Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

madam meekk la 34 de ani nu am crezut ca esti asa de proasta probabil ai probleme cu capul ESTI DUSA RAU CU PLUTA ai dubla personalitate si alte complicatii nu tie rusine sa minti ca cer o mie desfaturi ca barbat sau ca femeie nu mi-am facut schimbare de sex,si nici nu va dau socoteala cu cine stau ma priveste pe mine nu pe voi si vedeti-va de perversiunile voastre ca voi chiar aveti op problema de psihiatrie ca nu va mai saturati de facut FELATIE la barbati scirboaselor da spurcate mai sunteti

Postat pe 14 Decembrie 2008 16:36
De la: dana_3, la data 2008-12-14 16:36:54madam meekk la 34 de ani nu am crezut ca esti asa de proasta probabil ai probleme cu capul ESTI DUSA RAU CU PLUTA ai dubla personalitate si alte complicatii nu tie rusine sa minti ca cer o mie desfaturi ca barbat sau ca femeie nu mi-am facut schimbare de sex,si nici nu va dau socoteala cu cine stau ma priveste pe mine nu pe voi si vedeti-va de perversiunile voastre ca voi chiar aveti op problema de psihiatrie ca nu va mai saturati de facut FELATIE la barbati scirboaselor da spurcate mai sunteti


IMPUSCA-TE si LASA-NEEEEEEE k esti pe alta planeta fomeie!!!si las o mai usor cu jignirile k noi nu te facem cum ne vine la gura!
angel_in_disguise
Postat pe 14 Decembrie 2008 16:41
De la: dana_3, la data 2008-12-14 16:36:54madam meekk la 34 de ani nu am crezut ca esti asa de proasta probabil ai probleme cu capul ESTI DUSA RAU CU PLUTA ai dubla personalitate si alte complicatii nu tie rusine sa minti ca cer o mie desfaturi ca barbat sau ca femeie nu mi-am facut schimbare de sex,si nici nu va dau socoteala cu cine stau ma priveste pe mine nu pe voi si vedeti-va de perversiunile voastre ca voi chiar aveti op problema de psihiatrie ca nu va mai saturati de facut FELATIE la barbati scirboaselor da spurcate mai sunteti



madam dana, mai spala-te jos acolo ca poate asa se culca ala cu tine...sau da-i niste bani ca poate asa accepta :))

Postat pe 14 Decembrie 2008 16:47
eu una sincer ma distrez, parol!
dar imi imaginez cum sta persoana in fata calculatorului si face spume la gura si cand nu mai gaseste idei si argumente oarecum decente incepe sa-si smulga parul de pe cap si sa improaste cu sudalmi in toate partile.
nu are nici dubla personalitate si nici altceva, este doar o creatura foarte proasta si atata tot!
parerea mea e sa se duca sa se spele, mai ales in gura, ca la cate ii trec printre dinti, chiar si in mod virtual, are mare nevoie! apoi poate se piaptana, poate i se mai descalcesc si ideile si ma gandesc ca o sedinta la cosmetica nu i-ar strica, poate dupa aia se prinde de e barbat sau femeie ca vad ca e nehotarata tare persoana.
oricum, nu are de ce sa se agite in legatura cu sexul oral, eu daca as fi barbat sunt sigura ca nu mi-as baga nimic in gura unei astfel de creaturi!

Postat pe 14 Decembrie 2008 17:01
oricum, nu are de ce sa se agite in legatura cu sexul oral, eu daca as fi barbat sunt sigura ca nu mi-as baga nimic in gura unei astfel de creaturi![/quote]

=))=))=))
angel_in_disguise
Postat pe 14 Decembrie 2008 17:03
Asa este .....''fara cuvite'' aceasta creatura dana_3, dar e bine ca avem de cine ne amuza.

Haideti sa bem pt asta
Si sa nu-i mai dam atentie, ca se vede ...cam de asta duce lipsa.....
meekk
Postat pe 14 Decembrie 2008 17:23
i-ai ziso
nsp
Postat pe 14 Decembrie 2008 18:33
sigur se va sinucide de ofticata. sa bem
nsp
Postat pe 14 Decembrie 2008 18:36
neaa...akm coace un raspuns pe masura!nu avem nici o sansa sa scapam de ea!fii sigur
angel_in_disguise
Postat pe 14 Decembrie 2008 18:38
da exista intre copiii si parinti intre prieteni adevarati
taurita61
Postat pe 14 Decembrie 2008 18:58
ce tot dati cu gura aia spurcata de sex nespalatelor mai bine spalati-va nu numai acolo jos si in gura cu care va spurcati si cu vorba dar si cu fapta daca voi aveti relatii cu perversi care fac sex oral ce dracu cautati pe topicul asta de relatii fara sex inseamna ca nu aveti ce suge in gura si de aia spurcati lumea curata de pe forum jegoaselor mai bine spalati-va cu apa si sapun decat sa aruncati cu vorbe grele

Postat pe 14 Decembrie 2008 19:52
DA ar trebui sa-ti fie rusinica!!!
Mary_Anel
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:18
De la: dana_3, la data 2008-12-14 19:52:56ce tot dati cu gura aia spurcata de sex nespalatelor mai bine spalati-va nu numai acolo jos si in gura cu care va spurcati si cu vorba dar si cu fapta daca voi aveti relatii cu perversi care fac sex oral ce dracu cautati pe topicul asta de relatii fara sex inseamna ca nu aveti ce suge in gura si de aia spurcati lumea curata de pe forum jegoaselor mai bine spalati-va cu apa si sapun decat sa aruncati cu vorbe grele




s-a inventat...gel de dus pt corp.....
si pasta de dinti pt gura...sau apa de gura....
dar cum nu te speli decat cu lesie ..ce sa stii!!!!!

Postat pe 14 Decembrie 2008 20:20
De la: dana_3, la data 2008-12-14 19:52:56ce tot dati cu gura aia spurcata de sex nespalatelor mai bine spalati-va nu numai acolo jos si in gura cu care va spurcati si cu vorba dar si cu fapta daca voi aveti relatii cu perversi care fac sex oral ce dracu cautati pe topicul asta de relatii fara sex inseamna ca nu aveti ce suge in gura si de aia spurcati lumea curata de pe forum jegoaselor mai bine spalati-va cu apa si sapun decat sa aruncati cu vorbe grele





auuuu DANO manca-mi-ai gogonelele de sarbatori dar nici aici nu scapa lumea de tine?mai lasa-te mai femei si apuca-te de sup poate asa prinzi si u ceva mai multa minte .....da sa inghiti tot poate se transforma in neuroni
mickyyo_parintele
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:23
nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii

Postat pe 14 Decembrie 2008 20:25
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:25:03nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii




mamaie se vede cat de desteapta poti fi acea nespalata e barbat asa ca daca vrei te invit la un saxofon cu gusa poate te inveti makar sa sufli daca de supt nu vrei
mickyyo_parintele
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:28
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:25:03nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii


doamne femeie , dar tot nu te-ai satura sa tot fii luata in bascalie??
nu vezi ca te faci de ras??/
guara ta spurcat trebuie spalata cu sapun ca tare imputit vorbesti....bleaaaaaaaaaaaaaaahhhh
sun_shine
Postat pe 14 Decembrie 2008 20:58
De la: dana_3, la data 2008-12-14 19:52:56ce tot dati cu gura aia spurcata de sex nespalatelor mai bine spalati-va nu numai acolo jos si in gura cu care va spurcati si cu vorba dar si cu fapta daca voi aveti relatii cu perversi care fac sex oral ce dracu cautati pe topicul asta de relatii fara sex inseamna ca nu aveti ce suge in gura si de aia spurcati lumea curata de pe forum jegoaselor mai bine spalati-va cu apa si sapun decat sa aruncati cu vorbe grele


ce cautam pe un topic fara sex??? facem misto de tine, creatura isteata de dai in gropi! daca tot am ruinat topicul fetei acum macar ne amuzam si noi intre doua orale, ce naiba! ca ne place mai mult sa facem sex oral stiind cu ce lucru naspa ne ocupam!

Postat pe 14 Decembrie 2008 21:18
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:25:03nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii



te i ntrebi de ce nu se culca ala cu tine...mai femeie, esti penibila, lasa-ne pe noi astea care o sug, noi suntem satisfacute, fericite,bla bla....dar tu esti dezgustatoare, scarboasa, tu vezi cat de urat vorbesti ? o tiganca este mic copil pe langa tine, dupa ce ca esti proasta de dai in gropi, mai esti si needucata...habar nu ai femeie nebuna...tu nu te intrebi de ce ai ajuns la varsta asta singura ??? nu te intrebi de ce nu se culca ala cu tine ?

Postat pe 15 Decembrie 2008 00:32
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:25:03nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii




eu nu injur sweet dana.....mai citeste o data
spalata sunt....dragutza......ca ma spala barbatul cand imi face un sex oral

si tareee buna e o crema barbateasca........nu vrei?am destula.....

Postat pe 15 Decembrie 2008 08:43
De la: heaven_gate, la data 2008-12-15 08:43:58
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:25:03nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii




eu nu injur sweet dana.....mai citeste o data
spalata sunt....dragutza......ca ma spala barbatul cand imi face un sex oral

si tareee buna e o crema barbateasca........nu vrei?am destula.....
sarutama
Postat pe 15 Decembrie 2008 08:45
nu cred...faptul ca nu esti pregatita sa faci sex nu inseamna ca ai o problema crede-ma.Nu mi-am impus sa raman virgina pana la 60 de ani ci sigur o voi face atunci cand VOI SIMTI ci nu de frica sa nu mi pierd partenerul...pt ca nu sunt panarama s-o fac mecanic.Daca ti se pare gandire de un om bolnav asta e...e parerea ta...si nu am ce sa ti fac..
miky_blonda
Postat pe 15 Decembrie 2008 10:30
Probabil era fetita ta ... sau ... poate o femeie prea urata ca sa te atraga
monagiorgia
Postat pe 15 Decembrie 2008 11:27
De la: miky_blonda, la data 2008-12-15 10:30:57nu cred...faptul ca nu esti pregatita sa faci sex nu inseamna ca ai o problema crede-ma.Nu mi-am impus sa raman virgina pana la 60 de ani ci sigur o voi face atunci cand VOI SIMTI ci nu de frica sa nu mi pierd partenerul...pt ca nu sunt panarama s-o fac mecanic.Daca ti se pare gandire de un om bolnav asta e...e parerea ta...si nu am ce sa ti fac..


am ras f mult la subiectul asta, dar nu de subiectu in sine ci de ceea ce ati scris ! miky_blonda ai tot respectul meu si te admir !putine fete mai au respect pentru ele insasi! numai bine sa sa fii iubita !
jarked
Postat pe 15 Decembrie 2008 11:53
De la: dana_3, la data 2008-12-14 19:52:56ce tot dati cu gura aia spurcata de sex nespalatelor mai bine spalati-va nu numai acolo jos si in gura cu care va spurcati si cu vorba dar si cu fapta daca voi aveti relatii cu perversi care fac sex oral ce dracu cautati pe topicul asta de relatii fara sex inseamna ca nu aveti ce suge in gura si de aia spurcati lumea curata de pe forum jegoaselor mai bine spalati-va cu apa si sapun decat sa aruncati cu vorbe grele


heheeeee...Dana pe bune esti tare...haioasa...dar personal nu cred ca esti femeie...esti poate travestit..ce ai draga cu noi, femeile lasate asa de mama natura???
Conteaza pentru tine cum ne place sa simtim sexualitatea partenerului nostru??? hehehheeee...
elisema
Postat pe 15 Decembrie 2008 13:12
Dana draga ,te rog sa iei acest sfat prietenesc, desi tu ne-ai facut pe toate cu ou si cu otet, dar noi avand ceva neuroni nu dam atentie gurii tale ''generoase'', dupa cum vezi nimeni nu a avut intentia sa te jigneasca, ci doar sa sa-si spuna parerea. Asa ca , macar acum da dovada de om integru asa cum tot sustii8ca esti)...( dar deocamdata nu ne-ai aratat asta...:( si incearca sa-ti faci prieteni nu dusmani pe acest forum ca-ti va fi mult mai bine, si sufleteste cat si un sprijin moral
Iti doresc o zi buna !
meekk
Postat pe 15 Decembrie 2008 14:26
ai dormit una an intregggg????
So what daca doar dormi si "nu Faci nimic".. nu-i zis ca atunci cand doua pers de sex opus dorm impreuna in acelasi pat, tre' sa faca neaparat Sex... Sau voi faceti sex de fiecare data cand domiti cu prieten(a/ul) vs?

nu de alta.. da' va invidiez...

It Was a joke...!!pup la toti!
spidie
Postat pe 15 Decembrie 2008 17:16
nu am facut pe nimeni cu oua si cotet eu doar am raspuns replicilor acide si vorbelor vulgare care mi s-au aruncat sar eu avand mai multi neuroni nu am dat atentie gurilor generoase neavand intentia de a jigni pe nimeni ci doar sa imi spun parerea eu va arat ca sunt un om integru si nu vreau sa imi fac dusmani pe forum dar nici nu suport sa fiu tinta jignirilor si a injuraturilor fara sa va fac vreun rau

Postat pe 15 Decembrie 2008 19:38
De la: heaven_gate, la data 2008-12-15 08:43:58
De la: dana_3, la data 2008-12-14 20:25:03nu tie rusine sa injuri ca o mahalagioaica nespalato poate te-ai spalat tu cu lesie sau poate cu sperma barbatilor pe care ai supto si poate ai si inghitit-o jegoasa imputita dute si te impusca mai bine decat sa imputesti forumul cu murdarii




eu nu injur sweet dana.....mai citeste o data
spalata sunt....dragutza......ca ma spala barbatul cand imi face un sex oral

si tareee buna e o crema barbateasca........nu vrei?am destula.....

sun_shine
Postat pe 15 Decembrie 2008 19:59
De la: dana_3, la data 2008-12-15 19:38:57nu am facut pe nimeni cu oua si cotet eu doar am raspuns replicilor acide si vorbelor vulgare care mi s-au aruncat sar eu avand mai multi neuroni nu am dat atentie gurilor generoase neavand intentia de a jigni pe nimeni ci doar sa imi spun parerea eu va arat ca sunt un om integru si nu vreau sa imi fac dusmani pe forum dar nici nu suport sa fiu tinta jignirilor si a injuraturilor fara sa va fac vreun rau



devenisi copiator............am o crema alba si vascoasa...vrei?
sunt darnica azi

Postat pe 15 Decembrie 2008 20:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna, vad ca majoritatea va plangeti ca sunteti neimplinite sexual , as dorii sa elucidam fata in fata 1 De la: il_capitano 19 Aprilie 2016 12:18
SEXUL,MEDICAMENT UNIVERSAL??? 629 De la: kudika054604 25 Iulie 2009 03:27
sex in the city 23 De la: dragon_fly88 3 Septembrie 2010 08:19
...! 34 De la: healthy005889 4 Iunie 2011 02:25
exista fete serioase? 38 De la: felixcat 27 Ianuarie 2011 19:16