Setari Cookie-uri

cat de departe se merge cu destainuirile

Crezi ca lumea de aici are ceva cu tine ? D'oh...mai gandeste-te putin , trage aer in piept, numara rar pana la 5 si think...eu cand m-am inscris pe acest forum erau o gramada de utilizatori cu multe topicuri la activ, care stiau cum sta treaba, dar nu am avut vreun conflict cu cineva ;)

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:40
eu nu stiu sa vorbesc??sau daca cineva ma ataca si ripostez inseamna ca nu am educatie?dar cele care ma ataca au?crede-ma ca nu sunt curioasa cine e oana si pufilici...fiecare cu treaba lui,eu am intrat pe forum pt ca am vazut ca sunt subiecte interesante dar de fapt aici invidia intre femei e in floare

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:41
Fetelor, nu va mai certati degeaba, am inteles, nu sunteti simpatice una alteia, drop it.
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 01:43
Nu ai inteles..ma rog..chiar nu am ceva anume cu tine, pur si simplu m-am luat de ce ai scris si atat...k? daca ma crezi bine, daca nu la fel :|

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:44
dar de fapt ce te-a deranjat in halul asta??

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:45
la faza cu taranul am inteles ca te-ai referit la cei care nu isi epileaza pieptul si picioarele, plus alte comentarii de-ale tale fata de iris si motanik

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:48
tu nu intelegi???motanika a inceput sa-mi scrie mesaje pe prv aiurea,cum ca sunt pitipoanca si tot felul,de ce?pt ca i-am spus frumos ca tipa din poza nu e ea,dar nu recunoaste ca sunt copiate pozele...

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:53
Conteaza atat de mult a cui e poza? Aici nu e concurs de frumusete.
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 01:54
o my god!!!!!!!!!
nu era vorba de asa ceva! dar de ce e atat de greu sa recunoasca ca nu sunt pozele ei,si nu avea nimeni nimic cu ea...

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:56
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 23:54:28georgia,honey, tu ma urmaresti unde postez eu hop si tu?



draga mea , de aici se trage comentariul meu cu ,,avem vedete pe aici'' ....simplu
Dupa ce raspunzi la un subiect in general dai clil pe ,,vezi toate mesajele noi'' ....exact cum ti-a spus si georgia.
Daca toate fetele incepeau sa ma intrebe pe mine daca le urmaresc ....se ducea naibii tot forumul pentru ca discutiile ar fi degenerat exact cum a degenerat asta

iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 10:45
De la: megas_moi, la data 2008-10-09 21:31:27buna, tuturor. dat fiind ca citesc diverse afirmatii ale unora dintre voi privind confruntarea actualilor parteneri cu experientele din trecut ale celuilalt si reactii la "foste si fosti", imi permit sa va intreb: cat de departe se merge cu destainuirile in cuplu privind fostele relatii? adica, spune lumea: am avut atatia sau atatea sau "am avut niste relatii, n-au mers si asta e! viata merge inainte.....".

mie una mi se pare cam imatur si deplasat fie sa imi expun portofoliul in fata celuilalt fie sa ii intru cu bocancii in viata, interesata de tot si toate: deci, la cate spuneai ca le-ai ...tras-o?


astept opinii.......


Eu am mers intotdeauna pe principiul daca ma intreaba ...ii raspund.

Ex : cunosti un x care este atras de tine , iesiti impreuna o zi doua si la un moment dat vine intrebarea clasica ,,de ce esti singura'' de aici incep povestile despre fostii.

Evident ca fiecare are tendinta sa-si scoata in evidenta nevinovatia din fosta relatie ...fostul/a a fost cel care a gresit fata de mine si alte bla bla-uri de genul.

Majoritatea prietenilor mei imi cunosc istoria fostilor pentru ca spre deosebire de alte pers sunt de parere ca nu are rost sa inchei o relatie cu cineva de tot atata timp cat ati avut o prietenie frumoasa.

Acum depinde si de prietenul in fata caruia te confesezi pentru ca exista riscul ca pros*tul sa traga concluzii gresite

iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 10:53
De la: Iris4ever, la data 2008-10-10 10:45:04
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 23:54:28georgia,honey, tu ma urmaresti unde postez eu hop si tu?



draga mea , de aici se trage comentariul meu cu ,,avem vedete pe aici'' ....simplu
Dupa ce raspunzi la un subiect in general dai clil pe ,,vezi toate mesajele noi'' ....exact cum ti-a spus si georgia.
Daca toate fetele incepeau sa ma intrebe pe mine daca le urmaresc ....se ducea naibii tot forumul pentru ca discutiile ar fi degenerat exact cum a degenerat asta




multam fain iris ca imi explici tu regulile de pe aici.esti admin cumva?ok o sa vin la tine ori de cate ori am o problema sa ma consiliezi.

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:24
Nu-s admin si te rog nu da idei ca nici nu vreau sa fiu
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 12:30
deci este asa priceputa incat esti in pericol ca departamentul de recrutare de la kudika sa te selecteze impotriva vointei tale,ok am inteles , shhht , tac.

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:39
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 01:56:55o my god!!!!!!!!!
nu era vorba de asa ceva! dar de ce e atat de greu sa recunoasca ca nu sunt pozele ei,si nu avea nimeni nimic cu ea...


Sunt unele lucruri despre care oamenii nu vor sa vorbeasca si nu e corect din partea nimanui sa ii forteze.
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:04
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 12:39:35deci este asa priceputa incat esti in pericol ca departamentul de recrutare de la kudika sa te selecteze impotriva vointei tale,ok am inteles , shhht , tac.


Incepem sa vorbim aceasi limba
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:05
De la: Iris4ever, la data 2008-10-10 13:05:57
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 12:39:35deci este asa priceputa incat esti in pericol ca departamentul de recrutare de la kudika sa te selecteze impotriva vointei tale,ok am inteles , shhht , tac.


Incepem sa vorbim aceasi limba


da prevad ca in curand devenim prietene la catarama.

Postat pe 10 Octombrie 2008 13:17

Postat pe 10 Octombrie 2008 13:28
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 01:56:55o my god!!!!!!!!!
nu era vorba de asa ceva! dar de ce e atat de greu sa recunoasca ca nu sunt pozele ei,si nu avea nimeni nimic cu ea...


Tu esti paranoica! Pozele sunt ale mele eu sunt in poze! Esti bolnava ce ai fetito? Deja ma calci pe nervi! Nu mi sta in caracter sa vociferez ca la usa cortului dar cu un specimen ca tine nu se poate altfel! N ai spus tu ca esti fitoasa, infumurata si cu nasul pe sus? Ca ai cu ce doar! Mi e sila de pitipoancele ca tine care pe langa faptul ca nu stiu cu ce se mananca viata mai sunt si rautacioase si obsedate de faptul ca "nu cumva alta e mai frumoasa ca mine?" Eu am trecut prin greutati mai fetito, in ciuda aspectului si a fizicului meu viata nu a fost asa de usoara cu mine! Am lucruri mai importante de facut decat sa te conving pe tine de ceva! Sa ai o zi buna!

Postat pe 10 Octombrie 2008 13:43
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 12:24:47
De la: Iris4ever, la data 2008-10-10 10:45:04
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 23:54:28georgia,honey, tu ma urmaresti unde postez eu hop si tu?



draga mea , de aici se trage comentariul meu cu ,,avem vedete pe aici'' ....simplu
Dupa ce raspunzi la un subiect in general dai clil pe ,,vezi toate mesajele noi'' ....exact cum ti-a spus si georgia.
Daca toate fetele incepeau sa ma intrebe pe mine daca le urmaresc ....se ducea naibii tot forumul pentru ca discutiile ar fi degenerat exact cum a degenerat asta




multam fain iris ca imi explici tu regulile de pe aici.esti admin cumva?ok o sa vin la tine ori de cate ori am o problema sa ma consiliezi.



Tu nu vezi ca pe toate topicurile ai cu totul si cu totul alta discutie numai cea in tema nu? Peste tot te certi, si crezi ca toata lumea are ceva cu tine. Cand unu iti spune ca esti beat nu l crezi, cand iti spun 2 acelasi lucru deja, te duci si te culci! daca intelegi ce vreau s spun desigur!

Postat pe 10 Octombrie 2008 13:49
a aparut motanul incaltat de parca tu stiiviata mea, rea mai esti. eu nu am zis nimic de tine , nu te-am jignit doar ca ai pozele copiate ce e clar , in rest sa fii sanatoasa ca te las in pace ca nu-mi place vocabularul tau. nu a cunosti pacat ca vorbesti asa urat pa

Postat pe 10 Octombrie 2008 13:50
De la: motanik, la data 2008-10-10 13:49:31[quote name='mia_bela'
Tu nu vezi ca pe toate topicurile ai cu totul si cu totul alta discutie numai cea in tema nu? Peste tot te certi, si crezi ca toata lumea are ceva cu tine. Cand unu iti spune ca esti beat nu l crezi, cand iti spun 2 acelasi lucru deja, te duci si te culci! daca intelegi ce vreau s spun desigur!



doamne cata lipsa de inspiratie pe capul tau motanule incaltat!chestia asta cu somnul i-am scris-o eu uneia,si acum mi-o scrii tu mie

Postat pe 10 Octombrie 2008 15:56

Postat pe 10 Octombrie 2008 16:01
Vai draga ce m am rusinat nici daca as vrea nu ti as vorbi asa desi meriti! . Pai tu te ridici la nivelul meu? nu vreau sa ma laud dar tocmai am terminat facultatea de stomatologie, deci sunt doctor stomatolog cu diploma draguta! cuvintele urate reprezinta un mod de a raspunde tuturor prostiilor tale! sunt un act de aparare daca vrei sa i spui asa chiar daca nu e modalitatea cea mai frumoasa in atitudinea unui om! Ele vin cateodata fara sa vrem pentru ca factorii externi determina aparitia lor! fiinta umana este foarte complexa si in situatii de criza, soc si extrema genereaza reactii potrivite fiecarui tip!

sper ca ai inteles ce am avut de spus si sper ca ti ai dat seama ca nu dau 2 bani pe tine!

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:17
voi da si eu copy si paste peste tot daca nu ti e cu suparare! la asta recunosc nu voi fi mai destepta ca tine!

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:19
motanik, stai linistita, este o clona :)))

Postat pe 12 Octombrie 2008 00:20
Eu cred ca depinde de la persoana la persoana,dar parerea mea e ca oricum ar fii...dupa cateva experiente personale neplacute...e mai bine sa spui adevarul pt ca pana la urma totul sa afla,trecutul te urmareste,oriunde ai fii,si mai bine sa te iubeasca pt tot ceea ce esti tu,cu trecut cu tot decat sa ti se reprosezemai tarziu ca nu ai fost sincera,asa ca spune-i tot ce il intereseaza sa afle.Daca nu il intereseaza...foarte bine,dar daca vrea sa stie...ced ca orice trecut e unul bun,pt ca ne face sa fim ceea ce suntem azi...nu ai de ce sa te rusinezi,oricare ar fii el.Si cine te iubeste cu el cu tot...te merita!
sweetpink
Postat pe 12 Octombrie 2008 00:25
de acord cu tine, sweetpink. io unul nu i-am spus babii mele de tate mariile si marioarele. da' ce e drept, tari ni mai doare ficatu' de curiozitati si scenarii cand vini vorba de baietanii din viata muierilor noastri.

Postat pe 16 Octombrie 2008 12:40
DA MULTUMESC UN TOPIC DRAGUT

CE MUSCHIII MEI TOATA LUMEA SE CEARTA EXCEPTAND 2 3 RASPUNSURI RESTUL SE LESGA DE .... HAI IN MESCHII MEI SA NE AJUTAM SI SA NU NE MAI CERTAM
SI ACUM PAREREA MEA DACA EA (EL) TE INTREABA RASPUNDEI SINCER SI CU URMATORUL ADVERTISMENT SA NU CUMVA SA FLOSESTI CEEACE TI SPUN IMPOTRIVA MEA PT CA O SA PIERDEM AMANDOI

NE SATISFACEM CURIOZITATEA SI MERGEM MAI DEPARTE DE AICI IN COLO
SI INCA CEVA FETELOR BAIETILOR LE PLACE CA EI SA FIE PRIMI CU CARE FACETI ASTA SAU AIA SAU CU TINE CEL ACTUAL E CEL MAI BINE NE POTRIVIM ATAT DE BINE SAU GASITI VOI NISTE MINCIUNELE CARE SA NE FACA SA CREDEM CA NOI SUNTEM COCO JAMBO LA MOMENTUL ACELA SI PT ACELE OCAZI CU VOIII
ACUM NU INCERC EU SA VA INVAT SA MINTITI CA STITI VOI MAI BINE.
VA POP TOATE CELE BUNE DAR SI IN PAT
gratuit89
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:28
De la: fridaycasual, la data 2008-10-09 23:03:07am postat in ideea ca vad zeci de duduci care afirma: i-am spus lui iubi despre relatia cu fostul, ca am facut si am dres si nu mai are incredere in mine. ce ma fac?" si mi se pare curata prostie. te expui, mizand pe incredere oarba (vezi sa nu) si dupa aia te miri ca esti atacata cu propriile afirmatii. ca deh, fiecare zice ceva, indiferent de ce era in mintea celuilalt cand s-a "destainuit".


perfecta dreptate. n-ar tb sa deschidem gura shi sa fim sincere cu nimik. sau sinceri. trecutul ne apartine... noua shi numai noua!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 20 Octombrie 2008 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un mic ajutor.. 44 De la: KarmasBaby 29 Martie 2013 02:28
oare ce sa fac? 12 De la: perce_neige 30 Aprilie 2010 21:11
S-a culcat cu alta :( vreau sa mor 422 De la: karlabruneta 12 Mai 2011 01:42
Merita sa merg inainte cu el? Am nevoie de ceva sfaturi :( 0 De la: 7 Martie 2011 03:53
Nu stiu ce sa fac 7 De la: Barbie30_ 16 Octombrie 2011 08:55