Setari Cookie-uri

FAZAN NOU

De la: kudika_10188, la data 2012-06-27 10:57:54ajuns
si io si am


venit cu soare




si pe aici ca vad nori negri deasupra lui viorica



care se tot



hazardeaza pe forum
kudika_10590
Postat pe 27 Iunie 2012 11:00
De la: kudika_10188, la data 2012-06-27 10:57:54ajuns



unsoare
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 11:08
De la: MissRainbow, la data 2012-06-27 11:08:44
De la: kudika_10188, la data 2012-06-27 10:57:54ajuns



unsoare
vaselina
kudika_10590
Postat pe 27 Iunie 2012 11:10
De la: MissRainbow, la data 2012-06-27 11:08:44
De la: kudika_10188, la data 2012-06-27 10:57:54ajuns



unsoare
regi
kudika_10188
Postat pe 27 Iunie 2012 11:12
indragostita
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 21:59


tabachera
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 22:00
razboi
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 22:03


oina
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 22:06
naduf
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 22:23


New word---crama
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 22:26
macris
rondina
Postat pe 27 Iunie 2012 22:31
iscusit
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 22:32
itit
rondina
Postat pe 27 Iunie 2012 22:38
italianca
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 22:41
camila
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 22:46

laptareasa
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 22:48
sarut
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 22:49


utopie
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 22:51
Imi merge foarte greu Kudika

Ma retrag sa mai citesc ceva, va doresc noapte buna si vise dulci
criszoe
Postat pe 27 Iunie 2012 22:52
De la: criszoe, la data 2012-06-27 22:52:17Imi merge foarte greu Kudika

Ma retrag sa mai citesc ceva, va doresc noapte buna si vise dulci



Noapte buna,Cris!!!!
MissRainbow
Postat pe 27 Iunie 2012 23:03
ierarh
kudika467548
Postat pe 28 Iunie 2012 07:53

arhimandrit
MissRainbow
Postat pe 28 Iunie 2012 08:11
itari
kokeshi
Postat pe 28 Iunie 2012 11:13


rizom
MissRainbow
Postat pe 28 Iunie 2012 13:10
omenie
kokeshi
Postat pe 28 Iunie 2012 13:21
iertare
MissRainbow
Postat pe 28 Iunie 2012 13:32
De la: kokeshi, la data 2012-06-28 13:21:55duda
Viorica Ecaterina -kokeschi de ce te deranjeaza userul ursu.de ce in fiecare dimineata il scarpini in kur.te deranjeaza ca iti zice adevarul si iti da peste nas mereu il scarpini in kur si te consideri o doamna si nu esti de cat o babaciune cu dubla personalitate.rusine sati fie.sti foarte bine ca tot ce am zis este adevarat poate diseara intri in userul de mata ca aceasta postura de prostuta de prinde mai bine .
nu te mai hazarda ca pikardu sunteti penibili.
kudika_10590
Postat pe 28 Iunie 2012 13:36
De la: MissRainbow, la data 2012-06-28 13:32:56iertare


rebeliune
kokeshi
Postat pe 28 Iunie 2012 13:37
nebunie
rondina
Postat pe 28 Iunie 2012 13:46


neaos
MissRainbow
Postat pe 28 Iunie 2012 13:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Anunt pentru apartinatori de cartela vodafone valabila! 8 De la: angelo_micnegrusiurat 9 Iunie 2010 21:48
cuvinte care incap intr-o valiza 210 De la: faraway 21 Martie 2011 20:28
cum pot sa recapat increderea iubitului meu? 2 De la: kudika_14388 11 Februarie 2013 14:44
oare m-am indragostit ??? 5 De la: alyn27 17 Iunie 2010 17:17
traducere 7 De la: kudika_6067 27 Aprilie 2012 07:00