie de durata..una de maturitate...una in care sa se simta iubiti si nu doar una pt sex si alte activitati anexe. oricum...majoritatea asa zisilor baieti rai ..dupa un timp vor vrea sa regaseasca oarecum o alta perspectiva asupra vietii...si aceasta sa vina din partea unei fete/ femei mature , dar si copilaroase in anumite situatii, care sa nu inspire doar sexualitate..ci ceva mai presus decat asta
Bia_Bianca
Postat pe 23 Septembrie 2008 02:36
virgina=no sex de niciun fel
anabahebak
Postat pe 23 Septembrie 2008 02:54
Eu cred ca nu conteaza daca o femeie e virgina sau nu in mom cin care cunoaste un barbat ,important e ce simnt ei unul pt altul nu cit e ea de virgina sau nu , sa fim sinceri acum lumea e destul de avansata la capitolul sex ca sa mai ai pretenti la o fata sa fie virgina si pina la urma nici nu e important asta .
In general barbati apreciaza o femeie care stie ce are de facut in pat nu una care sta ca lemnul asteptind momentul magic,pentu ca asta nu il face sa fie mai fericit ci din contra sa nu aibe rabdare pt ca stim cita rabdare au barbati,dar cum spuneam atunci cind exista dragoste,lucrurile sint tratete alfel.
Stiti de ce un barbati apreciaza mai mult o fata versata?din acelasi motiv pt care apreciaza mai mult filmele XXX nu e acelasi lucru oricit de mult si-ar iubi nevasta
Se poate ca uni barbati sa aprecieze asta la o fata si e foarte normal intr-un fel dar va spun eu apreciaza doar ideea ca nu sa mai atins nimeni de ea nu pe ea ca femeie in pat asta e sigur si pt uni barbati e important faptul ca ei au fost primii dar aici cred ca e doar o chestie de orgoliu doar, dar .. mi-ar placea sa aud parerea unui barbat care apreciaza vitginitatea la o femeie ....cind o sa aflu o sa va spun si voua asta in caz ca nu scrie nici unul pe aici.

daiiela
Postat pe 23 Septembrie 2008 09:50
Ati uitat o situatie...cea in care ambii parteneri au fost virgini. Eu am doua prietene si ambii lor parteneri au fost virgini. Mi-e greu sa cred ca la un moment dat fiecare, impins de curiozitate, isi va insela partenerul(am inteles ca nu ati generalizat). Si pentru expertul de 23 de ani, care deja a ajuns atat de cunoscator incat isi alege partenerele : nu stiu ce virgine ai cunoscut tu sau prietenii tai dar crede-ma sunt virgine care te pot face praf, cu tot cu experienta ta cu tot. Nu uita ca traim in epoca calculatoarelor si internetului. Totul se invata.
Toate cele bune, si pentru virgine si pentru versate.
andra19
Postat pe 23 Septembrie 2008 10:55
Si eu sunt de aceeasi parere. Am si eu o amica care este cu primul(si el virgin pe vremea aceea) de 4 ani si ii pare rau ca nu a fost si cu altcineva. Mai mult decat atat, s-ar desparti de el doar ca sa fie cu altcineva iar apoi sa revina la el(aiurea...copilarii). Concluzia este ca intr-o astfel de situatie tentatia va exista intotdeauna(fie ca e vorba de o femeie ,fie ca e vorba de un barbat) si ca o astfel de relatie este frustranta pt oricine.Asta nu inseamna ca trebuie sa fii foarte experimentata (cred ca ma fac inteleasa), acest lucru ar deveni frustrant pt ei...Dar, asa cum s-a mai scris pe aici, cred ca un barbat ar fi cel mai in masura sa ne lamureasca...desi, cel mai important lucru, dupa parerea mea, e sa ne simtim bine cu noi insine.
roxy24ils
Postat pe 23 Septembrie 2008 11:08
De la: helloyoana10, la data 2008-09-04 13:35:31
De la: just_because, la data 2008-09-04 13:31:17
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-04 12:54:49Virginele vor avea intotdeauna un semn de intrebare si mai devreme sau mai tarziu il vor dezlega singure : cum este cu al doilea !




ai perfecta dreptate. chiar am trecut prin asta shi io - k shi alte fete..... curiozitatea bat-o vina!



Si dupa ce ai aflat cum e cu al 2-lea, ai fost multumita? S-au te-ai despartit de primul?


Sau ai continuat cu ammbii? Hihihi!
cristinarudi
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:04
De la: cristinarudi, la data 2008-09-23 15:04:18
De la: helloyoana10, la data 2008-09-04 13:35:31
De la: just_because, la data 2008-09-04 13:31:17
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-04 12:54:49Virginele vor avea intotdeauna un semn de intrebare si mai devreme sau mai tarziu il vor dezlega singure : cum este cu al doilea !




ai perfecta dreptate. chiar am trecut prin asta shi io - k shi alte fete..... curiozitatea bat-o vina!



Si dupa ce ai aflat cum e cu al 2-lea, ai fost multumita? S-au te-ai despartit de primul?


Sau ai continuat cu ammbii? Hihihi!


Vaaaiii , ce amuzanta ai fost aici
E grele nu ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:33
draga addictive. Eu nu ies cu virgine ca sa am posibilitatea sa ma indragostesc de vreo una.

andra19 ce intelegi tu prin praf. Adevarul e ca eu sunt putin mai kinky pentru fetele virgine si nu cred ca se gaseste o tipa virgina care sa fie de acord cu apetitul meu sexual sau cu fanteziile mele.
anderson
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:56
Anul asta am avut o gramada de amici care umblau cu virgine. Veneau si-mi povesteau ca-s indragostiti, ca asteapta pana decid ele ca vor marele pas, dar sunt si f nerabdatori. Intr-un final, asa cum era de asteptat, s-a intamplat si lucrurl acesta. Baietii, ff fericiti, imi povesteau cat de gentlemani au fost cu partenerele lor in pat la prima lor experienta....dar....dupa 2 luni lucrurileau luat o intorsatura. Baietii imi par plictisiti. Unul se desparti-se de prietena. Altul, la intrebarea "ce-ti face prietena?" a raspuns "nu stiu...n-am vb azi..n-am avut chef de ea". Un alt amic a fost parasit de tipa. Ea s-a plictisit, parca si-a si gasit pe altcineva..... La intrebarea "Mai vreti virgine?" toti mi-au raspuns la fel "NU...doamne fereste! Nu ma mai leg la cap".
Cunosc destui baieti, care chiar mi se confeseaza des si chiar pot sa am o parere legata de acest aspect. Eu cred ca pt baieti nu-i important daca fata e virgina sau nu, mai ales daca vor doar una, 2 sau 3 acturi sexuale cu respectiva. Sa zicem ca daca vor relatie serioasa cu ea, ar fi putin mandri de faptul ca ea e virgina(dupa parerea mea asta nu-i o gandire normala, deoarece ei dupa ce si-au trait viata si-au experimentat la greu isi vor o virgina, una care sa fie doar a lor, aici se simte putin egoism din partea lor.) Un barbat normal, care doreste o relatie serioasa prefera o fata care a avut cativa parteneri si la acest capitol, sa vada cum e, sa experimenteze putin...sa nu fie curioasa mai tarziu. Dupa parerea mea o femeie n-ar trebui sa se casatoreasca cu primul lor partener, fara a mai experimenta cativa. Eu consider ca pt un barbat e important ca femeia cu care are o relatie sa-l respecte si sa fie numai pentru el din momentul in care a cunoscut-o si de cand a inceput sa cladeasca ceva cu ea, nu sa fie virgina...si apoi sa-si satisfaca si ea curiozitatile..asa cum e normal intr-un fel...
c0r1nu7z4
Postat pe 23 Septembrie 2008 17:17
pai da, si eu sunt de aceeasi parere
intai sa aiba cateva acturi sexuale si sa puna la activ niste succesuri, si abia p-orma sa se marite :D
googoodoll
Postat pe 23 Septembrie 2008 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
octopussy 49 De la: Ame_ly 8 Martie 2011 12:10
About sex 13 De la: _calandrinon_ 17 Septembrie 2010 19:28
Dragoste 101 De la: catalina69 13 Noiembrie 2009 13:42
Dureri la femei 8 De la: yumy 28 Iulie 2013 00:06
Fara glume, va rog! 5 De la: Linc___Andrei_1 20 Februarie 2016 14:46