Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

De la: sarutama, la data 2008-12-13 22:57:28
De la: Georgia99, la data 2008-12-13 22:54:15
De la: dana_3, la data 2008-12-13 22:51:35habar nu aveti cu cine discutati ca eu nu sunt femeie ci un barbat adevarat asa sa stiti cu cine aveti de a face



:)))))))))))))))))))))

in cazul asta este mai grav ! ai mari probleme cu capul ! :))))))) fugi la primu' spital, du-te la zuzu in puii mei :))))))) cat pot sa rad !!!!
unde ai zis ca e spitalul asta si cum se cheama?,,,zuzu,,,,e tare ,,,fata !!!sau domnu,,,am eu acilea niste doftoriii tari de tot iti trimit poze cu ei daca vrei dan,,,sau dana???



zuzu este orice spital de nebuni :D ii asteapta cu bratele deschise pe nebuni :D Cu bratele deschise si cu doza de pastile :))))))

Postat pe 13 Decembrie 2008 23:02
De la: dana_3, la data 2008-12-13 22:51:35habar nu aveti cu cine discutati ca eu nu sunt femeie ci un barbat adevarat asa sa stiti cu cine aveti de a face



ei,hai ca pe asta n-o mai cred...femeie care arata ca un barbat,da!se poate...da tu tre sa intelegi ca nu e vina ta!asa esti tu,de la mama natura!URATA!
Si daca arati ca un barbat,femeie fiind...nu trebuie sa te si consideri!
mary_ct
Postat pe 13 Decembrie 2008 23:15
De la: miky_blonda, la data 2008-12-09 10:51:36dragii mei eu am o rel de 1 an si 3 sapt si stau la prietenul meu din a doua zi dupa ce ne-am cunoscut.Dormim in acelasi pat si totusi ...nu s-a intamplat nimica.Bine mereu imi spune ca nu mai rezista dar totusi ma asteapta pana sunt pregatita.Pt mine s-a last de fumat,lucru care m-a facut sa-l iubesc si mai mult si m-a acceptat asa cum sunt.De dus la altele nu are cum deoarece suntem non stop impreuna deoarece el e patron si nu prea se duce la serv iar cand se duce mereu ma i-a cu el ca nu ma lasa singurica:D.Stiu sigur ca nu ma inseala...virgin nu e pt ca noi cand ne-am cun el o facea mereu cu fete...deasta nici nu am crezut vre-odata ca a-si putea avea vre-o rel cu el.Asa ca se poate relatie fara sex pt ca nu sexul face o relatie ci multe alte lucruri... deasta imi doresc sa devin si sotia lui ca e pt prima data cand un baiat nu vrea numai sex de la mn:D


incep sa ma intreb ...daca nu cumva TU ai o problema....
ninushk
Postat pe 13 Decembrie 2008 23:25
De la: dana_3, la data 2008-12-13 22:51:35habar nu aveti cu cine discutati ca eu nu sunt femeie ci un barbat adevarat asa sa stiti cu cine aveti de a face



un barbat adevarat????....adica esti gay????
ninushk
Postat pe 13 Decembrie 2008 23:42
De la: don_scarlatt, la data 2008-12-02 01:17:16cred ca mi s-a urcat postul la cap, dar apropo de relatii fara sex, cred ca eu de ex n-as putea avea o relatie lipsita de sex nici macar cu mine insami. pe langa faptul ca pentru orice om, alias animal, sanatos, orice exemplar de sex diferit e un potential partener, dar eu personal daca as fi barbat cred ca mi-as pune-o inclusiv mie, actuala femeie. e in firea unei fiinte sanatoase sa vrea. nu insa sa o si faca alandala, fara discernamant.

iar astia de vad relatiile cu fluturi si asexuat mi se par buni de dus la endocrine. macar pr un check up. ok, nu o faci ca respecti si iubesti. dar de vrut si putut, poti? e o intrebare retorica...


tot respectul!!
ramon_cita2005
Postat pe 13 Decembrie 2008 23:43
DA exista, sincer cred asta atunci cand barbatu isi scuie sculele in pod si are varsta inaintata si babuta abia se mai taraie cred ca sexu e doar in vise .....
mickyyo_parintele
Postat pe 13 Decembrie 2008 23:52
foarte interesanta discutie m-am amuzat de minune.pt mine e foarte ciudat sa aiba cineva relatie fara sex adik ce relatie mai e si asta? se poate numi relatie? daca iti place cineva si il iubesti si stii ca isi doreste lucrul asta de la tine de ce sa-l tii la regim? si cum sa nu o faci pana in seara nuntii si sa te trezesti ca nu iti place sex-ul cu persoana respectiva e cam naspha.....si sexul oral e foarte normal deasemeni nu e orgie ,eu stiam ca orgie e in grup si altele mai chestii mai putin normale dar nu ceva care face fffff multa lume in zilele noastre
elenytza21
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:00
pai cred ca exista si astfel de relatii.uneori poate unu dintre parteneri nu se simte suta la suta pregatit asa'k evenimentu se mai lasa asteptat'
aleera
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:02
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-12-13 23:52:32DA exista, sincer cred asta atunci cand barbatu isi scuie sculele in pod si are varsta inaintata si babuta abia se mai taraie cred ca sexu e doar in vise .....




si atunci mai incearca cate ceva...poate nu reusesc,dar de incercat incearca!
mary_ct
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:03
De la: mary_ct, la data 2008-12-14 00:03:06
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-12-13 23:52:32DA exista, sincer cred asta atunci cand barbatu isi scuie sculele in pod si are varsta inaintata si babuta abia se mai taraie cred ca sexu e doar in vise .....




si atunci mai incearca cate ceva...poate nu reusesc,dar de incercat incearca!




eu zic ca nu mai incerci cand abia abia te mai misti si moarte iti bate la geam......te rogi sa te mai "scoli "a 2-a zi ca de "el" ai si uitat ca exista decand porti pempar pt adulti
mickyyo_parintele
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:05
De la: heaven_gate, la data 2008-12-09 20:48:41
De la: dana_3, la data 2008-12-09 20:41:50FITI SERIOASE CA NU MA IMBAT NICI CU APA RECE NICI NU MA AMAGESC SI EU SUNT MULTUMITA DE EL CHIAR DACA NU FACE SEX CU MINE TOT TIMPUL NU E VORBA DE O RELATIE NESANATOASA SI CHIAR DACA A TRECUT UN TIMP DE CIND NU S-A CULCAT CU MINE NU II FAC REPROSURI PENTRU ASTA BA DIN CONTRA VREAU SA MA APROPII MAI MULT DE EL PENTRU A MA DORI SI MAI MULT EL NU MA CONSIDERA PE MINE O TIRFA IN PLUS ARE PLANURI MULTE DE VIITOR CU MINE TOCMAI PENTRU CA CONSIDERA CA MA IUBESTE SI ATUNCI CAND NU FACE SEX CU MINE



mai tu cam uiti ce minti
spui ca te-a parasit
apoi ca esti fericita cu el...
apoi ca se duce la altele si cu tine sta doar pt bani....
mai fatuco du-te la psiholog...ai luat-o razna de lipsa de pu la......


ramon_cita2005
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:10
De la: ladya, la data 2008-12-13 04:29:21sunt ferm convinsa ca pot exista relatii fara sex, pana la urma fiecare face lucrurile in felul lui desi mie personal mi s-ar parea cel putin ciudat sa dorm cu ceva tare impungandu-mi pijamaua in partea dorsala vreme de un an iar eu sa raman ca buturuga cu spatele... ca sa nu mai spun de sanatatea fizica si mentala a bietului om!
in alta ordine de idei, cred ca m-am bagat in discutia cu d-na dana fix ca chiloti-n fund - de ce m-oi baga eu unde nu ma pricep nu stiu!!! bine, cred ca nici doamna in cauza nu stie exact despre ce e vorba - mai intai e nemultumita ca partenerul o inseala fiindca 'mneaei nu se pricepe la orale si alte perversiuni la fel de minore dar tot e bine ca sponsorizeaza escapadele genital-sentimentale ale domnului cu dansa bleaga; apoi comportamentul 'mnealui capata o forma mitica si aureolata de noul spectru luminos emis de curcubeul ideilor jumatatii ideale 'mneaei incepe sa lupte cu tot forumul clamand lipsa de decenta si rautatea lumii ce vrea s-o desparta de fatul-ei-voinic-cand-era-mic.
oare de ce am dat eu atatia bani unui barman pe bautura cand puteam sa citesc posturile doamnei? ameteala era mai sigura si ramaneam si cu buzunarul neatins, ca netul il platesc oricum!!!


Bine zis!!super tare!!
ramon_cita2005
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:16
De la: dana_3, la data 2008-12-13 12:20:34pentru madam de 33 de ani sa nu o doara capul daca nu o priveste poate ca ea doarme in pat cu ceva tare impungand-o prin pijama dar sa nu generalizeze si sa-i fie rusine ca poate sa injure asa de urat fara motive in primul rind eu nu am fost inselata de partenerul meu daca era asa astazi nu mai eram cu el chiar daca nu ma pricep la sex oral si alte perversiuni facute de profesioniste care fac sex pe bani grei si nici nu am sponsorizat niciodata escapadele genital-sentimentale ale nici unui barbat pentru ca sunt prea demna ca sa faca asa ceva si nici nu m-am luptat cu tot forumul pentru lipsa de decenta nu mai faceti bascalie pe seama mea ca nu tine


femeie,u citesti ce scrii???? esti de a dreptul penibila!!!
ramon_cita2005
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:23
De la: mary_ct, la data 2008-12-14 00:03:06
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-12-13 23:52:32DA exista, sincer cred asta atunci cand barbatu isi scuie sculele in pod si are varsta inaintata si babuta abia se mai taraie cred ca sexu e doar in vise .....




si atunci mai incearca cate ceva...poate nu reusesc,dar de incercat incearca!
de acord cel putin exista vointa
elenytza21
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:24
De la: ladya, la data 2008-12-13 18:16:04as putea s-o las balta si ma ma duc sa fac o baie fierbinte si relaxanta, dar jur ca nu pot, ma amuza mult prea mult...
pai cucoana dana, chiar tu te plangeai cateva pagini mai inainte ca partenerul nu vrea sa faca sex cu tine pentru ca nu-i faci oral si se duce la altele mai pricepute si de la tine nu vrea decat banii!!! asta TU cu mana TA ai scris, in afara de cazul in care esti vesnic beata si atunci te intelegem, nu ai cum sa-ti amintesti ce ai facut cu 5 minute inainte! sau ai alzheimer, dar eu nu cred, la 42 de ani nu se face boala asta!
aaaaa, si sa stii ca nu am injurat deloc, poti sa intrebi pe oricine vrei, faptul ca tu nu intelegi prea bine ce vreau eu sa spun nu inseamna ca injur, inseamna doar ca tu ... ghici!


ramon_cita2005
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:27
De la: dana_3, la data 2008-12-07 11:12:42am si eu acceasi parere si o situatie asemanatoare adica prietenul meu nu mai face sex cu mine de anul trecut din luna iulie intrucit lui ii placea foarte mult sa i se faca sex oral iar eu nu eram de acord sa ii fac lui sex oral si de aici am avut mai multe discutii contradictorii care s-au terminat cu certuri si apoi cu o despartire care a durat cam 10 luni apoi iar ne-am impacat am ajuns iar sa dorm si cu el in pat vreo trei nopti dar a refuzat sa se atinga de mine ba chiar ma respingea cind incercam sa ma apropii de el in pat nu stiu ce sa cred dar in mod sigur el m-a refuzat deoarece se satisface sexual cu alta femeie asta e sigur si de aceea m-a respins pe mine in pat atunci de ce a fost de acord sa doarma cu mine in pat daca nu mai doreste sa faca sex cu mine vreau un sfat de la voi ce parere aveti de un astfel de prieten



a acceptat sa doarma cu tine ....pt ca nu avea unde sa dparma in alta parte( e singura explicatie logica si de bun simt)
ninushk
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:29
De la: dana_3, la data 2008-12-13 21:29:50pentru madam georgia99 de 20 de ani cum iti permiti imputita si jegoasa ordinara sa ma improsti pe mine cu noroi nu vezi ca esti un jeg uman si un wc de golit sexul barbatilor nu te priveste cu cine se culca al meu sunt sigura 100% ca nu ma insala cu alta nu am nevoie de sfaturi de la boarfa jegoasa ca tine retardata si tiganca analbeta cu cap sec care ase spurca cu perversiuni si habar nu are ca acelea nu sunt placute ci cele mai neplacute si oribile orgii o spune cineva cu 20 de ani mai mare ca tine la virsta mea nu vei mai vorbi si gandi asa


Woooow!se vede ca ai trait in mahala!!
ramon_cita2005
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:29
De la: dana_3, la data 2008-12-13 21:39:05pentru cucoana ladya de 33 ani de ce te doare capul cu cine face sex partenerul meu ce vrei sa faca cu tine cred ca te-ar scuipa la cat de ordinara si vulgara esti nu tie rusine sa vorbesti asemenea minciuni partenerul meu nu se murdareste cu taraturi jegoase care isi vand marfa pe bani e foarte curat nu se spurca cu gunoaiele alea iar cu mine nu sta pentru bani ci pentru ca tine enormm la mine si ma iubeste cu adevarat


Doamne!!unde ai trait pana acum???mi e greu sa cred ca ink mai exista asa ceva pe lume,dar dana_3 esti dovada vie de prostie nemasurata!!!
ramon_cita2005
Postat pe 14 Decembrie 2008 00:34
De la: dana_3, la data 2008-12-13 22:51:35habar nu aveti cu cine discutati ca eu nu sunt femeie ci un barbat adevarat asa sa stiti cu cine aveti de a face


un adevarat barbat, ce mai! ia zi-ne, barbate, unde ai "jucaria", in fata sau in spate?

repet, NU NE PASA ce esti tu, cu cine esti, ce faci si de ce; concluzia majoritatii e ca esti etalonul pentru prostie si ar trebui sa fi dus(a) la geneva (sau unde se tin restul etaloanelor!) si inchis(a) acolo!

si inca ceva: te trezesti spurcand aiurea oameni care ti-au vorbit decent; faptul ca tu esti o persoana incapabila sa inteleaga anumite fraze, cuvinte, exprimari nu arata ca cei din jur vorbesc urat ci ca tu debordezi de prostie.
ca sincer cred ca putem sa-ti dam si noi de sa nu poti duce, dar nu meriti efortul!

Postat pe 14 Decembrie 2008 03:30
De la: dana_3, la data 2008-12-08 17:50:47nu cred ca imi bat joc de mine si chiar daca mi-am ajutat prietenul in momente mai dificile la rindul meu si el m-a ajutat pe mine atunci cind am avut nevoie asa ca ajutorul dat a fost reciproc si chiar daca el se abtine sa faca sex cu mine o face din respect pentru mine si nu vrea ca eu sa fiu o tirfa in plus care a trecut prin patul lui el asteapta mult mai mult de la mine decit o partida de sex cu care sa se laude la prieteni



daca ai avea 18 ani te-as crede dar sa spui la 42 ca nu se culca cu tine pt ca te respecta ,asta este o aberatie,un barbat la peste 40 si ceva de ani stie exact ce vrea de la o femeie,in cazul tau acel barbat cu care zici ca dormi si te respecta prin faptul ca nu te atinge NU TE VREA CA FEMEIE ,NU TE DORESTE SI NICI NU TE VA DORI NICIODATA are alte interese ,,DOAMNA" ai inteles?
de proasta cu P mare ai auzit ei asa esti tu.
adistefi1970
Postat pe 14 Decembrie 2008 06:31
cucoana aditza70 de 38 ani daca ai avea 18 ani te-as crede dar la 38 de ani sa spui asemenea minciuni ordinare despre mine trebuie ca esti nebuna de legat in camasa de forta esti O VACA PROASTA SI DOBITOACA dute si te cauta la cap si numaim arunca noroi pe cine nu trebuie

Postat pe 14 Decembrie 2008 11:06
De la: dana_3, la data 2008-12-14 11:06:25cucoana aditza70 de 38 ani daca ai avea 18 ani te-as crede dar la 38 de ani sa spui asemenea minciuni ordinare despre mine trebuie ca esti nebuna de legat in camasa de forta esti O VACA PROASTA SI DOBITOACA dute si te cauta la cap si numaim arunca noroi pe cine nu trebuie




dana, vezi ai grija ce vorbesti ca te bat parintii la popou ! am inteles ca viata ta inca depinde in mare masura de ei, chiar acum la varsta ta de 42 de ani ! Penibil femeie, ai o viata de toata jena, te inteleg de ce esti asa...

Postat pe 14 Decembrie 2008 11:12
De la: ramon_cita2005, la data 2008-12-14 00:29:24
De la: dana_3, la data 2008-12-13 21:29:50pentru madam georgia99 de 20 de ani cum iti permiti imputita si jegoasa ordinara sa ma improsti pe mine cu noroi nu vezi ca esti un jeg uman si un wc de golit sexul barbatilor nu te priveste cu cine se culca al meu sunt sigura 100% ca nu ma insala cu alta nu am nevoie de sfaturi de la boarfa jegoasa ca tine retardata si tiganca analbeta cu cap sec care ase spurca cu perversiuni si habar nu are ca acelea nu sunt placute ci cele mai neplacute si oribile orgii o spune cineva cu 20 de ani mai mare ca tine la virsta mea nu vei mai vorbi si gandi asa


Woooow!se vede ca ai trait in mahala!!




A trait in mahala?!!? Putin spus, eu nu inteleg de ce mai intra pe astfel de forum-uri si pune in discurie o problema personala daca nu e dispusa sa accepte si pareri cu care nu e de acord?! Pur si simplu, nu cred ca are ce cauta aici daca nu-si poate controla vocabularul(sau poate doar cuvintele acestea exista in voc. ei).
O astfel de persoana ar trebui ignorata PUNCT!
kiki_1234
Postat pe 14 Decembrie 2008 11:16
cucoana georgia99 ai grija ce vorbesti ai gresit viata mea nu depinde de parinti nici nu locuiesc cu ei habar nu aveti cu cine aveti de a face dar nu vreau eu sa stiti cine sunt pentru ca nu va intereseaza nu interziceti voi cine sa intre pe forum si cine nu si in mod sigur ati trait in mahala acolo se practica atitea PERVERSIUNI SCIRBOASE NUMITE FELATIE as voma daca m-ar pune cineva sa fac acele perversiuni murdare de ce nu acceptati ca exista si oameni care sunt IMPOTRIVA SEXULUI ORAL SI ANAL

Postat pe 14 Decembrie 2008 12:00
De la: dana_3, la data 2008-12-14 12:00:09cucoana georgia99 ai grija ce vorbesti ai gresit viata mea nu depinde de parinti nici nu locuiesc cu ei habar nu aveti cu cine aveti de a face dar nu vreau eu sa stiti cine sunt pentru ca nu va intereseaza nu interziceti voi cine sa intre pe forum si cine nu si in mod sigur ati trait in mahala acolo se practica atitea PERVERSIUNI SCIRBOASE NUMITE FELATIE as voma daca m-ar pune cineva sa fac acele perversiuni murdare de ce nu acceptati ca exista si oameni care sunt IMPOTRIVA SEXULUI ORAL SI ANAL



dupa cum vorbesti, esti cea mai cucoana din mahala...hai mai dana, ce vina am eu ca ala nu se culca cu tine ? inteleg ca esti frustrata...imi este mila de tine..la 42 de ani, nemaritata, fara familie, cu un iubit care nici nu se culca cu tine, care te-a parasit pt fosta nevasta...ce gresu este sa fii tu ! :))

Postat pe 14 Decembrie 2008 12:02
eu nu cred asa ceva....4 ani .... sa dormi impreuna cu un tip care itzi este iubit(asta inseamna k itzi place ceva la el) si te simtzi atrasa de el este imposibil sa nu se intample nimik....si pe mine incerca cineva sa ma minta asa k nu a facut nik cu iubitul ei desi dorm impreuna de 2 ani si ceva,dar nu cred asta ..... mintzitzi pe altcineva.
aceeasi_ionela2006
Postat pe 14 Decembrie 2008 12:05
asa dana fa ne ziulica kt mai amuzanta!FEMEIE ESTI DUSAAAAAAAA!!!!!!!!mai bine taci naiba din gura aia k numai tampenii spui...
angel_in_disguise
Postat pe 14 Decembrie 2008 12:05
De la: dana_3, la data 2008-12-14 12:00:09cucoana georgia99 ai grija ce vorbesti ai gresit viata mea nu depinde de parinti nici nu locuiesc cu ei habar nu aveti cu cine aveti de a face dar nu vreau eu sa stiti cine sunt pentru ca nu va intereseaza nu interziceti voi cine sa intre pe forum si cine nu si in mod sigur ati trait in mahala acolo se practica atitea PERVERSIUNI SCIRBOASE NUMITE FELATIE as voma daca m-ar pune cineva sa fac acele perversiuni murdare de ce nu acceptati ca exista si oameni care sunt IMPOTRIVA SEXULUI ORAL SI ANAL


EH, vezi de ce esti judecata??! Pt ca si tu la randul tau ii judeci pe ceilalti. Eu, personal nu am nimic impotriva celor care nu practica "acele perversiuni murdare", cum le zici tu, dar tu de ce nu accepti ca exista si oameni carora le provoaca placere lucrurile aceste??
Nu te mai da drept o femeie neinteleasa aici, pt ca nici tu nu esti dispusa sa-i intelegi pe ceilalti. Si ai dreptate, nu avem dreptul sa-ti interzicem noi accesul pe acest forum, dar in caz ca n-ai observat inca, tu esti singura care a jignit intr-un stil de mahala ;)
kiki_1234
Postat pe 14 Decembrie 2008 12:11
De la: dana_3, la data 2008-12-06 12:50:10si eu sunt intr-o situatie foarte apropiata pot spune ca am o iubire imposibila deoarece parintii mei nu sunt de acord cu relatia pe care o am cu prietenul meu probabil si pentru faptul ca el e divortat iar eu nu am fost casatorita provine dintr-o familie mai modesta si nu are studii superioare iar eu sunt cu studii juridice problema mea este ca parintii nu vreau sa il accepte de ginere si nici nu ma lasa sa ma casatoresc cu el sunt disperata pentru ca in prezent din cauza ca parintii mei nu au fost de acord sa mergem impreuna in excursie el m-a parasit si a plecat in strainatate chiar acum inainte de sarbatori vreau un sfat de la voi ce ma sfatuiti sa fac in situatia asta


Ia uitati ce abereaza mascota noastra pe alte topicuri

Studii juridice, a? El e de "origine modesta"?? Ca ea s-o trage din Habsburgi Parca era chelnerita Cand o fi terminat "studiile juridice" (observati nuanta, iarasi! "Studii juridice", nu Facultatea de Drept)
Dor_a
Postat pe 14 Decembrie 2008 12:45
Dragele mele ''Stimabila dana_3'', e sigur ca are probleme ''la mansarda'', SERIOS(DUBLA PERSONALITATE)si sigur or mai fi si alte complicatii.Chiar asa, cine cere o mie de sfaturi in posturi de barbat apoi de femeie , apoi ca sta cu parintii apoi ca nu....nici ea/el nu mai stie....
Eu zic sa-l(o) lasam cu ale ei..., ca nu ai cu cine.Aici chiar oamenii doresc sa ajute un om cu sfaturi si indrumari, cu incurajari chiar ..dar aici ne confruntam cu o problema de psihiatrie.
Va doresc tutror o duminica placuta !


meekk
Postat pe 14 Decembrie 2008 14:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masaj Erotic Hot Angels 15 De la: kudika029282 25 Octombrie 2010 19:58
cine ar rezista fara placa de par ??? 19 De la: kudika_15574 9 Septembrie 2012 21:05
fantezie 22 De la: kudika029282 30 Decembrie 2010 10:26
salutetr 38 De la: G_Bogdan 3 Februarie 2009 12:50
membrii nudism din iasi 8 De la: kudika_12457 9 Septembrie 2012 02:06