Setari Cookie-uri

Barbatii inseala femeile pe care le iubesc?

http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/143817.html
mikela_my
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:00
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/143817.html
mikela_my
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:00
sincer...eu zic ca barbatii care iubesc intradevar nu insala...iubirea inseamna si respect...ai iubire...ai respect...deci nu o sa ai parte de insalat....eu stiu ca majoritatea suntem femei aici si ne place sa mai zicem cate una mai rautacioasa despre barbati...dar si ei au sentimente...si poate mai statornice decat noi in momentul in care si-au gasit persoana care si-au dorit-o...
andra_ale
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:31
DACA FACI FEMEIA SA PLANGA
NU UITA CA :
DUMNEZEU II NUMARA LACRIMILE.
FEMEIA A FOST DARUITA DIN COASTA
NU DIN PICIOR CA SA FIE CALCATA
NU DIN CAP CA SA FIE SUPERIOARA.
CI DINTR-O PARTE, CA SA FIE EGALA.
SUB MANA, CA SA FIE PROTEJATA SI LANGA INIMA, CA SA FIE IUBITA!
billy69
Postat pe 16 Ianuarie 2009 16:14
kill4billy bine zici
sirena22
Postat pe 16 Ianuarie 2009 16:16
De la: kill4billy, la data 2009-01-16 16:14:42DACA FACI FEMEIA SA PLANGA
NU UITA CA :
DUMNEZEU II NUMARA LACRIMILE.
FEMEIA A FOST DARUITA DIN COASTA
NU DIN PICIOR CA SA FIE CALCATA
NU DIN CAP CA SA FIE SUPERIOARA.
CI DINTR-O PARTE, CA SA FIE EGALA.
SUB MANA, CA SA FIE PROTEJATA SI LANGA INIMA, CA SA FIE IUBITA!


Frumos....asa e ,e adevarat :)
liza24_84
Postat pe 16 Ianuarie 2009 16:19
si daca intervine distanta:(de cateva sute de km)eu nu l-am inselat niciodata pt ca nu am putut il iubesc mai mult decat crede el...dar el ca baiat??:-
alexu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 17:43
un barbat care iubeste cu adevarat acea femeie e mai mult ca sigur ca nu o va insela dar daca simte ca nu se potriveste cu ea la pat atunci e clar ca se va culca si cu alta femeie cu care se potriveste mperfect la pat

Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:02
De la: alina_luminita, la data 2009-01-09 17:25:11
De la: babbydoll, la data 2009-01-09 17:20:59
De la: anaise, la data 2008-12-15 16:33:56Mi-am pus deseori aceasta intrebare si n-am gasit un raspuns clar?Ce credeti , se poate intampla asa ceva?


inselatul nu are nimic cu dragostea,asta e parerea mea! eu pot sa iubesc dar sa fac 'just sex' cu un tip mortal.... si cealalta zi ma prefac ca nu s-a intamplat nimic! si un barbat poate face la fel! pana acum nu am avut one night stand-uri dar nu se stie niciodata... anyway daca il insel nu inseamna ca nu il mai iubesc,ci inseamna ca sunt curioasa sa incerc ceva nou,mai ales daca relatia e mai lunga.

babydoll ai perfecta dreptate am fost si eu in situatia asta un one night stand care in ziua de azi este = 0 dar de iubit n am incetat niciodata sa l iub. pe iubit



oare si barbatii gandesc la fel?? dar.. daca acea ''one niht'' nu ramane = cu zero? atunci????
IonykMiru
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:30
da!in mod sigur!si asta e valabil si pt femei
n_cris_tina
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:39
fetelor barbati insala prin simplul fapt k sunt barbati si chiar dak no fac pe bune in gand toti insala pt k asa sunt ei de la mama natura...........
stiti vorba aia:
pai dak femeia ridica coada!!!!!!!!!!!!!!!!!
tot timpu` femeia e de vina-k ei bieti de ei sunt fara aparare si fara drept de apel!!!!!!!!!!!
SARACIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EI ORICUM INSEALA PAREREA MEA>>>>>>>>>>>>
ioanageorgiuADY
Postat pe 20 Ianuarie 2009 10:24
Viata este atat de complexa, multe din comportamentele unui om la fel , dar faza asta cu inselatu daca iubesti .................., ce am vazut si intalnit eu ca te insala oricum la un moment dat ,fie ca te iubeste fie ca nu, si nu ma refer numai la barbati ma refer si la femei.
dana_ta
Postat pe 20 Ianuarie 2009 10:54
barbatii inseala orikm...nu le tre motive,decat o pereche de craci,o gaura noua si....atat!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 20 Ianuarie 2009 11:05
barbatii si femeile inseala in egala masura...doar k la ei se numeste a "experimenta" si la noi"curvele draq care inseala" deci DA inseala chiar si femeia pe care o iubesc pt k asa vor ei ,prin modul asta unii isi dem cat sunt de machio,virili etc...iar alti sunt asa prosti incat nu realizeaza k tot intr-o gaura o baga deci fetelor nu va mai bateti capu cu cat de des ne inseala sau cat de rar k tot inselat se cheama!!! take care...
bruneagra25
Postat pe 21 Ianuarie 2009 10:16
NU , cu siguranta. Cind inseala ,nu mai iubesc .

Postat pe 21 Ianuarie 2009 12:16
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:02:51un barbat care iubeste cu adevarat acea femeie e mai mult ca sigur ca nu o va insela dar daca simte ca nu se potriveste cu ea la pat atunci e clar ca se va culca si cu alta femeie cu care se potriveste mperfect la pat
cum le stii tu pe toate ca un om mare! bravo Danuto .........
FRANNNCE
Postat pe 21 Ianuarie 2009 12:33
hello,tocmai aseara am intrebat eu un"amic"de al meu care are 30 de ani DE CE INSEALA BARBATII ....si mi a zis pentru k asa sunt ei...nu k ar avea vreun motiv..bineinteles k un barbat insala si daca are probl cu nevasta-iubita,dar sunt unii care asa s ei facuti pot sa stea si cu paris hilton k tot o sa insele!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:02
DA !! barbatii isi inseala femeile(chiar si pe cele pe care le iubesc).nenumarati barbati recunosc ca si-ar insela partenerele,DESI le iubesc.nu are nici o legatura.o fac din varii motive.nu pt ca x arata mai bine decat partenera, pt ca e mai desteapta,pt ca e cu mult mai grozava etc.ci pt ca pot,pt ca au nevoie sa-si reafirme masculinitatea,pt ca au nevoie de cuceriri noi,pt ca astfle isi pot dovedi lor/si celorlalti ce "vanatori" sunt ei inca.
daca ar gasi una cu mult mai buna/frumoasa/desteapta/grozava decat partenera n-ar mai insela...s-ar desparti de actuala si gata...
parerea mea...
MissMe2
Postat pe 21 Ianuarie 2009 17:36
acest subiect nu se va sfarsii ever....
deci...sa stabilim de la bun inceput TOATA LUMEA INSEALA mai devreme sau mai tarziu...dar k si la sexul oral sunt pers care recunosc si pers care nu recunosc!!! k si femeile unle recunosc k sug ceva unele nu dar stim toate k o FACEM!!! sfintele sa-mi scuze limbajul... k nu are nicio legatura inselatu cu iubitu asta e alta treaba,pe care e greu sa o explicam pe un forum!!! sunt multe cazuri in care el sau ea a inselat si asta ia apropiat si mai mult pt k au putut aprecia ce au acas!!! nu sunt PRO inselat clar nu sustin aceasta "cauza" dar totusi hai sa nu facem furtuna intr-un pahar cu apa inutil!!!! si sfat pt BARBATI mai fratilor dak tot ne inselati cu toate paparudele chiar nu puteti sa fiti asa diplomati incat sa nu aflam?? si asta e o chestie femeile inseala dar sunt mai greu de prin de aia sunt si pe aici cateva "victime" care sustin k femeia nu o face take care....
bruneagra25
Postat pe 22 Ianuarie 2009 09:06
de cele mai multe ori din plictiseala sau spirit de aventura
erikahd2008
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:11
De la: erikahd2008, la data 2009-01-30 16:11:38de cele mai multe ori din plictiseala sau spirit de aventura


alteori din obisnuinta

Postat pe 30 Ianuarie 2009 18:26
Fetelor,nu va mai puneti intrebari imposibile.....Barbatii inseala indiferent de "situatia" sentimentala,financiara,satisfacuti sau nu,etc>>>Barbatii inseala si punct.De partea cealalta insa,Femeia inseala din anumite motive....Chiar daca ma repet,barbatii care ma contrazic sau doamnele care cred ca sotul/iubitul lor nu le inseala,va provoc sa-mi dovediti contrariul. P.S. Pt.Doamne:Ceea ce nu sti nu te raneste.Nu cauta,caci vei gasi!
klarra
Postat pe 4 Februarie 2009 17:33
si BARBATII si FEMEILE inseala!!!!si ca o paranteza....


O femeie inseala barbatul pe care il iubeste...pe ceilalti ii paraseste pur si simplu
SweetHappyButterfly
Postat pe 4 Februarie 2009 17:42
barbatii inseala femeile...oricat de mult le-ar iubi...

la fel de bine si femeile inseala...

oricat de mult s-ar iubi cei doi...pana la urma, dupa o perioada, unul dintre ei sau amandoi, o sa insele. nu-mi spuneti mie ca fata sau baiatul ii va fi fidel/a toata viatza..sau atat cat dureaza relatia...hai sa fim seriosi
FRN
Postat pe 5 Februarie 2009 18:26
Raspunsul e unul singur. Simplu si clar : niciun barbat nu inseala femeia pe care o iubeste.
mareleurs
Postat pe 6 Februarie 2009 21:16
Lucru valabil si in cazul femeii care iubeste un barbat....

Postat pe 6 Februarie 2009 22:54
De la: nastygirl09, la data 2009-01-09 17:32:49
babydoll ai perfecta dreptate am fost si eu in situatia asta un one night stand care in ziua de azi este = 0 dar de iubit n am incetat niciodata sa l iub. pe iubit




ma bucur ca mai sunt femei care spun ce gandesc,restul mironositelor parca vad ca o sa sara cu gura
dupa parerea mea este ceva normal dupa o relatie in care cat de cat intervine obisnuinta sa mai schimbi meniul cateodata pentru ca eu cel putin asa gandesc,chiar daca imi iubesc partenerul foarte mult, mi s-a intamplat sa simt fluturasi pentru altul,fluturasii cu iubitul meu nu ii mai simt de vreo un an asa ca mi se cam face dor bine,eu sunt o fire care cedeaza impulsului de moment si in acele momente gandesc cu alceva ,cu capul sigur nu [/quote]


uite draga, eu nu incerc sa o fac pe mironosita, dar ...parerea mea ... e ca nu-l iubesti.
desigur, nu trb sa iei in seama parerea mea...eu doar mi-am spus-o. mai vbim peste cativa ani si poate-mi dai dreptate!
morticia_adams
Postat pe 6 Februarie 2009 23:08
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-21 12:33:13
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:02:51un barbat care iubeste cu adevarat acea femeie e mai mult ca sigur ca nu o va insela dar daca simte ca nu se potriveste cu ea la pat atunci e clar ca se va culca si cu alta femeie cu care se potriveste mperfect la pat
cum le stii tu pe toate ca un om mare! bravo Danuto .........


tareeeeeeee:)))))
morticia_adams
Postat pe 6 Februarie 2009 23:16
De la: ciquy, la data 2009-01-21 13:02:26hello,tocmai aseara am intrebat eu un"amic"de al meu care are 30 de ani DE CE INSEALA BARBATII ....si mi a zis pentru k asa sunt ei...nu k ar avea vreun motiv..bineinteles k un barbat insala si daca are probl cu nevasta-iubita,dar sunt unii care asa s ei facuti pot sa stea si cu paris hilton k tot o sa insele!!!!


uite, aici nu-s de acord..
cred ca paris inseala prima:P
morticia_adams
Postat pe 6 Februarie 2009 23:17
De la: joana_rise, la data 2009-02-06 23:17:02
De la: ciquy, la data 2009-01-21 13:02:26hello,tocmai aseara am intrebat eu un"amic"de al meu care are 30 de ani DE CE INSEALA BARBATII ....si mi a zis pentru k asa sunt ei...nu k ar avea vreun motiv..bineinteles k un barbat insala si daca are probl cu nevasta-iubita,dar sunt unii care asa s ei facuti pot sa stea si cu paris hilton k tot o sa insele!!!!


uite, aici nu-s de acord..
cred ca paris inseala prima:P
dana_mv
Postat pe 6 Februarie 2009 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii... 59 De la: _dulcik_ 7 Mai 2009 16:30
o relatie de compromis ? 21 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:36
Nu se simt vinovati daca au inselat? 14 De la: SweetDadyD 30 Octombrie 2009 11:27
cel mai târziu... niciodatã 8 De la: yomarissaly 2 Septembrie 2010 21:08
iubire sau cariera? 33 De la: Adriancicm 3 Decembrie 2009 14:12