Setari Cookie-uri

iubesc o femeie rea

nu stiu cu sa fac prietena mea sa imi acorde mai multa atentie se sa fac o iubesc si ea ma iubeste cel putin asa cred dar tot timpul e rece fata de mine nu o inteleg fac totul sa ii fie ei bine dar nu vad nici o schimbare tot timpul ma ignora si cind sunt cu ea se comporta de parca nu e nimeni linga ea si asta ma face sa sufar mult si si cind ii spun ca ma deranjeaza imi spune sa ma duc la alta aaaa si inca ceva suntem nascutoi in aceiasi zi si aceiasi zodie ma intreb are dea face cu neintelegerea noastra?astept un raspuns CATALIN

Postat pe 24 Septembrie 2008 17:38
parca topicul asta l-am mai citit odata, si a si raspuns cineva la el...........o sa-l mai pui de 10 ori?
dienuta_nou
Postat pe 24 Septembrie 2008 17:39
barbatii iubesc femeile rele...

Postat pe 24 Septembrie 2008 17:55
exista 2 posibilitati ori s-a plictisit de tine si isi doreste altceva,ori a gasit pe altul.Fii realist si gaseste singur raspunsuri.Nu vreau sa par rea dar...sorry
camelia_27
Postat pe 25 Septembrie 2008 19:06
De la: hapyness, la data 2008-09-25 19:06:41exista 2 posibilitati:ori s-a plictisit de tine si isi doreste altceva,ori a gasit pe altul.Fii realist si gaseste singur raspunsuri.Nu vreau sa par rea dar...sorry
camelia_27
Postat pe 25 Septembrie 2008 19:07
De la: Larisa82, la data 2008-09-24 17:55:39barbatii iubesc femeile rele...
asa-i?

Postat pe 25 Septembrie 2008 19:11
din cate stiu eu da :)) numai ca nu recunosc

Postat pe 27 Septembrie 2008 01:35
sigur mai e prietena ta?
bestiuitza
Postat pe 27 Septembrie 2008 02:29
De la: bestiuitza, la data 2008-09-27 02:29:46sigur mai e prietena ta?


Buna intrebare!!!!!!!!!!
Mai da-i ignor... n-o mai alinta si u atata........
Ce considera ca o inseli? F bine! Sa se gandeasca ca te poate pierde!
Mai dezvolta si u RAUTATEA ASTA LA IUBITA TA!
dafffne
Postat pe 27 Septembrie 2008 03:06
De la: catalin_grasu, la data 2008-09-24 17:38:38nu stiu cu sa fac prietena mea sa imi acorde mai multa atentie se sa fac o iubesc si ea ma iubeste cel putin asa cred dar tot timpul e rece fata de mine nu o inteleg fac totul sa ii fie ei bine dar nu vad nici o schimbare tot timpul ma ignora si cind sunt cu ea se comporta de parca nu e nimeni linga ea si asta ma face sa sufar mult si si cind ii spun ca ma deranjeaza imi spune sa ma duc la alta aaaa si inca ceva suntem nascutoi in aceiasi zi si aceiasi zodie ma intreb are dea face cu neintelegerea noastra?astept un raspuns CATALIN
,....
serios?...........asa o fi ca tine......femeia rea nu gasesti in toata lumea ca a ta

Postat pe 28 Septembrie 2008 21:20
De la: catalin_grasu, la data 2008-09-24 17:38:38nu stiu cu sa fac prietena mea sa imi acorde mai multa atentie se sa fac o iubesc si ea ma iubeste cel putin asa cred dar tot timpul e rece fata de mine nu o inteleg fac totul sa ii fie ei bine dar nu vad nici o schimbare tot timpul ma ignora si cind sunt cu ea se comporta de parca nu e nimeni linga ea si asta ma face sa sufar mult si si cind ii spun ca ma deranjeaza imi spune sa ma duc la alta aaaa si inca ceva suntem nascutoi in aceiasi zi si aceiasi zodie ma intreb are dea face cu neintelegerea noastra?astept un raspuns CATALIN

asta da femeie!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 28 Septembrie 2008 21:30
cel mai bine ar fi sa faci si tu la fel ca ea , atunci cand iesi cu ea incerca sa o ignori sa te uiti dupa altele sa o faci sa creada ca nu te mai intereseaza sa vezi cum reactioneaza ( de obicei nu prea bine )
bafta
jioana7
Postat pe 3 Octombrie 2008 18:39
De la: bestiuitza, la data 2008-09-27 02:29:46sigur mai e prietena ta?


foooarte tare intrebare!!!!!
D33de
Postat pe 6 Octombrie 2008 14:44
Daca e rea de ce o iubesti????????........E absurd ..... cum un om bun poate iubi pe un altul rau....cum vine asta????.....nu inteleg
yullao
Postat pe 6 Octombrie 2008 14:47
De la: catalin_grasu, la data 2008-09-24 17:38:38nu stiu cu sa fac prietena mea sa imi acorde mai multa atentie se sa fac o iubesc si ea ma iubeste cel putin asa cred dar tot timpul e rece fata de mine nu o inteleg fac totul sa ii fie ei bine dar nu vad nici o schimbare tot timpul ma ignora si cind sunt cu ea se comporta de parca nu e nimeni linga ea si asta ma face sa sufar mult si si cind ii spun ca ma deranjeaza imi spune sa ma duc la alta aaaa si inca ceva suntem nascutoi in aceiasi zi si aceiasi zodie ma intreb are dea face cu neintelegerea noastra?astept un raspuns CATALIN

.........................................
arde-o pe cumatra!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 7 Octombrie 2008 01:42
arde-o pe cumatra!!!
ahahahahaha:-)))))))))))) bun sfat StrangerInAStrandeLand

Postat pe 9 Octombrie 2008 15:43
Esti ghinionist, pentru ca majoritatea covarsitoare a femeilor sunt exact opusul ei. Sfatul meu este sa stai linistit. Toate au o solutie pana la urma.

Postat pe 10 Octombrie 2008 22:12
De la: mynamedana, la data 2008-10-09 15:43:44arde-o pe cumatra!!!
ahahahahaha:-)))))))))))) bun sfat StrangerInAStrandeLand

....................................
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 11 Octombrie 2008 19:50
De la: catalin_grasu, la data 2008-09-24 17:38:38nu stiu cu sa fac prietena mea sa imi acorde mai multa atentie se sa fac o iubesc si ea ma iubeste cel putin asa cred dar tot timpul e rece fata de mine nu o inteleg fac totul sa ii fie ei bine dar nu vad nici o schimbare tot timpul ma ignora si cind sunt cu ea se comporta de parca nu e nimeni linga ea si asta ma face sa sufar mult si si cind ii spun ca ma deranjeaza imi spune sa ma duc la alta aaaa si inca ceva suntem nascutoi in aceiasi zi si aceiasi zodie ma intreb are dea face cu neintelegerea noastra?astept un raspuns CATALIN


plangaciosuleeeee...
pai eu daca aveam unul care sa scoata aberatia asta pe gurita... ii faceam bagajul in secunda 2...
iubirea nu se cerseste si nici nu trebuie sa crezi ca vine "by default" adica doar daca esti impreuna cu o persoana
aaa ce ma calca pe bombeuri "muierile" astea de barbati....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 20:16
Nu te lua dupa ce zice dandanaua. Ea e doar o femeie puternica pe strada si in casa tremura ca varga. Probabil iubeste barbatii puternici care matura pe jos cu ea. Gee, ce afirmatie execrabila "muierile de barbati" sau mai bine zis jenibila. Din cauza unora ca ea a aparut acronimul LMFAO - laugh my fucking ass off

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:08
dandanaua, referitor la forumul legat de femeia-WC, iti zic un lucru: nu sunt preot in devenire si sunt gata..."devenit"

Postat pe 12 Octombrie 2008 22:26
De la: Falcone32, la data 2008-10-12 22:08:13Nu te lua dupa ce zice dandanaua. Ea e doar o femeie puternica pe strada si in casa tremura ca varga. Probabil iubeste barbatii puternici care matura pe jos cu ea. Gee, ce afirmatie execrabila "muierile de barbati" sau mai bine zis jenibila. Din cauza unora ca ea a aparut acronimul LMFAO - laugh my fucking ass off


De la: Falcone32, la data 2008-10-12 22:26:49dandanaua, referitor la forumul legat de femeia-WC, iti zic un lucru: nu sunt preot in devenire si sunt gata..."devenit"



HALAL de preotime ortodoxa! Cu vocabular de WC!



Mata si altii ca tine faceti meseria,biserica si ortodoxismul de RUSINE...

Inteleg cand un muncitor cu trei clase primare vorbeste la nivelul matale fara logica – are o scuza.

Dar un om care pretinde ca e mai inteligent , ca de a studiat sa fie preot si propagheaza cuvinte de genul asta...


Din gura dvs. ar trebui sa iasa numai cuvinte frumoase, omenesti, compasiune...Sa fiti un exemplu bun, demn de admirat si respectat! Si ce iese? Caracterul si sufletul adevarat.

O blasfemie simbolica la gandul ca uratenia acasta spurca curatenia unei icoane.

Dealtfel este deplasat si necuvincios sa va bagati coada in topicuri profane -cum le numiti de WC!

DE CE nu aveti curajul sa infruntati topice unde ati putea etala cunostintele, unde se discuta mai teologic? Exista si din alea.…

Chiar daca ati avea un fel de seminare teologige, nu sunteti de profesie sa carcterizati o persoana si sa trageti concluzii despre viata ei.

Nu ma mir ca fetele se convertesc cu asa o preotime la Islam. Eu totusi am speranta ca exista si altii. Sper pentru oameni ortodoxi
DACA eu nu as avea alta religie si as trai in romania SI EU AS FACEO.



Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Octombrie 2008 23:28
GRESEALA MEA DE EXPRIMARE - REFORMULEZ: NU SUNT PREOT IN DEVENIRE SI DE ALTFEL, NU SUNT PREOT. PRIN ""DEVENIT" AM VRUT SA ZIC "REALIZAT". LA MINE NU SE PUNE PROBLEMA DE DEVENIRE PENTRU CA SUNT GATA "DEVENIT" = REALIZAT. IN FINE, N-ARE IMPORTANTA. AM FOST MAI TRANSANT CU DANDANAUA, PENTRU CA SI REPLICA EI A FOST EXECRABILA. CAND ITI VINE PE VIITOR SA TE MAI LEGI DE ORTODOXIE, DA CU CAPUL DE CATEVA ORI IN PERETE - POATE SE INVARTE ROTITA AIA BLOCATA.

Postat pe 13 Octombrie 2008 01:39
De la: Falcone32, la data 2008-10-12 22:08:13Nu te lua dupa ce zice dandanaua. Ea e doar o femeie puternica pe strada si in casa tremura ca varga. Probabil iubeste barbatii puternici care matura pe jos cu ea. Gee, ce afirmatie execrabila "muierile de barbati" sau mai bine zis jenibila. Din cauza unora ca ea a aparut acronimul LMFAO - laugh my fucking ass off


as matura eu cu tine pe jos dar...imi e prea somn acum sa iti dau un raspuns pe masura, da nu-mi plac plangaciosii, e vreo crima asta????

din cauza unora ca tine au aparut in legislatiile multor tari "ordine de restrictie"


dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2008 01:44
De la: Falcone32, la data 2008-10-12 22:26:49dandanaua, referitor la forumul legat de femeia-WC, iti zic un lucru: nu sunt preot in devenire si sunt gata..."devenit"


cu atat mai mult daca esti preot ...devenit esti o rusine devenita preot.
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2008 01:45
De la: Falcone32, la data 2008-10-13 01:39:54GRESEALA MEA DE EXPRIMARE - REFORMULEZ: NU SUNT PREOT IN DEVENIRE SI DE ALTFEL, NU SUNT PREOT. PRIN ""DEVENIT" AM VRUT SA ZIC "REALIZAT". LA MINE NU SE PUNE PROBLEMA DE DEVENIRE PENTRU CA SUNT GATA "DEVENIT" = REALIZAT. IN FINE, N-ARE IMPORTANTA. AM FOST MAI TRANSANT CU DANDANAUA, PENTRU CA SI REPLICA EI A FOST EXECRABILA. CAND ITI VINE PE VIITOR SA TE MAI LEGI DE ORTODOXIE, DA CU CAPUL DE CATEVA ORI IN PERETE - POATE SE INVARTE ROTITA AIA BLOCATA.



pe viitor cand iti mai vine cheful sa intri pe forumuri de femei gandeste-te la sfanta liturghie.... si la vocabularul folosit.
si la ceea ce inseamna sa stai langa un barbat (asta daca esti in stare sa te pui in locul unei femei evident) care iti cerseste dragoste si te santajeaza zi de zi cu tot felul de nimicuri...ba ca nu ii dai atentia cuvenita ba ca il neglijezi ba ca esti asa ba ca esti pe dincolo.....
domnule preot.... lucrurile astea ar fii trebuit sa le fii rezolvat deja in distinsa dumneavostra viata de preot devenit....
adica eu cred totusi ca ascultati spovedanii si ca ati fost pus in situatia asta de a stii ca un sut in fund e un pas inainte....sau ma insel?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2008 01:49
De la: Falcone32, la data 2008-10-12 22:26:49dandanaua, referitor la forumul legat de femeia-WC, iti zic un lucru: nu sunt preot in devenire si sunt gata..."devenit"

................................................................
IA CATZEAUA!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 13 Octombrie 2008 02:45
De la: Falcone32, la data 2008-10-13 01:39:54GRESEALA MEA DE EXPRIMARE - REFORMULEZ: NU SUNT PREOT IN DEVENIRE SI DE ALTFEL, NU SUNT PREOT. PRIN ""DEVENIT" AM VRUT SA ZIC "REALIZAT". LA MINE NU SE PUNE PROBLEMA DE DEVENIRE PENTRU CA SUNT GATA "DEVENIT" = REALIZAT. IN FINE, N-ARE IMPORTANTA. AM FOST MAI TRANSANT CU DANDANAUA, PENTRU CA SI REPLICA EI A FOST EXECRABILA. CAND ITI VINE PE VIITOR SA TE MAI LEGI DE ORTODOXIE, DA CU CAPUL DE CATEVA ORI IN PERETE - POATE SE INVARTE ROTITA AIA BLOCATA.

...................................................................
PIERI, SATANA!!!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 13 Octombrie 2008 02:46
Prea tare. you've got me all misty-eyed. Sunteti toti niste dulci oricum. Chiar incepe sa-mi placa in comunitatea asta. Ma uimeste inteligenta sclipitoare a catorva personaje. Nu dau nume Referitor la chestia cu preotia, rectific din nou: LUCREZ IN CU TOTUL ALT DOMENIU, nu m-am spovedit cu anii (spre rusinea mea), iar la biserica merg de Pasti si stau cinci minute. Referitor la chestia cu "Pieri satana!" - las-o mai moale. S-ar putea sa ajunga la alta destinatie. Oricum multmesc pentru complimente.

Postat pe 13 Octombrie 2008 08:53
De la: catalin_grasu, la data 2008-09-24 17:38:38nu stiu cu sa fac prietena mea sa imi acorde mai multa atentie se sa fac o iubesc si ea ma iubeste cel putin asa cred dar tot timpul e rece fata de mine nu o inteleg fac totul sa ii fie ei bine dar nu vad nici o schimbare tot timpul ma ignora si cind sunt cu ea se comporta de parca nu e nimeni linga ea si asta ma face sa sufar mult si si cind ii spun ca ma deranjeaza imi spune sa ma duc la alta aaaa si inca ceva suntem nascutoi in aceiasi zi si aceiasi zodie ma intreb are dea face cu neintelegerea noastra?astept un raspuns CATALIN



Da poate o sufoci si i s-a luat.
Nu mai incerca sa ii faci tot timpul pe plac... nu stiu, zic si eu :P
Si vb vb vb vb cu ea, pana ti se acreste, vb si afla ce e in mintea ei.

Parerea mea
sheeva
Postat pe 13 Octombrie 2008 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stie cineva,ce gandesc si ce vor barbatii,atunci cand sunt intr-o relatie? 21 De la: just_laura 8 Aprilie 2009 14:15
iubire imposibila??? 22 De la: geo_resuscitat 18 Ianuarie 2011 21:04
Exista o doar o iubire adevarata?Restul sunt compromisuri? 19 De la: Dor_a 21 Iulie 2009 09:54
EU ,CRISTINA 1 De la: kudika325558 8 Mai 2011 11:47
O relatie cu prful de la facultate care e casatorit??! 60 De la: kudika_36045 19 Iulie 2013 12:55