Setari Cookie-uri

are dreptul asta ????

nu e o regula...............fiecare cu pesarica lui........!
unii cu tzatzele , altii cu funduletzul,,,,,,,,,,,de......pasarici...................

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:02
su o am pe-asta cu lb romana !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:03
pe asta o are, sau ar trebui sa o aiba toata lumea
googoodoll
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:11
De la: googoodoll, la data 2008-11-03 21:11:58pe asta o are, sau ar trebui sa o aiba toata lumea


eeee cateodata.... dar pe aici am observat ca ..."stolul" cu limba romana il au cei care raman fara argumente in diverse dispute.....

e doar o observatie .si un "tic" pe care sper sa nu il prind si eu....adica atunci cand raman fara argumnete intr-o disputa sa ma iau de "prostia sau de gramatica " celuilalt...
nu-i frumos.... nu se face comentariu pe text ci se expun argumente si contraargumente.....cand ramai fara.... parerea mea e ca esti invins.... sau e remiza in cel mai bun caz.... in cel mai rau.....pierzi frumos sau te autoironizezi...face bine la orgoliu....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:15
clar nu se ia nimeni de greseli de tastare din graba
dar sunt unele pe care ti-e greu sa le ierti
ex concludent: excesul de kkkkk
googoodoll
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:18
De la: googoodoll, la data 2008-11-03 21:18:28clar nu se ia nimeni de greseli de tastare din graba
dar sunt unele pe care ti-e greu sa le ierti
ex concludent: excesul de kkkkk



aaa pai tu te referi la limbajul de mess...
no, cu ala si eu ma uit ca pisica la calendar ca imi trebuie un "procesor" mai performant sa inteleg ce se scrie cand se scrie asa....

sincer ocolesc postarile de genul sau .... fac bascalie....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:20
k
!
poti face !
sau pune fi in loc de fii !
nu te supara..............!

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:31
Oricum.........e dragut comentariul tau anterior...privitor la lipsa de motive...! Crede-ma nu e cazul !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:34
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:31:44k
!
poti face !
sau pune fi in loc de fii !
nu te supara..............!


marbel ,numai pe prosti ii supara adevarul, imi place sa cred ca nu sunt una dintre ei, deci ,mea culpa..... si voi tine minte pe viitor.
mersi mult
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:36
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:34:59Oricum.........e dragut comentariul tau anterior...privitor la lipsa de motive...! Crede-ma nu e cazul !


stiu... insa din lipsa de carti in limba romana.... si asta nu e un argument valabil, am citit in ultimul timp foarte mult in alte limbi .incet incet observ ca incep sa gresesc in limba romana multe cuvinte ... asa ca orice corectie , cat e binevoitoare , nu ma deranjeaza, ma deranjeaza insa atunci cand e folosita corectia ,intr-o argumentatie , cum ti-am spus mai sus , atunci cand ramai fara argumente valabile.
sper ca ai inteles .e intortocheata rau fraza dar are sens....pentru mine.


dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:39
esti o dulce !
nu multi reactioneaza alstfel..............

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:39
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:39:34esti o dulce !
nu multi reactioneaza alstfel..............


ei nah... am si eu piticutii mei dar ,nu sunt absurda
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:41
in sensul de a recunoaste...............cumva !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:41
ne prostim........oricum !
qui prodest !?

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:42
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:41:43in sensul de a recunoaste...............cumva !

ma refer ca sunt incapatanata, dar cand gresesc ,si "adversarul" se comporta cavalereste , imi e rusine sa fiu rea sau sa raspund urat .
e drept ca sunt... si "adeversari " pe care nu ii consider demni de mine si atunci fac bascalie... adica imi dau seama ca orice argument as aduce nu s-ar intelege ca atare ci s-ar face comentariu pe text. de prea multe ori am observat asta si atunci.... prefer sa nu imi deranjez "neuronu'" degeaba....

acum va salut ca plec acasa.... vb mai incolo dupa ce manac . pt ca imi e foame rau de tot.
seara buna....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:46
nb !
vb maine....................
ciar ma doare de iulia !
va pup pe toti !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:47
ESTI BLONDA ?

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:48
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:47:09nb !
vb maine....................
ciar ma doare de iulia !
va pup pe toti !


intr-un final va fi bine si ii doresc multa sanatate si sa se bucure de Mo. sa nu puna la suflet ceea ce spune gelu, nu merita efortul.

inca o data seara buna....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:49
Apropos de neuron............. oricum,.........pofta !

Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:49
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:49:52Apropos de neuron............. oricum,.........pofta !

nu satena... vopsita intr-un roscat castaniu....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Noiembrie 2008 21:51
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-03 16:46:40
De la: _iluzie_, la data 2008-10-31 16:54:11Multumesc Bestdevil !!!!
IDEEA E CA SUNT DISPERATA SI SPERIATA DE CEEA CE MI-I SE INTIMPLA!
a am postat toata discutia, dar ideea e ca M-A PARASIT .
De ce????? NU stiu !!!!
va pupic

sint atit de trista, speriata si dezamagita.
oare de ce mi-i se intimpla din nou asta? Cind am ajuns sa cred ca poate sa fie din nou bine !!!!
nu cer ajutor. Dar, sinteti prietenii mei.....si ma descarc si eu, ce drac sa mai fac!!!

ma iertati va rog !

Scumpo nu am citit aici pana acum.:(
De ziua ta iti pusesem un ursulet, care vad ca nu mai exista...
Dar ce la apucat din nou? E bolnav psihic? Vrea sa-si bata joc de viata ta? Ce sa faci? Sa ai grija de tine, de morena si de pisoi vostri. Iar pe el...


Nu ai pierdut nimic best devil....probabil ca e dus cu capu'
Da, am vazut ursuletul, dar cind am deschis s-a dus.....:( multumesc tare mult! :*
Multumesc de grija. La fel si tu!
_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:30
De la: geo32, la data 2008-11-03 21:00:17era o faza in filmu' ala indenez, pe la incepit, cand iubita maharajahului capos, naste afara in ploaie , data afara fiind de el.
ea naste, el creste si canta frumos din voce.
raj kapor, il chema.
povestea la cei doi protagonisti din acest topic de familie , seamana izbitor cu prima parte a filmului.
mai ramane ca in viitori , sa fim martorii continuarii.
va rog sa ma tineti la curent. nu 220 V!!


Geo, ms ca te-i kinuit sa citesti aceasta "problema de familie" care in mod normal nu ar fi avut ce cauta aici.
Cu filmul....sincer nu cred ca l-am vazut...
Iar cu tinutul la "curent" sa vad ce pot face ....
_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:32
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-03 21:51:26
De la: MARBELL, la data 2008-11-03 21:49:52Apropos de neuron............. oricum,.........pofta !

nu satena... vopsita intr-un roscat castaniu....


Hm, un pic lipsesc si va puneti la o poveste pe topicul meu
_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:34
Poveste zici? Asta-i idila in toata regula!
Lucia1971
Postat pe 4 Noiembrie 2008 11:39
De la: Lucia1971, la data 2008-11-04 11:39:16Poveste zici? Asta-i idila in toata regula!


Nu am vrut sa par invidioasa ....
De mai era dandanica si blonda, tine-te aventura ;)
_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 12:07
De la: _iluzie_, la data 2008-11-04 12:07:41
De la: Lucia1971, la data 2008-11-04 11:39:16Poveste zici? Asta-i idila in toata regula!


Nu am vrut sa par invidioasa ....
De mai era dandanica si blonda, tine-te aventura ;)


eeei nah!!
glumesc evident sper doar ca esti bine.
si blonda nu sunt si nici nu am de gand sa ma vopsesc vreodata blonda.... nu imi sta bine.
pe cand roscata.... ador roscatul.....
te pup iulia si iti doresc toate cele bune.
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 12:56
Multumesc draga mea.
Incep sa-mi revin. Dar sa te ti cind va intra din nou "Sagetator" - ul pe felie.
Pff...am o presimtire ! dar nu o zic acum....(in legatura cu el)
_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:03
De la: _iluzie_, la data 2008-11-04 13:03:31Multumesc draga mea.
Incep sa-mi revin. Dar sa te ti cind va intra din nou "Sagetator" - ul pe felie.
Pff...am o presimtire ! dar nu o zic acum....(in legatura cu el)


iulia eu i-am explicat cu frumosul domnului ca nu e corect modul cum procedeaza, ca nu e frumos cum procedeaza dar se pare ca are o problema de comunicare ...non verbala, adica citeste din 2 in 3. si aici am fost putin rautacioasa.
ceea ce el nu a inteles este faptul ca.... este vorba de trecut si pt mine sincer iti spun eu as fi avut si mai multe rezerve in privinta lui decat tine.
asa ca.... asta este.

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:09
Da ti-am citit cu drag comentariile.
ii place mult prea mult sa se dea in postura de victima si sa dea vina pe altii numai pe el nu!
Sint si acum socata cum, nici ce e f. evident nu recunoaste ( cum ca eu am plecat de acasa! ) si ca el m-a descoperit cu greseli din nou!!!
In momentul in care am considerat ca e cazul de o noua sansa, mi-am lasat relatia si trecutul si am mers mai departe! dar el nu, se leaga de acel trecut in care nu a fost "implicat" pai cum nene ca erai in alta ??? Si nu dadeai semne ca iti doreste asta.
Ce e cel mai "de minune" pt. mine e cum s-a schimbat la 360 grade totul. Fara un "anunt" prealabil. Mi-a aruncat cele 4 pct-e pe mess si gata.
Unde iubirea, unde "nu pot trai fara voi", unde superba lui mica , si alte cele. (A,da! mai e ceva- nu s-a simtit la fel de iubit de Morena, cum sint eu. A crezut ca, cumparindu-i tot-felul o cucereste fara un alt efort.pai....no comment)
Am o banuiala ce s-ar fi putut intimpla ( la el! nu la mine) dar o mai las....Adevarul va iesi la iveala odata si-odata.
Dar la mine plingind nu mai are ce cauta! M-a urmarit aici pe fiecare comentariu postat, fiecare pas facut, fiecare vorba spusa. Sa gaseasca CEVA. Nu stiu ce. Acum s-a legat de un fapt inventat de el, jenant de discutat pe un forum deschis....dar atita poate! Si mai e si jurnalist !

_iluzie_
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:28
ai spus jurnalist?
donttouch
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o sa`l pierd??? 36 De la: erikahd2008 7 Februarie 2009 08:14
Machiajul de mireasa 1 De la: mail_to_roxana 26 Martie 2011 08:34
A plecat , desi avea totul langa mine..... 10 De la: Muse__ 18 Septembrie 2013 14:09
Nu stiu ce sa fac 5 De la: cutzu_schiop 17 Ianuarie 2010 12:05
:D 53 De la: polin 7 Decembrie 2011 22:13