Setari Cookie-uri

Nu mai pot

Hai fata ca se poate. Eu am fost cu un baiat 2 ani jumate si m-am despartit de el si am reusit si am trecut peste asta.Nici eu nu credeam ca voi reusi,dar uite ca am reusit.Am crezut ca nu voi putea sa uit,dar acum,,,,imi dau seama ca nimik nu este imposibil. E greu,stiu,dar daca a ales sa plece cu ea,atunci la ce te mai gandesti. Putea sa nu plece,dar el e acolo cu ea,dorm impreuna,sunt toata ziua impreuna...uita-l..nu merita,cat sa astepti dupa el?? Bafta!
just_me_and_you
Postat pe 18 Martie 2009 19:17
De la: DesertRose, la data 2008-09-29 22:57:12Si el ma iubeste ...sau ma rog cel putin asa spune...Ma suna des...Vorbim pe mess...Imi spune ca ma iubeste... :( nu ar avea nici un motiv sa ma minta... pentru ca nu m-am culcat cu el ...ca sa zici ca are intentii din astea... :


Pai tocmai de-aia," te iubeste" ca sa-i ajungi in pat. Cea mai veche miscare din lume.
Kathara
Postat pe 18 Martie 2009 21:26
si eu sunt cam in aceeasi situatie. el a fost cu ea 1 an. intre noi e ceva de 2 luni, mi-a spus ca s-a despartit de ea, dar nu am incredere ca nu se va intoarce la ea. mi-e greu sa incerc sa fiu cu el cand stiu ca poate nu a uitat-o. e nasol ca suntem toti colegi si parca incep sa tin mult la el.ma suna noaptea, ma minte frumos si vrea sa ne intalnim, dar ziua nu ne vorbim ca sa nu se supere ea (ne-a vazut o data impreuna). dar acum, cu tot greul m-am hotarat sa-i spun sa-si vada de treaba. si asta se va intampla peste 4 ore. sper sa am puterea, pt ca eu stiu ca merit ceva mai bun, iar el e prea nehotarat pentru mine. teoria e simpla, faza cu demnitatea si iubirea la fel, insa parca e greu sa te indepartezi, sa renunti la clipe frumoase
desi nu sunt a 5-a roata la caruta, sau sunt (nici nu mai stiu),as vrea ca cei care critica sa nu uite ca exista pasiuni care ne fac sa nu ne mai recunoastem.
ps: sper ca am fost coerenta
soniaa
Postat pe 31 Martie 2009 16:45
AM PROBLEME,SITU CE INSEAMNA NU MAI POT,DAR ESTE UN D-ZEU CARE,REZOLVA TOT.
kudika030965
Postat pe 1 Iunie 2009 16:19
De la: soryanca, la data 2008-10-03 12:36:47
De la: BERBEACA, la data 2008-10-03 11:08:36vB SI CU GAGICA-SA IA VEZI AIA CE ZICE
?
WOW!AICI AI FOST CAM REA.DAR AR FI O IDEE.
CE AR FI DC TE PUI IN PIELEA PRIETENEI?TIE TI-AR PLACE SA FI INSELATA??

inselata???? pai baiatul nu a facut nimic...nu s-a culcat cu ea..e la cine stie cate sute de km distanta.....in afara faptului ca-i spune domnisoarei ca o iubeste pe mess nu prea a facut mare lucru,..din cate am inteles eu...asa ca nu vad cum si-a inselat prietena.
MissMe2
Postat pe 1 Iunie 2009 16:21
eu zic..sa nu te complici....tipul e clar ca o iubeste pe acea fata deodata ce a plecat cu ea... ...pe tine nu are cum sa te iubeasca.....arde de dorinta sa te aiba in pat..e clar....deodata ce nu ai daruit nimik pina acum....esti tinara poti gasi fericirea la un baiat singur....nu te complika
pamela_1
Postat pe 1 Iunie 2009 16:30
nu poti sa iubesti 2 persoane deodata...clar lucrul asta...daca te suna si vb pe mes...nu inseamna ca te iubeste....logic...vrea sa obtina ce nu i-ai dat inca...sex draga mea...ia mai gindeste cu cap...nu cu inima
pamela_1
Postat pe 1 Iunie 2009 16:32
si inca o chestie..nu rezist sa nu o spu......nu inteleg fetele care cauta iubire la oameni insurati...cuplati......pe bune ce este in capul vostru???
nu sufar persoanele care saliveaza la iubitele prietenilor cei mai buni....si nu sufar egoismul.....
pamela_1
Postat pe 1 Iunie 2009 16:34
De la: pamela_1, la data 2009-06-01 16:34:45si inca o chestie..nu rezist sa nu o spu......nu inteleg fetele care cauta iubire la oameni insurati...cuplati......pe bune ce este in capul vostru???
nu sufar persoanele care saliveaza la iubitele prietenilor cei mai buni....si nu sufar egoismul.....


stii ce-ti doresc? sate indragostesti de un barbat insurat...sa vezi cum e!
crissa_909
Postat pe 1 Iunie 2009 18:47
daca o iubea pe cealalta nu ar fi inselat-o...ce zici???
Nu cred ca tipul stie ce vrea si pe cine iubeste.Asta daca iubeste pe cineva
.......................................................................................................................
IUBIREA.... PENTRU CEI MAI MULTI.....VORBE MARI
slyd
Postat pe 1 Iunie 2009 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac?...parerea ta conteaza 114 De la: kudika102120 17 Octombrie 2012 21:24
Sa merg mai departe ? 162 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
incerc sa il uit de 2 ani 12 De la: alexa923 18 Noiembrie 2009 13:58
barbatii astia...heeeelp :D 12 De la: geo_reincarcat_iara 5 Iulie 2010 12:39
Poate peste ceva timp voi zambi de "Acum" 15 De la: marco918 29 Iulie 2010 01:18