Setari Cookie-uri

singura de revelion??????

liza24_84...chiar daca esti mult mai tanara... dar daca esti din Cluj hai la noi. Tocmai am terminat lucrul. Suntem 5. Invitatie valabila pt. toti Clujenii mai... pe la 40 ani!!!!!!!!!!
Lizicat
Postat pe 31 Decembrie 2008 21:54
De la: Lizicat, la data 2008-12-31 21:54:59liza24_84...chiar daca esti mult mai tanara... dar daca esti din Cluj hai la noi. Tocmai am terminat lucrul. Suntem 5. Invitatie valabila pt. toti Clujenii mai... pe la 40 ani!!!!!!!!!!


Foarte dragut din partea ta , ms mult..dar sunt din Bucuresti...oricum petrecere superba va doresc ! La multi ani !
liza24_84
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:02
Pacat. Sper ca totusi sa reusesti sa te simti bine tu cu tine. In fond e cel mai important lucru, nu? La multi ani!!!!!!! si la anul... pe la ora asta ... sper sa fi minunat imbracata, intr-o locatie rafinata, la brat cu cel mai tare tip ... si superindragostita !!!
...
Asteptam Clujul!!!!!
Am o buna prietena... mult prea singura... prea frumoasa ca sa fie singura...
Lizicat
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:17
De la: Lizicat, la data 2008-12-31 22:17:29Pacat. Sper ca totusi sa reusesti sa te simti bine tu cu tine. In fond e cel mai important lucru, nu? La multi ani!!!!!!! si la anul... pe la ora asta ... sper sa fi minunat imbracata, intr-o locatie rafinata, la brat cu cel mai tare tip ... si superindragostita !!!
...
Asteptam Clujul!!!!!
Am o buna prietena... mult prea singura... prea frumoasa ca sa fie singura...


Multumesc mult ! Tot binele din lume
liza24_84
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:20
si eu sunt tot singurica:( dar nu-i problema, e o noapte ca oricare alta.

Un an mai bun va doresc tuturor!
dummygirl
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:24
De la: dummygirl, la data 2008-12-31 22:24:09si eu sunt tot singurica:( dar nu-i problema, e o noapte ca oricare alta.

Un an mai bun va doresc tuturor!


Subscriu...
La Multi Ani!!!
Felicia_29
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:26
nu-i nimic rau in asta...ca esti singurica...daca asa ti-e bine..decat sa fii inconjurata de multi si in suflet sa fii singura,mai bine asa...nu deranjezi si nu te deranjeaza nimeni.la multi ani...fruntea sus!!!
stravaro
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:26
De la: stravaro, la data 2008-12-31 22:26:43nu-i nimic rau in asta...ca esti singurica...daca asa ti-e bine..decat sa fii inconjurata de multi si in suflet sa fii singura,mai bine asa...nu deranjezi si nu te deranjeaza nimeni.la multi ani...fruntea sus!!!

Ai dreptate!
Dar singuratatea doare....
Felicia_29
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:27
De la: Felicia_29, la data 2008-12-31 22:27:41
De la: stravaro, la data 2008-12-31 22:26:43nu-i nimic rau in asta...ca esti singurica...daca asa ti-e bine..decat sa fii inconjurata de multi si in suflet sa fii singura,mai bine asa...nu deranjezi si nu te deranjeaza nimeni.la multi ani...fruntea sus!!!

Ai dreptate!
Dar singuratatea doare....

poi nu esti chiar singura

Postat pe 31 Decembrie 2008 22:35
De la: a_ale, la data 2008-12-31 22:35:16
De la: Felicia_29, la data 2008-12-31 22:27:41
De la: stravaro, la data 2008-12-31 22:26:43nu-i nimic rau in asta...ca esti singurica...daca asa ti-e bine..decat sa fii inconjurata de multi si in suflet sa fii singura,mai bine asa...nu deranjezi si nu te deranjeaza nimeni.la multi ani...fruntea sus!!!

Ai dreptate!
Dar singuratatea doare....

poi nu esti chiar singura


Ai dreptate...multumesc!
Felicia_29
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:36
Al naiba revelion...m-a extenuat :| abia am ajuns acasa :)) ma dor picioarele de nu mai pot

La Multi Ani ! Ma bag la somn ca nu mai pot

Postat pe 1 Ianuarie 2009 05:45
De la: alex_baiasu10, la data 2008-12-25 12:26:55of,ce nasol e sa nu fim langa persoanele dragi...numai ca sansele vin pe neasteptate...hai sa fim macar optimist...ce avem de pierdut?Craciun fericiiiiit!!!
pe data de 31 ,,pe timp de zii, eram la munca cand m-a apucat o indispozitie ca sunt singura de revelionnnnnnnnnn...........imi venea sa ma duc mai repede aksa de la munca si sa ma bag in pat sa dorm, sa nu mai stiu de nimik ...sa trec in noul an dormind......aveam o stare de plans ,de urlat,,eram asa iritata......stiam ca am sa stau aksa cu ai mei din familie, care e f numeroasa[7 persoana in casa}si ma obisnuisem cu ideea ca asta e ,,,,asa e sa fie....in sufletul meu doream sa primesc un tel. de la o anume persoana dar eram ferm convinsa ca nu va suna....si incepusem sa ma obisnuiesc cu ideea.....dar pe la ora 22 am primit un tel.....si a fost exact dupa sufletul meu......cel mai reusit revelion din toata viata mea{si credeti-ma ca am avut destule}.niciodata sa nu va pierdeti speranta....eu aproape ca o pierdusem...am intrat in noul an alaturi de cine imi doream cel mai mult......am fost f fericita in noaptea dintre ani si sunt in continuare.....sper ca tot anul sa fie asa.....va doresc si voua la fel si un sincer ''la multi ani!1!''
dana_dumitrescu2006
Postat pe 1 Ianuarie 2009 16:58
Ati deschis usa la colindatori?
Cica aduce ghinion...daca nu.
Oricum acum este prea tarziu.
jenesaispas
Postat pe 1 Ianuarie 2009 20:03
Salut! Ma alatur si eu voua, in clubul celor "singuri" de rev., anul asta am stat acasa cu parintii si chiar a fost foarte tare...pe 31 m-am despartit de iubit sau tentativa de iubit...si uite asa credeam eu ca la 12 noaptea o sa fiu cea mai trista...DAR, am chiuit si am dansat si am baut sampanie si la 24:00 nici nu mi-a zburat gandul la el...
AnayDee
Postat pe 1 Ianuarie 2009 20:33
Hehe, pana la urma am lasat garda jos si am petrecut cu "fosta" revelionul. Chiar daca nu ne-am impacat si am iesit ca prieteni, macar nu am lasat-o singura in noaptea dintre ani, din respect pt tot ce a fost intre noi. S-a terminat, da, dar macar nici eu si nici ea nu ne-am simtit singuri.
Pacalici
Postat pe 3 Ianuarie 2009 02:40
mai...ce sa zic am noroc totusi nu sunt asa singura eu de rev sunt cu sotul meu suntem doar noi doi singuri si cu gandurile prietenilor adevarati langa noi...incerc sa ma bucur ca vine anu nou sper sa fie unul mai bun sigur va fi unul mai bun cu putin efort si noroc...la mii de km departare de casa un cuplu tanar cu multa sperante ne-am zis ca cel mai important e sa ne iubim lucrurile din jur nu mai conteaza sper la anul sa petrecem din nou cu familia din 3 Revelioane e al doilea impreuna si e mult mai bine:Dprimul eu eram cu familia dar fara el si sincer nu as da acest revelion in 2 pentru nimic in lume.mai bine impreuna singuri decat departe unul de altul...nu stiu ce-mi veni sa imi scriu aici gandurile prb in adancul inimii imi e foarte greu e primul meu revelion fara mama si fratele meu decat pe ei ii mai am si dupa 10 ani acum ii simt mai tare lipsa lui tati...prb pt ca nu e mama aici sa o ajut la mancare sau eu acasa si sa facem curatenie pregatiri...e frumoasa viata in strainatate dar numai in privinta posibilitatilor...in rest nici o sarbatoare nu e ca a noastra a ROMANILOR si da e de ca***viata acasa scz expresia dar in ****** ala e mare e multa bucurie si distractie de sarbatori cu sau fara bani.


cam atat...
roxel_valy
Postat pe 31 Decembrie 2009 21:41
am uitaaaatt LA MULTI ANI ROMANIAAAA!!!!!!!!!!!!!
roxel_valy
Postat pe 31 Decembrie 2009 21:43
SUNT SINGURA DE REVELION, AM PREGATIT SARBATOAREA CUM SE CUVINE CU DE TOATE. E CALD, BRADUL LUMINEAZA FEERIC, NU AM PRIETENI / E , SUNT OCUPATA IN PERMANENTA CU ARTA SCRISULUI SI A PICTURII, SINGURELE PRIETENE., CARE NU MA TRADEAZA. MA BUCUR CA SUNT SANATOASA SI OPTIMISTA. SOTUL MEU A MURIT DE CURAND, SUNT IN DOLIU,. COMPIUTERUL IMI ESTE FIDEL, CITESC TOT CE SCRIE-TI, VA MULTUMESC PENTRU MUNCA DEPUSA DE DVS. " LA MULTI ANI "
kudika093332
Postat pe 1 Ianuarie 2010 03:27
la multi ani si tie draga si imi pare rau pt sotul tau tot binele din lume pt tine:*
andapui
Postat pe 1 Ianuarie 2010 03:35
am vazut ca tipocul era din 2008 insa cu siguranta in fiecare an se intimpla la fel pentru o buna parte din noi. Suntem singuri de sarbatori. Ideea e s aprivim cu optimism choiar si acest lucru. E mar elucur ca ne petrecem sarbatoarea acasa si nu in spital, ca traim si mne miscam si nu stam la pat. Si apoi decit sa avem o companie neplacuta doar ca sa avem asa si noi cimpanie mai bine singuri/ singure. Singuratate ain doi doare si mai tare decit singuratatea d eunul singur/ d euna singura !
Aproape_eu
Postat pe 1 Ianuarie 2010 11:15
De la: kentfarafiltru, la data 2010-01-01 11:15:39am vazut ca tipocul era din 2008 insa cu siguranta in fiecare an se intimpla la fel pentru o buna parte din noi. Suntem singuri de sarbatori. Ideea e s aprivim cu optimism choiar si acest lucru. E mar elucur ca ne petrecem sarbatoarea acasa si nu in spital, ca traim si mne miscam si nu stam la pat. Si apoi decit sa avem o companie neplacuta doar ca sa avem asa si noi cimpanie mai bine singuri/ singure. Singuratate ain doi doare si mai tare decit singuratatea d eunul singur/ d euna singura !

Nimic mai adevarat!
voguelilas
Postat pe 1 Ianuarie 2010 11:42
De la: kudika093332, la data 2010-01-01 03:27:49SUNT SINGURA DE REVELION, AM PREGATIT SARBATOAREA CUM SE CUVINE CU DE TOATE. E CALD, BRADUL LUMINEAZA FEERIC, NU AM PRIETENI / E , SUNT OCUPATA IN PERMANENTA CU ARTA SCRISULUI SI A PICTURII, SINGURELE PRIETENE., CARE NU MA TRADEAZA. MA BUCUR CA SUNT SANATOASA SI OPTIMISTA. SOTUL MEU A MURIT DE CURAND, SUNT IN DOLIU,. COMPIUTERUL IMI ESTE FIDEL, CITESC TOT CE SCRIE-TI, VA MULTUMESC PENTRU MUNCA DEPUSA DE DVS. " LA MULTI ANI "

Te inteleg fff bine la partea cu doliul
Sper sa treci cat mai usor peste aceasta suferinta!
voguelilas
Postat pe 1 Ianuarie 2010 11:47
De la: kentfarafiltru, la data 2010-01-01 11:15:39am vazut ca tipocul era din 2008 insa cu siguranta in fiecare an se intimpla la fel pentru o buna parte din noi. Suntem singuri de sarbatori. Ideea e s aprivim cu optimism choiar si acest lucru. E mar elucur ca ne petrecem sarbatoarea acasa si nu in spital, ca traim si mne miscam si nu stam la pat. Si apoi decit sa avem o companie neplacuta doar ca sa avem asa si noi cimpanie mai bine singuri/ singure. Singuratate ain doi doare si mai tare decit singuratatea d eunul singur/ d euna singura !
mai lasa drek bautura asta....
adrianoo33
Postat pe 1 Ianuarie 2010 14:23
De la: kudika093332, la data 2010-01-01 03:27:49SUNT SINGURA DE REVELION, AM PREGATIT SARBATOAREA CUM SE CUVINE CU DE TOATE. E CALD, BRADUL LUMINEAZA FEERIC, NU AM PRIETENI / E , SUNT OCUPATA IN PERMANENTA CU ARTA SCRISULUI SI A PICTURII, SINGURELE PRIETENE., CARE NU MA TRADEAZA. MA BUCUR CA SUNT SANATOASA SI OPTIMISTA. SOTUL MEU A MURIT DE CURAND, SUNT IN DOLIU,. COMPIUTERUL IMI ESTE FIDEL, CITESC TOT CE SCRIE-TI, VA MULTUMESC PENTRU MUNCA DEPUSA DE DVS. " LA MULTI ANI "


Condoleanþe! Îmi pare rãu pentru tine....timpul va ºterge durerea!
Oricum ºi eu sunt singurã...iubitul meu îºi petrece anul nou în mijlocul oceanului...ºtiu cã este greu.
LA MULÞI ANI !!!
Ochi_albastri
Postat pe 1 Ianuarie 2010 14:39
De la: kudika093332, la data 2010-01-01 03:27:49SUNT SINGURA DE REVELION, AM PREGATIT SARBATOAREA CUM SE CUVINE CU DE TOATE. E CALD, BRADUL LUMINEAZA FEERIC, NU AM PRIETENI / E , SUNT OCUPATA IN PERMANENTA CU ARTA SCRISULUI SI A PICTURII, SINGURELE PRIETENE., CARE NU MA TRADEAZA. MA BUCUR CA SUNT SANATOASA SI OPTIMISTA. SOTUL MEU A MURIT DE CURAND, SUNT IN DOLIU,. COMPIUTERUL IMI ESTE FIDEL, CITESC TOT CE SCRIE-TI, VA MULTUMESC PENTRU MUNCA DEPUSA DE DVS. " LA MULTI ANI "


Desi topicul este deschis anul trecut, nimic nu s-a schimbat pt mine....
Am fost doar eu si fiica mea, impreuna am pasit in noul an cu speranta ca va fi un an nai bun sub toate aspectele...... Imi pare rau pt situatia ta, dar viata merge mai departe... daca vreodata vei avea nevoie sa vb cu cineva indrazneste!!!
La multi ani!!!!
syronna
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:47
De la: adrianoo33, la data 2010-01-01 14:23:16
De la: kentfarafiltru, la data 2010-01-01 11:15:39am vazut ca tipocul era din 2008 insa cu siguranta in fiecare an se intimpla la fel pentru o buna parte din noi. Suntem singuri de sarbatori. Ideea e s aprivim cu optimism choiar si acest lucru. E mar elucur ca ne petrecem sarbatoarea acasa si nu in spital, ca traim si mne miscam si nu stam la pat. Si apoi decit sa avem o companie neplacuta doar ca sa avem asa si noi cimpanie mai bine singuri/ singure. Singuratate ain doi doare si mai tare decit singuratatea d eunul singur/ d euna singura !
mai lasa drek bautura asta....


sa inteleg ca atunci cind postai mesajul te uitai in oglinda si te incurajai? sunt aklaturi de tine in lupta impotriva autodistrugerii cu alcool mai ales ca ai o virsta tinara si e pacat...
Aproape_eu
Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:41
ce sa-ti fac daca nu te descurci draga si in prag de An Nou ramii pe dreapta singura???????????
nicolaedavid2000
Postat pe 1 Ianuarie 2010 23:55
Ce pacat ca nu v-am gasit inainte de revelion E al doilea an in care sunt siongura de revelion dar dupa cate vad n-am murit . mi-a fost putin greu dar a trecut ........Din pacate programul de la TV a fost mizerabil pe toate posturile. In fiecare an imi doresc ceva, m-am intors in timp ....,m-am gandit ce-am facut bun in acestr an ce-mi doresc sa fac in acest an....si a trecut . Am deschis o carte buna, am baut un pahar de vin bun ......si mi=-am dorit sa fiu sanatoasa eu si fata mea acolo unde este. Va doresc un an bun si numai impliniri.
speranta1
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:38
De la: Ochi_albastri, la data 2010-01-01 14:39:13
De la: kudika093332, la data 2010-01-01 03:27:49SUNT SINGURA DE REVELION, AM PREGATIT SARBATOAREA CUM SE CUVINE CU DE TOATE. E CALD, BRADUL LUMINEAZA FEERIC, NU AM PRIETENI / E , SUNT OCUPATA IN PERMANENTA CU ARTA SCRISULUI SI A PICTURII, SINGURELE PRIETENE., CARE NU MA TRADEAZA. MA BUCUR CA SUNT SANATOASA SI OPTIMISTA. SOTUL MEU A MURIT DE CURAND, SUNT IN DOLIU,. COMPIUTERUL IMI ESTE FIDEL, CITESC TOT CE SCRIE-TI, VA MULTUMESC PENTRU MUNCA DEPUSA DE DVS. " LA MULTI ANI "


Condoleanþe! Îmi pare rãu pentru tine....timpul va ºterge durerea!
Oricum ºi eu sunt singurã...iubitul meu îºi petrece anul nou în mijlocul oceanului...ºtiu cã este greu.
LA MULÞI ANI !!!


Aha!! macar de ziceai...fugeam din Baia Mare si nu mai eram nici eu solo
Glumesc..Oricum e nasol rau sa fi solo ...nu credeam ca o sa gust amarul asta
Oricum va doresc tuturor LA MULTI ANI!!
heroes
Postat pe 4 Ianuarie 2010 09:10
voi am impresia ca scrieti aici sa nu va plictisitii,dar nu stiti ce inseamna singuratatea cu adevarat ......sa nu ai cu cine schimba o vb.sau o urare...pfffffffff....la multi ani tuturor,un an nou si mult mai bun ,fara nacazuri numai bucuriiiii va doresc
singuraticu
Postat pe 4 Ianuarie 2010 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfaturi 15 De la: andreeav_2010 21 August 2013 10:44
Vindecare 15 De la: anutzzaa 11 August 2010 17:27
Relatie serioasa 28 De la: Eva32 2 Iulie 2011 03:23
vinovatii fara vina 7 De la: mkdisk 21 Ianuarie 2009 15:00
flirt sau? 59 De la: Albatross 16 Mai 2013 07:14