Setari Cookie-uri

singura de revelion??????

si eu sunt singura de revelion de fapt niciodata nu am fost la un revelion cu nimeni asa ca nici de data asta nu am avut mai mult noroc al meu a preferat sa faca revelionul in strainatate de ciuda ca nu am vrut sa il sponsorizez sa mearga in excursie la prieteni cum sa il sponsorizez cand el tot anul nu a avut nimic cu mine si nu s-a atins de mine nici macar in pat asa ca nu putea el sa isi insele prietenii prezentindu-ma ca prietena lui cand el nu s-a culcat cu mine tot anul i-am trimis un sms ca sa il sponsorizeze cea care l-a satisfacut tot anul in pat nu sa imi ceara mie sa-l sponsorizez si el nu a vrut sa puna mina pe mine tot anul asa ca i-am dat si eu inapoi palma de aia el s-a suparat si face revelionul cu prietenii lui in strainatate dar eu nu am ce sa-i fac

Postat pe 28 Decembrie 2008 17:55
De la: dana_3, la data 2008-12-28 17:55:21si eu sunt singura de revelion de fapt niciodata nu am fost la un revelion cu nimeni asa ca nici de data asta nu am avut mai mult noroc al meu a preferat sa faca revelionul in strainatate de ciuda ca nu am vrut sa il sponsorizez sa mearga in excursie la prieteni cum sa il sponsorizez cand el tot anul nu a avut nimic cu mine si nu s-a atins de mine nici macar in pat asa ca nu putea el sa isi insele prietenii prezentindu-ma ca prietena lui cand el nu s-a culcat cu mine tot anul i-am trimis un sms ca sa il sponsorizeze cea care l-a satisfacut tot anul in pat nu sa imi ceara mie sa-l sponsorizez si el nu a vrut sa puna mina pe mine tot anul asa ca i-am dat si eu inapoi palma de aia el s-a suparat si face revelionul cu prietenii lui in strainatate dar eu nu am ce sa-i fac [/quote

deci ce sa ne mai obosim?e clar.idea de baza e ca n a pus mana pe tine tot anul.
elisa_me
Postat pe 28 Decembrie 2008 18:37
iar tu danutoooooo????????ce drac ma pe alte topicuri spui una aii alta ,,,ce drac fama si pe mine sa te inteleg cite personalitati ai ???????si o sa iti dau eu un sfat sigur si la punct
sarutama
Postat pe 28 Decembrie 2008 18:40
dar eu ce sa mai zik.. nu am prietene...deloc..doar cu sotul voi petrece Revelionul,akasa...k-am pliktisitor...kand suntem doar 2...dar mi-a venit o idee dekat sa stam degeaba in noaptea dintre ani,am propus sa facem dragoste in noaptea dintre ani..si asa va fi tot anul 2009, satisfacuta din plin si energika tot anul 2009..
ana4ka
Postat pe 28 Decembrie 2008 19:42
De la: joana_rise, la data 2008-12-28 16:08:16...
so what daca e revu?
so what daca esti singura?

e doar o seara....ca oricare alta/
presupun ca ai mai avut parte de niste seri singura. care e prb?!

nu este prima noapte de singuratate, in noaptea dintre ani nu simti nevoia de a avea pe cineva langa tine, cineva caruia sa-i pese cu adevarat de sentimentele tale??
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 22:02
De la: dana_3, la data 2008-12-28 17:55:21si eu sunt singura de revelion de fapt niciodata nu am fost la un revelion cu nimeni asa ca nici de data asta nu am avut mai mult noroc al meu a preferat sa faca revelionul in strainatate de ciuda ca nu am vrut sa il sponsorizez sa mearga in excursie la prieteni cum sa il sponsorizez cand el tot anul nu a avut nimic cu mine si nu s-a atins de mine nici macar in pat asa ca nu putea el sa isi insele prietenii prezentindu-ma ca prietena lui cand el nu s-a culcat cu mine tot anul i-am trimis un sms ca sa il sponsorizeze cea care l-a satisfacut tot anul in pat nu sa imi ceara mie sa-l sponsorizez si el nu a vrut sa puna mina pe mine tot anul asa ca i-am dat si eu inapoi palma de aia el s-a suparat si face revelionul cu prietenii lui in strainatate dar eu nu am ce sa-i fac

draga mea ce fel de barbat ai avut langa tine??? si cum de ai acceptat asta????
dar bine i-ai facut, felicitari!!!! un an nou cu multe impliniri si realizari!! la multi ani!
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 22:09
De la: ana4ka, la data 2008-12-28 19:42:57dar eu ce sa mai zik.. nu am prietene...deloc..doar cu sotul voi petrece Revelionul,akasa...k-am pliktisitor...kand suntem doar 2...dar mi-a venit o idee dekat sa stam degeaba in noaptea dintre ani,am propus sa facem dragoste in noaptea dintre ani..si asa va fi tot anul 2009, satisfacuta din plin si energika tot anul 2009..

este cea mai buna idee!!! o noapte fierbinte si la multi ani!!!
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 22:10
fetelor din braila care sunteti singure de revelion: mai avem nevoie la petrecere de inca o fata de pana in 27 de ani, macar de pt distractie vino, daca e sa iasa lipeala, bine, daca nu, macar ai petrecut; o petrecere simpla, ca intre prieteni, ma rog, viitori prieteni... vb serios - id: nairam1981 sau skorpyo2005
skorpyo
Postat pe 29 Decembrie 2008 18:37
De la: lvm81, la data 2008-12-24 19:03:32Stai linistita, la mine e al III-lea Revelion singura. E greu cred primul minut dupa ora 24.00 daca in jurul tau sunt perechi si tu esti singura. Am trecut doi la rand prin asa ceva. Si anul acesta mai bine stau acasa. Daca te simti foarte singura poate discutam pe mess lvm81@yahoo.com.
Sa ai parte de tot ceea ce e mai frumos in viata. Si un Craciun Fericit!
Si fii optimista!
buna...singura al 2-lea an!Anul trecut am dat un pic de apa la soricei la ora 24...anul asta promit ca nu am sa o mai fac...deci...suntem printr cei 20% care-si petrec revelionul singuri....LA MULTI ANI!
irimia_2na65
Postat pe 29 Decembrie 2008 18:39
Nu tebuie sa ... dai apa la soricei in noaptea dintre ani. Ciudat insa cam in 20 de minute puteam pleca spe Bucuresti, pentru a petrece acolo Revelionul, dar m-am gandit mai bine si am preferat sa raman acasa si sa-mi stabilesc cateva obiective pentru la anul.

Insa am avut parte de anumite experiente acum cativa ani, in noaptea de Revelion care m-au determinat sa gandesc altfel.
Nu trebuie neaparat sa ai pe cineva langa tine, ma refer la o prezenta masculina, pentru ca poate fi ceea ce nu iti doresti si atunci esti mai dezamagita decat daca ai fi singura.
Concluzia e : mai bine cateodata singura, decat in compania unor persoane nu tocmai potrivite.

Party virtual? E ok.Perfect. Cine se mai alatura celor singuri?

Un An Nou Fericit va doresc tuturor!
noapte_de_noapte
Postat pe 29 Decembrie 2008 19:53
ce pot sa spun ca si eu o sa-mi petrec Revelionul singura acasa....asta este viata!!! este al III lea an in care imi petrec Revelionul singura acasa....si sincer m-am saturat!!! dar ce sa fac??....nu pot sa ma duc singura in nu stiu ce bar si sa vad cum toti sunt in gasca, se simnt bine si eu...stau singura ...asa fetelor ca Happy new year! il petrecem acasa...
flori25
Postat pe 29 Decembrie 2008 20:35
Si eu as fi vrut sa-l fac acasa cu familia dat fiind faptul ca n-aveam nici un plan. Dar... surpriza! Azi am aflat ca voi avea musafiri... Asa ca, va urez sarbatori fericite si LA MULTI ANI de pe-acuma ca de maine intru in priza.
Lucia1971
Postat pe 29 Decembrie 2008 20:40
Si eu sunt singur de revelion pt ca m-am despartit zilele astea de prietena. Daca exista o fata care chiar nu are companie si vrea un "blind date" la final de an, astept un pm. Sunt din Bucuresti.
Pacalici
Postat pe 29 Decembrie 2008 22:44
asa...si prin ce zona a Bucurestului stai?...
flori25
Postat pe 29 Decembrie 2008 23:26
Obor
Pacalici
Postat pe 29 Decembrie 2008 23:47
k.o sa ma gandesc...
flori25
Postat pe 29 Decembrie 2008 23:52
Vreau si eu un blind date... insa pe Marte.
Langa marele cimitir de rachete rusesti, chiar langa Pathfinder.
Promit sa nu existe pic de atmosfera, iar pentru alungarea plictiselii ne putem juca cu telecomenzile roboteilor trimisi de pamanteni.
Puteti veni cu sampanie, deoarece cred ca inca mai pot gasi ceva gheata veche de milioane de ani.
Singurul neajuns este acela ca petrecrea se va termina la rasaritul soarelui, cand odata ascunsi vom putea asista la miile de gheizere care vor erupe in cinstea noastra.
Asadar....?
jenesaispas
Postat pe 30 Decembrie 2008 00:14
De la: jenesaispas, la data 2008-12-30 00:14:51Vreau si eu un blind date... insa pe Marte.
Langa marele cimitir de rachete rusesti, chiar langa Pathfinder.
Promit sa nu existe pic de atmosfera, iar pentru alungarea plictiselii ne putem juca cu telecomenzile roboteilor trimisi de pamanteni.
Puteti veni cu sampanie, deoarece cred ca inca mai pot gasi ceva gheata veche de milioane de ani.
Singurul neajuns este acela ca petrecrea se va termina la rasaritul soarelui, cand odata ascunsi vom putea asista la miile de gheizere care vor erupe in cinstea noastra.
Asadar....?


Este cea mai buna oferta de pana acum
iulia75
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:02
De la: jenesaispas, la data 2008-12-30 00:14:51Vreau si eu un blind date... insa pe Marte.
Langa marele cimitir de rachete rusesti, chiar langa Pathfinder.
Promit sa nu existe pic de atmosfera, iar pentru alungarea plictiselii ne putem juca cu telecomenzile roboteilor trimisi de pamanteni.
Puteti veni cu sampanie, deoarece cred ca inca mai pot gasi ceva gheata veche de milioane de ani.
Singurul neajuns este acela ca petrecrea se va termina la rasaritul soarelui, cand odata ascunsi vom putea asista la miile de gheizere care vor erupe in cinstea noastra.
Asadar....?


Ce imaginatie
liza24_84
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:06
De la: noapte_de_noapte, la data 2008-12-29 19:53:56Nu tebuie sa ... dai apa la soricei in noaptea dintre ani. Ciudat insa cam in 20 de minute puteam pleca spe Bucuresti, pentru a petrece acolo Revelionul, dar m-am gandit mai bine si am preferat sa raman acasa si sa-mi stabilesc cateva obiective pentru la anul.

Insa am avut parte de anumite experiente acum cativa ani, in noaptea de Revelion care m-au determinat sa gandesc altfel.
Nu trebuie neaparat sa ai pe cineva langa tine, ma refer la o prezenta masculina, pentru ca poate fi ceea ce nu iti doresti si atunci esti mai dezamagita decat daca ai fi singura.
Concluzia e : mai bine cateodata singura, decat in compania unor persoane nu tocmai potrivite.

Party virtual? E ok.Perfect. Cine se mai alatura celor singuri?

Un An Nou Fericit va doresc tuturor!

deci party virtual fetelor!!!! eu o sa fiu aici....
distractie placuta tuturor si la multi ani!!!!
syronna
Postat pe 30 Decembrie 2008 15:42
sunt atat de singura si nefericita incat as vrea sa nu existe noaptea de revelion
ibizza
Postat pe 31 Decembrie 2008 08:22
De la: doryna68, la data 2008-12-31 08:22:54sunt atat de singura si nefericita incat as vrea sa nu existe noaptea de revelion


Doryna... singura pentru ca nu ai un barbat langa tine? Nu fi copil!
Dor_a
Postat pe 31 Decembrie 2008 08:33
De la: Dor_a, la data 2008-12-31 08:33:30
De la: doryna68, la data 2008-12-31 08:22:54sunt atat de singura si nefericita incat as vrea sa nu existe noaptea de revelion


Doryna... singura pentru ca nu ai un barbat langa tine? Nu fi copil!

Tocmai ca daca era copil nu punea asa la suflet... Trebuie sa fie tare rau sa fii singur in noaptea de Revelion...
Lucia1971
Postat pe 31 Decembrie 2008 08:38
Si eu sunt singura singura de revelion. eu cu mine vorba cantecului. si-mi cam plang de mila de vreme ce postez chestia asta dar in fond asa-mi trebuie. O sa adorm repede;)
maris243
Postat pe 31 Decembrie 2008 12:00
E 31...astept sa povestim cum am petrecut,noi astea singure
]La Multi Ani

Postat pe 31 Decembrie 2008 19:12
De la: alex_baiasu10, la data 2008-12-31 19:12:33E 31...astept sa povestim cum am petrecut,noi astea singure
]La Multi Ani

sa vedem cine a facut ceva interesant!
La Multzi Ani !!!!
╔══╦══╦══╦══╗
╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║
╔═╝║║║║║║║╚╝║
║╔═╣║║║║║╠═╗║
║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
╚══╩══╩══╩══╝
¤ø„¸¨°º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸ HaPpY ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨ NeW yEaR``°º¤ø„¸
¸„ø¤º ``°º¤ø„¸ ¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„
syronna
Postat pe 31 Decembrie 2008 21:11
Buna seara...pot sa ma alatur si eu clubului...?
liza24_84
Postat pe 31 Decembrie 2008 21:20
De la: liza24_84, la data 2008-12-31 21:20:16Buna seara...pot sa ma alatur si eu clubului...?

Postat pe 31 Decembrie 2008 21:24
De la: a_ale, la data 2008-12-31 21:24:39
De la: liza24_84, la data 2008-12-31 21:20:16Buna seara...pot sa ma alatur si eu clubului...?


ms... :)
liza24_84
Postat pe 31 Decembrie 2008 21:26
De la: doryna68, la data 2008-12-31 08:22:54sunt atat de singura si nefericita incat as vrea sa nu existe noaptea de revelion


Fii tare,Fii puternica,Fii o luptatoare !
liza24_84
Postat pe 31 Decembrie 2008 21:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii virtuale 32 De la: dea_odeen 24 Noiembrie 2010 01:45
Motduri de a recuceri fostul prieten? help :| 10 De la: kudika107643 18 Februarie 2010 20:47
De ce aveti relatia actuala? 22 De la: yumy 12 Octombrie 2010 19:46
despre iubirea platonica 54 De la: gabytza21 17 Octombrie 2016 10:37
Relatia cu Dumnezeu 175 De la: lety17 19 Septembrie 2009 19:00