Setari Cookie-uri

are dreptul asta ????

vai ce ticalos.
ma bucur ca am scapat de tine
din dorinta ta
fata, oricum te reneaga de pe acum, nu te teme.
ai citit blogul
si, DA, a fost o mare greseala din partea mea sa- deschid sufletul in fata ta.
cel pe care l-am iubit a fost doar "iluzia" mea, tu esti de fapt un nimeni
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:04
In cayul asta, am incheiat conturile cu voi. Si cind va creste, ii voi spune cine a fost de vina, de fapt... Nu minciuni!
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:06
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:06:55In cayul asta, am incheiat conturile cu voi. Si cind va creste, ii voi spune cine a fost de vina, de fapt... Nu minciuni!


in inkeiat conturile de mult
am si eu dovezi destul
messul de vineri spune tot
cele 4 puncte
sperai sa ma intorc la tine ??????
doar pt a ma teroriza in continuare? gresesc!!
poate am inteles in sfirsit cine esti!
si daca asta ai inteles tu din blog, e problema ta
dar, nu cred ca o va interesa cine a ranit-o pe mama ei, parerea mea
e un copil DEOSEBIT si va stii ce e si ce nu !!!!
p.s. timpul imi va arata de ce ai facut ce ai facut de 4 luni incoace.
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:09
E un copil deosebit, dar sper sa nu-i faci educatie ca e bine sa faca sex oral cu necunoscuti, la prima intilnire, prin pensiuni!
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:12
e problema MEA
tu oricum nu te implici
si cred ca stiu sa o educ mai bine cum ai educat-o tu pe fiica-ta cea mare sa se frece prin pat cu diversi de la 13 ani, in fata voastra (sau in alta camera)
am incredere ca am primit o educatie, nu ca altii, si stiu ce am de facut.
fi sigur ca nu-i trebuie spus ce sa faca. am incredere ca EA va stii ce e bine si ce nu.
pa!!!
p.s. sex oral nu a facut niciodata la prima intilnire. e ceva muuult prea intim . si nici la a 2-a, nici a 3-a, ci cind am simtit eu!! si cui!!!
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:14
De la: _iluzie_, la data 2008-11-03 12:14:57e problema MEA
tu oricum nu te implici
si cred ca stiu sa o educ mai bine cum ai educat-o tu pe fiica-ta cea mare sa se frece prin pat cu diversi de la 13 ani, in fata voastra (sau in alta camera)
am incredere ca am primit o educatie, nu ca altii, si stiu ce am de facut.
fi sigur ca nu-i trebuie spus ce sa faca. am incredere ca EA va stii ce e bine si ce nu.
pa!!!
p.s. sex oral nu a facut niciodata la prima intilnire. e ceva muuult prea intim . si nici la a 2-a, nici a 3-a, ci cind am simtit eu!! si cui!!!

Aha, dar mie mi-ai spus ca doar de 3-4 ori te-i intilnit cu ala din Medias, prin pensiuni. Si i-ai facut sex oral! O fi "prea intim", dar probabil ca te-ai impiedicat de tocul de la usa, si daca tot ai ajuns in fata ei...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:21
DUTE LA PSIHOLOG! PARDON, PSIHIATRU
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:23
O sa ma duc, sa-i povestesc povestea uneia care face pe serioasa, dar baga in gura tot, de la prima intilnire... Sa vad ce zice. A dus lipsa de suzeta in copilarie? N-a supt in perioada primelor luni? Probabil, o sa-mi dea un raspuns, sa inteleg si eu. Mersi de sfat.

Cu geaca sper ca nu-i tragi o teapa Liutei, ca numai o rata e platita. Ea nu ti-a facut nimic, ar fi absurd sa te comporti mitocaneste cu ea... Daca nu, macar trimite-i geaca inapoi. Ca ti-au mai ramas multe altele. Mai multe decit de la altii, care au iesit mai ieftin. Eu am fost mai prost, recunosc, ca am fost naiv si am crezut in ceva. N-am stiut exact ce caracter ai.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:28
tu ma faci sa te iau inapoi ca pe-un ciine jigarit
ne impui capul cu iubirea ta fata de noi de care nu poti trai,
apoi de musti.rusine!mai vb de caracter.
cu Liuta o rezolv nu te speria
"Cadoul l-am facut din inima. Si nu regret"
sa stie si ea cine esti! De parca n-ar stii!!!
si nu mai scrie ca nu mai raspund.
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:46
Ai dreptate. Trebuie sa stie cine suntem, cu adevarat. O sa afle si de tine, stai linistita.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:52
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:52:36Ai dreptate. Trebuie sa stie cine suntem, cu adevarat. O sa afle si de tine, stai linistita.


oara cine dadea citate de genu: Cind doresti ceva tot universul te ajuta????
si
Nimic nu este intimplator ???

Cred ca a fost de partea mea si multumesc pt.asta.
ai bine acum decit mai tirziu.
am si eu dreptul la liniste sufleteasca macar
si ....ai cerut ajutor....dar degeaba. caracterul nu te ajuta
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:10
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:21:57
De la: _iluzie_, la data 2008-11-03 12:14:57e problema MEA
tu oricum nu te implici
si cred ca stiu sa o educ mai bine cum ai educat-o tu pe fiica-ta cea mare sa se frece prin pat cu diversi de la 13 ani, in fata voastra (sau in alta camera)
am incredere ca am primit o educatie, nu ca altii, si stiu ce am de facut.
fi sigur ca nu-i trebuie spus ce sa faca. am incredere ca EA va stii ce e bine si ce nu.
pa!!!
p.s. sex oral nu a facut niciodata la prima intilnire. e ceva muuult prea intim . si nici la a 2-a, nici a 3-a, ci cind am simtit eu!! si cui!!!

Aha, dar mie mi-ai spus ca doar de 3-4 ori te-i intilnit cu ala din Medias, prin pensiuni. Si i-ai facut sex oral! O fi "prea intim", dar probabil ca te-ai impiedicat de tocul de la usa, si daca tot ai ajuns in fata ei...
mai baiatule nu te supara dar din ceea ce scrii se vede ca ai un caracter foarte urit! ma intreb oare ce femeie va reusii sa convietuiasca cu tine!ceea ce tu faci se numeste hartuiala si este pedepsita prin lege!in locul fostei neveste puneam ordin de interdictie! iar pentru faptul ca ai abandonat femeia insarcinata nu am cuvinte sa te categorisesc! atunci nu te-ai gindit la copilul ce se va naste? nu te-ai gindit ca poate face depresie post natala si nu are cine sa creasca copilul? acum ce vrei de la biata femeie? sa stea calugarita sa te astepte pe tine fat frumos cu anii .......este treaba ei cu cine a facut sex indiferent de care asa cum a fost treaba ta atunci cind ai parasit-o cu burta la gura !te ridici cu pretentii sa ce? trei ani de zile ai stiut ca ai un copil? ai stat linga copil cind a avut nevoie de tine? cind a fost bolnav? lasa femeia in pace sa traiasca linistita ca si pina acum ,sa creasca copilul in liniste si mergi pe drumul pe care tu singur ai ales!
kudika1993
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:13
Exact asta fac. Mersi de sugestie! Dar, ce nu a spus ea, e ca EA A PLECAT, spunindu-mi ca nu e copilul meu! Te intreb si eu: pune-te in locul meu, cum ai reactiona?
Am iertat-o ulterior, dar acum, cind sa ne impacam, pac!, o prind cu alte chestii... Imi pare rau de fetita aia mica, ca ea nu are nici o vina ca ma-saii asa cum ii. Am un caracter nu-stiu-cum? Nu ma cunosti. Si eu pot spune de tine orice. Dar nu inseamna ca e ceva adevarat.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:21
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:52:36Ai dreptate. Trebuie sa stie cine suntem, cu adevarat. O sa afle si de tine, stai linistita.


ma intreb cum de exista inca specimene ca tine atat de misogine si atat de ....rautacioase pe lumea asta . nu iti e rusine de ceea ce ai facut absolut deloc?????
nu iti e rusine de ceea ce faci acum?????

ar fii cazul sa treci pe la un cabinet de psihologie mai intai si pe urma sa mai postezi pe aici.
fata ti-a spus clar ca nu mai vrea sa auda de tine
care-i problema ta????

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:21
Draga mea, iti doresc ca prietenul tau (sau sotul) sa iasa cu una ca asta si apoi s-o ridici in slavi. In caz ca n-ai stiut, "ingerasul" se intilnea cu ala, care era insurat si avea un copil! Si nu e primul, la altul i-a "terminat" casnicia... Ala avea doua fetite gemene.
Deci, in concluzie, ma rog ca prietenul (sotul) tau sa procedeze dupa cum ii recomanzi, adica sa aiba una ca asta. Si tu sa inghiti situatia... sa nu cumva sa fii misogina!

Sunt un om normal, dezgustat de caracterul infct al unui personaj feminin. Nu sunt misogin! Doamnee fereste! Dar daca un barbat sau o femeie are un caracter infect si descopar asta, o pot spune.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:27
sagetator esti un barbat las,infect vai de zilele tale cate ii mai avea...sincer nu te vad bine....ce caracter de ciufut ai,lasa femeia in pace nu mai arunca cu noroi in ea!!!!!fii barbat nu gaina plangacioasa,nu iti dai seama ca esti patetic?????
cotidian
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:31
De la: sagetator, la data 2008-11-03 13:21:12Exact asta fac. Mersi de sugestie! Dar, ce nu a spus ea, e ca EA A PLECAT, spunindu-mi ca nu e copilul meu! Te intreb si eu: pune-te in locul meu, cum ai reactiona?
Am iertat-o ulterior, dar acum, cind sa ne impacam, pac!, o prind cu alte chestii... Imi pare rau de fetita aia mica, ca ea nu are nici o vina ca ma-saii asa cum ii. Am un caracter nu-stiu-cum? Nu ma cunosti. Si eu pot spune de tine orice. Dar nu inseamna ca e ceva adevarat.


Vai de mine ce spune!
Am plecat eu singura de acasa sa nasc singura si sa-mi crec singura copilul?????
Pai, daca faceam asta, eram inkisa acum la Spitalul 9.Ce femeie normala ar face asta??????????Si daca crezi ca nu e al tau de ce o iubesti la nebunie??
de ce nu-i faci test de paternitate?
Cu ce m-ai prins nemernicule ?????
Cind mi-am depus la serv. preavizul si eram hotarita pe ce drum sa o iau ...
Stai ca acum am citit!!!!!!!!!!!!! TU M-AI IERTAT ?????????
POT SA RID?
Mi-e rau. Doamne iti Multumesc!!!! ca m-ai scapat de asa un cretin!!!
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:35
De la: sagetator, la data 2008-11-03 13:27:28Draga mea, iti doresc ca prietenul tau (sau sotul) sa iasa cu una ca asta si apoi s-o ridici in slavi. In caz ca n-ai stiut, "ingerasul" se intilnea cu ala, care era insurat si avea un copil! Si nu e primul, la altul i-a "terminat" casnicia... Ala avea doua fetite gemene.
Deci, in concluzie, ma rog ca prietenul (sotul) tau sa procedeze dupa cum ii recomanzi, adica sa aiba una ca asta. Si tu sa inghiti situatia... sa nu cumva sa fii misogina!

Sunt un om normal, dezgustat de caracterul infct al unui personaj feminin. Nu sunt misogin! Doamnee fereste! Dar daca un barbat sau o femeie are un caracter infect si descopar asta, o pot spune.


Barbatul cu care am trait 6 ani si pe care l-am iubit enorm, da, era casatorit avea cu fetite gemene, dar NU a divortat pt. mine.
Si, cele care stiu ce inseamna asta, vor stii cita suferinta aduce viata asta....
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:39
De la: sagetator, la data 2008-11-03 13:27:28Draga mea, iti doresc ca prietenul tau (sau sotul) sa iasa cu una ca asta si apoi s-o ridici in slavi. In caz ca n-ai stiut, "ingerasul" se intilnea cu ala, care era insurat si avea un copil! Si nu e primul, la altul i-a "terminat" casnicia... Ala avea doua fetite gemene.
Deci, in concluzie, ma rog ca prietenul (sotul) tau sa procedeze dupa cum ii recomanzi, adica sa aiba una ca asta. Si tu sa inghiti situatia... sa nu cumva sa fii misogina!

Sunt un om normal, dezgustat de caracterul infct al unui personaj feminin. Nu sunt misogin! Doamnee fereste! Dar daca un barbat sau o femeie are un caracter infect si descopar asta, o pot spune.


perfect,o poti spune unde vrei tu dar ..lasa jignirile si autocompatimirea pt cei care vor sa te asculte. simplu ca buna ziua. pt mine in momentulin care ai dat afara din casa o femeie insarcinata in 9 luni nu mai esti barbat esti doar un om josnic....daca numai dupa 3 ani de zile ai catadcsit sa vrei sa iti vezi fetita cu atat mai mult nu ai absolut nici un drept sa critici sau sa comentezi ceva in privinta modului cum este crescuta, cat priveste viata personala a fostei tale sotii..... nu cred ca ma intereseaza sa citesc pe forum detalii picante din viata unora sau a altora, ceea ce tu nu vrei sa intelegi ...cu cat o vei ataca mai mult cu atat mai multe femei vor aparea sa te faca tot pe tine cu ou si cu otet(nu ca nu ai merita) dar totusi esti pe un site dedicat femeilor in nefericitul caz in care nua i observat lucrul asta....
ce s-a intamplat cu inima curata si cu promisiuni de mai bine????
asa repede s-a terminat tolba cu bunatate?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:42
De la: sagetator, la data 2008-11-03 13:21:12Exact asta fac. Mersi de sugestie! Dar, ce nu a spus ea, e ca EA A PLECAT, spunindu-mi ca nu e copilul meu! Te intreb si eu: pune-te in locul meu, cum ai reactiona?
Am iertat-o ulterior, dar acum, cind sa ne impacam, pac!, o prind cu alte chestii... Imi pare rau de fetita aia mica, ca ea nu are nici o vina ca ma-saii asa cum ii. Am un caracter nu-stiu-cum? Nu ma cunosti. Si eu pot spune de tine orice. Dar nu inseamna ca e ceva adevarat.


daca ea te-a parasit...gravida in 9 luni asa cum sustii tu.... evident ca a avut motivele ei desi pe pagina 1 sau 2 nu ai spus lucrul asta asa ca dami voie sa ma indoiesc de sinceritatea vorbelor tale...
si tu timp de 9 luni nu ai avut timp sa verifici asta???? scuza-ma dar de testul de paternitate nu ai auzit??? se face si inainte si dupa nasterea copilului... ooooo stai sa ghicesc, nu ai avut banii necesari..... si atunci care e dom'le problema ta????

cand sa te impaci cu ea??? ia pune mana si reciteste topicul asta.... tu te-ai dus la ea si ti-a spus cam cu voie cu nevoie ca nu prea vrea sa auda de tine...stai cu ea catva timp si acu gata..."pac" o prinzi cu altele???
mai baietas dar daca tot o vroiai inapoi spune-mi si mie de ce rascolesti tu trecutul ei?????
de ce te autoflagelezi cu lucruri inchipuite????
ok ca ai cam dat cu mucii in fasole pe topicul asta am observat si singurica ....dar daca tot vrei eva de la iulia sau nu vrei de ce o ataci in public (pe forum) in cel mai josnic mod?????
ceea ce ma face sa cred ca ea a descoperit ceva din trecutul tau si ti-a dat cu tifla.....
si acu iar vrei sa iesi tu deasupra si nu sti cum sa faci....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:49
Nu dandanico.
Dupa mesajele primite pe mess in 31.10.08 care le-am postat nu s-a mai intimplat nimic.
Eu nu l-am prins cu nimic, nici nu-mi doream, deci nu am cautat!
Vreo explicatie plauzibila nu a avut.
Dar ma intreaba intruna daca l-am iubit pe cel cu care am fost ceva timp anul asta. La raspunsul meu de "nu" a inceput sa bata cimpii.
Deci, ori e nebun, ori e super-influientabil.
De cine si de ce ???? Voi afla ....
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:58
De la: _iluzie_, la data 2008-11-03 13:58:27Nu dandanico.
Dupa mesajele primite pe mess in 31.10.08 care le-am postat nu s-a mai intimplat nimic.
Eu nu l-am prins cu nimic, nici nu-mi doream, deci nu am cautat!
Vreo explicatie plauzibila nu a avut.
Dar ma intreaba intruna daca l-am iubit pe cel cu care am fost ceva timp anul asta. La raspunsul meu de "nu" a inceput sa bata cimpii.
Deci, ori e nebun, ori e super-influientabil.
De cine si de ce ???? Voi afla ....


cu atat mai mult atunci nu inteleg de unde pana unde atat rautate.....s-a terminat , asa a decis el si acu ....vrea sa iasa deasupra????
cu ce mama lu peste prajit ?????
serios cat de josnic poate sa fie un barbat sa arunce cu noroi in mama fiicei sale?????
ce mai vrea ????? a decis ca s-a terminat. buuuun
acum ce vrea sa fie el neprihanitul din toata chestia asta?????

serios ca nu reusesc sa inteleg . a decis ca nu merge din diverse motive cum ar fii faptul ca tu nu ai ramas "neprihanita" pana s-a hotarat el ce vrea..... buuuun si cu asta m-am lamurit dar acu ce mai vrea???/ sa iti faci vreo operatie de refacere a himenului si eventual o lobotomie ca sa uiti care-i treaba cu sexul ?????
e deja prea deplasat in ceea ce spune si s-a contrazis singur de cateva ori de cand a postat.
pe mine una nu face decat sa ma dezguste....
plangagios si fusta mamii....nah!
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:04
Mai fetelor, chiar suteti absurde, asa ca nu va mai bag in seama. Voi chiar nu intelegeti ca aici puteti posta orice ca nimeni nu verifica? Cum s-o dau afara din casa?! Aberatiile astea numai ea le-a zis.
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:28
Imi place sinceritatea si adevarul, asta e defectul meu. Atit! Si nu-mi plac mincinosii. In rest, considerati-ma cum vreti, ca nu ma intereseaza. Abia acum am descoperit caracterul infect al Iuliei si imi pare rau. S-a dat de gol... NU a rezistat sa minta, in conditiile in care am vrut sa aflu ce ii poate capsorul. Ei bine, am aflat! Mi-e deajuns.
N-aveti decit sa va plingeti de mila in viata virtuala. Viata reala e alta. Si, de multe ori, viata voastra virtuala e doar o iluzie. Dati-va cu p-arerea, dati-i sfaturi Iuliei, ca cu viata ei va jucati. Nu cu a voastra! Ce simplu e...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:31
du-te plimba-ti vaca baiete.
hai fii baiat cuminte si dispari!!!
ai nevoie de sex! esti cam incordatb

p.s. si-a schimbat sexul ???? Si-a pus nik-ul de sagetator so la kip e fata
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:34
Vaca am lasat-o, ca avea ugerele mici. Si nu dadea lapte, numai sugea. Nu fac sex, curvele care sug prin pensiuni fac sex. Eu fac dragoste. Si daca am nevoie, am cu cine sa fac...
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:39
no ma bucur.
se vede treaba ca numa' cu virgine iti faci de lucru
no spor . si ma bucur ca nu faci sex - dauneaza sanatatii!
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:03
De la: sagetator, la data 2008-11-03 14:39:04Vaca am lasat-o, ca avea ugerele mici. Si nu dadea lapte, numai sugea. Nu fac sex, curvele care sug prin pensiuni fac sex. Eu fac dragoste. Si daca am nevoie, am cu cine sa fac...
.....bai capsunika tu ai bai cu mansarda rau care este problema ta unde s u g e,la cine si ce face?tu dute la mamicata si plangete un pic la ea,ca niste femei de pe kudika ce zic de tine!si in locul tau as logao si pe ea sa poata veni sa te sustina in prostia ta patetica!!!!asa ca mars la mamicata plangaciosule!!!!!!
cotidian
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:11
De la: sagetator, la data 2008-11-03 12:06:55In cayul asta, am incheiat conturile cu voi. Si cind va creste, ii voi spune cine a fost de vina, de fapt... Nu minciuni!


ai un comportament infantil, fata ta cand va fi mare va intelege cine a fost vinovatul !!!! atata minte ai sa iti speli rufele in public in felul asta ?

Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:13
Te-a pus mamica sa postezi aici? Te-a lasat? Ca ieri nu ti-a dat drumul pe-afara, ca ai facut rele!
Apropo, esti barbat? I-ai dat-o si tu?! Si pentru atita lucru merita sa-ti pierzi timpul postind ceva?!
sagetator
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cea mai urita despartire... 50 De la: ionelaela 15 Septembrie 2009 00:02
Pentru iubitorii de animale... 15 De la: oryxbeissa 18 Noiembrie 2009 14:48
Eu indragostita de el,el de alta ! 0 De la: 6 Martie 2012 01:12
cine te iubeste te respecta.. dar cum? 6 De la: kudika_595 29 Ianuarie 2017 18:57
D&P parfumuri... 6 De la: Fusun_ge 18 August 2014 23:51