Setari Cookie-uri

Ai putea trece peste un "one-night stand" al partenerului?

dak as fi convinsa k pe mn ma iubeste si "one night stand-ul" a fost o slabiciune as trece peste dar probabil i-as reprosa asta la fiecare cearta! eu crd k oricine poate fi pus in ipostaza asta...din diverse motive poti calca stramb fara intentie...si spun asta pt k am patit-o si eu
angel_in_disguise
Postat pe 4 Decembrie 2008 11:43
Nu,eu nu as accepta asa ceva...asta inseamna respect si daca nu are asa ceva fata de tine atunci adio om caruia sa-i zici un te iubesc...nu sunt acceptate nici scuze...nu exista asa ceva...nu-l obliga nimeni...nimeni nu sta cu pistolul la capul lui,daca il deranja ceva sau simtea nevoia de ceva trebuie sa vb cu partenera nu sa caute...daca as fi (sa ma ajute Domnul sa nu dau peste asa ceva)in sit asta...bey de nu l-as face de ras la toti....familie,prieteni,colegi de work,la toti...si l-as insela sa ma descarc,i-as trimite poze...si apoi un spitz in dos...
Inabu
Postat pe 4 Decembrie 2008 11:55
Depinde de "ce-i in joc"!Oricum nimic nu va mai fi la fel ca altadata.Constient fiind de faptul ca eu in acea noapte nu am dormit de grija imaginandu-mi fel; de fel de scenarii precum ca ar fi patit ceva iar d-mnelui la distractie uitand de existenta mea....!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ierti ,dar nu uiti NICIODATA.Dupa cum am mai spus : nu poti fi radical in reactii atata timp cand sunt in joc ...foarte multe.Poate sa mearga totul mai departe dar, nimicnu va mai fi ca inainte de............
ana_lili36
Postat pe 5 Decembrie 2008 20:12
raspuns:NU in nici un fel de conditie...circumstanta...etc
elisa_me
Postat pe 6 Decembrie 2008 02:07
NU.CA E ONE NIHT STAND CA dureaza o luna sau un an,nu vad diferenta?tot inselat se cheama
nor_pufos
Postat pe 6 Decembrie 2008 18:52
De la: alexutzab, la data 2008-09-23 17:41:08eu cred k da...daca ar fi primul si depinde si de la cine am aflat
cred ca nu,tot inselat se cheama ,care e diferenta?
nor_pufos
Postat pe 16 Decembrie 2008 02:06
Atata timp cat nu are curajul sa discute deschis in momentul in care ceva nu este in regula ( presupunand ca acesta este motivul one night stand-ului), inseamna ca este un las. Si deci nu are circumstante atenuante. In momentul in care ceva nu merge bine comunicarea e cheia, daca se apuca acum sa se culce cu una si cu alta din cauza ca vezi doamne relatia nu mai e cum era inseamna ca o face din placere si pentru ca vrea nu ca ar fi ranit sau ca ar suferi. Iar asta zice multe despre "calitatile" lui. Daca se vrea aflarea solutiilor, metode exista iar one night standul nu se afla printre ele.

Clar NU
Gerly
Postat pe 16 Decembrie 2008 02:32
Nu as putea fi de acord bineinteles cu "one-night stand" a partenerului
NICOLETA69
Postat pe 19 Decembrie 2008 13:54
cum sa i iert one night stand-ul lui ??? cand poate el face dragoste cu mine si se gandeste la noaptea trecuta.,poate el imi zambeste dar in gandurile lui e aia...asa K ..
alina_luminita
Postat pe 19 Decembrie 2008 14:24
Ca nu...ca da...ati trecut vreodata prin asa ceva??? Sunt cazuri in care chestia asta aduce ceva bun in relatie...o sa credeti ca sunt nebuna, dar pana nu ti se intampla tie, never say never!
mrskattousa
Postat pe 6 Februarie 2009 10:39
si eu am fost inselata o data.. de cel care imi spunea ca ma iubeste.. si mai era si primul pentru mine:(.. m-a durut atat de mult.. k il iubeam.. si nu-mi venea sa cred ca m-a tradat in acest fel.. dupa 2 luni in care eram certati.. am vrut sa ma impac cu el.. tot eu i-am propus asta.. de ce?.. pentru k nu puteamm sa trec peste.. pentru k era primul.. si desi eram pe punctul de a ne impaca... din diferite motive .. am ajuns sa ne certam atat de rau incat acum nu ne mai vb deloc.. :(.. nu ai sa poti trece peste.. pentru k tradarea e prea dureroasa.. sa stiu k u il iubesti.. si el t-ea INSELAT
kamara
Postat pe 6 Februarie 2009 16:09
De la: mrskattousa, la data 2009-02-06 10:39:49Ca nu...ca da...ati trecut vreodata prin asa ceva??? Sunt cazuri in care chestia asta aduce ceva bun in relatie...o sa credeti ca sunt nebuna, dar pana nu ti se intampla tie, never say never!


uite k am trecut prin asa ceva
alina_luminita
Postat pe 6 Februarie 2009 18:12
Nup...eu unu am trecut prin asa ceva...si a fost prima si ultima pt ea :P...una e sa se intalneasca cu el odata (o cafea,pupaturi...hai k asta as putea ierta...dupa niste discutii lungi... ) k "prieteni"...si alta e sa faca sex (asta nu pot ierta pt nimik in lume)...
BogdanPaul
Postat pe 7 Februarie 2009 06:54
sunt unele persoane care ar putea trece peste...iar altele nu. deocamdata nu am fost in situatia asta..si sper sa nu fiu sa zicem ca pana la urma l-as ierta (dar fff greu), dar cu siguranta nu as uita...si relatia dintre noi, clar nu ar mai fi ca inainte...si daca nu va mai fi ca inainte., ce rost are sa mai stai impreuna cu el..sa te macine mii de ganduri..sa te gandesti k poate tu nu mai esti buna pt el...si tot felul de chestii dinastea?? din moment ce a facut-o o data..la fel de bine poate sa o faca si a 2 a si a 3 a si a 100 a oara...si sa nu aprecieze deloc ca l-ai iertat. e o vorba: prima data e vina lui (ca te-a inselat), dar a doua oara, e vina ta pt k ai lasat sa se intample asta. cred ca cel mai bine ar fi sa tai raul de la radacina Acum fiecare face cum stie si cum simte...
FRN
Postat pe 8 Februarie 2009 16:05
pai cred ca l-as ierta
daca a faacut-o odata o mai face....stiu din proprie experienta
tzuzi
Postat pe 9 Aprilie 2009 00:05
De la: isa_20, la data 2008-09-24 08:59:51sincer nu cred ca as putea trece si nici nu l-as ierta...pentru ca daca s-a intamplat o data se poate intampla si a doua oara...si din moment ce eu nu il insel cu altul,fie si pentru o noapte,de ce sa faca el asta...nu sunteti de acord cu mine??



sunt complet de acord cu tine Sunt corecta ! fi si tu corect cu mine !

Postat pe 7 Mai 2009 13:43
nu,sub nici o forma nu as trece. scurt.
cristi_nne
Postat pe 7 Mai 2009 15:08
hi
Cassey
Postat pe 19 Mai 2009 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire cu nabadai 11 De la: MotherNorth 13 Februarie 2011 14:00
din amanta am dvenit prietena inselata.... 79 De la: maimai_no1 15 Octombrie 2011 18:20
el sau amantul ???? :( 19 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:52
de 2 ori tradare 17 De la: creatzacreatza 11 Septembrie 2009 18:32
Buna! Am nevoie de un sfat! 28 De la: kudika023770 26 Septembrie 2011 23:29