Setari Cookie-uri

singura de revelion??????

eu sunt singura de revelion si n-am treaba,nu ma agit,cica poate voi fi rapita
dia08
Postat pe 26 Decembrie 2008 16:47
De la: dia08, la data 2008-12-26 16:47:30eu sunt singura de revelion si n-am treaba,nu ma agit,cica poate voi fi rapita

si unde zici ca stai?????????locuiesti?
sarutama
Postat pe 26 Decembrie 2008 16:49
De la: sarutama, la data 2008-12-26 16:49:19
De la: dia08, la data 2008-12-26 16:47:30eu sunt singura de revelion si n-am treaba,nu ma agit,cica poate voi fi rapita

si unde zici ca stai?????????locuiesti?




Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei.

Imi place foarte mult cum ai prezentat barbatii, foarte interesant

iulia75
Postat pe 26 Decembrie 2008 20:22
De la: lvm81, la data 2008-12-24 19:03:32Stai linistita, la mine e al III-lea Revelion singura. E greu cred primul minut dupa ora 24.00 daca in jurul tau sunt perechi si tu esti singura. Am trecut doi la rand prin asa ceva. Si anul acesta mai bine stau acasa. Daca te simti foarte singura poate discutam pe mess lvm81@yahoo.com.
Sa ai parte de tot ceea ce e mai frumos in viata. Si un Craciun Fericit!
Si fii optimista!

de acord cu tine, dar minutul acela conteaza f mult pt mine....
symo2099@yahoo.com este adresa mea...
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:43
De la: alex_baiasu10, la data 2008-12-24 21:05:39Deci?Ce mai ziceti ,fetelor?Ati gasit pana la urma solutia pentru revelionul singuratic?

nuuuuuuuuuuuu...ne salvezi tu?????
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:44
De la: Maddy_moo, la data 2008-12-24 22:45:57Voi sunteti singure ca nu aveti prieten? Eu cred ca o sa fiu singura cuc! Sau cel mult cu o prietena, daca nu isi face nici ea alte planuri. Desi e doar o noapte ca celelalte, ai ceva ca un spin in inima mai ales cand nu esti alaturi de cei dragi!!!O sa deschid o sticla de sampanie si o sa imi cant happy new year to me! Sper sa ma imbat repede si sa adorm sa ma trezesc in noul an, sa revina totul la normal.

esti norocoasa daca vei avea prietena langa tine....
poate facem un party virtual, ce zici?
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:47
De la: alex_baiasu10, la data 2008-12-25 12:26:55of,ce nasol e sa nu fim langa persoanele dragi...numai ca sansele vin pe neasteptate...hai sa fim macar optimist...ce avem de pierdut?Craciun fericiiiiit!!!

sansele vin pe neasteptate????
sa vedem.....
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:49
De la: sw33t_elly, la data 2008-12-26 14:36:59eu zic ca nu e asa o mare drama daca nu aveti pe nimeni de revelion ,pt ca de cele mai multe ori distractia cea mai mare este cea cu prietenii.Eu am pe cineva ,dar il facem fiecare cu prietenii lui ,dupa 12 noaptea o sa vina pe la mn sa ma vada ,sper sa fie bine ,....si o sa ma distrez mult mai ult cu prietenii mei decat cu ai lui (specific ca nu suntem prea mult timp impreuna si de asta nu il facem amandoi pt k nu ne cunoastem prietenii)...oricum sunati-va prietenii si trebuie sa gasiti voi un loc liber pe undeva si DISTRATIVA cat puteti de mult.Sarbatori Fericite!!!1

draga mea am o intrebare.... ai pe cineva sau nu??? nu mi sa pare firesc sa nu faceti revelionul impreuna... dar poate ca am imbatranit eu, cine stie????????
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:52
De la: dia08, la data 2008-12-26 16:47:30eu sunt singura de revelion si n-am treaba,nu ma agit,cica poate voi fi rapita

pai daca vei fi rapita de ce sa te mai agiti????
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:53
da ,am spus k am pe cineva,facem o luna pe 1 ian;)).dar inainte sa fim impreuna ne-am facut amandoi planuri ,si nu as vrea sa vina cu mine si sa nu se simta bine sau invers,asa k el o sa vina pe la mine dupa 12 si o sa petrecem cateva ore impreuna,specific k nici unde fac eu si nici unde face el nu sunt perechi...doar 1-2.te pup si zambeste k nu stii cine te va remarca;))
dalma
Postat pe 27 Decembrie 2008 16:40
De la: sw33t_elly, la data 2008-12-27 16:40:30da ,am spus k am pe cineva,facem o luna pe 1 ian;)).dar inainte sa fim impreuna ne-am facut amandoi planuri ,si nu as vrea sa vina cu mine si sa nu se simta bine sau invers,asa k el o sa vina pe la mine dupa 12 si o sa petrecem cateva ore impreuna,specific k nici unde fac eu si nici unde face el nu sunt perechi...doar 1-2.te pup si zambeste k nu stii cine te va remarca;))

sper ca va ramane cu tine pana dimineata!!! distractie placuta!
syronna
Postat pe 27 Decembrie 2008 20:04
doamne parca singurul lucru care conteaza in viata e sa fii cu cineva sa te mariti si sa faci copii...iti convine mai degraba un "iubit" cu care nu simti ca mai imparti nimic dar cel putin nu esti singura?crezi ca asta ar face seara de revelion mai speciala?sunt atatea femei in situatii mult mai rele ca tine,foarte multe sunt singure si nu se plang pentru ca au descoperit ca exista si altceva in afara de barbati pe lumea asta...cum ari fi ele si respectul pentru propria persoana....etc.
e mult mai rau daca nu ai familie si stai singura cuc in casa de revelion.eu am fost in situatia asta o data si nu m am plans.e doar o seara care trece.daca ai prieteni du te cu ei daca nu sa stii ca nu esti singura care e singura de revelion.
am o prietena care va fi singura de revelion.nu vrea sa se duca la nici o petrecere si nici iubit nu vrea deocamdata.crezi ca se simte aiurea ca face revelionul cu familia si atat?eu nu cred.
nu sunt contra relatiilor si nu am nimic impotriva barbatilor.normal ca intr o zi mi ar placea sa ma indragostesc de cineva nebuneste fara ca macar sa ma astept.pana atunci insa am invatat(cu mare greu si mi a luat multi ani) sa ma iubesc pe mine.cum ma iubesc pe mine?facnd ce mi place,avand grija de mine,incercand sa arat mai bine pentru mine,incercand sa fiu mai buna pentru mine si pentru cine va aparea in viata mea.
as intra pe messenger de anul nou sa te inveselesc.stiu ca daca vreau am puterea asta..dar din pacate o sa fiu la o petrecere...singura.stiu de pe acum ca ma voi simti extraordinar.asta iti doresc si tie.sa te simti bine in fiecare zi a anului chiar daca esti singura.nu ai nevoie de absolut nimeni ca sa fii fericita!
elisa_me
Postat pe 28 Decembrie 2008 03:54
cel mai bine sa l faci singur si nu ai nici o bataie de cap,PRIETENI.....iti sant aproape numai cand ai si i ajuti altfel nu te baga in seama.asa ca eu de revelion cum am facut si craciunul o sa l fac la cabana plapiumioara singur acasa
singuraticu
Postat pe 28 Decembrie 2008 08:16
Dragii si dragele mele, inainte de Craciun am ramas fara job datorita " crizei", dupa care mi-am lovit masina evitand o baba care mi-a sarit in fata, (noroc ca am reusit, ca altfel o luam in plin), dupa care am luat bataie intr-un acces de criza de la cel care acum e ex-iubit, dupa care ieri dimineatza mi-a crapat ambreiajul la aceeasi masina, desi tocmai ma pregateam sa plec la Veliko Tarnovo la sora mea..si uite cum eram eu ieri tragand masina la sufa pana la Ford la service, ac e in garantie,urmand ca luni sa se apuce de ea...si? desi sunt super trista si ingrijorata grav cu privire la partea financiara, ca bate leasing-ul la usa, abia astept sa ajung azi la ai mei, sa-mi vad surioara si s apetrec cu ea rev-ul ....o s afie super fun....iar dupa-Dumnezeu cu mila, ca niciodata nu m-a lasat la greu
asa ca fetelor va doresc un An nou magic, asa cum am speranta ca va fi al meu
anca_ruxandra
Postat pe 28 Decembrie 2008 09:18
Singura de revelion. tocmai m-a parasit iubitu :((
GuguElena
Postat pe 28 Decembrie 2008 09:25
Am si eu o solutie pentru problemuta syronei...cred.
Pentru cei singuri de revelion le recomand sa faca rost de un bol mare mare, sau cum se spune pe la noi pe la romani, de un lighean, care mai apoi se va umple cu pop corn, mici prajiturele, posibil si mici bucatele de carnita.Evident ca nu trebuie sa lipseasca o cutiuta din aceea mare de inghetata si una la doua sticle de bautura carbogazoasa. Poate fi chiar si sampanie.
Mai apoi, confortabil instalat intr-o canapea moale si pufoasa, se poate viziona un film.
Aici as putea aminti de cateva succese cinematografice gen:Titanic, Pacientul englez, Orasul ingerilor, Casa de langa lac, love actually, the girl next door, si lista poate continua la nesfarsit.
Nu uitati sa aveti cat mai multe din astea pentru ca odata terminat unul sa urmeze imediat altul...stiti, pentru prezervarea emotiilor.
Pentru barbati, as indranzni sa recomand Star wars, toate partile. Sunt captivante urmarite toate intr-o succesiune temporala si este minunat ca acopera aproape toata noaptea.
In pauza dintre filme se mai pot scrie mesaje de felicitare, de urari, se pot da telefoane, se poate suna un priten...
Reteta de mai sus nu este imuabila asa ca poate suferi schimbari.
Bye!
jenesaispas
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:18
pacat ca nu esti din bucuresti ne faceam de cap noi astea singure
gygyk74
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:27
ai perfecta dreptate ,decat sa fii cu cineva si sa te simti singura mai bine singura si sa te simti bine
gygyk74
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:30
Am revenit pentru ca am uitat sa spun de filmul "toamna la new york". Enervant de siropos...
jenesaispas
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:36
De la: medeea01, la data 2008-12-28 03:54:40doamne parca singurul lucru care conteaza in viata e sa fii cu cineva sa te mariti si sa faci copii...iti convine mai degraba un "iubit" cu care nu simti ca mai imparti nimic dar cel putin nu esti singura?crezi ca asta ar face seara de revelion mai speciala?sunt atatea femei in situatii mult mai rele ca tine,foarte multe sunt singure si nu se plang pentru ca au descoperit ca exista si altceva in afara de barbati pe lumea asta...cum ari fi ele si respectul pentru propria persoana....etc.
e mult mai rau daca nu ai familie si stai singura cuc in casa de revelion.eu am fost in situatia asta o data si nu m am plans.e doar o seara care trece.daca ai prieteni du te cu ei daca nu sa stii ca nu esti singura care e singura de revelion.
am o prietena care va fi singura de revelion.nu vrea sa se duca la nici o petrecere si nici iubit nu vrea deocamdata.crezi ca se simte aiurea ca face revelionul cu familia si atat?eu nu cred.
nu sunt contra relatiilor si nu am nimic impotriva barbatilor.normal ca intr o zi mi ar placea sa ma indragostesc de cineva nebuneste fara ca macar sa ma astept.pana atunci insa am invatat(cu mare greu si mi a luat multi ani) sa ma iubesc pe mine.cum ma iubesc pe mine?facnd ce mi place,avand grija de mine,incercand sa arat mai bine pentru mine,incercand sa fiu mai buna pentru mine si pentru cine va aparea in viata mea.
as intra pe messenger de anul nou sa te inveselesc.stiu ca daca vreau am puterea asta..dar din pacate o sa fiu la o petrecere...singura.stiu de pe acum ca ma voi simti extraordinar.asta iti doresc si tie.sa te simti bine in fiecare zi a anului chiar daca esti singura.nu ai nevoie de absolut nimeni ca sa fii fericita!

draga mea tocmai asta e ideea, nu m-as multumi sa stau langa cineva si sa ma simt singura, tocmai am rupt o relatie de aproape 2 ani din aceasta cauza... nu sunt de acord cu singuratatea in doi.....
distractie placuta si anul care vine sa te indragostesti nebuneste, asa cum iti doresti!
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:43
De la: singuraticu, la data 2008-12-28 08:16:09cel mai bine sa l faci singur si nu ai nici o bataie de cap,PRIETENI.....iti sant aproape numai cand ai si i ajuti altfel nu te baga in seama.asa ca eu de revelion cum am facut si craciunul o sa l fac la cabana plapiumioara singur acasa

sunt de acord cu tine in privinta "prietenilor"... si permite-mi sa adaug, chiar si o parte a rudelor...sper ca anul viitor sa-ti aduca multi, multi prieteni adevarati!
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:47
De la: anca_ruxandra, la data 2008-12-28 09:18:22Dragii si dragele mele, inainte de Craciun am ramas fara job datorita " crizei", dupa care mi-am lovit masina evitand o baba care mi-a sarit in fata, (noroc ca am reusit, ca altfel o luam in plin), dupa care am luat bataie intr-un acces de criza de la cel care acum e ex-iubit, dupa care ieri dimineatza mi-a crapat ambreiajul la aceeasi masina, desi tocmai ma pregateam sa plec la Veliko Tarnovo la sora mea..si uite cum eram eu ieri tragand masina la sufa pana la Ford la service, ac e in garantie,urmand ca luni sa se apuce de ea...si? desi sunt super trista si ingrijorata grav cu privire la partea financiara, ca bate leasing-ul la usa, abia astept sa ajung azi la ai mei, sa-mi vad surioara si s apetrec cu ea rev-ul ....o s afie super fun....iar dupa-Dumnezeu cu mila, ca niciodata nu m-a lasat la greu
asa ca fetelor va doresc un An nou magic, asa cum am speranta ca va fi al meu

Doamne chiar ca esti ghinionista!!!! Imi pare rau pt cele intamplate, dar stii cum se spune, scuza-mi expresia, "un sut in fund, un pas inainte".. distractie placuta si anul care vine sa iti aduca numai bucurii
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:51
De la: GuguElena, la data 2008-12-28 09:25:09Singura de revelion. tocmai m-a parasit iubitu :((

offfffffff.... barbatii astia....
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:52
De la: jenesaispas, la data 2008-12-28 10:18:18Am si eu o solutie pentru problemuta syronei...cred.
Pentru cei singuri de revelion le recomand sa faca rost de un bol mare mare, sau cum se spune pe la noi pe la romani, de un lighean, care mai apoi se va umple cu pop corn, mici prajiturele, posibil si mici bucatele de carnita.Evident ca nu trebuie sa lipseasca o cutiuta din aceea mare de inghetata si una la doua sticle de bautura carbogazoasa. Poate fi chiar si sampanie.
Mai apoi, confortabil instalat intr-o canapea moale si pufoasa, se poate viziona un film.
Aici as putea aminti de cateva succese cinematografice gen:Titanic, Pacientul englez, Orasul ingerilor, Casa de langa lac, love actually, the girl next door, si lista poate continua la nesfarsit.
Nu uitati sa aveti cat mai multe din astea pentru ca odata terminat unul sa urmeze imediat altul...stiti, pentru prezervarea emotiilor.
Pentru barbati, as indranzni sa recomand Star wars, toate partile. Sunt captivante urmarite toate intr-o succesiune temporala si este minunat ca acopera aproape toata noaptea.
In pauza dintre filme se mai pot scrie mesaje de felicitare, de urari, se pot da telefoane, se poate suna un priten...
Reteta de mai sus nu este imuabila asa ca poate suferi schimbari.
Bye!

ai uitat o rezerva uriasa de servetele pt scenele lacrimogene....
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:55
De la: gygyk74, la data 2008-12-28 10:27:14pacat ca nu esti din bucuresti ne faceam de cap noi astea singure

asta este....
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 11:56

anca274
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:31
Si eu voi fi singurea de rev... ma bucur ca nu mai sunt cum am fost anul trecut, stresata si cu nervi intinsi la maxim...singura dar fericita (am o casa si ce pune pe masa, asta e cel mai important), in fiecare an am fost in piata revolutiei am vazut artficiile si cam atat nimik prea spectaculos, dar am fost happy.
Cel mai mult conteaza ca la 12 sa ai in inima un sentiment de bine, o multumire si speranta ca va fi mai bine, ca asa sa te prinda noul an. Nu sa stai sa te gandesti "vai ce singura si amarata sunt io". Razi si bucurate ca esti sanatos si multe alte motive pe care le ai sa fi bucuros.
Va pup si va urez tot binele din lume!
Ectra
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:43
De la: Ectra, la data 2008-12-28 12:43:44Si eu voi fi singurea de rev... ma bucur ca nu mai sunt cum am fost anul trecut, stresata si cu nervi intinsi la maxim...singura dar fericita (am o casa si ce pune pe masa, asta e cel mai important), in fiecare an am fost in piata revolutiei am vazut artficiile si cam atat nimik prea spectaculos, dar am fost happy.
Cel mai mult conteaza ca la 12 sa ai in inima un sentiment de bine, o multumire si speranta ca va fi mai bine, ca asa sa te prinda noul an. Nu sa stai sa te gandesti "vai ce singura si amarata sunt io". Razi si bucurate ca esti sanatos si multe alte motive pe care le ai sa fi bucuros.
Va pup si va urez tot binele din lume!

de acord cu tine!
un an nou cu multe impliniri!
syronna
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:58
ce optimista esti bubutzu..eo merg din cearta in cearta cu al meu..si ma sperie gandul k o s fie si mai rau..sau k am s raman singura de revelion...gandeam si eo odata asa k tne..nu ma interesa, eram mai tare de caracret in ceea ce privesc relatiile..da' nush.. tu kt aveai cu el, de nu te'a afectat deloc? :P v'am poopat!
Dark
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:07
...
so what daca e revu?
so what daca esti singura?

e doar o seara....ca oricare alta/
presupun ca ai mai avut parte de niste seri singura. care e prb?!
morticia_adams
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Singuratate 13 De la: steffy91 25 Ianuarie 2012 17:13
Am nevoie de ajutor!Va rog! 20 De la: kudika027825 29 Mai 2010 22:17
Argumente ''Pro'' sau ''Contra''.... 27 De la: aleera 23 Iulie 2009 03:06
sa-i spui daca il inseli? 0 De la: 23 August 2009 04:09
Poti iubi doua persoane? 42 De la: Eva32 2 Iulie 2011 02:57