Setari Cookie-uri

are dreptul asta ????

ema.....acuma serios vorbind........eu chiar nu inteleg cum mai are tupeul sa vina sa o vada dupa ce l-a durut in cot ca trebuia sa nasca cand a scos-o afara din casa.........stiind ca tot ce simte mama influenteaza copilul nenascut inca........nu s-a gandit ca poate copilul ala se naste bolnav din cauza supararii mamei?.........



ufff...........eu nu am nimic cu barbatii in general.......dar indivizii astia ma scot din sarite..........


adica chiar era greu sa stea pe fundul lui 2-3 luni pana nastea si se stabiliza starea mamei si a copilului?.........nu il opreste nimeni sa divorteze daca asta isi doreste.........dar constiita nu i-a dat doi pumnii cand a vazut-o cu burta la gura facand bagaje?.......nu s-a gandit ca copilul lui pe care nu il vede nascandu-se?.......



eu una nu l-as putea numi tatal copilului meu pe cel care a refuzat pur si simplu sa fie acolo cand acesta s-a nascut......
dienuta_nou
Postat pe 9 Octombrie 2008 09:08
OMG!!!
aimee31
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:04
De la: Larisa82, la data 2008-10-08 17:38:12eu cred ca el a gresit foarte mult fata de tine in prima faza cu ce ti-a facut cand erai insarcinata,nu se poate asa ceva!am citit si ce a scris el....nu stiu ce sa zic....eu nu stiu daca mai aveam puterea sa ma impac cu el daca eram in locul tau si pateam asa ceva...
si acum cum e relatia voastra de fapt?mai sunteti impreuna sau nu?


Relatia noastra....de cind cu topicul asta si cu tot ceea ce s-a intimplat, destul de tensionata.
Nu locuim impreuna , el doreste sa ne mutam la el....
Da, stiu parerea ta, nu esti prima care mi-a spus-o.Dar el nu pretuieste asta...crede ca totul i se cuvine.

ms. la toti de sfaturi, opinii....1
_iluzie_
Postat pe 9 Octombrie 2008 13:14
iluzie, cum mai esti azi??? totul ok????
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:10
iti multumesc de grija! citesc commenturile voastre si ma amuz....
Da, e bine, sper. Am ajuns la concluzie ca ceea ce face (dl. controlor) pleaca de la un sentiment de neincredere, nesiguranta , incertitudine.
I-am spus ca ii dau sansa de a recladi ceva impreuna....Sper sa se linisteasca sa nu mai faca gafe capitale....ca veti afla ! ;)
week-and frumos la toti !
iubiti-va mult !


_iluzie_
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:48
bafta multa si ...sa ai grija de tine....

asculta macar o parte din "gainile batrane" de pe forum....
si aper sa iti fie bine .
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:53
Mul tumesc tare mult!
_iluzie_
Postat pe 13 Octombrie 2008 11:12
http://www.youtube.com/watch?v=tC11TcNy8dI

Asta este dorinta lui...sa fim impreuna....
Nu mai stiu nici eu...ce e mai bine....

in rest ...
_iluzie_
Postat pe 13 Octombrie 2008 12:51
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Octombrie 2008 23:40

Show Recent Messages (F3)

turdanews is using a different version of Yahoo! Messenger.
Certain features may be unavailable.

Gelu Florea: hello!
morena2me: hello
Gelu Florea: ce faci?
morena2me: curatenie
Gelu Florea: in calculator?
morena2me: pe aici
morena2me: ca e vineri
morena2me:
Gelu Florea: aha...
morena2me: tu?
Gelu Florea: m-am tot gindit la relatia noastra, saptamina asta...
morena2me: o doamne
morena2me: si ?
morena2me: socheaza-ma
Gelu Florea: cred ca sunt lucruri peste care nu putem trece, si care s-ar putea sa ne afecteze in viitor.
morena2me: care ar fi alea?
Gelu Florea: 1. tu nu vei uita niciodata trecutul. e o problema: pentru ca imi vei reprosa asta, cind va fi mai greu, si n-o sa fie placut.
morena2me: am mai zis ceva?
morena2me: sau macar referire ?
morena2me: STAI asa!
morena2me: nu ma lua cu subpuncte
Gelu Florea: 2. ai o tendinta ciudata de a reaction fata de mine, in momentele mai "delicate". exemplu: faza aia cu Morena...
morena2me: zi-mi ce vrei de fapt sa zici
morena2me: care faza???
Gelu Florea: pai, cind m-ai facut nu-stiu-cum de fata cu toata lumea... in mod normal, nu se procedeaza asa. trebuia sa-mi spui in particular, eventual.
morena2me: aaaaa......cine ti-a amintit de ea???
morena2me: astept!
Gelu Florea: nu mi-a amintit nimeni. eu ma gindeam...
morena2me: te-ai simtit cumva?
Gelu Florea: un pic nasol.
morena2me: da da
morena2me: da, ar trebui sa ne re-obisnuim unul cu celalalt
morena2me: SI
morena2me: daca cineva Striga la fata MEA
morena2me: reactionez RAAAAAU!
Gelu Florea: teoretic, e si fata mea...
morena2me: ma rog, am uitat pe moment ca e si a ta!
Gelu Florea: mda...
morena2me: scuzele mele.
morena2me: m-am scos atunci
morena2me: ai uitat?
morena2me: am zic sa ma lasi pe mine sa fiu aia rea
morena2me: tu sa fi ala bun
Gelu Florea: nu e vorba... dar asta ma face sa ma gindesc mai profund...
morena2me: da da da
morena2me: f. bine
morena2me: poate ca ai realizat ca nu ne vrei
Gelu Florea: sa continui?
morena2me: zi asa
Gelu Florea: cu analiza?
morena2me: continua
Gelu Florea: 3. majoritatea apropiatilor tai nu sunt de acord cu reluarea relatiei. acest lucru e evident si prin prisma faptului ca nici macar n-am fost pe la tine, desi, teoretic, ne-am reintilnit de atira vreme. asta ce inseamna? ca ai tai si apropiatii tai nu ma agreaza. venind la turda, vei tine legatura cu ei si la orice mica problema, ceea ce spun ei te poate influenta in detrimentul relatiei.
Gelu Florea: si ar fi o problema.
morena2me: ai mei niciodata nu te-au placut
morena2me: te-au acceptat de dragul meu
morena2me: INTOTDEUNA
morena2me: SI, dupa ceea ce ai facut
morena2me: nu vor sa te mai VADA
Gelu Florea: 4. nu stiu cita siguranta financiara pot sa am dintr-o afacere. sunt tot felul de stiri, cu criza economica, cu tot felul de prostii. daca nu merge treaba? ar fi nasol...
morena2me: asta nu inseamna ca nu ma lasa in pace
morena2me: ei vor ca noi 2 sa ne intelegem!!!
morena2me: pricepe asta
morena2me: hm
Gelu Florea: eu pricep ceea ce constat.
morena2me: da, ai dreptate
Gelu Florea: analizind.
morena2me: eu nu o sa am serviciu
morena2me: afacerea ta nu o sa mearga
morena2me: da, am inteleg TOT
morena2me: nu mai trebuie sa continui
morena2me: s nu g
Gelu Florea: sunt debusolat total.
morena2me: k
morena2me: am inteles
morena2me: e gata
morena2me: o sa incerc sa-i explic morenei
Gelu Florea: nu stiu de ce, dar nu am senzatia ca lucrurile pot merge foarte bine. cred ca vor fi probleme.
morena2me: si o sa incercam sa ne descurcam ca si pina acum
morena2me: nu stiu ce e cu tine
Gelu Florea: ei, n-o lua chiar asa...
morena2me: nu mai vreau sa vorbim. cel putin nu acum. mai ranit profund.
Gelu Florea: o sa-i trimit bani. n-am spus asta.
morena2me: deci atita timp te-a tinut pe tine
morena2me: sentimentele fata de noi
morena2me: dragostea de morena
Gelu Florea: nu. ai inteles gresit.
morena2me: si dorinta de a avea o familie
morena2me: nu stiyu de ce te-am crezut
Gelu Florea: dragostea de morena ma tine si acum. nu asta e in discutie.

_iluzie_
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:29
Multumesc Bestdevil !!!!
IDEEA E CA SUNT DISPERATA SI SPERIATA DE CEEA CE MI-I SE INTIMPLA!
a am postat toata discutia, dar ideea e ca M-A PARASIT .
De ce????? NU stiu !!!!
va pupic

sint atit de trista, speriata si dezamagita.
oare de ce mi-i se intimpla din nou asta? Cind am ajuns sa cred ca poate sa fie din nou bine !!!!
nu cer ajutor. Dar, sinteti prietenii mei.....si ma descarc si eu, ce drac sa mai fac!!!

ma iertati va rog !
_iluzie_
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:54
sa nu indrasnesti care cumva sa o lasi pe fiica ta sa vada cat de mult te doare sicat esti de speriata.

nu stiu ce sa iti spun pt ca sufletul tau ranit nu se vindeca doar cu vorbe ,ci cu fapte, cu certitudini si cu realitati.

sa iti fie teama dar sa nu lasi teama sa te stapaneasca.
ai grija de tine si de fetita ta a de acum ea e singura care conteaza.la fel si tu contezi enorm de mult.

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:15
draga mea, parerea mea e ca e cel mai bine asa pentru tine.
omul nu merita, are un caracter infect si asta nu se vindeca, dimpotriva.
ai sansa sa iti refaci viata alaturi de cineva mai bun si sa-ti fie bine, nu sa stai in atmosfera de nesiguranta si tensiune.
uita-l, exista si barbati buni!
googoodoll
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:35
Pentru fetele ce nu stiu "sagetator" e fostul meu sot care ma agreseaza in continuare. Va rog sa-l raportati de cite ori vedeti cite un comentariu de-al lui.
E lipsit de scupule si de acea simtire care ne face sa ne numim oameni.

_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:28
Si, ca sa raspund curiozitatii fostului meu sot, de 3 ani jumatate sint o femeie singura. Ca am avut o relatie, da recunosc
Si, bineinteles ca nu l-am dus acasa la ai mei si la copilul meu ....ci in alta parte, cum mi-i se pare de cuviinta.
Si, daca i-am facut sex oral....kiar nu stiu de ce iti pasa tie daca am facut sau nu.Demult nu mai e un subiect tabu.
Si, ca ne-ai parasit din nou nu iti da dreptul sa iti bati joc de mine in continuare.
Ai un blog al tau te rog posteaza acolo ce vrei.
Daca esti neimplinit ca altii iti comanda viata, nu e vina mea.
Ai dat cu piciorul vietii cu mine si copilul meu,acum resemneaza-te si incearca sa te porti civilizat nu mai arunca cu noroi si vomita pe un forum deschis discutiilor publice nu problemelor tale psihice.
Tu o sa ai de pierdut nu eu!
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:38
Ei, ce teatru ieftin joci. Asa, si o prostituata poate spune ca are o "relatie", in parcare, de cite ori se nimereste, ca e "singura"...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:41
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:41:36Ei, ce teatru ieftin joci. Asa, si o prostituata poate spune ca are o "relatie", in parcare, de cite ori se nimereste, ca e "singura"...


Esti un frustrat. Nu-ti mai arunca veninul pe mine. Dute la mamica.
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:44
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:24:00O astfel de situatie e inacceptabila. Nici nu-mi vine sa cred! Am auzit de situatii in care ea a fost lasata, pentru ca el si-a dat seama ca ea facuse sex oral, intr-o pensiune din Sibiu (sau mai multe) cu un tip, pe care sustine ca nu-l iubeste. Dar chiar asa... dintr-o data...
Apropo, cum se numeste o femeie care face sex oral cu un tip cu care se intilneste de 3-4 ori, prin pensiuni, in conditiile in care sustine ca nu-l iubeste?
Gelu Florea: Curiozitate: Cum se numeste o femeie care face sex oral cu un tip cu care se intilneste de 3-4 ori, prin pensiuni, in conditiile in care sustine ca nu-l iubeste?
florea iulia: ti-am raspuns
florea iulia: sint femeie singura
Gelu Florea: cum?
florea iulia: sug p u la la cine vreau eu
Gelu Florea: corect!



se numeste o femeie libera de orice obligatii fata de un om care a dat-o afara din casa gravida in 9 luni.....
in plus care-i treaba cu fostul ca nu prea pricep?? tre sa te astepte pe tine???? toata viata doar pt ca are un copil cu tine?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:46
Nu sunt deloc un frustrat, dar daca si prietenele tale sunt genul care fax sex oral de la prima intilnire in parcare, mai bine ati deschide un site cu care sa faceti ceva bani...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:50
multumesc Ema!
am nevoie de votul vostru sa scap de el. a intrat iarasi aici sa tulbure apele.

vai ce ticalos.
si daca o facem ce daca???? Ti-e ciuda ca nu mai ai parte de ce e mai bun din partea mea ?????
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:50
Am inteles ca ai nevoie de votul lor... Probabil si tu ai nevoie de ceva. Stiu un tirist care trece diseara prin Sibiu.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:51
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:41:36Ei, ce teatru ieftin joci. Asa, si o prostituata poate spune ca are o "relatie", in parcare, de cite ori se nimereste, ca e "singura"...



unele femei au bunul simt sa NU isi aduca...relatiile acasa
asta e de apreciat nu de condamnat .
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:54
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:51:38Am inteles ca ai nevoie de votul lor... Probabil si tu ai nevoie de ceva. Stiu un tirist care trece diseara prin Sibiu.


numarul de la masina si parcarea in care te opresti prin brasov.... daca vrei sa te trezesti cu mascatii pe cap.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:55
Vai, induiosator! Abia acum o apreciez pe prostituata de la parter, care-si face veacul prin parcari. Are "bunul simt" sa nu-si aduca relatiile acasa.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:56
Vai, tu... Nu-mi vine sa cred, pina si mascatii o fac asa, la "prima intilnire"?
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:57
De la: _iluzie_, la data 2008-11-03 11:50:48multumesc Ema!
am nevoie de votul vostru sa scap de el. a intrat iarasi aici sa tulbure apele.

vai ce ticalos.
si daca o facem ce daca???? Ti-e ciuda ca nu mai ai parte de ce e mai bun din partea mea ?????

Am parte, dar mult mai ieftin...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:58
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:56:09Vai, induiosator! Abia acum o apreciez pe prostituata de la parter, care-si face veacul prin parcari. Are "bunul simt" sa nu-si aduca relatiile acasa.


zi mersi ca nu exista inca un alt barbat in viata fiicei tale caruia sa ii spuna tata si pt asta sa ii multumesti inca ei...iuliei.

comporta-te cum faci acum si pana la urma propria ta fiica te va ...renega .
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:58
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:51:38Am inteles ca ai nevoie de votul lor... Probabil si tu ai nevoie de ceva. Stiu un tirist care trece diseara prin Sibiu.


Nu mersi, ma descurc.
Tiristii nu sint kiar ce-mi doresc, aspir un pic mai sus, (as vrea sa fac si glume dar sint convinsa ca nu ai intelege si cine nu ma cunoaste ar intelege altceva). Dar cumnatul meu e tirist si e un baiat de nota 20.
Si, 2 ani si 8 luni nu am facut sex, de ce as face acum tac-pac ?
te inseli amarnic. Pacat...........dar nu ma cunosti deloc. Nu e o prioritate pt. mine.
Tine-o tot asa ca ma plictiseam azi.
p.s. mersi de haina de la Berska, si de geaca de piele .Probabil cu astea m-ai platit. Pacat ca nu mi-am dat seama mai repede. Dar, nu strica la casa omului.
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:59
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-03 11:58:22
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:56:09Vai, induiosator! Abia acum o apreciez pe prostituata de la parter, care-si face veacul prin parcari. Are "bunul simt" sa nu-si aduca relatiile acasa.


zi mersi ca nu exista inca un alt barbat in viata fiicei tale caruia sa ii spuna tata si pt asta sa ii multumesti inca ei...iuliei.

comporta-te cum faci acum si pana la urma propria ta fiica te va ...renega .

Zic "Mersi" pentru ca nici unul dintre cei care au cautat sa se "descarce" un pic nu si-au asumat rolul de tata. Sa-i multumesc Iuliei sau alora? Ca eu cred ca lor li se datoreaza, totusi.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 11:59
De la: _iluzie_, la data 2008-11-03 11:59:49
De la: sagetator, la data 2008-11-03 11:51:38Am inteles ca ai nevoie de votul lor... Probabil si tu ai nevoie de ceva. Stiu un tirist care trece diseara prin Sibiu.


Nu mersi, ma descurc.
Tiristii nu sint kiar ce-mi doresc, aspir un pic mai sus, (as vrea sa fac si glume dar sint convinsa ca nu ai intelege si cine nu ma cunoaste ar intelege altceva). Dar cumnatul meu e titist si e un baiat de nota 20.
Si, 2 ani si 8 luni nu am facut sex, de ce as face acum tac-pac ?
te inseli amarnic. Pacat...........dar nu ma cunosti deloc. Nu e o prioritate pt. mine.
Tine-o tot asa ca ma plictiseam azi.
p.s. mersi de haina de la Berska, si de geaca de piele .Probabil cu astea m-ai platit. Pacat ca nu mi-am dat seama mai repede. Dar, nu strica la casa omului.

Cadoul l-am facut din inima. Si nu regret. Regret numai ca tu, din obisnuinta, l-ai perceput ca o "plata".
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu... 37 De la: kudika_942942 13 Ianuarie 2014 19:07
ce sa fac :-? 10 De la: _vio_ 22 Iunie 2011 15:54
buna...am nevoie de un sfat,o parere..nu stiu ..ceva...urgent 80 De la: kyssa_25 4 Decembrie 2011 10:30
Iubire adolescentina 11 De la: kudika_8080 21 Iulie 2013 12:31
Buna tuturor.. 4 De la: kudika_14112 21 August 2012 15:30