Setari Cookie-uri

ne-am despartit, acum vrea sa fim prieteni ...se poate???

nu e treist deloc ...incercati fetelor sa fiti deschise la minte...viata e plina de surprize...
si sa fi sigura ca atunci cand ti se intampla ceva rau exista alte sute de persoane in lumea asta care trec prin aceeasi situatie...
alina_constantin88
Postat pe 15 Iunie 2010 16:17
nu e trist deloc ...incercati fetelor sa fiti deschise la minte...viata e plina de surprize...
si sa fi sigura ca atunci cand ti se intampla ceva rau exista alte sute de persoane in lumea asta care trec prin aceeasi situatie...
alina_constantin88
Postat pe 15 Iunie 2010 16:17
eu cred k lui ii mai fuge ochii dupa altcnv...si dak nu face fatza la 2 ..pe una o tzine pe tusa ...dar mai are si frik k nu face alegerea corecta de aceea vrea sa ramanetzi prieteni ptr a nu te pierde de tot ..sa te stie acolo undeva si + k stand cu el si in calitate de amik nu il potzi uita, iar el te vede mereu ..vede k nu esti cu altcnv. sfatul meu este sa l pui la incercare ..lansand o bamba ....afiseaza te cu un baiat sau fa in asa fel incat sa auda k ai fii cu altcnv. cu cat ii aratzi k suspini dupa el ..cu atat se prelungeste "joaca" lui..si u suferi mai mult. JOACA TE SI U !!




BAFTA:*
raluca007
Postat pe 15 Iunie 2010 19:20
nu pot sa-i inteleg ..cum as mai putea sa raman amicul tau ..dupa o relatie...imposibill
kudika_7184
Postat pe 12 Mai 2012 02:13
Acum 3 sãptãmîni mai despãrțit de iubitul meu....de fapt el a decis asa eu iam respectat decizia de a ne despãrți......doar ca eu il iubesc mult....el mea cerut sa fim prieteni imediat dupã despãrțire........Am încercat sa nul mai caut sai arat ca sunt indiferenta.......dar el singur ma cauta ma suna imi scrie......Si chiar ne întîlnim mai des întîmplãtor decit atunci cînd eram împreunã.......mie imi este foarte greu dar incerc sa nui arat......in astea 3 sãptãmîni el a încercat sa înceapã o relație.....cu trei fete a facut cunostinta dar încã cu nici una nu are ceva serios si ma tot cauta pe mine eu am 26 iar el 27 ani......chiar am avut si curajul de a esi împreunã cu el dar nu singuri cu alți amici comunia......se comporta cu mine de parca am fi impreuna......Eu nustiu ce sa fac is confuzã mii greu sa vad ca face asa.....nu înceteazã sa imi cearã ajutor cind are nevoie eu nul refuz pentru țin mult la el.....nustiu unde va duce aceasta prietenie .....mii frica.....as vrea sa il pot uita si sa pot lua viața de la inceput fara el dar totul din jur imi aduce aminte de clipele frumoase petrecute împreunã
Augustina_Radu_1
Postat pe 18 August 2015 15:25
Acum 3 sãptãmîni mai despãrțit de iubitul meu....de fapt el a decis asa eu iam respectat decizia de a ne despãrți......doar ca eu il iubesc mult....el mea cerut sa fim prieteni imediat dupã despãrțire........Am încercat sa nul mai caut sai arat ca sunt indiferenta.......dar el singur ma cauta ma suna imi scrie......Si chiar ne întîlnim mai des întîmplãtor decit atunci cînd eram împreunã.......mie imi este foarte greu dar incerc sa nui arat......in astea 3 sãptãmîni el a încercat sa înceapã o relație.....cu trei fete a facut cunostinta dar încã cu nici una nu are ceva serios si ma tot cauta pe mine eu am 26 iar el 27 ani......chiar am avut si curajul de a esi împreunã cu el dar nu singuri cu alți amici comunia......se comporta cu mine de parca am fi impreuna......Eu nustiu ce sa fac is confuzã mii greu sa vad ca face asa.....nu înceteazã sa imi cearã ajutor cind are nevoie eu nul refuz pentru țin mult la el.....nustiu unde va duce aceasta prietenie .....mii frica.....as vrea sa il pot uita si sa pot lua viața de la inceput fara el dar totul din jur imi aduce aminte de clipele frumoase petrecute împreunã
Augustina_Radu_1
Postat pe 18 August 2015 15:25
De la: Augustina_Radu_1, la data 2015-08-18 15:25:34Acum 3 sãptãmîni mai despãrțit de iubitul meu....de fapt el a decis asa eu iam respectat decizia de a ne despãrți......doar ca eu il iubesc mult....el mea cerut sa fim prieteni imediat dupã despãrțire........Am încercat sa nul mai caut sai arat ca sunt indiferenta.......dar el singur ma cauta ma suna imi scrie......Si chiar ne întîlnim mai des întîmplãtor decit atunci cînd eram împreunã.......mie imi este foarte greu dar incerc sa nui arat......in astea 3 sãptãmîni el a încercat sa înceapã o relație.....cu trei fete a facut cunostinta dar încã cu nici una nu are ceva serios si ma tot cauta pe mine eu am 26 iar el 27 ani......chiar am avut si curajul de a esi împreunã cu el dar nu singuri cu alți amici comunia......se comporta cu mine de parca am fi impreuna......Eu nustiu ce sa fac is confuzã mii greu sa vad ca face asa.....nu înceteazã sa imi cearã ajutor cind are nevoie eu nul refuz pentru țin mult la el.....nustiu unde va duce aceasta prietenie .....mii frica.....as vrea sa il pot uita si sa pot lua viața de la inceput fara el dar totul din jur imi aduce aminte de clipele frumoase petrecute împreunã



Iti este frica de ce anume ? Un aventurier pe care-l iubesti :) Nimeni nu poate decide pt tine , ba vrei , ba nu vrei povestea ta , se pare a fi scrisa de o copila de 16 ani , nicidecum 26 .
kudika_988778
Postat pe 21 August 2015 12:42
Buna seara, am si eu o mica dilema: am incercat sa ma impac cu fostul meu iubit, ne-am certat pe alocuri, am stat separati cateva luni, iar acum vrea sa iesim din cand in cand, ne culcam impreuna, stiu ca tine la mine, dar sustine ca nu suntem un cuplu. Vrea sa ne vedem rar, si doar daca il chem eu, el nu ma mai cauta. Ce inseamna asta? Va rog sa ma ajutati, multumesc! Ce e de facut? :)
irina_irinia
Postat pe 26 Septembrie 2015 04:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CADOU:) 10 De la: mimi_ca29 4 Decembrie 2010 23:18
Cred ca iubitul meu e gay dar nu vreau sa judec prea devreme 21 De la: kudika_929533 26 Octombrie 2013 18:32
Un sfat...... 3 De la: kudika051287 30 August 2009 17:25
Ce ar fi drept,corect si intelept sa fac? 24 De la: Pulbere-de-stele 7 Aprilie 2015 14:10
sfaturi competente 21 De la: stem_29 9 Noiembrie 2010 23:20