Setari Cookie-uri

are dreptul asta ????

De la: Georgia99, la data 2008-11-03 15:13:09
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:06:55In cayul asta, am incheiat conturile cu voi. Si cind va creste, ii voi spune cine a fost de vina, de fapt... Nu minciuni!


ai un comportament infantil, fata ta cand va fi mare va intelege cine a fost vinovatul !!!! atata minte ai sa iti speli rufele in public in felul asta ?

Nu eu am inceput cu "rufele in public". Eu am preluat "moda"...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:14
De la: sagetator, la data 2008-11-03 15:14:42
De la: Georgia99, la data 2008-11-03 15:13:09
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:06:55In cayul asta, am incheiat conturile cu voi. Si cind va creste, ii voi spune cine a fost de vina, de fapt... Nu minciuni!


ai un comportament infantil, fata ta cand va fi mare va intelege cine a fost vinovatul !!!! atata minte ai sa iti speli rufele in public in felul asta ?

Nu eu am inceput cu "rufele in public". Eu am preluat "moda"...



eu cred ca sotia ta, fosta, a avut motive pt care a facut ce a facut ! si daca lucrurile nu au mers in relatia voastra nu trebuie sa o faci ca la usa cortului si sa o jignesti asa !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:20
De la: sagetator, la data 2008-11-03 15:14:03Te-a pus mamica sa postezi aici? Te-a lasat? Ca ieri nu ti-a dat drumul pe-afara, ca ai facut rele!
Apropo, esti barbat? I-ai dat-o si tu?! Si pentru atita lucru merita sa-ti pierzi timpul postind ceva?!
bai capsunika retardata...tu vezi ce scrii? nu sunt barbat,dar nici tu asa patetic de mult nu am vazut...fatalaul lui mami...hai mai plangete un pic mai capsunika imi este greata rau de tine
cotidian
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:25
De la: sagetator, la data 2008-11-03 14:31:11Imi place sinceritatea si adevarul, asta e defectul meu. Atit! Si nu-mi plac mincinosii. In rest, considerati-ma cum vreti, ca nu ma intereseaza. Abia acum am descoperit caracterul in fect al Iuliei si imi pare rau. S-a dat de gol... NU a rezistat sa minta, in conditiile in care am vrut sa aflu ce ii poate capsorul. Ei bine, am aflat! Mi-e deajuns.
N-aveti decit sa va plingeti de mila in viata virtuala. Viata reala e alta. Si, de multe ori, viata voastra virtuala e doar o iluzie. Dati-va cu p-arerea, dati-i sfaturi Iuliei, ca cu viata ei va jucati. Nu cu a voastra! Ce simplu e...


nu serios,...chiar simti nevoia sa fii onest??? adica tu chiar crezi ca te va crede cineva????
nu ai abandonat-o doar pe iulia...ci si pe fiica ta... timp de 3 ani nu ai vrut sa sti de ea...acum subit si irevocabil te-a apucat dorul... si mai pe urma te-ai plictisit iar sa fii tatic si ai dat bir cu fugitii...
ai cumva impresia ca ne intereseaza care cine cum si in ce pozitii a facut s e x.... slava Domnului bine ca unii dintre noi sunt fericiti in modul asta...
dar tu .... asa barbatel cum te vezi cum ai tupeul sa te uiti in oglinda?????

mai acu vreo 2 pagini o iubeai si erai gata sa iei totul de la inceput si acu o faci pe iulia in toate felurile?????
de ce??? ca sa scoti ce anume adevar la iveala?????
ca a avut alte relatii??? cand nu a fost cu tine????
ca nu a avut incredere in tine????
ca "te-a inselat" ..... adica si-a pastrat relatia pe care o avea inainte sa reapari in viata ei???
pt asta e de condamnat ea si nu tu??? care ai "pastrat distanta" de tot timp de 3 ani???? si tu ai avut alte relatii dupa propriile tale spuse...deci????ai macar idee ce anume inseamna sa cresti un copil singura??????
nu prea cred...ca am certa impresie ca si cealalta fiica ti-o creste mama ta...tu nu esti in stare nici de aia....

las-o balta ca esti patetic ma repet mergi mai des pe la psiholog si in cazul in care el nu reuseste nimic .... probabil ca exista si clinici de psihiatrie care te pot ajuta in vreun fel.....
lasa jignirile ca nu iti sta bine sa faci pe victima.... asa "c u r v a" cum vrei tu sa para iulia deocamdata e mama copilului tau....deci iti sugerez sincer sa termini cu jignirile....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:37
De la: _iluzie_, la data 2008-10-31 16:54:11Multumesc Bestdevil !!!!
IDEEA E CA SUNT DISPERATA SI SPERIATA DE CEEA CE MI-I SE INTIMPLA!
a am postat toata discutia, dar ideea e ca M-A PARASIT .
De ce????? NU stiu !!!!
va pupic

sint atit de trista, speriata si dezamagita.
oare de ce mi-i se intimpla din nou asta? Cind am ajuns sa cred ca poate sa fie din nou bine !!!!
nu cer ajutor. Dar, sinteti prietenii mei.....si ma descarc si eu, ce drac sa mai fac!!!

ma iertati va rog !

Scumpo nu am citit aici pana acum.:(
De ziua ta iti pusesem un ursulet, care vad ca nu mai exista...
Dar ce la apucat din nou? E bolnav psihic? Vrea sa-si bata joc de viata ta? Ce sa faci? Sa ai grija de tine, de morena si de pisoi vostri. Iar pe el...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:46
NEATA , sagetator !
daca vrei , putem sta de vorba.......cred ca te pot ajuta !
eu sunt " medias' !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:26
......crezi sau nu.........

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:36
am fost printre putinii care au incurajat-o........si am impins-o pe Iulia catre tine..............

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:38
cred ca de voi a depins sa refaceti nodul..........daca voiati asta de-adevarat !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:39
n-am reprezentat si nu reprezint nimic pt fosta ta sotie..........decat un refugiu la nevoie.....un suflet - ca si al ei ,ca si al tau ) care la greu are nevoie de un umar !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:42
intamplarea ne-a adus impreuna...............atata tot !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:43
mda.............vorbesc singur..........As fi vrut sa te-ntalnesc..........nu cred ca mai e cazul !
Esti rau in ceea ce scrii !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:45
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 19:45:29mda.............vorbesc singur..........As fi vrut sa te-ntalnesc..........nu cred ca mai e cazul !
Esti rau in ceea ce scrii !


nu te agita degeaba....
scuze pt cinism dar cred ca e in vizita la psiholog.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:53
de ce zici asa ?

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:56
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 19:56:11de ce zici asa ?


uffff spun asa pt ca a fost sugestia pe care i-am dat-o eu domnului ...sagetator,alias ex sotul iuliei, cand a inceput sa arunce cu noroi....

citeste tot topicul de la pagina 1 pana acum si ai sa intelegi mai multe.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:58
cand judeci pe cineva......pune-te in ambele posturi, ca sa observi cum se vede din ambele parti...........o avea si el ceva pe suflet !
dar nu asa se face !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:59
De la: _iluzie_, la data 2008-10-07 14:55:59nu cred ca am deschis topicul asta sa te certi iarasi cu mine. Sa-mi arunci in fata greseli nefacute.
Asa ceva nu se face aici! Poate la tine acasa!
Eram singura, a fost treba mea ce am facut...nu e a ta.
Tu erai casatorit cind m-ai inselat cu alta si m-ai trimis acasa insarcinata in 9 luni.....
Vrei sa ma faci de minune aici? Ce folos?
cred ca te faci tu.....nu e corect cum ai procedat

Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:59
l-am citit....desi nu era nevoie !
n-ai citit tu cu atentie.............
....."medias"...?!

Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:00
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 19:59:10cand judeci pe cineva......pune-te in ambele posturi, ca sa observi cum se vede din ambele parti...........o avea si el ceva pe suflet !
dar nu asa se face !

este exact ceea ce am spus si eu. ceea ce avea de spus referitor la caracterul iuliei si detalii picante din trecutul ei ...prefer sa nu aflu pe un topic de pe kudika...sincer mi se pare foarte urat modul cum i s-a adresat si cum a persecutat-o pe toate topicurile azi.... deci..... omul ori sufera ca un caine si asta e un mod de reactie ori asa ii este pur si simplu caracterul ,adica ii place sa iasa deasupra ....fie ce o fii si ducase la faptul ca au o fetita impreuna si ca totusi ma presus de toate este o femeie si ceea ce s-a intamplat intre ei e doar treaba lor.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:06
nu contest nimic din ceea ce spui.......
mai ales ca o stiu pe Morena.........super child !
mai ales ca am si eu o fetita............
NU ASA SE FACE !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:24
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 20:24:41nu contest nimic din ceea ce spui.......
mai ales ca o stiu pe Morena.........super child !
mai ales ca am si eu o fetita............
NU ASA SE FACE !


sper din suflet sa isi dea seama cva nu face decat rau, sa inceteze si sa nu o mai faca cu ou si cu otet pe iulia, e un lucru urat, indiferent cat de mult o fii gresit sau nu (in viziunea lui trebuia sa il astepte toata viata.....) ,iulia este mama si mai presus de toate ...relatia lor s-a incheiat deocamdata asta este ca vor fii sau nu impreuna mai incolo ...asta este dar acum nu e cazul sa vorbeasca urat de o femeie.

cand va invata sa piarda cu stil si frumos probabil ca va fii momentul cand va fii meritat sa fie iertat... altfel.... nu cred si asta e parerea mea personala.

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:28
iar tb sa fiu de acord cu tine.........!
am o problema cu femeile...........cum arata mainile....si lb.romana !
..............nu te supara ! ...Probabil ai maini frumoase !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:45
cine isi mai aduce aminte de filmul indian : vagabondul?

Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:50
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 20:45:11iar tb sa fiu de acord cu tine.........!
am o problema cu femeile...........cum arata mainile....si lb.romana !
..............nu te supara ! ...Probabil ai maini frumoase !


in clipa asta mainile mele arata groaznioc pt ca inca sunt la magazin si pun preturi... si sunt murdare...mainile mele, in plus am pielea palmelor aspra ,mostenire de familie.... e ca un semn distinctiv in toata familia...
cat despre limba romana... iui! tind sa iti dau dreptate cateodata ies literele de sub degete mai repede decat vreau si nu prea am rabdare sa corectez intotdeauna ce scriu...
mie imi place ca ideea esentiala sa se inteleaga.daca ne luam mereu mereu de detalii o sa ne pierdem in ele.
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:52
De la: geo32, la data 2008-11-03 20:50:56cine isi mai aduce aminte de filmul indian : vagabondul?


eu.... si da mai recunosc eram moarta cand eram mica dupa filme indiene ....nah!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:53
eu imi amintesc doar de Homo Neanderthalis
googoodoll
Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:55
De la: googoodoll, la data 2008-11-03 20:55:18eu imi amintesc doar de Homo Neanderthalis



ooo mai e unul super tare se numeste "epoca de piatra"....
mooooaaaaammmaaaaa... si e cu un trib care vorbeste o limba numai de ei stiuta si despre dinozauri si despre cum s-au inventat ouale ochiuri prajite pe crater de vulcani.... mai oricum am ras de m-am prapadit la comedia aia....

super tare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 20:57
era o faza in filmu' ala indenez, pe la incepit, cand iubita maharajahului capos, naste afara in ploaie , data afara fiind de el.
ea naste, el creste si canta frumos din voce.
raj kapor, il chema.
povestea la cei doi protagonisti din acest topic de familie , seamana izbitor cu prima parte a filmului.
mai ramane ca in viitori , sa fim martorii continuarii.
va rog sa ma tineti la curent. nu 220 V!!

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:00
se potriveste perfect cu educatia aluia
googoodoll
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:00
De la: geo32, la data 2008-11-03 21:00:17era o faza in filmu' ala indenez, pe la incepit, cand iubita maharajahului capos, naste afara in ploaie , data afara fiind de el.
ea naste, el creste si canta frumos din voce.
raj kapor, il chema.
povestea la cei doi protagonisti din acest topic de familie , seamana izbitor cu prima parte a filmului.
mai ramane ca in viitori , sa fim martorii continuarii.
va rog sa ma tineti la curent. nu 220 V!!



dar ce zici de 380 V???
a ma si prize de 380 V te rezolv imediat....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor! 14 De la: Micaell 20 Iulie 2011 18:24
Dupa ce mi-a zis ca i-as fi buna de sotie, vrea sa ne despartim 5 De la: onuta81 31 Ianuarie 2009 22:14
pauza 12 De la: iulia12 11 Martie 2008 12:33
instrainare brusca in cuplu 11 De la: kudika_24560 6 Ianuarie 2013 23:28
prinsa la mijloc 10 De la: Ana_Armanca 27 Martie 2010 16:28