Setari Cookie-uri

FAZAN NOU

remiza
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 14:18
zadar
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 14:19
arc
kudika_10188
Postat pe 25 Iunie 2012 14:19
orzoaica
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 14:20
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 14:20:07orzoaica

carotida
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 14:21

FAZAN
Ame_li
Postat pe 25 Iunie 2012 14:23
antilopa
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 14:25
De la: kudika_10188, la data 2012-06-25 14:19:45arc



archebuza
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 14:29
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 14:25:37antilopa



palarier
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 14:31
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 14:23:29
FAZAN
nu-l mai invoCA CA acum apare virusul si imi sterge DAMFul
kudika_10188
Postat pe 25 Iunie 2012 14:31
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 14:31:32
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 14:25:37antilopa



palarier
ERG
kudika_10188
Postat pe 25 Iunie 2012 14:32
ergometru
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 14:34
rudimentara
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 14:39
ratata
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 14:42
tata
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 14:42
taranca
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 14:45
Ame_li
Postat pe 25 Iunie 2012 14:48
De la: Ame_li, la data 2012-06-25 14:48:49

rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 14:49
De la: rondina, la data 2012-06-25 14:47:35cata



tarmuri
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 14:58
terminati cu jocul asta ca se descrie franciska pe toata pagina si blocheaza fazanu'...chiar nu aveti altceva mai bun de facut ?
kudika_10188
Postat pe 25 Iunie 2012 15:14
De la: MissRainbow, la data 2012-06-25 14:58:50
De la: rondina, la data 2012-06-25 14:47:35cata



tarmuri


risipa
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 15:18
De la: kokeshi, la data 2012-06-25 15:56:46Ma intitulez Viorica Ecaterina si sunt in calduri dupa ursul-geo, sunt un om plin de viata, uneori realist alteori prea visator, un om plin de speranta, care se bucura de viata si de clipa prezenta. Imi iubesc mult amantul, familia si atat, ei sunt sprijinul meu in zilele mele bune, in zilele mele mai putin bune. Imi place sa ascult muzica, sa iubesc, sa fac hata-hata cu bicicleta, sai ajut pe cei ce au nevoie de mine dar mai ales imi place sami petrec timpul cu ursul-geo imi este drag mie. Cam asta sunt eu. :)francisca,chuchi si veronica,eu33 dar acum am mai crescut un pic si am 34: tare nu




bravi franchi-veronica ecaterina eu 33 si cum te mai striga
kudika_10590
Postat pe 25 Iunie 2012 19:53
idiom
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 20:01


omonim
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:05
imparateasa
kokeshi
Postat pe 25 Iunie 2012 20:06

sapaliga
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:07
gargara
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 20:11


rascruce
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:15
centaur
rondina
Postat pe 25 Iunie 2012 20:16

urne
MissRainbow
Postat pe 25 Iunie 2012 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu ce am gresit??? 14 De la: GretaBijoux 27 August 2009 16:35
Cat dureaza relatiile intre adolescenti??!? 41 De la: kudika505443 11 Februarie 2012 11:06
barbatii trecuti de tinerete 35 De la: elagodess 4 Noiembrie 2009 14:03
Cadou de majorat... 11 De la: kudika_pudika 1 Noiembrie 2011 22:38
MA simt ca o tradatoare 89 De la: InDark 16 Martie 2009 23:38