Setari Cookie-uri

barbatul mai mic decat femeia...!?

De la: Tharr, la data 2010-10-27 11:33:37
De la: onix_alb, la data 2010-10-19 04:36:27Diferenta de varsta?!.....nu conteaza.......dragostea , nu are varsta...Eu am o relatie cu un barbat mai tanar decat mine cu 20 de ani ......suntem impreuna de 2 ani si totul e minunat......E chiar minunat, ne completam reciproc....nu regret nicio clipa ca ne-am cunoscut....pe net prima data. ....O vorba romaneasca spune : "sa nu regreti niciodata ce ai facut , sa regreti ce ai fi putut sa faci si n-ai facut".

Si cat crezi ca va mai dura relatia voastra?
Esti sigura,sigura ca el nu vrea o iubita"mami"?
............Cum am spus mai sus......."tati".......viata merge inainte CU SAU FARA CARCOTASI.........CAT VA MERGE , VA MERGE, NU-MI DAU CU PRESUPUSUL SI NICI VOI CARCOTASI NU A-TI FOST INTREBATI "CEVA" IN LEGATURA CU RELATIA MEA...............
onix_alb
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:19
Draga mea eu sunt cu un baiat mai mic decat mine cu 10 ani , ne cunoastem din Aprilie de pe net si de 2 luni locuim imreuna si ne este foarte bine, eu cred ca nu conteaza varsta dak este intelegere din partea lu amandoi. Un an nu ar trebui sa te deranjeze deloc nici nu se simte, iar lumea oricum vorbeste intodeauna, nu o poti multumii niciodata , dak tie iti place baiatu si el te place pe tine nu stiu ce va impiedica sa fiti impreuna.....
danielapetrit
Postat pe 28 Octombrie 2010 19:21
De la: onix_alb, la data 2010-10-27 21:19:54
De la: Tharr, la data 2010-10-27 11:33:37
De la: onix_alb, la data 2010-10-19 04:36:27Diferenta de varsta?!.....nu conteaza.......dragostea , nu are varsta...Eu am o relatie cu un barbat mai tanar decat mine cu 20 de ani ......suntem impreuna de 2 ani si totul e minunat......E chiar minunat, ne completam reciproc....nu regret nicio clipa ca ne-am cunoscut....pe net prima data. ....O vorba romaneasca spune : "sa nu regreti niciodata ce ai facut , sa regreti ce ai fi putut sa faci si n-ai facut".

Si cat crezi ca va mai dura relatia voastra?
Esti sigura,sigura ca el nu vrea o iubita"mami"?
............Cum am spus mai sus......."tati".......viata merge inainte CU SAU FARA CARCOTASI.........CAT VA MERGE , VA MERGE, NU-MI DAU CU PRESUPUSUL SI NICI VOI CARCOTASI NU A-TI FOST INTREBATI "CEVA" IN LEGATURA CU RELATIA MEA...............

Pai eu credeam ca ai postat aici ca sa te sfatuiasca lumea ... sa auzi si alte pareri..."mami"
Who is your daddy?
The_Exile
Postat pe 28 Octombrie 2010 20:55
De la: Tharr, la data 2010-10-28 20:55:28
De la: onix_alb, la data 2010-10-27 21:19:54
De la: Tharr, la data 2010-10-27 11:33:37
De la: onix_alb, la data 2010-10-19 04:36:27Diferenta de varsta?!.....nu conteaza.......dragostea , nu are varsta...Eu am o relatie cu un barbat mai tanar decat mine cu 20 de ani ......suntem impreuna de 2 ani si totul e minunat......E chiar minunat, ne completam reciproc....nu regret nicio clipa ca ne-am cunoscut....pe net prima data. ....O vorba romaneasca spune : "sa nu regreti niciodata ce ai facut , sa regreti ce ai fi putut sa faci si n-ai facut".

Si cat crezi ca va mai dura relatia voastra?
Esti sigura,sigura ca el nu vrea o iubita"mami"?
............Cum am spus mai sus......."tati".......viata merge inainte CU SAU FARA CARCOTASI.........CAT VA MERGE , VA MERGE, NU-MI DAU CU PRESUPUSUL SI NICI VOI CARCOTASI NU A-TI FOST INTREBATI "CEVA" IN LEGATURA CU RELATIA MEA...............

Pai eu credeam ca ai postat aici ca sa te sfatuiasca lumea ... sa auzi si alte pareri..."mami"
Who is your daddy?
nu "tati".......am vrut sa "fiu " alaturi de cele care sunt in situatia mea si inca mai tin cont de ce zice lumea........cum am mai spus, nu-mi pasa de lume........eu traiesc viata mea nu a altuia........doar in romania mai sunt conceptioi invechite .........trebuie sa treaca inca vreo 20-30 de ani ca sa ajunga si romanii ca toata lumea.....doar la noi oamenii nu pot sa accepte astfel de situatii, daca iesi din tara o sa vezi o alta lume..........pe nimeni nu intereseaza ce face "ala" sau "aia",fiecare-si vede de viata lui.........si cu asta am spus tot
onix_alb
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:05
De la: Tharr, la data 2010-10-28 20:55:28
De la: onix_alb, la data 2010-10-27 21:19:54
De la: Tharr, la data 2010-10-27 11:33:37
De la: onix_alb, la data 2010-10-19 04:36:27Diferenta de varsta?!.....nu conteaza.......dragostea , nu are varsta...Eu am o relatie cu un barbat mai tanar decat mine cu 20 de ani ......suntem impreuna de 2 ani si totul e minunat......E chiar minunat, ne completam reciproc....nu regret nicio clipa ca ne-am cunoscut....pe net prima data. ....O vorba romaneasca spune : "sa nu regreti niciodata ce ai facut , sa regreti ce ai fi putut sa faci si n-ai facut".

Si cat crezi ca va mai dura relatia voastra?
Esti sigura,sigura ca el nu vrea o iubita"mami"?
............Cum am spus mai sus......."tati".......viata merge inainte CU SAU FARA CARCOTASI.........CAT VA MERGE , VA MERGE, NU-MI DAU CU PRESUPUSUL SI NICI VOI CARCOTASI NU A-TI FOST INTREBATI "CEVA" IN LEGATURA CU RELATIA MEA...............

Pai eu credeam ca ai postat aici ca sa te sfatuiasca lumea ... sa auzi si alte pareri..."mami"
Who is your daddy?
"who is your daddy?"-who is your mammy?-not me .....have nice day, "my friend"....
onix_alb
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:12
De la: je_baby, la data 2008-10-24 11:06:33ce parere aveti despre relatiile in care barbatul este mai mic decat femeia (ma refer la varsta)?!

imi place un coleg de facultate care este cu un an mai mic decat mine, si cred ca si eu ii plac lui..nu stiu daca sa incep o relatie cu el, pt ca avem niste colegi foarte carcotasi si oamenii sunt sceptici in privinta acestui tip de relatie..

voi ati trait o astfel de relatie, cum a fost!?va rog , impartasiti-mi din experientele voastre!!!!



un an???????? vad bine??? sau imi pun ochelari????
ce treaba are acle an draga mea , crezi ca nu este destul de baiat,sau barbat? crezi ca o are mai mica? ca nu se pricepe en amor? astea se invata cu timpu ,,,,ce treaba au colegi???(carcotasi) sa se duca la padure la cules de fragi si mure ,,,,sa vorbeasca ,,,, tu vrei sa traiesti cu ei? atunci?
vezi de viata ta ,,urmeaza cursul ,,,ca cine stie cand mai trece un tren in viata asta ,,,,,poate maine mori ,se intampla ceva ,,,de ce sa nu disfruti de viata????
scuze scrisul,,,,
sarutama
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:18
De la: Tharr, la data 2010-10-28 20:55:28
De la: onix_alb, la data 2010-10-27 21:19:54
De la: Tharr, la data 2010-10-27 11:33:37
De la: onix_alb, la data 2010-10-19 04:36:27Diferenta de varsta?!.....nu conteaza.......dragostea , nu are varsta...Eu am o relatie cu un barbat mai tanar decat mine cu 20 de ani ......suntem impreuna de 2 ani si totul e minunat......E chiar minunat, ne completam reciproc....nu regret nicio clipa ca ne-am cunoscut....pe net prima data. ....O vorba romaneasca spune : "sa nu regreti niciodata ce ai facut , sa regreti ce ai fi putut sa faci si n-ai facut".

Si cat crezi ca va mai dura relatia voastra?
Esti sigura,sigura ca el nu vrea o iubita"mami"?
............Cum am spus mai sus......."tati".......viata merge inainte CU SAU FARA CARCOTASI.........CAT VA MERGE , VA MERGE, NU-MI DAU CU PRESUPUSUL SI NICI VOI CARCOTASI NU A-TI FOST INTREBATI "CEVA" IN LEGATURA CU RELATIA MEA...............

Pai eu credeam ca ai postat aici ca sa te sfatuiasca lumea ... sa auzi si alte pareri..."mami"
Who is your daddy?
....nu "tati"....am vrut doar sa "fiu" alaturi de cele care mai tin cont de ce zice lumea.......cum am mai spus, nu-mi pasa de ce zice lumea,eu traiesc viata mea ......si ar trebui sa-si vada fiecare de viata lui......."who is your daddy?".....for you "who is your mammy?"-not me.....have nice day "my friend"!
onix_alb
Postat pe 29 Octombrie 2010 17:19
De la: onix_alb, la data 2010-10-29 17:19:04
De la: Tharr, la data 2010-10-28 20:55:28
De la: onix_alb, la data 2010-10-27 21:19:54
De la: Tharr, la data 2010-10-27 11:33:37
De la: onix_alb, la data 2010-10-19 04:36:27Diferenta de varsta?!.....nu conteaza.......dragostea , nu are varsta...Eu am o relatie cu un barbat mai tanar decat mine cu 20 de ani ......suntem impreuna de 2 ani si totul e minunat......E chiar minunat, ne completam reciproc....nu regret nicio clipa ca ne-am cunoscut....pe net prima data. ....O vorba romaneasca spune : "sa nu regreti niciodata ce ai facut , sa regreti ce ai fi putut sa faci si n-ai facut".

Si cat crezi ca va mai dura relatia voastra?
Esti sigura,sigura ca el nu vrea o iubita"mami"?
............Cum am spus mai sus......."tati".......viata merge inainte CU SAU FARA CARCOTASI.........CAT VA MERGE , VA MERGE, NU-MI DAU CU PRESUPUSUL SI NICI VOI CARCOTASI NU A-TI FOST INTREBATI "CEVA" IN LEGATURA CU RELATIA MEA...............

Pai eu credeam ca ai postat aici ca sa te sfatuiasca lumea ... sa auzi si alte pareri..."mami"
Who is your daddy?
....nu "tati"....am vrut doar sa "fiu" alaturi de cele care mai tin cont de ce zice lumea.......cum am mai spus, nu-mi pasa de ce zice lumea,eu traiesc viata mea ......si ar trebui sa-si vada fiecare de viata lui......."who is your daddy?".....for you "who is your mammy?"-not me.....have nice day "my friend"!

BEL_AMY1
Postat pe 30 Octombrie 2010 12:26
Nah, bine ca te-am gasit ca ma confrunt cu aceiasi problema. Eu 40 el 26! ma tot plimb din stanga in dreapta, fata spate, o iau iar de la capat si nu stiu ce sa fac.... relatia e la stadiul de relatie virtuala momentan, el vrea mult mai mult, eu habar n-am ce vreau. Sunt bine conservata, dar de asta tot observ pustoaicele de 20 - cu care clar, nu mai pot concura. Pove mai pe larg te rog, chiar ma macina subiectul.
kudika120805
Postat pe 16 Septembrie 2011 01:24
la 40 ani , nu stii ce vrei????nah, dar ai un avantaj totusi :"esti bine conservata"
kudika330098
Postat pe 16 Septembrie 2011 08:46
De la: kudika330098, la data 2011-09-16 08:46:37 la 40 ani , nu stii ce vrei????nah, dar ai un avantaj totusi :"esti bine conservata"

nimeni nu stie ce vrea la 40 de ani sau daca vrea ceva respinge din diferite motive
PICCKARD
Postat pe 16 Septembrie 2011 08:49
De la: PICCKARD, la data 2011-09-16 08:49:38
De la: kudika330098, la data 2011-09-16 08:46:37 la 40 ani , nu stii ce vrei????nah, dar ai un avantaj totusi :"esti bine conservata"

nimeni nu stie ce vrea la 40 de ani sau daca vrea ceva respinge din diferite motive


acum te referi la tine ,nu? nu-mi vine sa cred ca "nimeni"...
kudika330098
Postat pe 16 Septembrie 2011 08:54
De la: kudika330098, la data 2011-09-16 08:54:49
De la: PICCKARD, la data 2011-09-16 08:49:38
De la: kudika330098, la data 2011-09-16 08:46:37 la 40 ani , nu stii ce vrei????nah, dar ai un avantaj totusi :"esti bine conservata"

nimeni nu stie ce vrea la 40 de ani sau daca vrea ceva respinge din diferite motive


acum te referi la tine ,nu? nu-mi vine sa cred ca "nimeni"...

nu ma refer la mine in general!
PICCKARD
Postat pe 16 Septembrie 2011 08:56
aaa, scuzele mele domnisoara. Trebuia sa spun ca la 40 de ani mi-am pus cenusa in cap, le stiu pe toate, nu mai imi pun nici un fel de intrebare, nu mai am dorinte, sentimente, confuzii.............. da de unde! la 40 de ani le stii pe toate.
Eu sunt asa mai modesta din fire nu le stiu pe toate ca tine, dragutzo. Dar stii care e taina intelepciunii? Sa recunosti din cand in cand ca nu stii pe ce cale sa o apuci. Este tocmai dovada unei minti deschise. Hai lasa ca o sa vezi tu pe parcurs cate si mai cate nu stii. A, si multumesc frumos pentru "bunatatea" de care ai dat dovada. Mare om, mare caracter
kudika120805
Postat pe 16 Septembrie 2011 17:26

Vezi de egipteanul tau, kudika120805, si nu-ti mai pune atatea intrebari.
Ai grija doar ca 26 e o varsta cam aiurea, si daca nu-l tii bine, il vei pierde.
Macar sa vina, pentru ca in "relatiile la distanta", virtuale, astia tot vin, si iar vin...si nu prea mai ajung.
Succes cu el.
Darkmagic
Postat pe 16 Septembrie 2011 17:41
De la: Darkmagic, la data 2011-09-16 17:41:39
Vezi de egipteanul tau, kudika120805, si nu-ti mai pune atatea intrebari.
Ai grija doar ca 26 e o varsta cam aiurea, si daca nu-l tii bine, il vei pierde.
Macar sa vina, pentru ca in "relatiile la distanta", virtuale, astia tot vin, si iar vin...si nu prea mai ajung.
Succes cu el.



depinde de barbat....ca barbatiii care sunt defecti,nu conteaza ce varsta au si la batranete tre sa ti de ei....
Cel mai bine e sa incerce sa-l cunoasca,ca daca e din grupa de afemeiati,sa fuga cat o tin picioarele....
DydiG
Postat pe 16 Septembrie 2011 17:55
De la: kudika120805, la data 2011-09-16 01:24:28Nah, bine ca te-am gasit ca ma confrunt cu aceiasi problema. Eu 40 el 26! ma tot plimb din stanga in dreapta, fata spate, o iau iar de la capat si nu stiu ce sa fac.... relatia e la stadiul de relatie virtuala momentan, el vrea mult mai mult, eu habar n-am ce vreau. Sunt bine conservata, dar de asta tot observ pustoaicele de 20 - cu care clar, nu mai pot concura. Pove mai pe larg te rog, chiar ma macina subiectul.


Anul trecut, prin vara, o amica trecuta de 40 de ani, cunoaste tot pe net un tip care locuia in Germania (arab) si care avea 28 de ani. Chiar din prima convorbire pe care au avut-o, tipul a intrebat-o daca se marita cu el si daca ii va face copii. Evident, nu-l deranja absolut deloc varsta ei si nici faptul ca ea avea o fetita la facultate. Ba mai mult, ii asigura loc de munca in exact ziua in care ea va ajunge la el.
Amica o cam luase razna. Ce sa fac, ce sa fac? O tenta mai mult job-ul, nu persoana.
Tipul foarte insistent cu telefoane zilnice, nervos foc daca ea nu raspundea.
In fine, dupa o alta discutie avuta pe net despre jobul in cauza, se ajunge si la acte. El tot era curios cam ce fel si cam cate drepturi are ea ca CE. Pana la urma l-a intrebat: vrei sa te insori pentru siguranta, asa-i? "Tipul a fost foarte sincer: eu te ajut, tu ma ajuti. Nu vreau sa raman cu ochii in soare."

Ce vreau sa spun este ca, daca un barbat vorbeste de o relatie cu o femeie pe care n-a vazut-o, n-a atins-o si n-a mirosit-o nici macar o secunda, atunci altceva e la mijloc, nu iubirea. Asa ca, ochii mari. E pacat ca la 40 de ani cand ne consideram stapane pe viata noastra si suficient de "invatate / experimentate" sa ajungem in cine stie ce situatie penibila datorita hormonilor.
rashela
Postat pe 16 Septembrie 2011 18:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce iubim barbatii?! 60 De la: cristi_nne 26 Mai 2009 12:47
parintii lui sunt prea bagaciosi 8 De la: Anonima_007 9 Ianuarie 2010 03:07
Barbatii si femeile dupa o despartire. 14 De la: aceeasi_eu_13 2 Ianuarie 2015 13:42
La mine e problema? 10 De la: steffy91 31 Iulie 2011 13:08
recidivistul..opinii,statistici! 7 De la: crysa_tm 2 Septembrie 2010 14:30