Setari Cookie-uri

virgine sau versate?

normal ca fiecare poate scrie cum vrea,sau ce vrea...uite de asta se ajunge la injuraturi...

Postat pe 20 Septembrie 2008 00:51
De la: sonya17, la data 2008-09-20 00:50:03e un forum si cred k fiecare e liber sa scrie cum vrea nu?
p mn nu ma interesat dak ea a scris sau nu gresit sau daca ea a comentat d nush cine


Mai fetito...controleaza-ti putin limbajul ca exagerezi urat urat de tot!Si nu te mai lua de cei care nu iti iau treaba,iar daca te iei...fa-o si tu mai elegant,ca zice lumea pe urma ca asa se vrbeste in cluj...si e pacat,iar in plus de asta,de ce sa te pui tu prost cu lumea...Hai ca nu are sens!
sweetpink
Postat pe 20 Septembrie 2008 03:19
De la: sonya17, la data 2008-09-20 00:20:05asa m-am obisnuit sa scriu si dute in pana ta dk nu intelegi tot un incult si un prost ramai
si l c fatza aia....nush dk ai avut vreo fata asa k pa
si sabrina u c plm te bagi vezi-ti d trb ta k nu te-a bagat nimeni in seama
si app NU PREA CRED K U NU PRESCURTEZI NICI UN CUV. bv tie k esti desteapta si ai facut romana cu mata


retine un singur lucru
ma-ta !!!
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 03:31

hai k ai fost tare!!!



ce tot ai de te certi cu toata lumea ?
U ARE SUCH A BITCH AND U'VE GOT SOME ISSUES!!!!!!!!!
prostul nu e prost destul tre sa fie si fudul...ce sa-i faci....
c_r_i
Postat pe 20 Septembrie 2008 06:54

va rg frum. knd vb d mn sa vb corent sa int si eu c zici k altfl o s crd k snt proste`.
mi`as fi dorit s fiu pincohio poa` ma inv u !

Sabrina_Nede
Postat pe 20 Septembrie 2008 11:01
Eu cat am fost virgina am fost apreciata pt asta;m-au privit altfel si am fost tratata altfel de catre prietenii mei.Baietii isi doresc fete cu experienta si care sa nu-i tina mult pe uscat, dar ii deranjeaza nr de parteneri din trecut.Nicicum nu-i bine!
Iubitul meu(singurul cu care...) mi-a spus ca isi dorea o virgina;nici prin cap nu i-a trecut vreodata ca eu as mai fi(eram amici de vreo 2ani si stia ca intotdeauna aveam pe cineva).Zilele trecute l-am intrebat ce apreciaza cel mai mult la mine si m-a mirat raspunsul lui "puritatea ta"
Lolita_bi
Postat pe 20 Septembrie 2008 11:30
ce e aia virginitate si de ce sa o pastram indiferent daca suntem barbati sau femei. la ce ne ajuta sau cu ce ne impiedica? am cunoscut si am ramas prietene o asistenta de la ginecologie care spunea in felul urmator: nu inteleg de ce unii se impiedica sau sunt complexati de o bucata de pielita, fiindca asta e fecioria dragii mei, o bucata de pielita in plus. nu va mai faceri griji si probleme in privinta acestui lucru minor. vreti sa va pastrati pana la casatorie faceti-o daca nu nu va impiedica nimeni si nici nu e un lucru necesar. trebuie inainte de toate sa va ganditi daca dupa casatorie va va fi tot atat de fidel sau fidela, daca nu va dori sa mai zburde si prin alte paturi, daca n7u va vrea sa incerce si altceva si cu altceva sau altcineva... consecintele. omul e curios din fire si daca nu incearca fructul oprit inainte .... marul Evei... fructul pacatului e greu de crezxut ca nu o va face dupa casatorie... si apoi va treziti ca sunteti inselati? my gard, m-a inselat, ma simt ofensat... nu poti cunoaste un om dupa o viata langa el, ce ii trece prin cap, poate nici nu iti spune ce visuri, ce fantezii are... asa ca nu va mai faceti vise si iluzii, rugati-va la Dumnezeu sa va ajute si sa va dea curajul sa infruntatii tot ce e va dat in viata, fiindca intreaga viata ne este o loterie! la multi ani si noi sa traim bine, vorba unui cunoscut politician al nostru. ganditi-va inainte de alua o decizie si fie sa nu intram in saptamana oarba nici unul dintre noi.
mitzura
Postat pe 20 Septembrie 2008 11:40
pana la urma nici eu nu as face nimic cu un virgin. am incercat o data cu unul aproape virgin si am zis ca nu-mi mai trebuie niciodata. si chiar ca eu nu am treaba de cate a avut el inainte, ce a facut cu ele, cine mai stie, asa cum ii intereseaza pe unii baieti la o fata. ii inteleg pe baietii care nu vor virgine, pt ca nici mie nu-mi plac virginii!

chibritzel
Postat pe 20 Septembrie 2008 12:56
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-20 11:01:29
va rg frum. knd vb d mn sa vb corent sa int si eu c zici k altfl o s crd k snt proste`.
mi`as fi dorit s fiu pincohio poa` ma inv u !



ai baut apa dupa cine nu trebuie sau ce patisi ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 13:13
incercam sa vorbesc shi eu ca domnisoara desteapta :( ca mi`a zis ca sunt proasta si nu stiu sa citesc. Asa ca m`am hotarat sa iau lectzii:
Sabrina_Nede
Postat pe 20 Septembrie 2008 16:00
nu inteleg de ce va bateti voi capul cu oamenii astia "dashteptzi" care isi demonstreaza "superioritatea" prin observatii care nu arata decat incapacitatea lor de a vedea intregul si de a recepta mesajul. cine are nevoie de ei?

mai bine hai la o cafea linistita si cuminte!
chibritzel
Postat pe 20 Septembrie 2008 16:28
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-20 16:00:43incercam sa vorbesc shi eu ca domnisoara desteapta :( ca mi`a zis ca sunt proasta si nu stiu sa citesc. Asa ca m`am hotarat sa iau lectzii:


chibritzel
Postat pe 20 Septembrie 2008 16:29
daca u ma crezi proasta doar ptr k am obiceiu sa prescurtez inseamna k esti u vaca
invata si u sa scri dk tot comentezi d mn

Postat pe 20 Septembrie 2008 16:36
si sabrina eu doar am scris prescurtat nu cum ai scris u cu atateaaaaaa greseli asa k...:-h

Postat pe 20 Septembrie 2008 16:38
De la: sonya17, la data 2008-09-20 16:36:51daca u ma crezi proasta doar ptr k am obiceiu sa prescurtez inseamna k esti u vaca
invata si u sa scri dk tot comentezi d mn


VACÃ, vaci, s.f. 1. Animal domestic din specia bovinelor, femela taurului;

Deci sunt femeia taurului ca ai tu OBICEIU sa prescurtezi




Scuza-ma ca te-am subestimat si te-am crezut proasta doar pentru ca ai OBICEIU sa prescurtezi.
Imi cer milioane de scuze ca nu te-am crezut proasta din mai multe motive !
Sabrina_Nede
Postat pe 20 Septembrie 2008 16:51
De la: sonya17, la data 2008-09-20 16:36:51daca u ma crezi proasta doar ptr k am obiceiu sa prescurtez inseamna k esti u vaca
invata si u sa scri dk tot comentezi d mn


daca vorbesti cu mine: eu nu te cred proasta, nici despteapta, pentru ca nu te cunosc!
si nu e vorba doar de prescurtari. te legi aiurea de oameni ca nu stiu sa scrie, dar cu exceptia prescurtarilor, citeste mesajul tau. nu vezi nimic gresit? eu vad. dar nu conteaza asta. conteaza ca jignesti si iti place sa te certi. ce naiba, pana la urma suntem fete, ar trebui sa fim cel putin manierate, nu taranci.
sa ne-auzim de bine!
chibritzel
Postat pe 20 Septembrie 2008 16:55
chibritzel eu nu m-am legat d sabrina ea a inceput sa ma faca proasta si k nush sa scriu...
asta nu cred k era treaba ei ptr k eu am lasat un msj ptr altcineva

Postat pe 20 Septembrie 2008 17:15
baga bine la cap ce a zis iris,asa...hai ca reusesti..da...asta era!
sweetpink
Postat pe 20 Septembrie 2008 17:24
sonya draga , sabrina nu te-a facut proasta , te-a rugat doar sa scrii corect ceea ce este o maarreee diferenta .
Daca nu stii sa faci diferenta dintre o rugaminte asta e alta treaba !

Ai lasat un mesaj pentru altcineva dar toti cei care intra pe pagina si vede mesajul tau il vor citi ......cam greu sa-ti desluseasca cineva scrisul
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 17:24
ti-am mai zis sa te linistesti!ce e cu tine?
sweetpink
Postat pe 20 Septembrie 2008 17:25
Iris,cred ca stiu pt cine e mesajul.... Un pariu ,ceva?
sweetpink
Postat pe 20 Septembrie 2008 17:27
De la: sweetpink, la data 2008-09-20 17:27:02Iris,cred ca stiu pt cine e mesajul.... Un pariu ,ceva?


hhmmm , stii mai multe decat mine bine , eu nici nu am citit tot topicul asa ca se explica
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 18:32
vrei pariu ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 18:33



MuuuuuuUUUUuuuuuuuUUUuu
Sabrina_Nede
Postat pe 20 Septembrie 2008 19:01
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-20 18:32:43
De la: sweetpink, la data 2008-09-20 17:27:02Iris,cred ca stiu pt cine e mesajul.... Un pariu ,ceva?


hhmmm , stii mai multe decat mine bine , eu nici nu am citit tot topicul asa ca se explica


Hai ca va dezvalui secretul...pica pariul tura asta ca ma pun sa dorm sa imi scada febra,dar la cum scrie fata cu prescurtati si asa neinteligibil,plus inteligenta de necontestat eu zic ca nu i se putea adresa decat lui claudiu... Voi ce ziceti?Si dupa cat e de artagoasa,as zice ca e ceva neam cu dana,dar la asta nu am nici o certitudine.
sweetpink
Postat pe 20 Septembrie 2008 19:05
citeste mai bn c a scris sabrina si dak vreau sa scriu cu prescurtari e treaba mea draga nu e nevoie sa citesti u
si intr-un final mai duceti-va dracu toate krenu aveti loc d mn

Postat pe 20 Septembrie 2008 20:14
De la: sonya17, la data 2008-09-20 20:14:35citeste mai bn c a scris sabrina si dak vreau sa scriu cu prescurtari e treaba mea draga nu e nevoie sa citesti u
si intr-un final mai duceti-va dracu toate krenu aveti loc d mn


sigur nu esti claudiu sub acoperire ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Septembrie 2008 23:45
De la: anderson, la data 2008-09-04 10:50:14eu sunt pentru fetele experimentate. Vreau ca tipa cu care ma culc sa stie ce avem de facut nu sa stau s-o invat.


eu mereu am avut 2 reguli: farat tipe virgine si fara minore.



da dragule, dar tu ai doar 23. poate asa gandea si el la varsta ta!
in concluzie, depinde draga mea peste cine dai ... gandesc diferit!!
morticia_adams
Postat pe 21 Septembrie 2008 00:37
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-20 23:45:26
De la: sonya17, la data 2008-09-20 20:14:35citeste mai bn c a scris sabrina si dak vreau sa scriu cu prescurtari e treaba mea draga nu e nevoie sa citesti u
si intr-un final mai duceti-va dracu toate krenu aveti loc d mn


sigur nu esti claudiu sub acoperire ?


Daca nu e el ...e jumatatea lui..Vezi tu iris,destinul
sweetpink
Postat pe 21 Septembrie 2008 01:01
e cineva pe care nu l-ai dat dracu?
ar trebui sa facem un topic special pentru cei care vor sa se certe, sa se injure - aveti ceva cu vreun utilizator intrati acolo si va spuneti off-ul.
c_r_i
Postat pe 21 Septembrie 2008 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va ganditi vreodata ce lasati in urma voastra??? 13 De la: sadora 30 August 2009 16:03
Virginitate 6 De la: kudika_974892 30 Mai 2015 13:44
Cu ce actori v-ati dori sa faceti sex? 295 De la: cotyca 28 Aprilie 2011 08:29
Help! Cum o fac sa slabeasca in cateva zile! 149 De la: ladyday 12 Octombrie 2011 09:26
E gay, bisexual, sau e doar o chestiune....nu stiu cum sa o numesc? 23 De la: kudika_34152 14 Mai 2013 13:43