Setari Cookie-uri

cum il recuceresc ..? :(

m-am desp de fostul prieten de cv timp..il ultimu timp ne certam des..pt ca el nu mai avea incredere in mine si tot ce ii ziceam insemna pt el ca il minteam...si asa din cauza ca era f gelos ..:( recunosc ca am avut si eu partea mea de vina de-a lungul timpului ..dar si el ..nu mi-l pot scoate din cap de cate ori incerc sa-l sun imi zice sa nu il mai sun ..stiu ca tine la mine pt ca mi-a zis de fiecare data ..ce pot sa fac ca sa ne impacam ..cum sa fac ..?
cnat_anca_dd
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:28
imi este teama sa-i mai las timp ..mi teama sa nu se intample altcv
cnat_anca_dd
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:29
daca te iubeste o va lua de la 0

si eu am un topic deschis pe acceasi tema( si nimeni nu m-a bagat in seama) ..si in seara cand a zis ca nu mai poate ..eu am refuzat pauza ptr ca nu pot fara el ..EL a zis " ok stam impreuna dar singuri " si a venit am vorbit si el a decis "o luam de la 0 mergem maine la o cafea si apoi ne intoarcem fiecare la casele noastre " am intepenit .. dar de fapt spunea ca ne intoarcem acasa amandoi si asa am facut

asta-i de 3 zile si jur se poarta ca la inceput ..de fapt mai bine

insa nu stiu daca si-a recapatat increderea in mine asa deodata dupa ultima discutie sau doar la suprafata incearca sa treaca peste

DAR A VENIT A VORBIT SI CEVA S-A SCHIMBAT
CMBSTPMN
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:44
si ce sa fac ..?:( sa ast sa vina el la mine ..? ne-am mai desp de 2 ori pana akuma ..si l-am cautat am vb ..si ne-am impacat ..dar akm ma respinge nu mai vrea nici macar sa vb.. sper sa fie cum zici tu..::-
cnat_anca_dd
Postat pe 20 Noiembrie 2008 18:00
si eu cand ma cert cu el il las pe el sa faca primul pas spre impacare. de exemplu daca neam despartit azi imi zic ca daca nu o sa na caute pana maine la ora cutare o sa_l caut eu pe el. si in general da roade, ni trec nici 2 ore si ma suna sau ma cauta si vrea sa vb. ai rabdare cu el pt ca barbati sunt mai lenti, si daca nu vrea sa-ti mai vb cand te intalnesti cu el fa si tu pe indiferenta.
dada_87
Postat pe 20 Noiembrie 2008 18:10
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-11-20 17:28:29m-am desp de fostul prieten de cv timp..il ultimu timp ne certam des..pt ca el nu mai avea incredere in mine si tot ce ii ziceam insemna pt el ca il minteam...si asa din cauza ca era f gelos ..:( recunosc ca am avut si eu partea mea de vina de-a lungul timpului ..dar si el ..nu mi-l pot scoate din cap de cate ori incerc sa-l sun imi zice sa nu il mai sun ..stiu ca tine la mine pt ca mi-a zis de fiecare data ..ce pot sa fac ca sa ne impacam ..cum sa fac ..?

draga anca cred ca depinde si de caracterul lui... au trecut deja 2 sapt?
gelozia e singurul motiv al despartirii?
ariana25
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:13
scumpa mea am citit pe alt forum ca te-a si lovit!!!!!!!!!!
ce vrei tu ??impacare??????????? cu un asa nemernic???????
crezi ca nu va repeta fazele??????? e exact cum ti-a scris cineva acolo va fi din ce in ce mai rau......gandestete bine, mai bine suferi acum un pic decat toata viata
ariana25
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:22
am sa ma gandesc ..
cnat_anca_dd
Postat pe 21 Noiembrie 2008 14:27
nu te mai gandii!! actioneaza!
inchireaza un banner urias pe care scrii " TE IUBESC SI VREAU SA FI AL MEU".
apoi , el o sa-l vada , o sa vina in genunchi la tine spunand in cuvinte alese cat e mult i-ai lipsit, dupa care o sa-ti traga o mama de bataie ca ai cheltuit banii pe banner!

Postat pe 21 Noiembrie 2008 14:31
De la: geo32, la data 2008-11-21 14:31:39nu te mai gandii!! actioneaza!
inchireaza un banner urias pe care scrii " TE IUBESC SI VREAU SA FI AL MEU".
apoi , el o sa-l vada , o sa vina in genunchi la tine spunand in cuvinte alese cat e mult i-ai lipsit, dupa care o sa-ti traga o mama de bataie ca ai cheltuit banii pe banner!




geo geo geo geooooooooooooooooo

Postat pe 21 Noiembrie 2008 14:33
da-i cativa pumni......si spune-i cu voce tare:
-Esti al meu......vreau.....vreau....sa te recuceresc.......
daca u reactioneaza inseamna ca a lesinat...dar incerci dupa ce iese din spital

Postat pe 21 Noiembrie 2008 14:34
du-te la Din Dragoste
OrizonturiDeschise
Postat pe 22 Noiembrie 2008 22:23
Ar fi mai bine sa fii indiferenta. Barbatii cand vad ca sunt cautati, mai rau fac. Pana la urma gandeste-te ca poate nu te merita. Intotdeauna este loc de mai bine.
Alina_Tudorica
Postat pe 24 Noiembrie 2008 00:07
"recunosc ca am avut si eu partea mea de vina de-a lungul timpului"..asta ce vrea sa insemne..ca l-ai mai mintit in trecut si el nu mai poate avea incredere in tine oare?de ce v-ati mai despartit in trecut?mai bn mai cauti in continuare,nu cred ca relatia dintre voi 2 poate functiona.ceva nu merge,si voi stiti ce...
razz
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:01
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-10-18 18:35:42buna.. am o problema..sau poate eu sunt problema nushtiu..sunt cu prietenul meu de 1an si ceva..si de la un timp este foarte gelos..exagerat..si ne certam f des din orice prostie..eu nu pot sa tac ..si de aici incepe totul ..a ajuns chiar sa ma loveasca ..lam plesnit inapoi ..iam zis sa inceteze iar el a continuat ..dupa ce se termina totul si nu vorbim 2 3 ore ..ma suna sa imi ceara iertare ..mam gandit sal parasec dar totusi tin la el si el zice ca tine la mine ..ce sa fac ca sa schimb aceasta situatie ? ...

Ce v r e i tu defapt?
Vrei sa te desparti si ceri sfaturi?
Iar acum dupa o luna tot nu îti convine situatia? Nici "cu" el nici "fara" el nu merge?
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-11-20 17:28:29m-am desp de fostul prieten de cv timp..il ultimu timp ne certam des..pt ca el nu mai avea incredere in mine si tot ce ii ziceam insemna pt el ca il minteam...si asa din cauza ca era f gelos ..:( recunosc ca am avut si eu partea mea de vina de-a lungul timpului ..dar si el ..nu mi-l pot scoate din cap de cate ori incerc sa-l sun imi zice sa nu il mai sun ..stiu ca tine la mine pt ca mi-a zis de fiecare data ..ce pot sa fac ca sa ne impacam ..cum sa fac ..?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:44
Ar fi mai bine sa fii indiferenta. Barbatii cand vad ca sunt cautati, mai rau fac. Pana la urma gandeste-te ca poate nu te merita. Intotdeauna este loc de mai bine.
fetitza_79
Postat pe 17 Decembrie 2008 18:03
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-11-20 17:28:29m-am desp de fostul prieten de cv timp..il ultimu timp ne certam des..pt ca el nu mai avea incredere in mine si tot ce ii ziceam insemna pt el ca il minteam...si asa din cauza ca era f gelos ..:( recunosc ca am avut si eu partea mea de vina de-a lungul timpului ..dar si el ..nu mi-l pot scoate din cap de cate ori incerc sa-l sun imi zice sa nu il mai sun ..stiu ca tine la mine pt ca mi-a zis de fiecare data ..ce pot sa fac ca sa ne impacam ..cum sa fac ..?


Ce sa recuceresti???....nu e timp sa te uiti inapoi ....plangi ....te ridici ...te scuturi ...si mergi inainte.Ruptura e deja podusa ...indiferent ce vei face de acum ...incolo ...nimic nu va mai fi ca la inceput....poate doar risipa de timp ...si nervi
ninushk
Postat pe 17 Decembrie 2008 18:18
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-11-20 17:28:29m-am desp de fostul prieten de cv timp..il ultimu timp ne certam des..pt ca el nu mai avea incredere in mine si tot ce ii ziceam insemna pt el ca il minteam...si asa din cauza ca era f gelos ..:( recunosc ca am avut si eu partea mea de vina de-a lungul timpului ..dar si el ..nu mi-l pot scoate din cap de cate ori incerc sa-l sun imi zice sa nu il mai sun ..stiu ca tine la mine pt ca mi-a zis de fiecare data ..ce pot sa fac ca sa ne impacam ..cum sa fac ..?
PAI ORI ITI ZICE...sa nu-l mi suni...?!...ori vrea sa se impace cu tine... ?!?....

Postat pe 17 Decembrie 2008 20:16
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-11-21 14:27:40am sa ma gandesc ..
draga mea
selekta24
Postat pe 16 Martie 2009 15:35
De la: selekta24, la data 2009-03-16 15:35:17
De la: cnat_anca_dd, la data 2008-11-21 14:27:40am sa ma gandesc ..
draga mea

]Draga mea este ft important de stiut de ce v ati certat ............iti tin pumnii pupici
selekta24
Postat pe 16 Martie 2009 15:41
daca l ai inselat??? e de inteles de ce nu vrea sa mai fie cu tine .,,....am presupus si eu....
selekta24
Postat pe 16 Martie 2009 15:43
pfff...te-a lovit?cati ani ai? cat de imatura si de incapabila sa deschizo ochii esti? hello! ce ai trezeste-te!...tu nu iubesti la el decat faza de inceput cu care te-a cucerit! acel romatic si perfect barbat nu mai e! nu te agatza de ceva ce nu mai exista! chiar itzi place sa fi o ratatura in fatza lui? un catzel care il cauta continu si care jeleste?deschide ochii si fi mandta de tine! treci peste! nu uita cat de frumoasa si desteapta esti!!!el de ce nu te cauta? de ce nu plange el dupa tine? de ce nu reactioneaza ca tine? ca te iubeste nu? si ca nu mai poate el de tine...fi serioasa! nu devenii bataia lui de joc!!!!! hai curaj!!!ca potzi! ocupa-te de tot ce tzi se pare fun si da-l in mm pe nemernicul asta!
elektro_grl
Postat pe 16 Martie 2009 15:52
ms fetelor pt sfaturi ..
cnat_anca_dd
Postat pe 16 Martie 2009 19:27
De la: al3andra, la data 2008-11-20 17:44:00daca te iubeste o va lua de la 0

si eu am un topic deschis pe acceasi tema( si nimeni nu m-a bagat in seama) ..si in seara cand a zis ca nu mai poate ..eu am refuzat pauza ptr ca nu pot fara el ..EL a zis " ok stam impreuna dar singuri " si a venit am vorbit si el a decis "o luam de la 0 mergem maine la o cafea si apoi ne intoarcem fiecare la casele noastre " am intepenit .. dar de fapt spunea ca ne intoarcem acasa amandoi si asa am facut

asta-i de 3 zile si jur se poarta ca la inceput ..de fapt mai bine

insa nu stiu daca si-a recapatat increderea in mine asa deodata dupa ultima discutie sau doar la suprafata incearca sa treaca peste

DAR A VENIT A VORBIT SI CEVA S-A SCHIMBAT
luciy
Postat pe 28 Martie 2009 12:51
M-am despartit de prietenul meu de cateva zile deoarece a aflat ceva ce trebuia sa afle de la mine.Abia ne impacaseram de cateva zile si totul era bine si frumos...nu aveam de gand sa ne mai certam deoarece m-a avertizat de ultima oara cand neam impacat k daca ne mai certam o singura data e definitiv.....si totul a fost frumos pana cand a aflat ceva ce la deranjat.....A zis ca ramanem doar amici insa aseara neam certat iar si am decis sa nu mai fim nici macar amici....Sunt sigura ca ink ma iubeste dar asa cum a zis si el nu mai vrea cearta :( si scandal....ce pot face sa il conving sa ne impacam?:(((
luciy
Postat pe 28 Martie 2009 12:58
De la: luciy, la data 2009-03-28 12:58:04M-am despartit de prietenul meu de cateva zile deoarece a aflat ceva ce trebuia sa afle de la mine.Abia ne impacaseram de cateva zile si totul era bine si frumos...nu aveam de gand sa ne mai certam deoarece m-a avertizat de ultima oara cand neam impacat k daca ne mai certam o singura data e definitiv.....si totul a fost frumos pana cand a aflat ceva ce la deranjat.....A zis ca ramanem doar amici insa aseara neam certat iar si am decis sa nu mai fim nici macar amici....Sunt sigura ca ink ma iubeste dar asa cum a zis si el nu mai vrea cearta :( si scandal....ce pot face sa il conving sa ne impacam?:(((

oare ce a aflat sau cat de grav este ceea ce a aflat?

Postat pe 28 Martie 2009 13:05
da-i viteza,, scurt, clar si la obiect !!!
__LL__
Postat pe 28 Martie 2009 13:26
sincer daca ar vrea sa fie cu tine din nou ar schita si el ceva ..akum u sa fii in locul lui daca lai iubi nu te-ai impaka cu el...
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 28 Martie 2009 14:13
De la: aleexa29_yahoo_com, la data 2009-03-28 14:13:42sincer daca ar vrea sa fie cu tine din nou ar schita si el ceva ..akum u sa fii in locul lui daca lai iubi nu te-ai impaka cu el...




Postat pe 28 Martie 2009 14:15
v-ati certat dupa ce abia va impacaseti? a aflat ceva ce nu trebuia sa afle! hm!
recunosti deci ca ai gresit cu ceva, candva. dar nici nu mai are importanta cine cu ce a gresit. e clar ca nu va merge. invata din greseli si vezi de viata ta.
mika_ela
Postat pe 29 Martie 2009 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 20 De la: eu_ovidiu 6 Martie 2011 16:22
M-a parasit. Sunt gravida, vreau sa fac avort! 15 De la: kudika355839 20 Ianuarie 2011 19:43
Te-am visat in noaptea magica de Craciun 1 De la: danutza0502 25 Decembrie 2015 14:50
Ajutor umanitar pentru o tanara profesoara 1 De la: cristianamaria81 14 Ianuarie 2011 12:36
nu stiu daca sa il iert 31 De la: yoyo_l0ov3 12 Iulie 2009 04:59