Setari Cookie-uri

CE PARERE AVETI DESPRE BARBATII FECIOARA??

Doar atunci cand se indragosteste este perfect, minunat si...no comment! Altfel, te lovesti de o stanca insensibila si necomunicativa...cred ca este vorba numai de destin pentru ca unui barbat fecioara "sa-i cada cu tronc" o femeie, sunt foarte selectivi, ceea ce este de admirat si de laudat!
rondina
Postat pe 29 Noiembrie 2013 19:53
acest topic mai este activ??? help
eu leu, el fecioara
kudika_960476
Postat pe 30 Aprilie 2014 12:31
nu merge deloc fugi !!!!!!!!!!!!
kudika_956659
Postat pe 30 Aprilie 2014 13:15
nu fugii,,lasa zodiile ca nu ele decid ca nu s mai destepte ca tn ci tu decizi,,nu te subestima
kudika_950728
Postat pe 30 Aprilie 2014 13:24
Sunt impreuna cu un barbat fecioara.... Eu sunt scorpioanca :) Il cunosc de mai mult de 5 ani , am fost impreuna si apoi ne-am despartit din motive copilaresti. Fiecare a mers pe drumul sau dar am ramas amici. Anul trecut dupa ( 2-3 ani de cand eram despartiti , in tot acest timp el era in strainatate lucrand) Daca pana atunci vorbeam o data la cateva luni asa ca doi amici , mai ales ca eu nu ii dadeam atentie si de multe ori nici nu raspundeam la telefon. Intr-o zi ma sunat si nu stiu cum dar am raspuns si am vorbit si ne-am dat seama ca in tot acest timp fiecare isi cauta persoana pottivita ( sufletul pereche ) . Iar dupa cateva luni de amicitie am hotarat sa mai incercam odata , candindu-ne ca acum suntem mai maturi si ca ar trebui sa ne acceptam DESTINUL . Ne-am reindragostit unul de altul chiar daca in tot acest timp nu ne-am uitat. Pot sa spun ca sunt fericita ca mi-am regasit sufletul pereche. Consider ca nu toate fecioarele sunt la fel , conteaza foarte mult cei. 7 ani de acasa , ;) conteaza cum sti sa ii vorbesti si sa ii dai de inteles ca nu doar el este important . Avem o relatie deschisa , atunci cand ne deranjeaza ceva spunem in fata chiar daca doare. Eu fiind scorpioanca si NU suport MINCIUNILE iar el stie ca orice gresala nu IERT . Trebuie sa sti cum sa le vorbesti si sa le arati ca si ei sunt importanti dar sa nu exagereze. Iar eu cam de fiecare data am dreptate :) Nu sunt egoisti daca iubesc si se simt iubiti. Ei se considera cei mai cei .... dar intotdeauna conteaza sa fie armonie . Trebuie sa stie de la inceput ce vor si sa realizeze ca intro relatie conteaza foarte mult RESPECTUL. Nu sunt atrasi de femeile se ofera pe tava ci de cele care se lasa greu . Sunt foarte atentii la detalii si foarte grijulii. Le plac curatenia si sunt in stare sa te ajute la nevoie. Dar cum am spus conteaza cei 7 ani de acasa .
Asa ca fetelor nu va lasati si aratatile ca inainte de toate sunteti FEMEI si ca trebuie sa se comporte ca atare.
ela31
Postat pe 28 Iulie 2014 12:07
Ela , nu crezi ca era deajuns daca postai la un singur topic ?
Rotty_
Postat pe 28 Iulie 2014 12:08
De la: EbruMoon, la data 2008-10-24 18:19:51PARERI.....
....ca sunt fecioare,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 28 Iulie 2014 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul scorpion 8 De la: Trecatorul 2 Aprilie 2010 19:39
eu fecioara el gemeni 8 De la: angii 21 Februarie 2009 11:39
tot despre compatibilitate 3 De la: rheiush 11 Ianuarie 2011 16:05
Eu berbec , el berbec 9 De la: Lolytaas 22 Octombrie 2010 19:15
cum sunt berbecii? 35 De la: kudika480958 4 Decembrie 2011 09:12